rexxarmmd

عضو جدید
Feb 3, 2021
1
سلام به همه
دوستان یه بازی بود که تاریخ عرضه اش بین سال 2001 تا 2010 بود
سبکش اکشن-ادونچر و ترسناک بود
داستان بازی این بود که یه اقایی برای پیدا کردن برادرش وارد یه شهر متروکه میشه و اونجا با کمک یه فرشته و توی یه محیط قدیمی طور :) دنبال برادرش میگرده.مبارزات با شمشیر و سلاح های قدیمی بود و مشخصه بارزش هم این بود که کاراکتر اصلی به واسطه قدرتی که فرشته میده بهش، میتونه تبدیل بشه به یه هیولای قوی که دوتا شاخ بزرگ هم رو سرشه
البته اخر بازی هم متوجه میشیم که اون فرشته به ما خیانت کرده بود و باید با همون هیولا مبارزه کنیم
من خیلی دنبال این بازی گشتم ممنونم میشم اگه کسی این بازی رو معرفی کنه.

lasttvampire

عضو جدید
Feb 5, 2021
1
سلام 10 سال پیش یه بازی استراتژک بازی کردم اسمشو نمیدونم یادمه سه تا کلن داشت روبات وفضایی و انسانها سی دی شو گرفته بودم بازی ساخت و ساز نداشت یه منطقه بهت میداد هرچی بیشتر منطقه میگرفتی منابع بیشتری برای ساخت نیرو میداد نیرو ها رو سفارش میدادی و با سفینه میومدن خیلی تو کفشم اگه کسی میدونه اسمشو بگه لطفا

amiiitis_74

عضو جدید
Feb 5, 2021
2
سلام، من خیلی وقته دنبال یه بازی میگردم که اسمشو اصلا یادم نمیاد. خیلی وقته من و خواهرم دنبال این بازی نوستالوژی هستیم! حدود 15 سال پیش بازی میکردم.
فضای ایزومتریک داشت (دوریبن از بالا بود و با کلیک و اشاره حرکت میکردیم) . شخصیت اصلی یه مردی بود که یه سلاح داشت فکرمی کنم شمشیر بود. تیپش شبیه ناخدا ها یا کارکنان کشتی بود.
اولشم روی عرصه کشتی بودیم و یسری دشمنارو میزدیم نابود می کردیم. فضاش یخوره مهیب و مثلا ترسناک بود ولی خب رده سنیش خیلی بالا نبود که خیلی هم ترسناک باشه.
بین مبارزه و حرکت هایی که می تونستیم با شمشیر (یا چماق، نمیدونم چی دقیقا دستش بود!) بزنیم، یه دکمه هم بود که مشت می زد به حریف. گاهی وقتا بعضی از حریف ها با یه مشت راحت تر از بین میرفتن!
محیط هم متفاوت می شد، اولش روی عرصه کشتی بودیم، بعد نقشه باز می شد و می رفتیم جلوتر، توی یه محیط دیگه. مثل ساحل اون جزیره ای که توش بودیم. بعد می رفتیم جلوتر، توی جنگلش. همینطوری دشمنا رو می زدیم نابود می کردیم.
یه جاییش بود که وقتی یه چیزی رو می زدیم (یادم نیست امتیاز یا قدرت خاصی بود یا چی)، چهار تا اسکلت از توی زمین درمیومدن بیرون و همراه ما تا یه مدتی میومدن و کمک می کردن توی مبارزه ها. یه حالت جادویی مانند هم داشت. اگه کسی یادش بیاد اسم این بازی رو خیلی ممنون میشم.

EVIL4baz

کاربر سایت
Jul 8, 2014
447
سلام، من خیلی وقته دنبال یه بازی میگردم که اسمشو اصلا یادم نمیاد. خیلی وقته من و خواهرم دنبال این بازی نوستالوژی هستیم! حدود 15 سال پیش بازی میکردم.
فضای ایزومتریک داشت (دوریبن از بالا بود و با کلیک و اشاره حرکت میکردیم) . شخصیت اصلی یه مردی بود که یه سلاح داشت فکرمی کنم شمشیر بود. تیپش شبیه ناخدا ها یا کارکنان کشتی بود.
اولشم روی عرصه کشتی بودیم و یسری دشمنارو میزدیم نابود می کردیم. فضاش یخوره مهیب و مثلا ترسناک بود ولی خب رده سنیش خیلی بالا نبود که خیلی هم ترسناک باشه.
بین مبارزه و حرکت هایی که می تونستیم با شمشیر (یا چماق، نمیدونم چی دقیقا دستش بود!) بزنیم، یه دکمه هم بود که مشت می زد به حریف. گاهی وقتا بعضی از حریف ها با یه مشت راحت تر از بین میرفتن!
محیط هم متفاوت می شد، اولش روی عرصه کشتی بودیم، بعد نقشه باز می شد و می رفتیم جلوتر، توی یه محیط دیگه. مثل ساحل اون جزیره ای که توش بودیم. بعد می رفتیم جلوتر، توی جنگلش. همینطوری دشمنا رو می زدیم نابود می کردیم.
یه جاییش بود که وقتی یه چیزی رو می زدیم (یادم نیست امتیاز یا قدرت خاصی بود یا چی)، چهار تا اسکلت از توی زمین درمیومدن بیرون و همراه ما تا یه مدتی میومدن و کمک می کردن توی مبارزه ها. یه حالت جادویی مانند هم داشت. اگه کسی یادش بیاد اسم این بازی رو خیلی ممنون میشم.
سلام به شما
این نیست احیانا
Sid Meier's Pirates! (2004 video game) - Wikipedia
؟

sclvrFox

عضو جدید
Aug 8, 2020
2
سلام عزیزان.
من حدود ۱۰ سال پیش یه گیمی داشتم دنبال اون میگردم. ولی متاسافنه اطلاعات زیادی ازش یادم نمونده. امیدوارم بتونید با همینا کمکم کنید.
سبک بازی اکشن و شوتر بود و درباره یه سربازی که هلی کوپترش سقوط کرده. توی بازی هم میتونستی سوار وسایل نقلیه ای که هست بشی.
تو مرحله اولش باید از محلی که هستی خارج میشدی و برای اینکارم باید مینشستی و از دیوار شکسته شده عبور میکردی.
بعد از رد کردن چند مرحله میرفتی رفیقتو نجات میدادی و باهم دشمنارو میکشتین.
متاسفانه همینا یادم مونده :(

eminem86

کاربر سایت
Dec 23, 2020
9
سلام عزیزان.
من حدود ۱۰ سال پیش یه گیمی داشتم دنبال اون میگردم. ولی متاسافنه اطلاعات زیادی ازش یادم نمونده. امیدوارم بتونید با همینا کمکم کنید.
سبک بازی اکشن و شوتر بود و درباره یه سربازی که هلی کوپترش سقوط کرده. توی بازی هم میتونستی سوار وسایل نقلیه ای که هست بشی.
تو مرحله اولش باید از محلی که هستی خارج میشدی و برای اینکارم باید مینشستی و از دیوار شکسته شده عبور میکردی.
بعد از رد کردن چند مرحله میرفتی رفیقتو نجات میدادی و باهم دشمنارو میکشتین.
متاسفانه همینا یادم مونده :(
frontlines full of war?

mobin1377

عضو جدید
Feb 17, 2021
1
دوستان یه بازی مدنظرمه هرکی پیداش کنه واسم اسمشو جایزش پیشم محفوظه...یه بازی شمشیری بود ک من حدود 5 6 سال پیش فک کنم بازی میکردم.عکس اصلیه سی دیش یه شخص زره پوش ک رنگ زره اونم طلایی بود با یه تبر یا پتک طلایی بزرگ دستش..بازی سبک سوم شخص بودش تقریبا جهان باز هم بوده مپ خیلی بزرگی داشته...ست های لباس خفنی داشت که حتی با سلاح هاشم ست میشد...جکو جونور داشت تو گیم...دیگه چیزی به ذهنم نمیرسه ک بشه توصیفش کرد شما هرچی به ذهنتون میرسه اسمشو بگین من سرچ میکنم اگه پیداش کردم جبران میکنم واست...دمتون گرم سوالی هم داشتین بپرسین.

saeedonly

کاربر سایت
Nov 22, 2012
1,074
دوستان یه بازی مدنظرمه هرکی پیداش کنه واسم اسمشو جایزش پیشم محفوظه...یه بازی شمشیری بود ک من حدود 5 6 سال پیش فک کنم بازی میکردم.عکس اصلیه سی دیش یه شخص زره پوش ک رنگ زره اونم طلایی بود با یه تبر یا پتک طلایی بزرگ دستش..بازی سبک سوم شخص بودش تقریبا جهان باز هم بوده مپ خیلی بزرگی داشته...ست های لباس خفنی داشت که حتی با سلاح هاشم ست میشد...جکو جونور داشت تو گیم...دیگه چیزی به ذهنم نمیرسه ک بشه توصیفش کرد شما هرچی به ذهنتون میرسه اسمشو بگین من سرچ میکنم اگه پیداش کردم جبران میکنم واست...دمتون گرم سوالی هم داشتین بپرسین.
Kingdoms of amalur:reckoning

amiiitis_74

عضو جدید
Feb 5, 2021
2
سلام به شما
این نیست احیانا
Sid Meier's Pirates! (2004 video game) - Wikipedia
؟

سلام، خیلی ممنون از پاسختون، ? اما نه متاسفانه این نبود. فضاش یخورده ترسناک بود یعنی یه کم تیره و تاریک بود؛ بعد ایزومتریک هم بود یعنی از بالا محیط رو می دیدیم و کاراکتر رو اینطوری ازنزدیک و با جزییات نمی دیدیم.

AAFV81

عضو جدید
Feb 18, 2021
1
سلام به همه دوستان
من دنبال یه بازی میگشتم که تقریبا 10 الی 12 سال پیش روی پی سی بازی میکردم ، خودم بهش میگفتم "دزد و پلیس" ولی فکر نکنم ربطی داشته باشه :-? و اینکه نمیدونم سی دی داشت یا نه ، از اولی که یادمه این بازی روی سیستمم بود
بازی به شکل دو بعدی بود که تا جایی که یادمه با کیبورد کنترل میشد، اینطوری بود که اوایلش یه اقایی (همون که کنترل میکردیم) وارد خونش میشد ولی خونه رو بمب بارون میکردن ، یادمه لوگوی یکی از مراحلش یه موش کور زرد رنگ بود، بعد اینطوری بود که وقتی میرفتی به سمت مثلا راست صفحه و از صفحه خارج میشدی ، یک دفعه تصویر عوض میشد (یعنی اینطوری نبود که دوربین کارکتر رو دنبال کنه) ، اسلحه هایی داشت ، مثلا یکیشون که یادمه بازوکا بود که شکلش رو توی پس زمینه بنفش گوشه تصویر نشون میداد ، تا جایی که یادمه مرحله که تموم میشد بر می گشت دوباره خونه ش.
خیلی ممنون میشم اگه اسم این بازی رو بهم بگید

AhmadAziziVand

عضو جدید
Feb 20, 2021
2
سلام وقتتون بخیر
من سال ها پیش یه بازی گرفته بودم متاسفانه اسمش یادم نیستش میخواستم بدونم اگه کمی از خط داستانیشو بهتون بگم میتونین اسمشو بهم بگین
یه بازی دوبله فارسی در سبک اول شخص و جنگی و تفنگی بودش
اینطور بودش که در اولین مرحله داخل یک پایگاه بودیم با سربازای خودی، میرفتم از انبار مهمات و اسلحه برمیداشتم و برمیگشتم بعدش صدای آژیر میمود و میگفت که به ما حمله شده از اینجور حرفا، به پایگاه حمله میشد از طرف تروریست ها و با سربازای خودی باهاشون میجنگیدیم

AhmadAziziVand

عضو جدید
Feb 20, 2021
2
سلام وقتتون بخیر
من سال ها پیش یه بازی گرفته بودم متاسفانه اسمش یادم نیستش میخواستم بدونم اگه کمی از خط داستانیشو بهتون بگم میتونین اسمشو بهم بگین
یه بازی دوبله فارسی در سبک اول شخص و جنگی و تفنگی بودش
اینطور بودش که در اولین مرحله داخل یک پایگاه بودیم با سربازای خودی، میرفتم از انبار مهمات و اسلحه برمیداشتم و برمیگشتم بعدش صدای آژیر میمود و میگفت که به ما حمله شده از اینجور حرفا، به پایگاه حمله میشد از طرف تروریست ها و با سربازای خودی باهاشون میجنگیدیم

Maxine

کاربر سایت
Feb 24, 2021
4
ميگما يه بازي بود وقتي خيلي بچه بودم حدود ١٧ سال پيش بازي ميكردم كه يه حالت ژاپني و كارتوني داشت حالت ماريو و اينا بود ميپريد و گلد و سكه جمع ميكرد، بعد اين بازيه سه تا كاراكتر داشت يكيشون رنگش صورتي بود با كله ي قلب مانند و يكي ديگشون آبي بود اون يكي هم يا زرد بود يا قرمز يا به احتمال زياد سبز رنگ بود، اسم بازي ميدونيد شما ها ؟

Aperture

کاربر سایت
Apr 30, 2012
1,381
سلام دوستان من یک بازی روی ps1 بازی کردم طوری که یادمه بازی در مورد جنگ جهانی یا به طور کلی در مورد جنگ بود سرباز ها همه یکرنگ بودن همه سبز و مثلا دشمنا همه قهوه ای وقتی گلوله میخوردی مثل یک شیشه که بشکنه خرد می شد و میریختی رو زمین البته نه با گلوله اول
بازی تو شکل های مختلفی جران داشت گاهی نقش بمب افکنو داشتی بمب میریختی رو مناطق نظامی و...
اسمش اصلا یادم نمی یاد گفتم شاید کسی بازی کرده باشه بتونه راهنمایی کنه
ممنون
داداش فکر کنم منظورت army men هست که یه عالمه شماره مختلف برای ps1 داره ولی هرچی فکر میکنم توش بمب افکن نبود

• Like
Reactions: m1647

Aperture

کاربر سایت
Apr 30, 2012
1,381
ميگما يه بازي بود وقتي خيلي بچه بودم حدود ١٧ سال پيش بازي ميكردم كه يه حالت ژاپني و كارتوني داشت حالت ماريو و اينا بود ميپريد و گلد و سكه جمع ميكرد، بعد اين بازيه سه تا كاراكتر داشت يكيشون رنگش صورتي بود با كله ي قلب مانند و يكي ديگشون آبي بود اون يكي هم يا زرد بود يا قرمز يا به احتمال زياد سبز رنگ بود، اسم بازي ميدونيد شما ها ؟
sonic نیست منظورت؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر