کمپین مبارزه با سیاست جدید پارس آنلاین

i-safe

کاربر سایت
Aug 11, 2013
390
نام
Omid
یکی یه isp خوب بگه که ماهم کوچ کنیم
ایران بیشترسن هزینه رو برای اینترنت و بد ترین سرویس برای اینترنت میده
من یک تبلیغ برای امریکا دیدم سرعت 50mb نامحدود مادام العمر فقط 70 دلار

happypooya

کاربر سایت
Jun 27, 2011
754
نام
پویا
سلام. من مشترکش نیستم ولی میگم تخلیه کنید تا بفهمن چی به چیه!!
ار اون جا که من فهمیدم سرویس نامحدودشون هم محدوده :|
مثلا من الان از مخابرات 256 میگیرم هر شب هم دانلود ندارم ولی خب از 30 شب 20 تاشو دان میکنم!!!
حدود ماهی 25 گیگ دانلود دارم
پینگش هم که خدایی خوبه با لندن 197 تاست تازه این واسه 256 هست!!!
ماهی هم همش 12.5 میدم هر 2 ماهم پرداخت میشه سر قبض خدایی خوبه
امشبم کردمش 512 ماهی 24 تومن شد ولی هم دانلود سرعتش بهتر شد هم پینگ بهتر شده!!!
هم فکر کنم ماهی دیگه 40 گیگو دانلود کنم :D
الان قیمت پارس انلاین نامحدود 90 تومن واسه 512 :|
خب نخرید چیه

اخه دوست من من با پارس آنلاین شبی 20 گیگ دانلود می کنم. الان ازون روزی که فهمیدم پولی میشه تا الان بالای 150 گیگ گرفتم. ولی بقیه شون قطره چکونی ان دیگه. البته هرچی سنگین بود گرفتم باقیشم باید عادت کنم دیگه.

Adolf_HitlerII

کاربر سایت
Jul 19, 2011
7
نام
آدولف هیتلر
بچه ها یه سوال. من خرداد امسال اشتراک یکساله 2مگ با 3 گیگ ترافیک گرفتم.مال منم شامل این دلقک بازی میشه؟یا نه تا پایان قردادم شب مجانیه؟

BatmanGame

Only DC
کاربر سایت
Jun 7, 2011
1,600
نام
Omid
بچه ها امروز یه طرح جدید گذاشتن که کسایی که قبل از ساعت 12 امشب قراردادشون رو تمدید کنن به همون مقدار تا پایان قرارداد اینترنت شبانشون مثل قبل رایگانه

کسانی هم که الان قراردادشون تا یه تاریخی مثلا 10 بهمن تمدیده ، تا همون تاریخ شبا دانلودشون مجانیه

من زنگ زدم نمایندگی شهرمون آقای عباسی چند ساله میشناسمش اون بهم گفت بعد هم دیدم ایمیلش برام اومده

happypooya

کاربر سایت
Jun 27, 2011
754
نام
پویا
بچه ها یه سوال. من خرداد امسال اشتراک یکساله 2مگ با 3 گیگ ترافیک گرفتم.مال منم شامل این دلقک بازی میشه؟یا نه تا پایان قردادم شب مجانیه؟
نه تا پایان قرارداد اوکیه مثل همین الان میمونه. من هم زنگ زدم هم چت آنلاین کردم.

منم امشب ترافیکمو می سوزونم تا سرویسم قطع بشه. بعد یک ساله می خرم.

دلقک بازی خیلی واژه ی مناسبیه پسر. خیلی لذت بردم.

Gangman

کاربر سایت
Jun 21, 2014
14
در راستای افزایش رضایتمندی کاربران عزیز و بهبود کیفیت اینترنت پرسرعت در تمامی ساعات شبانه روز، سیاست شبانه شرکت از تاریخ دهم آذر ماه 93 به شرح زیر تغییر خواهد نمود:
به ازای هر گیگابایت مصرف ترافیک از ساعت 2 بامداد تا 7 صبح، یک سوم میزان ترافیک مصرف شده از حساب کاربری سرویس شما کسر خواهد شد. بعنوان مثال اگر قبل از شروع ساعات مذکور، ترافیک باقیمانده شما 10 گیگابایت باشد و در این ساعات 3 گیگابایت مصرف نمایید، بعد از ساعت 7 صبح، ترافیک باقیمانده شما 9 گیگابایت خواهد بود.
شما می توانید برای مشاهده میزان مصرف خود در ساعات شبانه و میزان کسر شده از حساب کاربری اینترنت پرسرعت خود از تاریخ اول آذر ماه، با ورود به صفحه گزارش مصرف مراجعه نمایید.

به قرآن اینا ملتو گوسفند فرض کردن !

دارم تماس میگیرم *** کششون کنم !

با اینکه من خودم ماکس نت ام و تاحالا پارس آنلاین ندیدم از نزدیک، ولی حرفشون زور اومد )x

mgplayer

کاربر سایت
Jul 13, 2009
635
نام
MG PLAYER
دوستان رزمنده خط مقدم
مبارزه نتیجه بخش بود :bighug: گفتم که اینارو نونشونو ما داریم میدیم ما نباشیم اینا هم وجود خارجی ندارن مطمئن باشششید
از تک تک دوستانی که زنگ زدن و شاکی شدن از جانب خودم تشکر میکنم ممنون .
یجورایی آدم حس میکنه ر..ن به خودشون و همینه که آدمو خوشحال میکنه

توجه:
تغییر طرح هدیه شبانه که در ادامه توضیح داده شده است، مربوط به سرویسهایی می باشد که پس از تاریخ 10 آذر ماه 93 خریداری یا تمدید شوند؛ بنابراین هدیه شبانه کلیه سرویس های خریداری شده قبل از این تاریخ، مطابق روال گذشته اعمال خواهد گردید.

theboss

کاربر سایت
Apr 14, 2009
76
نام
محسن
نه تا پایان قرارداد اوکیه مثل همین الان میمونه. من هم زنگ زدم هم چت آنلاین کردم.

منم امشب ترافیکمو می سوزونم تا سرویسم قطع بشه. بعد یک ساله می خرم.

دلقک بازی خیلی واژه ی مناسبیه پسر. خیلی لذت بردم.

منم همین تصمیمو دارم. فکر نکنم نیاز باشه سرویس فعلی تموم بشه! ولی بهتره اول سوال کنی بعد قبلی رو بسوزونی، شاید اصلا لازم نباشه این کارو بکنی.
ولی مملکت که صاحاب نداره، یهو دیدی دو سه ماه دیگه یه خواب دیگه برامون دیدن و گفتن در راستای رضایتمندی مشتریان، هرکی تمدید کرده هم مشمول این دلقک بازی میشود! والا!

happypooya

کاربر سایت
Jun 27, 2011
754
نام
پویا
منم همین تصمیمو دارم. فکر نکنم نیاز باشه سرویس فعلی تموم بشه! ولی بهتره اول سوال کنی بعد قبلی رو بسوزونی، شاید اصلا لازم نباشه این کارو بکنی.
ولی مملکت که صاحاب نداره، یهو دیدی دو سه ماه دیگه یه خواب دیگه برامون دیدن و گفتن در راستای رضایتمندی مشتریان، هرکی تمدید کرده هم مشمول این دلقک بازی میشود! والا!

نه رفیق هم زنگ زدم پرسیدم هم چت آنلاین کردم. گفت شمایی که سرویس داری تا آخر سرویست همینه. بعدش نه. اگه تمدید هم کنی باز نه. فقط اگه سرویست تموم شده باشه امروز، و همین امروز تمدید کنی آره. اصلا سوزوندن اصطلاحیه که خود طرف به کار برد. گفت تا آخر شب استفاده کنین اگه تموم نشد بسوزونین. والا من که هر چی می کنم تموم نمیشه. امروز رو نامحدود کردن مثل اینکه. امیدوارم ازین ژانگولر بازی های در نیاورده باشن.

Madison

کاربر سایت
Jul 16, 2012
776
نام
شهاب
از ترسشون ببینید دست به چه کارایی که نمی زنن . الان خیلی ها که این طرح رو دیدن میرن سریع تمدید می کنن خیلی ها هم که ندیدن بعدا زنگ بزنن
اعتراض کنن میگن ما اطلاعیه دادیم تقصیر خودتون هست که تمدید نکردید .
بعد کلا بنظرم هدفشون از این طرح متفرق کردن اعتراضات هست . مثلا بنده اشتراکم تو بهمن تموم میشه یه بنده خدای دیگه تو فروردین و یکی دیگه هم تو خرداد .
دراینصورت مشترک تا اون تاریخ اتمام اشتراکش بیخیال اعتراض میشه و به خودش میگه حالا که 4 ماه دیگه ساعت رایگان دارم بعدا یه کاریش میکنم .

BatmanGame

Only DC
کاربر سایت
Jun 7, 2011
1,600
نام
Omid
منم با اینکه دو ماه داشتم اما امشب سوزوندمش و یه ساله گرفتم
حالا یه سال دیگم میتونم شبا مجانی دانلود کنم :D
یه ضرب المثل داریم میگه : یه مو کندن از پارس آنلاین هم غنیمته :))

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
به همین سرعت جا زدید و رفتید تمدید کردید :D یعنی تجربه نکردید که با یه کم مخالفت تا چه حد تونستید شرایط رو به نفع خودتون برگردونید (هر چند نسبی) ؟ اگه توی 90% همچین شرایط بحرانی ای همه روی حرفشون می موندن ، وضعمون به کل تغییر میکرد :D اگه به خاطر این طرح قرار بود یه درصد سنگینی ریزش داشته باشن ، با همین ترفند درصد زیادیش رو برگردوندن ...
خودتون خنده ـتون نمیگیره میگن به خاطر مشتریان پرمصرف و افزایش سرعت اینکار رو کردن ولی میان همچین شرطی میذارن ؟ الان اینایی که گروه گروه میرن تمدید میکنن توبه کردن و کم مصرف شدن ؟ :D
من خودم 13 همین ماه پایان قراردادمه ، شرایطمم جوریه که به نت نیاز دارم ، ولی نمی تونم بشینم هر روز به یه ساز اینا برقصم که :D خیلی شیک بی خیال تمدید شدم و میرم سراغ یه isp دیگه تا وقتی که این دلقک بازیا به کل اصلاح بشه ... با تمدید فقط به ریش هممون میخندن :D

قضیه شکرآباد شده (جریان دستشویی و اینا) :D یه فشار میذارن روتون بعد که همون فشار رو برمیدارن (تازه موقتیه اینم) کلی هم حال میکنید در صورتی که چیزی این وسط تغییر نکرده :D

پ.ن : یکی از بچه ها قبلاً اشاره کرد ، الانم اینطور که از امضاها پیداس داره همه گیر میشه همینجوری شل بگیرید به سلامتی بزودی دیگه نت رایگان وجود خارجی نخواهد داشت ...

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر