eminem86

کاربر سایت
Dec 23, 2020
9
سلام حدود هفت هشت سال پیش یه بازی داشتم شبیه gtaیه مرد کچل تقریبا هیکلی بود که مثل gtaمیشد ماشین بدزدی شلیک کنی و غیره ولی نمیتونستی شنا کنی.توی یکی از مرحله های فکر فرعیشم یه زنیو سوار میکنی باید با ماشین از دست پلیس فرار کنی توی کی از مرحله هاشم باید بری یه جایی یه ماشینیو بدزدی و ببریش به جایی که پرس میکنن فکر کنم اخرای شهر بود بعید میدونم مکس پین یا عشقم مامور 47 بوده باشه

eminem86

کاربر سایت
Dec 23, 2020
9
سلام حدود هفت هشت سال پیش یه بازی داشتم شبیه gtaیه مرد کچل تقریبا هیکلی بود که مثل gtaمیشد ماشین بدزدی شلیک کنی و غیره ولی نمیتونستی شنا کنی.توی یکی از مرحله های فکر فرعیشم یه زنیو سوار میکنی باید با ماشین از دست پلیس فرار کنی توی کی از مرحله هاشم باید بری یه جایی یه ماشینیو بدزدی و ببریش به جایی که پرس میکنن فکر کنم اخرای شهر بود بعید میدونم مکس پین یا عشقم مامور 47 بوده باشه
در ضمن سوم شخص بود گرافیکشم خیلی خوب بود فکر نکنم ta iv هم باشه

ali(romeoo)

عضو جدید
Dec 24, 2020
1
سلام لطفا کمک کنید این بازی رو پیدا کنم بازی اینطوره که برای گوشی هست و شما یه دونه توپ رو کنترل میکنید و توپ روبه جلو در حرکت هست و با تکون دادن گوشی مسیر حرکت توپ هم تغییر میکنه بعد بازی حالت رکوردی داره مانع سر راهتون میاد شما باید جاخالی بدید و هرچی میرید جلوتر سرعتتون بیشتر میشه علاوه بر این مسیر بازی هم گاهی عوض میشه یعنی مثلا تا الان تونل بوده از این به بعد یهو مسیر تخت و صاف میشه بعد جلوتر یهو زمین مثل تونل میشه ولی شما داخلش نیستید دور تونل باید تکون بخورید هرچندتا بازی توی این سبک میشناسید معرفی کنید لطفا ممنونم

kkr1211

عضو جدید
Dec 25, 2020
1
سلام و خسته نباشید

دنبال یه بازی بودم، ممنون میشم اگه کسی ازش اطلاعاتی داره بگه بهم

سبک بازی: موتور سواری

قسمت هایی که یادمه ازش: یه ویژگی که این بازی داشت این بود که با موتورهای صخره نوردی میشد بازی کرد، به اصطلاخ موتور تریل، یکی از مراحلش هم این بود که توی یه سالن سر پوشیده بزرگ باید از یه سری موانغ بالا میرفتی و سالن پر از تماشاچی بود (با موتور تریل) از موانع چوبی و تخته سنگ و ...

ممنون میشم اگه کسی اطلاعی داره بگه

Shezzza

عضو جدید
Dec 25, 2020
1
یه بازی بود که بچگی ها به اسم مبارزه تو گلهای بهشت 1 بود
یه شخصیتی داشت با کلاه لبه دار حالت پیکسلی و سوم شخص از روبرو داشت
شخصیت اصلی باید رقیبا رو میکشت و رقیباش یه سری سرباز با لباس های نارنجی کمرنگ بودن و حتی میتونست اونا رو یار خودش کنه
ولی خب از جون خودش کم میشد
یه سری وسیله هم بود که میشد سوارش شد مثلا زیردریایی و بعضی هاشون قابلیت شلیک هم داشتن
فک میکنم داستان هم داشت، یه شخصیت منفی زنش رو گروگان گرفته بود و باید اون رو آزاد میکرد
کسی میدونه اسم این بازی چیه؟
این سوال منم هست خواهشا یکی کمک کنه...
بازی برای قبل از سال 2004 هست ساید ویو هست مثل قارچ خور اینا.... توی گلهای بهشت بود... فضاش مثل یک شهر جنگ زدس و دو بعدیه...
بعد هر مرحله اش یه وسیله ه جنگی شبیه یه حیوون داشت مثل گلدفیش

gamerold

عضو جدید
Dec 28, 2020
2
سلام.نام یک بازی فکری حدودا 15 سال قبل رو یادم رفته. اگر کسی میدونه ممنون میشم کمک کنه
یک بازی فکری سخت در سبک سوکوبان بود که4 تا موجود شبیه سمور یا سگ آبی بودند که سه تاشون تو قفس زندانی بود و در هر مرحله یکی از اینا ماموریت داشت با رد شدن از مسیردوستانش رو نجات بده. باید مراقب بود که کنده های درخت رو به داخل چاله ها بندازه که بتونه از روی چاله ها رد بشه یا توی مذاب نیفته. تو مسیرش الماس هم جمع میکرد. درآخر وقتی دوستانش رو نجات میداد اونا دستاشونو میبردند بالا و ظاهرا خدا رو شکر میکردن :ar!
اگر کمک کنید قول میدم معتاد شوید ~o)%%-

1sami

کاربر سایت
Jan 2, 2021
3
سلام به همگی یه بازی دو بعدی درباره یه پیرمرده که سوار یه جغد سفیدیه یه فانوسم دستش بود باید با گابلینا میجنگید بلوطم جمع می کرد که بعد می تونست پرتشون کنه اگه کسی اسم این بازی رو میدونه لطفا بگه به احتمال زیاد مال قبل 2010

eminem86

کاربر سایت
Dec 23, 2020
9
سلامه به همه یه بازی داشتم نمیدونم دقیق یا توی یه سیاره دیگه بود یا اینده چند تا گروه بودن به رنگای مختلف مال ما فکر کنم سبز بود با زردا میجنگیدیم و سلاحمونم یه دیسکی بود و دنبال یه زنی بودیم که زیادم نشونش میداد و بعد مرگشون غیب میشدن و اخر بازی خودمونم میمیریم گرافیک خیلی خوبیم داشت توی بعضی مراحلشم سوار چیزای مختلف مثل تانک و موتور و ماشین میشیم

eminem86

کاربر سایت
Dec 23, 2020
9
سلامه به همه یه بازی داشتم نمیدونم دقیق یا توی یه سیاره دیگه بود یا اینده چند تا گروه بودن به رنگای مختلف مال ما فکر کنم سبز بود با زردا میجنگیدیم و سلاحمونم یه دیسکی بود و دنبال یه زنی بودیم که زیادم نشونش میداد و بعد مرگشون غیب میشدن و اخر بازی خودمونم میمیریم گرافیک خیلی خوبیم داشت توی بعضی مراحلشم سوار چیزای مختلف مثل تانک و موتور و ماشین میشیم
درضمن سوم شخص بود بازیشم مال سال 2010 یا نزدیکای این بود

Radmehr.K

کاربر سایت
Jul 13, 2020
4
سلام دوستان . دو تا بازی رو مد نظر دارم که اگه بتونید کمکم کنید پیداش کنید ممنونتون میشم .

1- حدود 10 یا 12 سال پیش یا شایدم کمتر یه بازی بود که فکر کنم استراتژی بود سبکش . دوربین از بالا هست و بهمون یه دریا رو نشون میده که توش یسری غول روی سخره ها وایستادن و از کشتی هایی که از اونجا رد میشن سنگ پرت میکنن تا غرقشون کنن .و فکر میکنم وظیفه ما این بود که اون کشتش هارو بدون اینکه غرق بشن به اخر خطر برسونیم و یادمم هست که یه پرنده هایی از بالا میومدن و چیزی پرت میکردند به کشتی ها .

2- این بازی هم یچیزی دور و بر همون 10-12 سال پیش بازی کردم . از این بازی ها دیدید که یسری شی و اشیا بهتون نشون میده باید هم ردیفشون کنید تا از بین برن و شکل های جدید بیان و دوباره و دوباره ! خب اکثر این بازی ها معمولا تم های رنگی رنگی و بچه گانه دارند ولی این یکی که من میگم بچگانه نبود و تم دارکی داشت و هر سری هم عکس پس زمینه بازی یک زن یا مرد ترسناک نشون میداد . نه که ترسناک ها . منظورم خشن هست

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر