Batsy

“Tots Units Fem Força” «Més que un club»
کاربر سایت
Apr 29, 2008
3,238
اقا دمت
این یکی فراموش کردم شاید این باشه..:Cheesygrin:
rastan .2 sega
View attachment 196426
دمت گرم خودشه :D
چقددددد دنبالش گشتم و ندیدمش یادش بخیر بازیش مال پسر عموم بود و ب زور میداد من بازیش کنم و اخرشم تمومش نکردم :D

ی بازی دیگه ای بود ک اون فک کنم دوتا شخصیت هیکلی داشت و وسط مراحل ی حالت مپ میومد و میشد مرحله انتخاب کنه ادم و حالت لباس پوشیدنشون جوری بود ک بالا تنشون لخت بود و شلوارشون رنگی بود ، اینم یکی از بازی هایی هست ک خیلی دنبالشم ، راستی حالت مبارزشون هم با مشت و لگد بود و فک کنم ی سری مراحل حالت فایتینگ و مبارزه رو در رو هم میشد ، اسم اینم اگه بگی ی حال اساسی دادی بهم :D

• Like
Reactions: silent ops

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,485
اقا دمت

چقددددد دنبالش گشتم و ندیدمش یادش بخیر بازیش مال پسر عموم بود و ب زور میداد من بازیش کنم و اخرشم تمومش نکردم :D

ی بازی دیگه ای بود ک اون فک کنم دوتا شخصیت هیکلی داشت و وسط مراحل ی حالت مپ میومد و میشد مرحله انتخاب کنه ادم و حالت لباس پوشیدنشون جوری بود ک بالا تنشون لخت بود و شلوارشون رنگی بود ، اینم یکی از بازی هایی هست ک خیلی دنبالشم ، راستی حالت مبارزشون هم با مشت و لگد بود و فک کنم ی سری مراحل حالت فایتینگ و مبارزه رو در رو هم میشد ، اسم اینم اگه بگی ی حال اساسی دادی بهم :D
شمشیر داشت؟ اگه آره Golden Axe نیست؟
یا Altered Beast

آخرین ویرایش:

Batsy

کاربر سایت
Apr 29, 2008
3,238
شمشیر داشت؟ اگه آره Golden Axe نیست؟
یا Altered Beast
نه گلدن اکس رو ک یادمه سه تا شخصیت داشت اون آلترد بیست هم نبود کلا شخصیت هاش ادم بودن و تا جایی یادم میاد اسلحه هم نداشتن و مشت و لگد میزدن :D

AAKH1361

کاربر سایت
Feb 14, 2007
581
درود
یه بازی بود رو کومودور64 که بهش تبرزن میگفتیم.
تبر طلایی نیست.
بازی تو مایه های castlevania و Ghosts 'n' Goblins بود.
یه نفر بود که تبر دو طرفه دستش بود و دشمنها رو میزد.
جون هم بالا وسط صفحه بود و همون نماد داروسازی بود یعنی یک مار دور یک شمشیر که هرچی کارکتر میخورد اون مار کوتاهتر میشد.
متاسفانه اون موقع دیتاش کامل روی کاست منتقل نشده بود و بعد مرحله اول هنگ میکرد هنوز تو نخشم بعد سی سال.اگر کومودور باز داریم راهنمایی بکنه لطفا.
من هنوز کمودور دارم ولی این بازی رو یادم نیست

اینجا رو نگاه کن لیست تمام بازیهای کمودور هست احتمال زیاد بازی که میگی تو این لیست هست

List of Commodore 64 games - Wikipedia

• Like
Reactions: Rezahajizadegan

silent ops

کاربر سایت
Feb 4, 2017
1,714
اقا دمت

اختیار داری داداش وظیفه بود:D
به احتمال زیادم مورد بعدی که گفتید همین crude buster.معروف به دو قول سگا :Cheesygrin:
IMG_۲۰۲۱۰۲۲۷_۱۳۵۲۱۶.jpg

Attachments

• IMG_۲۰۲۱۰۲۲۷_۱۳۵۲۲۹.jpg
    IMG_۲۰۲۱۰۲۲۷_۱۳۵۲۲۹.jpg
    117.9 KB · مشاهده: 14
  • IMG_۲۰۲۱۰۲۲۷_۱۳۵۲۰۱.jpg
    IMG_۲۰۲۱۰۲۲۷_۱۳۵۲۰۱.jpg
    98.7 KB · مشاهده: 13

Batsy

کاربر سایت
Apr 29, 2008
3,238
اختیار داری داداش وظیفه بود:D
به احتمال زیادم مورد بعدی که گفتید همین crude buster.معروف به دو قول سگا :Cheesygrin:
View attachment 196500

نه این نبود ، کلا اون ی حالتی داشت ک محیطش بیابونی بود و بعضی مراحلش توی یجایی حالت استادیوم بود :D

silent ops

کاربر سایت
Feb 4, 2017
1,714
نه این نبود ، کلا اون ی حالتی داشت ک محیطش بیابونی بود و بعضی مراحلش توی یجایی حالت استادیوم بود :D

شاید این باشه..Runark sega البته فقط اسمش فرق داره با جلدش تو عکس سگا ولی همون برای سرچ بازیش ..بیتم آپ بزن بزن فقط چند تا کرکتر داره برای انتخاب ..اگه این نباشه یکم راهنمایی دقیق مراحل بگی حتمأ یادم میاد ..
IMG_۲۰۲۱۰۲۲۷_۱۴۲۴۳۴.jpg

• Like
Reactions: Batsy

Batsy

کاربر سایت
Apr 29, 2008
3,238
شاید این باشه..Runark sega البته فقط اسمش فرق داره با جلدش تو عکس سگا ولی همون برای سرچ بازیش ..بیتم آپ بزن بزن فقط چند تا کرکتر داره برای انتخاب ..اگه این نباشه یکم راهنمایی دقیق مراحل بگی حتمأ یادم میاد ..
View attachment 196517

نه اینم نیست ، کلا چیزایی ک من یادم میاد این بود ک شخصیتش هیکلی بود و بالا تنه یا لخت بود یا رکابی داشت و شلوارش هم رنگی بود یا آبی یا زرد بعد
ی قسمت هایی از بازی بود ک ی حالت مپ میشده و انگاری میشد مثلا مرحله رو انتخاب کرد دیگه اینکه محیط بازی هم بیابونی بود، این دیگه واقعا عتیقه هستش :D

• Like

Hmidp

عضو جدید
Feb 27, 2021
1
سلام چند وقته دنبال یه بازی ام که نمیدونم هستش یا نه بازی سبکه جنگ های صلیبی یا روم۲ یا ژنرال اینطوری استراژیکی باشه ینی سربازا قابل کنترل باشن بعد شما بتونین ینفرو انتخاب کنین حالته اول شخص یا سوم شخص پلی بدین مثلا سربازاتون باهات بجنگن شما هم اون وسط بجنگین حالا فرقی نمیکنه تفنگی یا شمشیری یا...

silent ops

کاربر سایت
Feb 4, 2017
1,714
نه اینم نیست ، کلا چیزایی ک من یادم میاد این بود ک شخصیتش هیکلی بود و بالا تنه یا لخت بود یا رکابی داشت و شلوارش هم رنگی بود یا آبی یا زرد بعد
ی قسمت هایی از بازی بود ک ی حالت مپ میشده و انگاری میشد مثلا مرحله رو انتخاب کرد دیگه اینکه محیط بازی هم بیابونی بود، این دیگه واقعا عتیقه هستش :D

این عنوانم شبیعه اون چیزی که میگید دیگه خیلی به مخم فشار آوردم ~X(:D شاید این باشهlast battle sega ..بین مراحل لباسش تیکه تیکه میشه با ضربات دشمن هرچی جلو تر میری .map هم داره .بازیش جزع اعصاب خورد کن ترین عنواین سگا هست:Cheesygrin:
IMG_۲۰۲۱۰۲۲۷_۱۹۳۹۱۴.jpg

Attachments

• IMG_۲۰۲۱۰۲۲۷_۱۹۳۸۴۱.jpg
    IMG_۲۰۲۱۰۲۲۷_۱۹۳۸۴۱.jpg
    60.3 KB · مشاهده: 19
  • IMG_۲۰۲۱۰۲۲۷_۱۹۳۸۵۴.jpg
    IMG_۲۰۲۱۰۲۲۷_۱۹۳۸۵۴.jpg
    68.5 KB · مشاهده: 22
  • IMG_۲۰۲۱۰۲۲۷_۱۹۳۸۲۷.jpg
    IMG_۲۰۲۱۰۲۲۷_۱۹۳۸۲۷.jpg
    82.5 KB · مشاهده: 21
  • IMG_۲۰۲۱۰۲۲۷_۱۹۵۲۰۴.jpg
    IMG_۲۰۲۱۰۲۲۷_۱۹۵۲۰۴.jpg
    77.8 KB · مشاهده: 19
آخرین ویرایش:

Batsy

کاربر سایت
Apr 29, 2008
3,238
این عنوانم شبیعه اون چیزی که میگید دیگه خیلی به مخم فشار آوردم ~X(:D شاید این باشهlast battle sega ..بین مراحل لباسش تیکه تیکه میشه با ضربات دشمن هرچی جلو تر میری .map هم داره .بازیش جزع اعصاب خورد کن ترین عنواین سگا هست:Cheesygrin:
View attachment 196575

دمت گرم بابا تو دیگه کی هستی همه بازیا رو از حفظی :D
یادش بخیر چ روزایی بود و چ دورانی داشتیم خداییش، کلا اینو اصلا یادم نیست چقد رفتم جلو و بازیش مال خودم نبود و فقط ی شبحی ازش تو ذهنم بود :D

• Smile

farhad_fr2

کاربر سایت
Jul 31, 2009
1,360
نام
فرهاد
سلام دوستان , منم دنبال یه بازی قدیمی ام (15 سال پیش) اون زمان سی دیش خراب شد نشد تا تهش برم بدجور رفته رو مخم پیداش کنم پلی کنمش تو سبک jrpg روی ps1 و فایتهاش هم نوبتی بود زاویه دوربین top-down با کمی زاویه :D اول بازی هم اینطور شروع میشد که شخصیت اصلی تبدیل به دراگون شده و مردم با قول و زنجیر دارند میبرنش و بعد تو بازی یه خونه بیرون دهکده بهش میدن :D

• Angry
Reactions: I AM XBOX

Aperture

کاربر سایت
Apr 30, 2012
1,376
سلام دوستان , منم دنبال یه بازی قدیمی ام (15 سال پیش) اون زمان سی دیش خراب شد نشد تا تهش برم بدجور رفته رو مخم پیداش کنم پلی کنمش تو سبک jrpg روی ps1 و فایتهاش هم نوبتی بود زاویه دوربین top-down با کمی زاویه :D اول بازی هم اینطور شروع میشد که شخصیت اصلی تبدیل به دراگون شده و مردم با قول و زنجیر دارند میبرنش و بعد تو بازی یه خونه بیرون دهکده بهش میدن :D
شاید The Legend of Dragoon بوده

mahan..pk

عضو جدید
Mar 12, 2021
1
سلام چند سال پیش بازی داشتم که الان یادم رفته اسم چی بوده اینجوری بود که بازی سوم شخص و اول بازی کنترل یکی داریم که مثل شخصیت اساسین کلاه سرشه و تویه یه شهر که مردم زامبی و دیوانه شدن و ما هم زامبی ها رو میزنیم هم بابد جلو نیروهای نظامی و بگیرم و دست شخصیت به شکلای مختلف در میاد ی شمشیر یا مشت گنده و بازی جهان بازه و ما میتونیم تفنگ برداریم یا بشکل ادمای مهم بازی که کشتیم در بیایم ممنون میشم اگه کسی میدونه اسم بازی و بگه

Meo

عضو جدید
Mar 16, 2021
1
سلام
یه بازی کامپیوتری بود در سبک تیراندازی اول شخص (مثل کال اف دیوتی) که چند سال پیش دیدم. اول بازی دوتا سرباز با اسکیت رو برف از دست دشمن فرار میکنند که فقط یکیشون فرار میکنه و شما اون شخص هستید و فکر کنم از نیروهای آلمان نازی هستید (ولی مطمئن نیستم). یک صحنه از مراحل اول بازی هم یادمه که به یک سرباز خوابیده دشمن میرسید که میتونید از کنار اون سرباز رد شوید
چیز دیگه ای یادم نیست.
کسی اگر اسم بازی را میدونه لطفا بگه. با تشکر

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر