Maedeh_z

کاربر سایت
Apr 27, 2021
3
سلام ببخشید چند سال پیش یک بازی توی گوشی بود که یه پسر بچه فکر کنم از نونوایی یا یه جای دیگه دزدی کرد بعد یه اتفاقاتی افتاد که این پسر بچه فراری شد مثلا یه قسمتش با برادرش توی کوچه داره توپ بازی میکنه اگه کسی بلد بگه خیلی ممنون

Maedeh_z

کاربر سایت
Apr 27, 2021
3
سلام ببخشید چند سال پیش یک بازی توی گوشی بود که یه پسر بچه فکر کنم از نونوایی یا یه جای دیگه دزدی کرد بعد یه اتفاقاتی افتاد که این پسر بچه فراری شد مثلا یه قسمتش با برادرش توی کوچه داره توپ بازی میکنه اگه کسی بلد بگه خیلی ممنون
بازی ایرانی هم بود

zzzzzzz2020

عضو جدید
Apr 27, 2021
1
اقا دنبال یه بازی میگردم یه گروهی بود ادمای بزرگ یه ساخمتون همیشه بود تفنگ های زیادی داشت مثل برقی پرچم جمع میکردی اسکیت داشت و هلیکوپتر هم داشت

lh_witcher

عضو جدید
Apr 5, 2021
2
سلام یه بازی بود حدودا واسه ۱۵ سال پیش شایدم بیشتر که برای pc بود... یادمه سبک از بالا به پایین بود و ما میتونستیم یکی از چند شخصیت بازی رو انتخاب کنیم... انسان، الف، دورف، و یه موجود evil مانند... از بازی این یادمه که کوتوله یا دورف نمیتونست سوار اسب بشه و بازی به این صورت بود که باید میرفتی یک سری ماموریت ها توی مپ انجام میدادیم و اسلحه و زره و اینا بدست میاوردیم فک میکنم که بالا سر افرادی که ماموریت برامون داشتن هم علامت تعجب بود دیگه چیز بیشتری یادم نمیاد ممنونم اگه کمکم کنید خیلی دنبالش گشتم.
ممنون??
دوستان کسی این بازی رو پیدا نکرد??

princess___1919

عضو جدید
Apr 28, 2021
1
باسلام به سایت خوبتون

حدود۱۰سال پیش بازی داشتم سبک ماجراجویی ومعمایی که نه اسمشو میدونم نه عکسی دارم ازش.نقش اولش یک هیولا سبز رنگ بود با قیافه بانمک که بقیه هیولارو میکشت.کلید برمیداشت دراخونشو باز میکرد میرفت توش رعد وبرق میزد میرفت مرحله بعد.
تیرهاشم عین توپ شیشه ای بود باتوجه به مدلاش رنگهای متنوعی داشت.
سیب میخورد جونش زیاد میشد
یکی از هیولاها هم قدبلند وابی رنگ بودرعد میزد.
قسمت های بازی هم جاها مختلف بود.

Moohamad4668

عضو جدید
May 1, 2021
1
سلام یک بازی بود برای ک کامپیوتر که جهان باز بود و سبک زامبی کشی بود و ما میتوانستیم تغییر شکل دهیم یعنی مثل پلیس ها شویم و دستمان را تبدیل به تیغ یا سپر میکردیم لطفا خواهش میکنم بگویید

Mojtaba100

کاربر سایت
Apr 23, 2021
3
اسم بازی که میگید فکر کنم Handkerchief بود.
ویدیو بازی در یوتیوب هست. احتمالا منظورتون همینه:
داداش انشالله هرچی از خدا می خوای بعت بده که دل یه جوون رو اینجوری شاد کردی ))))) حتی می تونم یه بوس هم برات بفرستم

• Like
Reactions: titansarus

oxima

کاربر سایت
Feb 4, 2019
4
سلام یه بازی قبلا بازی کردم حالا دنبال اسمش میگردم دوستان لطفا کمک کنند حدودای سال 2008
بازی کامپیوتری بود و من سیدیشو گرفته بودم (3 سی دی بود )
بازی تخیلی و اکشن ( تفنگی ) بود
کنترل بازی فقط با موس بود یعنی برای حرکت باید روی یک نقطه کلیک میکردی و برای شلیک همین طور باید روی دشمن کلیک میکردی
سوم شخص بود و دوربین از بالا روی شخصیت بود
فقط صحنه اول بازی یادمه که سعی میکنم خوب تشریح کنم ( خیلی سخت بود یادمه همون اولش گیر میکردم )
بازی این جوری شروع میشد که اول بازی هوا کاملا بارونی بود و من فقط یک کلت داشتم و کنار دیوار بودم
تنها جاهایی که تو بازی میتونستم برم
1- همون دیوار کنار خودمو بگیرم تا آخر برم که میرسیدم به دشمنا و میمردم چون اونا یه چیزی شبیه مسلسل داشتن
2- یادمه همون اول بازی یه مغازه ی اسلحه فروشی بود که میرفتم توش ولی نمیتونستم چیزی بخرم
3- دشمنا از کلت و مسلسل داشتن تا یکی دوتاشون که یه بمب

oxima

کاربر سایت
Feb 4, 2019
4
سلام دوستان اسم یه بازی قدیمی میخوام .بازی کاورش یه مرد کچل تقریبا با روپوش آبی با یه تفنگ به سمت بالا گرفته. تو بازی هم میشد شخصیت عوض کرد و تبدیل به هیولا شد بعدش تبر و شمشیر اینا هم داشت لطفا بگید اسمشو خواهشا .بازی قدیمی هست قبلا با گاد اف وار دو تو یه سی دی خریدم

• Like
Reactions: reza51

Erfan. Ninja

عضو جدید
May 3, 2021
1
سلام دوست من دنبال بازی شمشیری دو بعدی (فکر کنم) که قدیمی هم هست هستم سبک بازی اینطوری بود که ما می‌تونستیم چند شخصیت برداریم که شخصیت هایش از رنگ قرمز و آبی و صورتی و... بودند و تو شکم یک غورباغه می‌تونستیم صلاح انتخاب کنیم صلاح هایی مثل شمشیر لیزری و آبنبات چوبی و... تو مرحله اولش هم(فکر کنم) باید دختر رو با قیچی نجات می‌دیم بعد یک صندوق میگیریم که توش در از طلا و الماسه بعد تو یکی از مراحل می‌تونستیم سوار آهو سیم و از یک غول گنده فرار کنیم

• Like
Reactions: reza51

0025Javad

عضو جدید
May 5, 2021
1
سلام . من حدود 6 سال پیش یه بازی می کردم برای کامپیوتر بود . دو بعدی بود ولی دوربین کاملا از بالا نبود و حالت نیمه از بالا و از روبهرو بود . اولش وقتی می خواستی بازی رو استارت کنی تصویر زمینه گزینه های نیو گیم و تظیمات و ... عکس یه عالمه ادم بود که با نوار سیاه جلوی چشم هاشونو گرفته بودند که مثلا شناخته نشن تقریبا میشه گفن خلافکار بودند و حالت اغتشاش گر بودند.
بازی هم دو نفره و هم تک نفره می شد شخصیتت رو انتخب می کردی و وارد بازی می شدی .بازی حالت فانتزی بود و همه شخصیت ها دارای چهره خفن از جمله مدل موهای مختلف و دارای دسبند و خالکوبی بودند . اول توی یک خیابون بودی که تعدادی ادم از کنارش رد می شدن و ما میتونستیم بریم اون هارو بزنیم ولی وقتی میزدیم دعوا میشد و یکی کشته میشد و پلیس میومد و با اسلحه هممونو می کشت و افراد دیگه فرار می کردند.
در همون خیابون درب هایی در گوشه خیابون بود که میتونستیم وارد انها بشین و حالت سالن بزرگ بودند و وقتی جلو تر می رفتیم و به انتهای سالن می رسیدیم تصویر سیاه می شد و دوباره روشن میشد یعنی به سالن جدیدی رسیدیم ولی افرادی که در ان بودند زامبی مانند بودند و شروع به جنگ با ما می کردند و رفته رفته سلاح های قوی تری می گرفتند (اسلحه های سرد) و شکل ضاهری انها هم تغییر می کرد. انها ربات (خود زامبی ها در ان می نشست و با دو دست قوی یی که رباط داشت به ما ضربه می زدند ) چکش -چوب چجعبه های چوبی که با شکستن انها تعدادی از چوب به دست می امد .
کیفیت بازی پایین بود .موسیقی هیجانی و فضای بازی دلگیر بود .بازی بیشتر در سبک مبارزه تن به تن بود و هر سلاحی که زابی ها داشتند را میتوانستید بعد از نابود کردن زامبی بردارید . حتی میتونستید زامبی یی که بعد از چند مشت پرت شده بود به سمت عقب و کله اش کنده شده بود، رو بردارید و از ان به عنوان صلاح استفاده کنید. فک می کنم دست زامبی ها هم میشد استفاده کرد.
من این بازی رو در یک مجموعه بازی داشتم و میتونم بگم حجم بازی خیلی کم بود.
اگه کسی میدونه یا اگر میتونه یه مکان بگه که من بتونم اونجتا پیداش کنم ممنون میشم .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر