Sajjad_tsa

عضو جدید
May 5, 2021
1
سلام خوب هستین؟ بچه ها ۲ تا بازی قدیمی رو خیلی وقته دنبال اسمش میگردم تا دانلود کنم اگه لطف کنید کمک کنید ممنون میشم.

بازی اول یه بازی شکارچی بود فک کنم بین سال ۲۰۰۰ تا۲۰۰۴ بود. جزئیات بازی کامل یادمه یک سرباز بود که اولش توی کوهستان پراز برف شروع به بازی میکرد و یک گیونتل داشت. و اینکه گراز شکار میکرد اول ولی ممکن بود یهو با حیون های مثل ماموت و گرگ و دندون خنجری هم برخورد کنی. وقتی هم هم شکارشون میکردی یک سفینه می اومد و شکار هارو بلند میکرد و میبرد . یادمه اون زمان فلاپی مد بود من این بازی رو از توی فلاپی ریختم تو pc

دومین بازی که دنبالش میگردم یک بازی بود شبیه به بازی تیکن اما شخصیت هاش خیلی متفاوت بود یک شخصیت داشت که لباس (ازاین لباس های چرمی که موتور سوار های لات آمریکایی میپوشن*)داشت و یک شمشیر بزرگ کریستالی آتیشی داشت و وقتی قدرت میزد یه کره آتیش درست میکرد و حریفشو گیر ناکار میکرد....یکی دیگه از شخصیت هاش یک دختر بود ک ی پاچه شلوارش پاره بود و جوراب کرده بود و وقتی قدرت میزد حروف چینی مینوشت....بعد هر شخصیت رو که برمیداشتی آهنگ مخصوص خودشو داشت....راستی کلا فک کنم ۱۰ شخصیت بیشتر نداشت و همشون بجز غول رو میتونستی برداری .... اینم فکر کنم برای سال ۲۰۰۴ بود

هرکی میدونه راهنمایی کنه

Reza.gozali

عضو جدید
May 7, 2021
1
سلام دوستان حدود۳سال پیش یک بازی بود استراتژی محافظت از قلعه حالا اسمشو یادم نمیاد ویژگی هاش این بود که سر بازاتو این پایین باید میپختی بعد انتخاب میمردی اون بالا یک راه بود میذاشتی اونجا ومیجنگیدن

Ashkan_a

عضو جدید
May 7, 2021
1
سلام رفقا
یه بازی بود
شخصیتارو خودت تنظیم میکردی
مثلا ببر میذاشتی جلوش حیوون دیگه میذاشتی
بعد که آزادو میزدی
این میرفت دنبالش و میگرفتش و...
انگار تو صحنرو میساختی پلی میزدی
من فارکرای یادم میومدش اینو
ولی تو فارکرای این بخشو پیدا نکردم
کسی هس بشناسه این بازیو

GanGGaminG

کاربر سایت
Dec 2, 2020
4
سلام بر همه دوستان گیمر و دوستانی که استریمر های پر تلاشی هستند.من در حدود 5 سال پیش بازی را انجام میدادم که الان اسم بازی به خاطرم نیست اگر میشود کمک کنید??مشخصات بازی:بازی حدودا در سال 1983 درست شده بود بازی اول شخص بود و به صورت دو گروه ابی و قرمز نمایش داده میشد شبیه بازی کانتر اما از کانتر بهتر بود بات های مختلف بازی میکردند که هر یکی در نقش های اسنایپر...ارپیچی زن...رگ بار و ... بودند که نقشه های مختلف هم داشت اول بازی که میخواستی بازیا شروع کنی صفحه قبل شرو بازی به رنگ سبز بود و عکس اون بازی شبیه جمجمه انسان بود اما فلزی راستی در این بازیی میتونستی سوار بر یک سری ماشین بشی ولی ماشین ها هیچ قابلیت جنگی نداشتند و فقط نقش حمل افراد جنگجو را داشتند.......ی نکته دیگر هم که باید بگم نقش های مختلف داشت مثلا یک نقشش این بود که در افراد قرمز باید پادشاه را میکشتی یا یکی ار نقش های دیگش این بود که همه با هم دشمن میشدند یا باید میرفتی از منطقه دشمن پرچم را میدزدی دی و میاوردی پیش پرچم تیم خودتان راستی بازی اول شخص افلاین بود متشکر??

mehrdadmd27

کاربر سایت
May 10, 2021
3
سلام دوستان
یه بازی بود که حدودا سال 2009 تا 2011 منتشر شده بود روی پوسترش عکس یه مردی بود که یک چشمش زخمی شده بود و لوگوی بازی یه علامتی مثل علامت شات داون بود
بازی شوتر سبک بقا علمی تخیلی بود که توش ما در نقش ماموری بودیم که باید به تنهایی با ربات هایی که زمین رو تسخیر کردند میجنگیدیم بازی توی آینده بود تنها بازمانده بشریت ما بودیم
گیم پلی هم به این صورت بود که دوتا تفنگ داشتیم و فقط میتونستیم از همون ها استفاده کنیم اما تفنگ ها تلنت داشتن و قابل ارتقا و لول آپ بودن و با کلمات E و Q روی کیبورد عوض میشدن که یکی از تقنگ ها کلا از گلوله و تفنگ دیگه از نیروی الکتریسیته استفاده میکرد
بازی فضای و جو خیلی دارکی داشت و خیلی قشنگ باد اما با این که اطلاعات زیادی ازش دارم نمیدونم چرا نمیتونم پیداش کنم
ممنونم میشم کمکم کنید پیداش کنم

mehrdadmd27

کاربر سایت
May 10, 2021
3
سلام یک بازی بود برای ک کامپیوتر که جهان باز بود و سبک زامبی کشی بود و ما میتوانستیم تغییر شکل دهیم یعنی مثل پلیس ها شویم و دستمان را تبدیل به تیغ یا سپر میکردیم لطفا خواهش میکنم بگویید
prototype نبود؟

Amir. sadra

عضو جدید
May 11, 2021
2
سلام یک بازی بود که حدود ۱۰ یا ۹سال پیش بازی کردم اسمشم یادم نمونده زیادم نتونستم مرحلشو برم پاک شد از روی کامپیوتر فقط مرحله اولشو یادمه اولش تو یه جایی بود یه سری مجسمه های ادم بود که برای اموزش بازی بود بازیشم مبارزه ای با شمشیر بود بعد که انجام میدادی یکی میومد دنبالت با یه ماشین مشکی بود فک کنم بعد که سوار میشدی یه جا پیادت میکرد بعد پیاده شد پاشو محکم گذاشت زمین زمین یخورده ترک خورد یا لرزید بعد فک کنم یه جعبه دشتش بود که شمشیرش رو از تو اون ورداشت بعد که ماشینی رفت تو میرفتی تو خیابون که یهو یه هیولا خیلی بزرگ بهت حمله میکرد و باید میکشتیش بعدش دیگه بازی پاک شد هرچی دنبالشم گشتم نتونستم اسم بازی رو پیدا کنم

Bad boy halo

عضو جدید
May 11, 2021
1
ببخشید دوستان دنبال یه بازی موبایل هستم ۶ یا ۷ سال پیش بازیش کردم یه هشت پای کوچولوی سبز بود که باید از فاضلاب مرحله ها را می رفتی تا میرسیدی به دریا اون هشت پا دست و پاش را می چسبوند به در و دیوار مرحله ها هم طولانی و سخت بود بین راه باید قطرات آب جمع میکردی و گرنه بدنش خشک میشد

abolfazlmirizadeh

عضو جدید
May 12, 2021
1
سلام من یک بازی حدود سال 2015 بازی کردم که روی جلد اون بازی عکس یک پسر با مو های طلایی بود و گوشه جلد عکس یک الماس بود که این بازی مرحله ای بود و نقش اصلی که همون پسر کوچولو بود سعی میکرد دختر شاه را نجات دهد و در آخر بازی موفق شد
میشه لطف کنید کمکم کنید پیداش کنم

Amir. sadra

عضو جدید
May 11, 2021
2
سلام یک بازی بود که حدود ۱۰ یا ۹سال پیش بازی کردم اسمشم یادم نمونده زیادم نتونستم مرحلشو برم پاک شد از روی کامپیوتر فقط مرحله اولشو یادمه اولش تو یه جایی بود یه سری مجسمه های ادم بود که برای اموزش بازی بود بازیشم مبارزه ای با شمشیر بود بعد که انجام میدادی یکی میومد دنبالت با یه ماشین مشکی بود فک کنم بعد که سوار میشدی یه جا پیادت میکرد بعد پیاده شد پاشو محکم گذاشت زمین زمین یخورده ترک خورد یا لرزید بعد فک کنم یه جعبه دشتش بود که شمشیرش رو از تو اون ورداشت بعد که ماشینی رفت تو میرفتی تو خیابون که یهو یه هیولا خیلی بزرگ بهت حمله میکرد و باید میکشتیش بعدش دیگه بازی پاک شد هرچی دنبالشم گشتم نتونستم اسم بازی رو پیدا کنم
لطفااگه کسی میدونه جواب بده

sara.8812

عضو جدید
May 17, 2021
1
سلام من حدود 9 سال پیش یه بازی داشتم که تقریبا این حالتی بود، یسری گوله ژله ای بودن که روی هم میچسبوندیمشون تا برسن به حالا اون جایی که یه مخزن مانند بود و میکشیدشون تو، بعد این گوله ها چند مدل بودن مراحل اول بازی سیاه بودن ، تو بعدیاشون سبز و سفیدو حالت کبریتی و خلاصه چندجور بود و کلا تم بازی سیاه بود، اگه کسی چیزی میدونه یا به ذهنش میرسه بگه پیداش کنم

afshinete

کاربر سایت
May 17, 2020
10
سلام من حدود 9 سال پیش یه بازی داشتم که تقریبا این حالتی بود، یسری گوله ژله ای بودن که روی هم میچسبوندیمشون تا برسن به حالا اون جایی که یه مخزن مانند بود و میکشیدشون تو، بعد این گوله ها چند مدل بودن مراحل اول بازی سیاه بودن ، تو بعدیاشون سبز و سفیدو حالت کبریتی و خلاصه چندجور بود و کلا تم بازی سیاه بود، اگه کسی چیزی میدونه یا به ذهنش میرسه بگه پیداش کنم
World of Goo

Ehsan_maz

عضو جدید
May 20, 2021
1
سلام
یه بازی به سبک کانتر و کالاف بود
که 26 مرحله داشت
13 مرحله در نقش عملیات ویژه و 13 مرحله باقی‌مونده همون مراحل بود ولی در نقش گروه ترور

مرحله اول خنثی سازی بمب
مرحله دوم کوهستان برفی
مرحله سوم نجات گروگان تو شهر

gtx346

کاربر سایت
Sep 12, 2009
23
سلام
یه بازی به سبک کانتر و کالاف بود
که 26 مرحله داشت
13 مرحله در نقش عملیات ویژه و 13 مرحله باقی‌مونده همون مراحل بود ولی در نقش گروه ترور

مرحله اول خنثی سازی بمب
مرحله دوم کوهستان برفی
مرحله سوم نجات گروگان تو شهر

Global Operations

Shahin00

عضو جدید
May 24, 2021
1
سلام ببخشید من دنبال یه بازی قدیمی میگردم سالشو نمیدونم ولی داستانش اینجوری بود که ما به عنوان عکاس به مصر صفر میکردیم برای عکاسی از چیزای زیرخاکی که کاوشگرا پیدا میکنن که همراهمون یه پیرمرد و دخترش همراهمون هستن بعد یهو طوفان میشه و یه عده صهرایی پیدا میشن و پیرمرده رو میکشن و دختره رو میدزدن و اونا با جادو و... فرار میکنن بعد یه نفر تقریبا مثل خدا طوری میاد و میگه من 3 تا قدرت میتونم بهت بدم جاودانگی و.. تا اینجاش فقط توضیحات بازی بود و با تفنگ توی قصر ها و تالار های قدیمی و باستانی میزد اسکلت هارو میکشت یا یه سری غول های کوچیک بودن که وقتی با تیر میزدیم از خونشون دوباره همونا ساخته میشدن یه مرحلشم یه غول بزرگ یه چشم داشت کسی میدونه اسمشو خیلی دنبالشم
دوستان لطفا اسمش و بگید منم خیلی دنبالشم بازی اول شخصه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر