vhd

کاربر سایت
Apr 16, 2006
117
نام
وحید
سلام چند سال پیش بازی داشتم که الان یادم رفته اسم چی بوده اینجوری بود که بازی سوم شخص و اول بازی کنترل یکی داریم که مثل شخصیت اساسین کلاه سرشه و تویه یه شهر که مردم زامبی و دیوانه شدن و ما هم زامبی ها رو میزنیم هم بابد جلو نیروهای نظامی و بگیرم و دست شخصیت به شکلای مختلف در میاد ی شمشیر یا مشت گنده و بازی جهان بازه و ما میتونیم تفنگ برداریم یا بشکل ادمای مهم بازی که کشتیم در بیایم ممنون میشم اگه کسی میدونه اسم بازی و بگه
Prototype
198525

hoseinlu

کاربر سایت
Jan 28, 2008
478
نام
زهير
سلام . یه بازی رو میکرو بود که با دو تا شیطون بازی میکردیم تم ترسناک داشت . اطلاعات بیشتری یادم نیست که بخوام بدم . فکر کنم رنگ لباسشون هم قرمز و ابی بود اگه اشتباه نکنم .

kzk1381

کاربر سایت
Dec 31, 2017
162
سلام . یه بازی رو میکرو بود که با دو تا شیطون بازی میکردیم تم ترسناک داشت . اطلاعات بیشتری یادم نیست که بخوام بدم . فکر کنم رنگ لباسشون هم قرمز و ابی بود اگه اشتباه نکنم .
Monster in my pocket بوده احتمالاً . منم خودم چند سال پیش خیلی دنبالش میگشتم تا آخر تونستم توی یه انجمن خارجی پرسش کنم و مشخصات بدم و پیداش کنم .
سرچ کن monster in my pocket ببین درسته یا نه .

• Like
Reactions: hoseinlu

GanGGaminG

کاربر سایت
Dec 2, 2020
4
سلام بر همه دوستان گیمر و دوستانی که استریمر های پر تلاشی هستند.من در حدود 5 سال پیش بازی را انجام میدادم که الان اسم بازی به خاطرم نیست اگر میشود کمک کنید??مشخصات بازی:بازی حدودا در سال 1983 درست شده بود بازی اول شخص بود و به صورت دو گروه ابی و قرمز نمایش داده میشد شبیه بازی کانتر اما از کانتر بهتر بود بات های مختلف بازی میکردند که هر یکی در نقش های اسنایپر...ارپیچی زن...رگ بار و ... بودند که نقشه های مختلف هم داشت اول بازی که میخواستی بازیا شروع کنی صفحه قبل شرو بازی به رنگ سبز بود و عکس اون بازی شبیه جمجمه انسان بود اما فلزی راستی در این بازیی میتونستی سوار بر یک سری ماشین بشی ولی ماشین ها هیچ قابلیت جنگی نداشتند و فقط نقش حمل افراد جنگجو را داشتند.......ی نکته دیگر هم که باید بگم نقش های مختلف داشت مثلا یک نقشش این بود که در افراد قرمز باید پادشاه را میکشتی یا یکی ار نقش های دیگش این بود که همه با هم دشمن میشدند یا باید میرفتی از منطقه دشمن پرچم را میدزدی دی و میاوردی پیش پرچم تیم خودتان راستی بازی اول شخص افلاین بود متشکر??

hoseinlu

کاربر سایت
Jan 28, 2008
478
نام
زهير
Monster in my pocket بوده احتمالاً . منم خودم چند سال پیش خیلی دنبالش میگشتم تا آخر تونستم توی یه انجمن خارجی پرسش کنم و مشخصات بدم و پیداش کنم .
سرچ کن monster in my pocket ببین درسته یا نه .
دمت گرم داداش . خود خودشه .

kzk1381

کاربر سایت
Dec 31, 2017
162
دمت گرم داداش . خود خودشه .
نوکرتم . این بازی رو من سال ۸۴ یا ۸۵ یا ۸۶ وقتیکه ۳ یا ۴ یا ۵ یا ۶ سالم بود توی میکرو میکردم و بعدش دیگه میکروم نمیدونم چه بلایی سرش اومد دیگه ندیدمش . و این بازی همش توی سرم بود و توی اینترنت نتونستم پیداش کنم تا اینکه آخر رفتم توی سایت nintendo world و اونجا یه تاپیک جدید زدم و سوالمو پرسیدم و اونا هم اسم این بازی رو بهم گفتن حدود دو سال پیش . در کل فکر نمیکردم کس دیگه ای به جز من این بازی رو کرده باشه چون بنظرم خیلی کمیاب بود .

• Like
Reactions: hoseinlu

GROUND-ZEROES

کاربر سایت
Mar 20, 2021
19
دوستان یه بازی رو جنسیس بود که اسمش یادم نمیاد بازی پلتفرمر بود و میدونم که براساس یه کارتون قدیمی بود دوتا داستان هم داشت تو یکیش با یه گوزن آبی یا قهوه ای رنگ بازی میکردیم که از کوه بالا میرفت و به دشمنا کله میزد
داستان دومش هم یه پسر کوچولو با یه سگ بود که خیلی شبیه mr peabody and sherma بودن سلاحشم آدامس بادکنکی بود و اولش یه باس اژدها داشت کسی میدونه اسم این بازی چی بود؟

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,286
نام
Afshin
دوستان یه بازی رو جنسیس بود که اسمش یادم نمیاد بازی پلتفرمر بود و میدونم که براساس یه کارتون قدیمی بود دوتا داستان هم داشت تو یکیش با یه گوزن آبی یا قهوه ای رنگ بازی میکردیم که از کوه بالا میرفت و به دشمنا کله میزد
داستان دومش هم یه پسر کوچولو با یه سگ بود که خیلی شبیه mr peabody and sherma بودن سلاحشم آدامس بادکنکی بود و اولش یه باس اژدها داشت کسی میدونه اسم این بازی چی بود؟

Bubble & Squeak نیست؟:-?

• Like
Reactions: GROUND-ZEROES

Nazanin9715

عضو جدید
Mar 24, 2021
2
سلام من دنبال یه بازی قدیمی میگردم حدود ۱۳ یا ۱۴ سال پیش روی کامپیوتر بازی میکردم سه تا مامور بودن ک نفر اصلی خودت بودی ۱۲ تا ماموریت و انجام میدادن سبکش تقریبا شبیه بازی هایIGIبود و یکی از ماموریتاش یادمه از تونل های زیر زمین رد میشدن و دشمنارو میکشتن و یکی از ماموریت هاش یادمه که تو پارکینگ بودن و اول تو یک اتاق تو پارکینگ بودی بعد باید دشمنارو میکشتی و میرفتی جلو یکی از مراحلشم تو یه خونه بود ک قاچاقچی هارو میکشتی

GanGGaminG

کاربر سایت
Dec 2, 2020
4
سلام من دنبال یه بازی قدیمی میگردم حدود ۱۳ یا ۱۴ سال پیش روی کامپیوتر بازی میکردم سه تا مامور بودن ک نفر اصلی خودت بودی ۱۲ تا ماموریت و انجام میدادن سبکش تقریبا شبیه بازی هایIGIبود و یکی از ماموریتاش یادمه از تونل های زیر زمین رد میشدن و دشمنارو میکشتن و یکی از ماموریت هاش یادمه که تو پارکینگ بودن و اول تو یک اتاق تو پارکینگ بودی بعد باید دشمنارو میکشتی و میرفتی جلو یکی از مراحلشم تو یه خونه بود ک قاچاقچی هارو میکشتی
سلام دوست عزیز. این مشخصات شبیه بازی Ghost Recon است اگر هم نبود به سری های بازی تام اسپلینتر سر بزنید البته شبیه بازی جنگ های ویتنام هم هست.

kzk1381

کاربر سایت
Dec 31, 2017
162
سلام . شاید منظورت rolo the rescue هستش چون منم این بازی رو داشتم چک کن ببین درسته یا نه .

• Like
Reactions: GROUND-ZEROES

Nazanin9715

عضو جدید
Mar 24, 2021
2
سلام دوست عزیز. این مشخصات شبیه بازی Ghost Recon است اگر هم نبود به سری های بازی تام اسپلینتر سر بزنید البته شبیه بازی جنگ های ویتنام هم هست.
ممنونم از پاسخ ولی متاسفانه این ها نبودند بازیش خیلی شبیه سری بازی هایswatبود حتی لباس های سرباز ها

GROUND-ZEROES

کاربر سایت
Mar 20, 2021
19
سلام . شاید منظورت rolo the rescue هستش چون منم این بازی رو داشتم چک کن ببین درسته یا نه .
نه این نبود ولی پیداش کردم اسم بازی The Adventures of Rocky and Bullwinkle and Friends هست براساس یه کارتون برای دهه 60 میلادی

• Wow
Reactions: Tidus & Shayne

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر