کمک در بازی silent hill : homecoming

mehrdad232

کاربر سایت
Dec 4, 2008
27
باید یکم سر به سرش بزاری و از پشت بهش ضربه بزنی ( با تبر بهتره ) .بهد بپری رو سرش و خودش دیگه باقی کارا رو می کنه ( دستش رو می کشه و اونم می می ره :cheesygri

نمیشه اصلا رفت پشت سرش اون زودتر می چرخه چیکارش کنــــــــــم؟؟:(:(

koosha

کاربر سایت
Jul 14, 2006
109
نام
کوشا
یعنی یکی نیست جواب ما رو بده
کسی میدونه محل سیو های بازی کجاست ؟:confused:

این هم مسیر SAVE واسه شما
C:\Documents and Settings\All Users\Documents\Silent Hill Homecoming
شما انتظار داری بعد از نیم ساعت سریع جوابتو بگیری عزیزم؟
یه کم صبور باش;)

ash00b

کاربر سایت
Aug 13, 2009
13
آقا این اسکارلت منو بیچاره کرد ، اول که معمولی رفتم سراغش 8 بار میله رو کردم تو سرش ولی نمرد
بعد رفتم ترینرش را دانلود کردم ، حدود 40 بار میله را کردم تو سرش بازم نمرد ، بدبخت شدم ، چیکارش کنم تا بمیره ؟ کسی سیو یه مرحله بعد از این را نداره ؟

Mr.Death

دبیر تحریریه بازنشسته
کاربر سایت
May 31, 2006
4,070
نام
احد
آقا این اسکارلت منو بیچاره کرد ، اول که معمولی رفتم سراغش 8 بار میله رو کردم تو سرش ولی نمرد
بعد رفتم ترینرش را دانلود کردم ، حدود 40 بار میله را کردم تو سرش بازم نمرد ، بدبخت شدم ، چیکارش کنم تا بمیره ؟ کسی سیو یه مرحله بعد از این را نداره ؟
تا اونجا که یادمه اول به دست و پاهاش attack میدادی و بعد با میله میمرد.. البته 2 phase داره.یعنی یه بار میله رو که تو سرش کردی دوباره بعد از یه مدت دیگه تکرار میکنی. اگه مشکلت حل نشد save رو upload کن تا واست اون قسمت رو برم. ;)

آخرین ویرایش:

Mr.Death

دبیر تحریریه بازنشسته
کاربر سایت
May 31, 2006
4,070
نام
احد

Mr.Death

دبیر تحریریه بازنشسته
کاربر سایت
May 31, 2006
4,070
نام
احد
خیلی خیلی ممنونم ازت :love:
فقط میگی که چطور کشتیش ؟ من در عجبم !

خواهش میکنم دوست عزیز ;)
باید در دو مرحله بزنیش.
مرحله ی اول : زدن دست و پاهاش که اگه کامل این کار رو کامل انجام بدین باید از میله استفاده کنین.
مرحله ی دوم : در این مرحله بعد از اینکه scarlet از سقف خواست بیوفته زمین باید جاخالی بدین. بعد با میله کارش رو تموم کنین. البته این کار رو باید 3 دفعه انجام بدین.

فقط این رو بگم که بعد از زدن scarlet ازش کلید میوفته. بعدا دوباره زمین خونی میشه و شما در همون جا غرق میشین و بعد از مدتی خودتون رو جایی که عروسک رو پیدا کردین میبینین.
این رو هم بگم که چون همون دفعه ی اول رفتم مجبور شدم از سرم که داشتین استفاده کنم.
شرمنده

ash00b

کاربر سایت
Aug 13, 2009
13
میدونم عزیز ، من این کار رو کردم ، قبل از اینکه از چیت استفاده کنم این کارهایی که الان گفتید انجام دادم و 8 بار میله رو تو سرش فرو کردم ولی نمرد ، بعد با استفاده از چیت 40 بار این کار رو کردم نمرد ! مشکل چیه به نظرت ؟:laughing::blushing:

ash00b

کاربر سایت
Aug 13, 2009
13
یه سوال کوچولو دیگه ، بعد از اینکه اون غول را کشتید چه اتفاقی افتاد ؟ یعنی چه دمویی اومد ؟ و الان من چرا برگشتم به شفرد روم ؟ الان باید چه کاری انجام بدم ؟
بازم شرمنده انقدر سوال میپرسم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر