Maxine

کاربر سایت
Feb 24, 2021
4
نه سونيك نبود سه تا كاراكتر داشت كه يكيشون سرش شبيه قلب بود و دستش يه شلاق بود و يكى ديگشون ابي بود و يه چكش دستش بود و اون يكى رو هم دقيق يادم نيست بعد با همه اين سه تا كاراكتر ميشد بازى كرد و يه استادم داشتن كه قيافش مثه انيشتين بود و بهشون ميگفت كجا برن و اينا

Aperture

کاربر سایت
Apr 30, 2012
1,381
نه سونيك نبود سه تا كاراكتر داشت كه يكيشون سرش شبيه قلب بود و دستش يه شلاق بود و يكى ديگشون ابي بود و يه چكش دستش بود و اون يكى رو هم دقيق يادم نيست بعد با همه اين سه تا كاراكتر ميشد بازى كرد و يه استادم داشتن كه قيافش مثه انيشتين بود و بهشون ميگفت كجا برن و اينا
یه کوچولو راهنمایی میتونی کنی بازی مثل سونیک دوبعدی بود یا مثل crash سه بعدی؟ با چه کنسولی بازیش میکردی؟

m1647

کاربر سایت
Mar 7, 2011
530
نام
Mehrdad
داداش فکر کنم منظورت army men هست که یه عالمه شماره مختلف برای ps1 داره ولی هرچی فکر میکنم توش بمب افکن نبود
ممنونم
درسته بازی همین army man هستش
در مورد بمب افکنش ممکنه اشتباه کرده باشم
حافظه من همه چی رو باهم ترکیب کرده :)):))
ولی بازم ممنون

Aperture

کاربر سایت
Apr 30, 2012
1,381
ممنونم
درسته بازی همین army man هستش
در مورد بمب افکنش ممکنه اشتباه کرده باشم
حافظه من همه چی رو باهم ترکیب کرده :)):))
ولی بازم ممنون
خواهش میکنم فقط یه سوال میتونم بپرسم الان این بازی رو میخواید با چه دستگاهی اجرا کنید؟

Batsy

“Tots Units Fem Força” «Més que un club»
کاربر سایت
Apr 29, 2008
3,278
ی بازی رو سگا بود ک طرف ی شمشیر بزرگ داشت و صاف میگرفتش دستش بعد تنها چیزی ک ازش یادم هست اینه بعضی جا ها جلومون دیوار بود و باید میپریدیم تو هوا و پایین رو میگرفتیم ک این با شمشیر زمین رو بکنه و راهی ب اون طرف دیوار باز بشه. کارکترش هم ی مرد هیکلی و لخت بود یچیزی تو مایه های Conan .

m1647

کاربر سایت
Mar 7, 2011
530
نام
Mehrdad
خواهش میکنم فقط یه سوال میتونم بپرسم الان این بازی رو میخواید با چه دستگاهی اجرا کنید؟
نمیخواستم بازی کنم
فقط ذهنمو مشغول کرده بود بدونم اسمش چیه
که اونم با حافظه خوب شما مشکل من حل شد

• Like
Reactions: Aperture

silent ops

کاربر سایت
Feb 4, 2017
1,715
ی بازی رو سگا بود ک طرف ی شمشیر بزرگ داشت و صاف میگرفتش دستش بعد تنها چیزی ک ازش یادم هست اینه بعضی جا ها جلومون دیوار بود و باید میپریدیم تو هوا و پایین رو میگرفتیم ک این با شمشیر زمین رو بکنه و راهی ب اون طرف دیوار باز بشه. کارکترش هم ی مرد هیکلی و لخت بود یچیزی تو مایه های Conan .

سلام
شاید یکی از این موارد زیر باشه...همین چند عنواین سگا یادم هست ..
Saint Sword
Lord of the Sword
Sword of Sodan
Blades of Vengeance

Aperture

کاربر سایت
Apr 30, 2012
1,381
نمیخواستم بازی کنم
فقط ذهنمو مشغول کرده بود بدونم اسمش چیه
که اونم با حافظه خوب شما مشکل من حل شد
اخه این بازی رو من رو ps1 داشتم و خیلی هم خوشم میومد ازش البته شماره یکش که اسمش هست army men 3d چون خیلی شماره داره رو ps1 وقتی ps3 خریدم روش اجرای بازیای ps1 روش رو یاد گرفتم یه عالمه بازی ps1 روی ps3 اجرا کردم ولی army men 3d و بازی c12 final resistance هر کاری کردم اجرا نشدن تو بازی میرن ولی یا میپرن از بازی بیرون یا فریز میشن گفتم شاید شما هم روی ps3 میخوای بازیشون کنی یه تستی برای من بکنی در ضمن بازی army men در اصل برای gameboy ساخته شده و سبکه نسخه های game boy استراتژیک بود بعد برای pc هم نسخه استراتژیکش ساخته شد میگی بمب افکن داشت شاید منظورت نسخه های استراتژیکش بوده تو اونا فک کنم بمب افکن بود

• Like
Reactions: m1647

Batsy

“Tots Units Fem Força” «Més que un club»
کاربر سایت
Apr 29, 2008
3,278
سلام
شاید یکی از این موارد زیر باشه...همین چند عنواین سگا یادم هست ..
Saint Sword
Lord of the Sword
Sword of Sodan
Blades of Vengeance
نه هیچکدوم نبودن متاسفانه ، کلا بازیش ی چند سالی هست ک ذهنم رو مشغول کرده و پیداش نمیکنم :D

• Love
Reactions: silent ops

Rezahajizadegan

کاربر سایت
Oct 1, 2005
2,591
درود
یه بازی بود رو کومودور64 که بهش تبرزن میگفتیم.
تبر طلایی نیست.
بازی تو مایه های castlevania و Ghosts 'n' Goblins بود.
یه نفر بود که تبر دو طرفه دستش بود و دشمنها رو میزد.
جون هم بالا وسط صفحه بود و همون نماد داروسازی بود یعنی یک مار دور یک شمشیر که هرچی کارکتر میخورد اون مار کوتاهتر میشد.
متاسفانه اون موقع دیتاش کامل روی کاست منتقل نشده بود و بعد مرحله اول هنگ میکرد هنوز تو نخشم بعد سی سال.اگر کومودور باز داریم راهنمایی بکنه لطفا.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر