سلام دوستان بنده اسم یک بازی که حدودا ۵ سال پیش نصب کرده بودم رو فراموش کردم.ممنون میشم از کمکتون این بازی به این صورت بود که یک موجودی با دست هایی که کش میومدن داخل یک جایی شبیه فضا و بین زمین و آسمون بود و دستاش به سخره ها میچسبیدن تا حرکت کنه اگر دستاش جدا میشد معلق میشد. فضاش هم سبز و نورانی و آرامش بخش با گرافیک عالی بود.

سلام دوستان بنده اسم بازی ای که حدودا ۵سال پیش نصب کرده بودم رو فراموش کردم.از کمکتون ممنون میشم
بازی به این صورت بود که یک موجود با دست هایی که کش میومدند در فضا و جایی بین زمین و آسمان معلق بود و بین سخره ها بود و اگر دست هاش از سخره ها جدا میشد معلق میشد.فضای بازی آرامش بخش، سبز رنگ و نورانی بود و گرافیک عالی داشت.با سپاس مجدد

سلام.وقت بخیر
من یادمه نزدیک ۷یا ۸ سال پیش یک بازی داشتم که یک پرنده آبی بود و میخواست برسه به یک جزیره.بعد باید مراحل رو طی میکردیم بازی جورچینی بود.باید اعداد داخل حباب هارو که شبیه هم بودن رو به هم وصل کنیم.یه سری ضربه های محدود هم داشتیم که حتی اگه اضاف میومدن و برنده میشدیم تبدیل به آدامس میشدن و پرنده اونهارو میخورد.میشه اسم بازی رو بهم بگید خیلی دنبالش گشتم ولی پیداش نکردم.

سلام.وقت بخیر
من یادمه نزدیک ۷یا ۸ سال پیش یک بازی داشتم که یک پرنده آبی بود و میخواست برسه به یک جزیره.بعد باید مراحل رو طی میکردیم بازی جورچینی بود.باید اعداد داخل حباب هارو که شبیه هم بودن رو به هم وصل کنیم.یه سری ضربه های محدود هم داشتیم که حتی اگه اضاف میومدن و برنده میشدیم تبدیل به آدامس میشدن و پرنده اونهارو میخورد.میشه اسم بازی رو بهم بگید خیلی دنبالش گشتم ولی پیداش نکردم.

سلام.وقت بخیر

آخرین ویرایش:
آقا این بازی‌که من دنبالشم ماله خیلی وقت پیشه من بچه بودم این بازی رو بازی میکردم بازم اون موقع که بچه بودم قدیمی به حساب میومد قضیه از این قرار بود که شخصیت تو یه کلبه جنگلی بود بعد تمام اجزای کلبه شروع به تکون خوردن میکنن بعد که میای بیرون با یه سری جن و روح و زامبی درگیر میشی (جزئیات رو یادم نیست)و بعدشم تو بیمارستان بیدار میشی و یه دست نداری و چیزای دیگه ای که یادمه این بود که جای اون دستت یا اره برقی میومد یا شاتگان و اینکه یه شخصیت کمکی هم داشتی که قده خیلی کوتاهی داشت و نیمه انسان و نیمه زامبی بود حتما اگه کسی بازی کرده بگه یا حداقل اگه میدونه چجوری میتونم پیداش کنم واقعا بازی شاهکاری بود

آقا این بازی‌که من دنبالشم ماله خیلی وقت پیشه من بچه بودم این بازی رو بازی میکردم بازم اون موقع که بچه بودم قدیمی به حساب میومد قضیه از این قرار بود که شخصیت تو یه کلبه جنگلی بود بعد تمام اجزای کلبه شروع به تکون خوردن میکنن بعد که میای بیرون با یه سری جن و روح و زامبی درگیر میشی (جزئیات رو یادم نیست)و بعدشم تو بیمارستان بیدار میشی و یه دست نداری و چیزای دیگه ای که یادمه این بود که جای اون دستت یا اره برقی میومد یا شاتگان و اینکه یه شخصیت کمکی هم داشتی که قده خیلی کوتاهی داشت و نیمه انسان و نیمه زامبی بود حتما اگه کسی بازی کرده بگه یا حداقل اگه میدونه چجوری میتونم پیداش کنم واقعا بازی شاهکاری بود

فک کنم یه نفر بیشتر نداریم که جای دستش اره برقی باشه اونم Ash Williams عه.

اسم گیم هم Evil Dead Regeneration

MV5BYTk4ZDExYjItOGE1My00Zjk1LTlhYmMtYTAyM2ZiMWVjNWE0XkEyXkFqcGdeQXVyNTEwNDY2MjU@._V1_.jpg

آخرین ویرایش:
سلام یک بازی بود اسمش را به یاد نمیارم ولی خیلی کم ازش میدونم یک وایکینگ ریش نارنجی عصبانی پس زمینش بود مال اندروید بود و آفلاین و چند تا شخصیت بود که بعد از اون واکینگه باز می شد یکی جادو گر بود.یکی دیگه یک فرشته که جون میداد به شخصیت ها میتونستیم که شخصیت های بازی را ارتقا بدیم با قدرت هاشون مثلا یکیش که جادو گر بود قدرت آتش داشت با تلپورت داشت و چند تا چیزی دیگه
یک دونه باس فایتش اینشکلی بود ولی انقدری هم ترسناک نبود و کارتونی طوری بود که در جای شنی بود وگلوگله شنی پرتاب می کردو

Attachments

• Screenshot_۲۰۲۴۰۸۲۶_۱۲۱۸۰۸_Gallery.jpg
    Screenshot_۲۰۲۴۰۸۲۶_۱۲۱۸۰۸_Gallery.jpg
    12.6 KB · مشاهده: 0
سلام
دنبال یه بازی قدیمی میگردم که خی لی وقت پیش 10 یا 12 سال پیش بازی کردم تو کامپیوتر
داستان این بازی اینجوری بود که یه پیرمرد یه ساعت زمان می‌سازه و یه پسری تونو دستکاری میکنه وتو زمان گم میشه و همه چیز به هم میریزه و هیچ چیزی جای خودش نیست
حالا برا این که برگرده باید باید همه چیو برگردونه به جای خودش تا ساعت و پیدا کنه و برگرده
کسی این بازی میشناسه

سلام
دنبال یه بازی قدیمی میگردم که حدود 10یا 12 سال پیش تو کامپیوتر بازی کردم
داستان این بازی اینجوری بود که یه پیرمرد یه ساعت زمان می‌سازه و یه پسری اونو دستکاری میکنه وتو زمان گم میشه و همه چیز به هم میریزه و هیچ چیزی جای خودش نیست
اون پسر برا اینکه بتونه برگرده باید همه چیزایی که گم شده رو پیدا کنه و جای خودش بزاره تا بتونه ساعت و پیدا کنه و برگرده
بازی معمایی هس

آخرین ویرایش:
سلام
دنبال یه بازی قدیمی میگردم که خی لی وقت پیش 10 یا 12 سال پیش بازی کردم تو کامپیوتر
داستان این بازی اینجوری بود که یه پیرمرد یه ساعت زمان می‌سازه و یه پسری تونو دستکاری میکنه وتو زمان گم میشه و همه چیز به هم میریزه و هیچ چیزی جای خودش نیست
حالا برا این که برگرده باید باید همه چیو برگردونه به جای خودش تا ساعت و پیدا کنه و برگرده
کسی این بازی میشناسه

سلام
دنبال یه بازی قدیمی میگردم که حدود 10یا 12 سال پیش تو کامپیوتر بازی کردم
داستان این بازی اینجوری بود که یه پیرمرد یه ساعت زمان می‌سازه و یه پسری اونو دستکاری میکنه وتو زمان گم میشه و همه چیز به هم میریزه و هیچ چیزی جای خودش نیست
اون پسر برا اینکه بتونه برگرده باید همه چیزایی که گم شده رو پیدا کنه و جای خودش بزاره تا بتونه ساعت و پیدا کنه و برگرده
بازی معمایی هس
دوربین بازی چطوریه مثلا اول شخص، سوم شخص‌یا یجوره دیگه؟

دوربین بازی چطوریه مثلا اول شخص، سوم شخص‌یا یجوره دیگه؟
خود همون پسره داره میگرده وتلاش میکنه که بتونه برگرده
همه‌چیز گم شده
مثلا یه سری چیزا رو پیدا میکنی
که اینا یه جای دیگه به کار میان
مثال یه کفش پیدا کردی
تو یه جایی کفشه رو پرتاب میکنی میخوره به یه گربه گربه فرار میکنه میره پشتش یه چیزی پیدا میشه

خود همون پسره داره میگرده وتلاش میکنه که بتونه برگرده
همه‌چیز گم شده
مثلا یه سری چیزا رو پیدا میکنی
که اینا یه جای دیگه به کار میان
مثال یه کفش پیدا کردی
تو یه جایی کفشه رو پرتاب میکنی میخوره به یه گربه گربه فرار میکنه میره پشتش یه چیزی پیدا میشه
اینو سرچ کن ببین اینه

Mortimer Beckett and the Time Paradox

سلام.آقا یک بازی تو یوتیوب دیدم از اینا که شبیه گنشین ایمپکت هست و قراره بیاد.توی تریلر بازی یکی از شخصیاتش قدرتش اینجوری بود که دور و برش گل و گیاه کست میکرد.گرافیکشم جوهری نبود.شخصیتهاش شبیه کاراکترهای انیمه هستند.هرچی میگردم پیداش نمیکنم اگر میدونید لطفا راهنمایی کنید ممنون میشم

سلام.آقا یک بازی تو یوتیوب دیدم از اینا که شبیه گنشین ایمپکت هست و قراره بیاد.توی تریلر بازی یکی از شخصیاتش قدرتش اینجوری بود که دور و برش گل و گیاه کست میکرد.گرافیکشم جوهری نبود.شخصیتهاش شبیه کاراکترهای انیمه هستند.هرچی میگردم پیداش نمیکنم اگر میدونید لطفا راهنمایی کنید ممنون میشم
Wuthering Waves

• Like
Reactions: malek911

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or