sow

عضو جدید
Apr 17, 2021
1
sسلام دوستان
یه بازی هست خیل وقته دنبالشم پیداش نکردم اینجوری بازی شروع میشه که تو خواب کارکتر بازی باید بری وایستی یه جا در روبه رو باز بشه بعد بدویی ازش رد بشی بعد با یه سری شخصیت میجنگی و طرف از خواب پا میشه یه کلت و یه شمشیر داره موقعی که میخوایی بهش جون بدی شمشیرشو میکرد یه جاهای مخصوص سفید رنگ تو زمین و جون میگرفت بعد یه سری مراحل کارکتر بازی تبدیل به یه هیولا میشد که یه شاخ داره
مینویسم اینجا به امید اینکه شاید یه نفر بازی کرده باشه ،اسمشو بهم بگه

farhan.k

عضو جدید
Apr 17, 2021
1
سلام دوستان من 6-7 سال پیش یک بازی رو فقط یکبار بازی کردم و حالا دنبالشم تو بازی تا جایی که یادمه یک کشتارگاه انسان بود و انسان هارو مثل گوشت قصابی اویزون کرده بودن تو یک انبار کسی میدونه اینا بازی اسمش چیه

Dibs

عضو جدید
Apr 17, 2021
1
سلام یه بازی قبلا تو تبلتم داشتم ماجراجویی بود یه پسری بود کوچیک بود موهاشم چتری بود طلایی و یه سیوشرت کلاه دار تنش بود و هر مرحلش پر از ماجراجویی بود و چون یکم سخت بود یه نقشه هم داشت که میشد از روی اون رفت اسمشو نمیدونین؟

eiliya84

عضو جدید
Apr 20, 2021
1
سلام من قبلا یه بازی رو انجام داده بودم که
اینطور بود کع مثل بازی های world in conflict بوود و قابلیت دیگه ای که داشت این بوود که میتونستی خودت اون ادمه بشی و بازی شخصیت اول میشد
ممنون مشم جواب بدین

A.T.HELLBOY

کاربر سایت
Aug 20, 2009
2,362
نام
علیرضا
سلام من یه بازی حدود ۶ تا ۸ سال پیش داشتم هیدن آبجکت بود و روی سیستم ایکس پی بازی میکردم
داستانشم درباره یه پسری بود که پدرش بهش یه کلید میداد و این یه درو باز میکرد که پسره باهاش تو زمان و دوره ها مختلف سفر میکرد
مرحله اولش وایکینگا بود مرحله آخرم یه جا شبیه بهشت و جهنم ته تهشم یه سری وسیله میداد باید میگفتی مال کدوم دوره‌س هرکدوم.

یکی از مراحل دیگشم عصر رباتیک بود?

تروخدا اگه میدونید بگید?

Mortimer Beckett and the Time Paradox ؟

mobinrahmani

کاربر سایت
Apr 22, 2021
3
سلام دوستان یه بازی بود که ترسناک و با زامبی ها میجنگی بدون مرحله و داستان بود مثل بازی کانتراستریک ولی تک نفره بود زامبیای بازی بدون مو(کچل)وبدون لباس بود وبازی راندی بود و بعد از هر راند زامبی ها قوی تر و متفاوت تر میشد و خودم میتونستم زمین بازی و کارکتر بازیو انتخاب کنم گرافیک بازی در حد کالاف 2 بود و باگذشت هر راند پول بیشتری داشتی و میتونستی اسلحه های قوی تری بگیری اولین اسلحه بازی یک کلت و چاقو بود لطفا کمک کنید ممنون

Mojtaba100

کاربر سایت
Apr 23, 2021
3
یه بازی بود که بچگی ها به اسم مبارزه تو گلهای بهشت 1 بود
یه شخصیتی داشت با کلاه لبه دار حالت پیکسلی و سوم شخص از روبرو داشت
شخصیت اصلی باید رقیبا رو میکشت و رقیباش یه سری سرباز با لباس های نارنجی کمرنگ بودن و حتی میتونست اونا رو یار خودش کنه
ولی خب از جون خودش کم میشد
یه سری وسیله هم بود که میشد سوارش شد مثلا زیردریایی و بعضی هاشون قابلیت شلیک هم داشتن
فک میکنم داستان هم داشت، یه شخصیت منفی زنش رو گروگان گرفته بود و باید اون رو آزاد میکرد
کسی میدونه اسم این بازی چیه؟
داداش من هم دربه در دنبالش می گردم پیدا کردی حتما اسمشو بنویس ممنون

• Like
Reactions: Medus

Mojtaba100

کاربر سایت
Apr 23, 2021
3
یه بازی بود که بچگی ها به اسم مبارزه تو گلهای بهشت 1 بود
یه شخصیتی داشت با کلاه لبه دار حالت پیکسلی و سوم شخص از روبرو داشت
شخصیت اصلی باید رقیبا رو میکشت و رقیباش یه سری سرباز با لباس های نارنجی کمرنگ بودن و حتی میتونست اونا رو یار خودش کنه
ولی خب از جون خودش کم میشد
یه سری وسیله هم بود که میشد سوارش شد مثلا زیردریایی و بعضی هاشون قابلیت شلیک هم داشتن
فک میکنم داستان هم داشت، یه شخصیت منفی زنش رو گروگان گرفته بود و باید اون رو آزاد میکرد
کسی میدونه اسم این بازی چیه؟
دوستان و ادمین عزیز، جان من کمک کنید اسم این گیم را پیدا کنیم فکر کنم هنوز گلهای بهشت فروخته میشه در بعضی از فروشگا ههای آنلاین من متاسفانه خارج از کشورم و دسترسی ندارم، هر کسی پیدا کرد یک مژدگانی خوب از طرف من داره

• Like
Reactions: Medus

mobinrahmani

کاربر سایت
Apr 22, 2021
3
سلام لطفا اگه کسی اسم بازیو که میگم میدونه کمک کنه چون خیلی وفته دنبالشم بازی یه نوع بازی ترسناک زامبی که من فقط چندتا شونو یادمه یکی از زامبی ها اره برقی داشت یکیم خیلی چاق بود ساطور داشت و روی سر زامبیا چیزی مثل جای گلوله بود ولی گلوله نبود که بعد از کشتن طرفو میخردن بعد میرفتن تو بازی میتونستی درا رو جوش بزنی یا با یه چیزی مثل امپول جونشو پر کنه . لطفا اگه کسی میدونه بگه خیلی ممنون میشم

Pooriya totangdar

عضو جدید
Apr 24, 2021
2
سلام
یه بازی بود توی یه دی وی دی که حدود ۳۰ تا بازی توش بود
زا‌ویه دید بازی از بالا بود و جریانش این بود که شما یه خونه به رنگ‌ ابی داشتید بعد باید خونه های بقیه رو میگرفتید و ارتقا میدادید تا به ظرفیت ۵۰ نفر برسه . استبل داشت که با اسب ها سریع تر حمله میکردن و قلغعه داشت و شما باید بقیه رنگ هایی که توی بازی بودن رو با گرفتن خونه هاشون از بین میبردید . بازی حالت روستایی داشت .
کسی اسمشو میدونه ؟

titansarus

کاربر سایت
Oct 31, 2012
152
دوستان و ادمین عزیز، جان من کمک کنید اسم این گیم را پیدا کنیم فکر کنم هنوز گلهای بهشت فروخته میشه در بعضی از فروشگا ههای آنلاین من متاسفانه خارج از کشورم و دسترسی ندارم، هر کسی پیدا کرد یک مژدگانی خوب از طرف من داره
پیدا کردین به منم بگین لطفاً

اسم بازی که میگید فکر کنم Handkerchief بود.
ویدیو بازی در یوتیوب هست. احتمالا منظورتون همینه:

Pooriya totangdar

عضو جدید
Apr 24, 2021
2
سلام
یه بازی بود توی یه دی وی دی که حدود ۳۰ تا بازی توش بود
زا‌ویه دید بازی از بالا بود و جریانش این بود که شما یه خونه به رنگ‌ ابی داشتید بعد باید خونه های بقیه رو میگرفتید و ارتقا میدادید تا به ظرفیت ۵۰ نفر برسه . استبل داشت که با اسب ها سریع تر حمله میکردن و قلغعه داشت و شما باید بقیه رنگ هایی که توی بازی بودن رو با گرفتن خونه هاشون از بین میبردید . بازی حالت روستایی داشت .
کسی اسمشو میدونه ؟
لطفا کمک کنید دوستان ، خیلی وقته دنبالشم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر