Mostafasdxs

عضو جدید
May 24, 2021
2
سلام منم یک بازی تفنگی داشتم مال تقریبا 8 یا 7 سال پیش بود خیلی قشنگه بازیش اکشنه همون اول بازی که وارد بازی میشی که مرحله 1 شروع میشه یک مقبره ای جلوت هست که وسطش یک تفنگ هست وقتی که میری تفنگ رو برداری یک دفعه از دوربرت ادم های اسکلتی میان خیلی زود راه میرن که بیاین بکشنت تو باید با همون تفنگ بزنیشون بعد یک دفعه از توی اسمون عقاب ها اتیش پرتاب میکنن به سمتت توی بازیش کماندار هم بود و در مرحله اخر این بازی یک پادشاهی هست که باید اونو شکست بدی برای شکست دادنش باید اول سربازاشو بکشی منم چون نمیتونستم رفتن زیر شلوار پادشاه??????? اونا هم نمیتونستن بیاین زبر شلوار پادشاه یکم که استراحت میکردم باز میرفتم بیرون و میجنگیدم تمام گوگل رو گشتم هر چی به ذهنم میرسید سرچ کردم چیزی پیدا نکردم بازی برای کامپیوتر هست اگر شما میتونین بگین چه بازی هست خیلی ممنون میشم ????????????

Morgoth Bauglir

The Fallen Vala
کاربر سایت
Aug 12, 2017
1,114
نام
Melkor
سلام منم یک بازی تفنگی داشتم مال تقریبا 8 یا 7 سال پیش بود خیلی قشنگه بازیش اکشنه همون اول بازی که وارد بازی میشی که مرحله 1 شروع میشه یک مقبره ای جلوت هست که وسطش یک تفنگ هست وقتی که میری تفنگ رو برداری یک دفعه از دوربرت ادم های اسکلتی میان خیلی زود راه میرن که بیاین بکشنت تو باید با همون تفنگ بزنیشون بعد یک دفعه از توی اسمون عقاب ها اتیش پرتاب میکنن به سمتت توی بازیش کماندار هم بود و در مرحله اخر این بازی یک پادشاهی هست که باید اونو شکست بدی برای شکست دادنش باید اول سربازاشو بکشی منم چون نمیتونستم رفتن زیر شلوار پادشاه??????? اونا هم نمیتونستن بیاین زبر شلوار پادشاه یکم که استراحت میکردم باز میرفتم بیرون و میجنگیدم تمام گوگل رو گشتم هر چی به ذهنم میرسید سرچ کردم چیزی پیدا نکردم بازی برای کامپیوتر هست اگر شما میتونین بگین چه بازی هست خیلی ممنون میشم ????????????
will-rock.jpg
؟

Meysam 63

عضو جدید
May 28, 2021
1
دوستان سلام یه بازیه قدیمی بود که خیلی دوست داشتم ولی اسمشو نمی دونم یادمه چهار تا قبیله تو صفحه بودند به چهار رنگ مختلف مثلا اگه من آبی بودم با ۱۰۰ تا سربازه قلعه م به سرباز خونه رنگ سبز که ۹۹ تا سرباز داشت حمله میکردم بعد سرباز خونه رنگ آبی میشد ...همینجوری چهار تا قبیله به هم حمله میکردن جالب بود کسی اسمشو میدونه

Mostafasdxs

عضو جدید
May 24, 2021
2
اقا هر کی هستی واقعا ازت ممنونم ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️??❤️❤️❤️درسته همین بازی بود عشقی 4 ساله دنبالش میگردم بوس بوس بوس بوی بوس هر چی بگم کمه واقعا عشقی بوس افرسن شما که به مردم کمک میکنی انشاء الله که همیشه زمده باشی یعنی بیشتر عمر کنی

milad.ps4

کاربر سایت
Aug 5, 2014
3,587
نام
milad
یه بازی بود 17 18 سال پیش بازیش می کردم دوربین خودش حرکت میکردم منم با موس فقط شلیک میکردم به یکیش هم اگه اشتباه نکنم دنیای مردگان اینا می گفتن
البته از این نوع بازی چند تا بود یکیش هم ایکونش رو دسکتاپ سر بوفالو بود
خلاصه اگه کسی یادش هست اسم این بازی ها رو بهم بگه

Amirsalar81

کاربر سایت
May 31, 2021
4
سلام دوستان
تقریبا هفت یا هشت سال پیش یه بازی اندرویدی داشتم که تفنگی، اول شخص، آفلاین، مرحله مرحله با قابلیت حرکت کردن بود. تو این بازی هیچ یاری نداشتی و باید تنهایی با دشمن ها می جنگیدی. اول بازی فقط یه تفنگ داشتم که فکر کنم یوزی بود و تیرشم بی نهایت. بقیه تفنگ ها رو به تدریج باید تو مرحله های مختلف پیدا می کردم و اونا تیرشون محدود بود. تا چند مرحله اول که تونستم برم بالا، فقط دو مدل دشمن داشتم، یکی سربازایی بودن که لباس و کلاه سورمه ای و تفنگ داشتن، اون یکی سربازا کلاه و شلوار سیاه داشتن و پیرهن تنشون نبود، سلاحشون هم چاقو بود، وقتی منو می دیدن، فریاد می زدن و به سمتم می دویدن و با چاقو منو می کشتن. اگه لطف کنید و اسمشو بگین، ممنون میشم :)

saleh1112

عضو جدید
Jun 2, 2021
1
بازی های کامپیوتری که توشون شما یه سیاه چاله هستین از مکان خیلی کوچیک بازی شروع میشه و مدام بزرگ میشید رو معرفی کنید هرچی میشناسید بگید

aliheydari

عضو جدید
Jun 4, 2021
1
سلام یه بازی ماله قبل از 2015 تو سبک لوله کشی که مرحله به مرحله بود و توی هر مرحله یه کارکتر منفی بود که لوله های ساخته شده رو خراب می کرد برخلاف بقیه بازی های این سبک گرافیک و محیط بازی خیلی خوب بود

Mohamad78

عضو جدید
Jun 5, 2021
1
دوستان یه بازی سبک جنگ جهانی بود، که ما کنترل چهارتا سرباز رو در دست داشتیم و می‌تونستیم سویچ بشیم رو هرکدوم ، روند بازی این بود که باید خودمون رو میرسوندیم به یه ساختمون که یارامون اونجا مستقر بودن ، در حین مسیر انمی ها حضور داشتن که باید جون سالم به درمیبردیم ، در آخر هم یه تانک و تعدادی سرباز دشمن حمله میکردن به اون ساختمون و تا رسیدن تانک خودی باید دووم میاوردیم، البته بعد از این مرحله بعدی نداشت و تا همینجا بود بازیش، اگر اسمی تو ذهنتونه ممنون میشم بگید

• Like
Reactions: Amir Hossein2

MHKamrani

عضو جدید
Jun 9, 2021
1
سلام.حدود 7 سال پیش ی بازی میکردم.شبیه به سبک total war .قبل از صحنه های جنگش اون فردی ک جا ب جاش میکردی رو نقشه سوار اسب هست و تفاوتش این بود ک میتونستی کالا بخری و بفروشی و کارای خارج از مراحل بازی انجام بدی.خیلی جالب بود ولی متاسفانه اسمش رو یادم نیست.بازم میگم خیلی شبیه total war بود.ممنون

MmjmMjm

عضو جدید
Jun 10, 2021
1
من ۵ یا ۶ سال پیش یه بازی داشتم شبیه بازی GRIP بود مثلا ماشیناش و گیم پلیش ولی مثل Grip نبود کیفیتش اینطوری نبود
یادمه رو دیوار ها حرکت میکردیم مثلا
میشه کمک کنید پیدا کنم؟

Amirmohammadssi

عضو جدید
Jun 9, 2021
1
سلام من چند سال قبل یه بازی میکردم نوع بازی تقریبامثل بازی فورت کانکور بود اینطوری بود که دو تا قلعه بود و اولش ادمای اولیه میومدن میجنگیدن یکی با سنگ میزد یکی باچوب و یکی بانیزه مثلا بعد میرفت مثلا زمان عوض میشد و سربازا بجای سنگ انداختن تیدیل به سربازای رومی میشدن همینطوری در گذشت زمان تبدیل به شوالیه میشد بعد با تفنگ میجنگیدن بعدتانک و اخرش هم ربات ها میومدن این همبگم در طول بازی یه چیزی بود زمانش که پر میشد مثلا میومد همرو جارو میکردمیرفت که اونم شکلش در اخرا عوض میشد

GameS123

کاربر سایت
Jun 13, 2021
272
یه بازی بود که بچگی ها به اسم مبارزه تو گلهای بهشت 1 بود
یه شخصیتی داشت با کلاه لبه دار حالت پیکسلی و سوم شخص از روبرو داشت
شخصیت اصلی باید رقیبا رو میکشت و رقیباش یه سری سرباز با لباس های نارنجی کمرنگ بودن و حتی میتونست اونا رو یار خودش کنه
ولی خب از جون خودش کم میشد
یه سری وسیله هم بود که میشد سوارش شد مثلا زیردریایی و بعضی هاشون قابلیت شلیک هم داشتن
فک میکنم داستان هم داشت، یه شخصیت منفی زنش رو گروگان گرفته بود و باید اون رو آزاد میکرد
کسی میدونه اسم این بازی چیه؟
Handkerchief

amir mohamad44

عضو جدید
Jun 16, 2021
1
سلام و عرض ادب ترو خدا یکی کمکم کنه یک ماهه در به در دنبال این بازی قدیمی میگردم خیلی خفن بود اسمشو اگر بگین عالی میشه
بازی سبک شوتری اول شخص هست و داستان بازی اینطوریه که نباید بزارین که خونتون رو تیم آبی با تانک و سرباز ها تخریب کنه و یادمه که ما قرمز بودیم و سرباز های دشمن که همیشه از یک تونل میومدن بیرون و ابی بودن و اونا باید یک مسیر پیچ در پیچی رو طی میکردن تا به خونه و منطقه ما برسن و ما نباید اجازه بدیم که اونو نابود کنن یک چیز دیگه هم یادمه بعضی اوقات پادشاهشون هم توی نقشه به صورت یک ستاره آبی مشخص میشد که اگر میکشتیش بهت اسلحشو یعنی مینی گان میداد اینم راهنمایی تورو جون هر کس دوست دارین کمکم کنید خواب ندارم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر