این بازی که میگم موبایلی بود و tower defense بود و حدود 7 سال پیش تو تبلت بازی می‌کردم . اینجوری بود که زامبی ها حمله می کردن به قایق و باید از قایق با استفاده از حیواناتی مثل گربه با چماق و خروس با تا کاتانا ، روباه با تپانچه ، گراز با گرز و ... محافظت می کردی و باس منطقه اول یک بچه زامبی بزرگ بود که زامبی های یگان ویژه ازش مراقبت می کردن

سلام من دنبال یه بازی میگردم خیلی ازش چیزی یادم نمیاد فقط یادمه که بازی دو بعدی بود وما تو یه شخصیت یا ادم نبودیم میشد شمشیرو تفنگ برداره و باید موسو میچرخوندیم تا تا شمشیر دور اون چیز که اسمش. یادم نمیاد

داداشا ببینید من 8 ساله بودم یک بازی بود که اولش یک فرمانده در جنگ بود اسکلتی هم بود که از پشت شمشیر میکنن تو کمرش و اون نمیدونم چی میشه که شخصیت رو از بالا نشون میداد کاراکتر من قرمز بود مرحله هاش کم کم میرفتم تنها نبودم تو بازی من اون اسکلت قرمز بودم که زره پوشیده بدم با دو تا یار تیر کمون و یک شمشیر زن بودیم میرفتیم جلو و با یه اسکلتای آبی میجنگیدیم تا به رعیس شون رسیدیم رعیسه اونا عین کاراکتر من بود اما آبی بود رنگش

داداشا ببینید من 8 ساله بودم یک بازی بود که اولش یک فرمانده در جنگ بود اسکلتی هم بود که از پشت شمشیر میکنن تو کمرش و اون نمیدونم چی میشه که شخصیت رو از بالا نشون میداد کاراکتر من قرمز بود مرحله هاش کم کم میرفتم تنها نبودم تو بازی من اون اسکلت قرمز بودم که زره پوشیده بدم با دو تا یار تیر کمون و یک شمشیر زن بودیم میرفتیم جلو و با یه اسکلتای آبی میجنگیدیم تا به رعیس شون رسیدیم رعیسه اونا عین کاراکتر من بود اما آبی بود رنگش فق من دو تا کاتانا داشتم اون یکی

کمک کنین پیدا کنم خیلی بازیش خوب بود یه جورایی بگم که اسکلت های با زره بودن قیافشونم انگاره چینی بودن دو نفره هم میشد فک کنم 5 یا 4 تا رعیس داشت که یکی قرمز رنگ بود یکی آبی و بکی بنفش و یکی هم زرد خوب یادم نیس هعی🖤

• Poker Face
Reactions: GameMasterr
سلام دنبال بازی موبایلی میگردم فکر میکنم ۵۰ مرحله بود بعد اولش از سرباز اسنایپ شروع میشد ایکونشم یک پیرمرد سیبیلو بود حالت شش ضلعی داشت زمانی که می خواستی سربازارو حرکت بدی

سلام دنبال بازی موبایلی میگردم فکر میکنم ۵۰ مرحله بود بعد اولش از سرباز اسنایپ شروع میشد ایکونشم یک پیرمرد سیبیلو بود حالت شش ضلعی داشت زمانی که می خواستی سربازارو حرکت بدی

سلام
یه بازی بود که وقتی بچه بودم انجامش میدادم اسمش یادم نیست

ولی می‌دونم از بازی های bigfish بود
چون حالت جستجویی داشت و ماجرایی

داستانش از این قراره که یه مردی با موتور توی یه شهر قدیمی تصادف می‌کنه بعد موتورش خراب میشه و مجبور میشه بره توی شهر بگرده تا موتورش رو دوباره راه بندازه
شهر جن زده بوده و گهگاهی جن و ارواح رو میدیده در آخر می‌ره زیر زمین ریل قطار رو منفجر می‌کنه و تاریخ نابودی اون شهر هم عوض میشه
خیلی وقته دنبالشم.

سلام
یه بازی بود که وقتی بچه بودم انجامش میدادم اسمش یادم نیست

ولی می‌دونم از بازی های bigfish بود
چون حالت جستجویی داشت و ماجرایی

داستانش از این قراره که یه مردی با موتور توی یه شهر قدیمی تصادف می‌کنه بعد موتورش خراب میشه و مجبور میشه بره توی شهر بگرده تا موتورش رو دوباره راه بندازه
شهر جن زده بوده و گهگاهی جن و ارواح رو میدیده در آخر می‌ره زیر زمین ریل قطار رو منفجر می‌کنه و تاریخ نابودی اون شهر هم عوض میشه
خیلی وقته دنبالشم.
Motor Town: Soul of the Machine

یه بازی بود تو بچگی بازیش میکردم تقریبا یه 10 ، 11 سال پیش
اینجوری بود که تم بازی کلا یکم تاریک بود ما یه موجود بودیم که باید میرفتیم یه هیولا های عجیبو میزدیم یه مرحله ای هم داشت تو غار بود و موجودا رنگی بودن و میدرخشیدن
هر مرحله هم بهمون ارمور و شمشیر میداد
میتونستیم بریم انتخابشون کنیم کاراکتر بدون ارمور هم سیاه و طوسی بود
گیم پلیشم شبیه بازی stickman legends بود ولی بازی برای کامپیوتر بود
لطفا اگه میدونین اسمشو بگین
تاریخش اگه با تاریخی که گفتم فرق داشت ولی شبیه بود لطفا بگین چون دقیق یادم نیست

رفقا سلام وقت بخیر
بازی که دنبالشم خیلی زیاد برام خاطره ساز بود و حالا که بهش فک میکنم برام عجیبه که سال 80 چنین بازی وجود داشت...
وارد بازی که می‌شدی اول از همه اسم بازی از دور با سرعت می‌خورد تو صفحه مانیتور با یه صدای خیلی مهیب بعد از اون باید وارد مرحله می‌شدی توضیحات مرحله رو می‌شنیدی اون وقت ۴ تا کاراکتر انتخاب می‌کردی نوع اسلحه بمب و تجهیزاتشون رو هم انتخاب می‌کردی و پلی می‌زدی
چیزی که برام جالب بود ین بود که وقتی شیفت رو می‌زدیم از حالت اول شخص به سوم شخص و حتی به صورت استراتژیکی از روی نقشه میشد کاراکترها رو جابجا کنیم.
روی نقشه مشخص می‌کردیم که هر کاراکتر کجا بره و وقتی رفت خودمختار عمل کنه و دشمن رو بزنه یا اینکه هیچ کاری نکنه
مرحله اولش شب بود سر یه سه راهی با مین جلوی یه ماشین رو می‌گرفتیم ماموریت بعد وارد شدن به فرودگاه بود که من از طریق لوله فاضلاب وارد می‌شدم ماموریت بعدی منفجر کردن همه هواپیماها و آزاد کردن یه زندانی سمت راست فرودگاه بود
همه جزئیاتشو خوب یادمه ولی نمی‌دونم اسمش چی بود
لطفاً کمک کنید

سلام دوستان دنبال ی بازی میگشتم ک سه تا قهمران توش بود و بادعصادهاشون دشمنو میکشتن عصای ها یجادویی آبی داشتن

سلام دوستان من دنبال ی بازی میگشتم ک توش سه تا جادوگر و قهرمان بود ک خودمون کنترل میکردیم وبا عصای جادویشون دشمنارو میکشتن هرکی میدونه راهنمایی کنه افلاین بود

رفقا سلام وقت بخیر
بازی که دنبالشم خیلی زیاد برام خاطره ساز بود و حالا که بهش فک میکنم برام عجیبه که سال 80 چنین بازی وجود داشت...
وارد بازی که می‌شدی اول از همه اسم بازی از دور با سرعت می‌خورد تو صفحه مانیتور با یه صدای خیلی مهیب بعد از اون باید وارد مرحله می‌شدی توضیحات مرحله رو می‌شنیدی اون وقت ۴ تا کاراکتر انتخاب می‌کردی نوع اسلحه بمب و تجهیزاتشون رو هم انتخاب می‌کردی و پلی می‌زدی
چیزی که برام جالب بود ین بود که وقتی شیفت رو می‌زدیم از حالت اول شخص به سوم شخص و حتی به صورت استراتژیکی از روی نقشه میشد کاراکترها رو جابجا کنیم.
روی نقشه مشخص می‌کردیم که هر کاراکتر کجا بره و وقتی رفت خودمختار عمل کنه و دشمن رو بزنه یا اینکه هیچ کاری نکنه
مرحله اولش شب بود سر یه سه راهی با مین جلوی یه ماشین رو می‌گرفتیم ماموریت بعد وارد شدن به فرودگاه بود که من از طریق لوله فاضلاب وارد می‌شدم ماموریت بعدی منفجر کردن همه هواپیماها و آزاد کردن یه زندانی سمت راست فرودگاه بود
همه جزئیاتشو خوب یادمه ولی نمی‌دونم اسمش چی بود
لطفاً کمک کنید
با این چیزهایی که شما گفتی یه بازی به ذهنم میاد
commandos behind enemy lines
تنها بازی هست که یادمه میشد تو سه نوع دوربین اول شخص و سوم شخص و استراتژیک سویچ کرد. و سال انتشار هم حدودا همون سال 80 خودمون بود

این بازی که میگم موبایلی بود و tower defense بود و حدود 7 سال پیش تو تبلت بازی می‌کردم . اینجوری بود که زامبی ها حمله می کردن به قایق و باید از قایق با استفاده از حیواناتی مثل گربه با چماق و خروس با تا کاتانا ، روباه با تپانچه ، گراز با گرز و ... محافظت می کردی و باس منطقه اول یک بچه زامبی بزرگ بود که زامبی های یگان ویژه ازش مراقبت می کردن
تنها بازی که به ذهنم میرسه cats vs zombies هست با این گفته های شما
View attachment 1000009266.webp

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: amin200200
سلام یه بازی بود حدود ۱۰ سال پیش تو اندروید بازی میکردم از این بازیا که دوتا تانک به هم روی تپه شلیک میکنن یه چیزی تو سبک hill of steel ولی گرافیکش همون دوبعدی و قدیمی تر بود . وقتی بازی شروع میکردی سمت چپ صفحه یه منو میومد گلوله هاتو انتخاب میکردی بعد میرفتی تو گیم . داخل بازی هم بعضی وقتا یه سری بسته ها با چتر از اسمون میومد و وقتی میرسید زمین یه سرباز بقلش مینشست میتونستی بری بگیریش یه نوع تیر جدید اضافه شه . اگه اسمشو میدونین لطفا بگین .

سلام دوستان من حدودا ده سال پیش یه گیمی بازی میکردم که اول بازی می‌تونستی نوزاد یه موجود رو انتخاب کنی بعد با تغذیه بزرگش کنی تا بتونه بجنگه با موجودای دیگه که بر اساس لول بود قدرتا هم اپگرید میشد حتی باید با جفت جنگ کنی تا جفتت بشه بعد قبیله درست میکردی تو حمله هم اعضای قبیلتو میتونستی صدا بزنی بعد انقدر قدرتمند میشدی که اخر میتونستی با موشک قبیله های بزرگ رو بزنی

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or