کمپین مبارزه با سیاست جدید پارس آنلاین

Madison

کاربر سایت
Jul 16, 2012
776
نام
شهاب
با سلام

همونطور که اطلاع دارید شرکت پارس آنلاین طی اطلاعیه ایی ، از تغییر سیاست خود در قبال ساعات شبانه خبر داد .
این اقدام که مغایر با منافع مشتری می باشد با شعار " افزایش رضایتمندی کاربران " از تاریخ دهم آذر ماه 93 اجرایی خواهد شد .
متن کامل این اطلاعیه به شرح زیر است :

در راستای افزایش رضایتمندی کاربران عزیز و بهبود کیفیت اینترنت پرسرعت در تمامی ساعات شبانه روز، سیاست شبانه شرکت از تاریخ دهم آذر ماه 93 به شرح زیر تغییر خواهد نمود:
به ازای هر گیگابایت مصرف ترافیک از ساعت 2 بامداد تا 7 صبح، یک سوم میزان ترافیک مصرف شده از حساب کاربری سرویس شما کسر خواهد شد. بعنوان مثال اگر قبل از شروع ساعات مذکور، ترافیک باقیمانده شما 10 گیگابایت باشد و در این ساعات 3 گیگابایت مصرف نمایید، بعد از ساعت 7 صبح، ترافیک باقیمانده شما 9 گیگابایت خواهد بود.
شما می توانید برای مشاهده میزان مصرف خود در ساعات شبانه و میزان کسر شده از حساب کاربری اینترنت پرسرعت خود از تاریخ اول آذر ماه، با ورود به صفحه گزارش مصرف مراجعه نمایید.

*لازم بذکر است این اطلاعیه پس از مدت کوتاهی از روی وب سایت پارس آنلاین برداشته شد .
*بعد از گذشت 10 روز ، اطلاعیه مذکور دوباره بر روی وب سایت پارس آنلاین قرار گرفت.

در همین راستا از تمام کاربران شرکت مذکور خواستارم تا با مطرح کردن اعتراضات خود ، از اجرایی شدن این سیاست جلوگیری نمایند .
برای مطرح کردن اعتراضات خود لطفا با شماره ی 02182208888 تماس حاصل فرمایید .

به امید روزی که تمامی اقدامات مطابق با منافع و خواست مشتریان وضع شود .

باتشکر

آخرین ویرایش:

Hero Man

کاربر سایت
May 29, 2013
744
نام
MamaD!
بچه ها نذارید بهتون زور بگن زنگ بزنین و حسابی اعتراض کنید ! وقتی مردم در مورد همه چی سکوت کنن زورگویی اینا بیشتر میشه !

T - BONE

کاربر سایت
Aug 24, 2012
369
نام
Hamed
اگر شرکت پارس آنلاین انتقاد پذیر باشه زنگ زدن کار ساز خواهد بود بخصوص بعد از اجرا طرح اگه هم انتقاد پذیر نباشه زنگ زدن فکر نکنم زیاد تاثیر داشته باشه مگر اینکه تعداد زیاد باشه
بنظرم من بهتره ISP عوض کنین تا به ضرر شرکت تموم شه ... و مطمئنا بعد از اجرای این طرح همه ی کاربرا عصبانی میشن که بیشترشون به عوض کردن ISP تموم میشه عده خیلی کمی هم اگه چاره ای نداشته باشن باهاش کنار میان که مطمئنا درصد خیلی خیلی کمی هستن ...

Madison

کاربر سایت
Jul 16, 2012
776
نام
شهاب
به راحتی میتونید ISP رو عوض کنید!!!!:|

مطمئن باشید اگر پارس آنلاین بتونه این کار رو عملی کنه ، ISP های دیگه به پیروی از اون این طرح رو اجرا میکنن و اونوقت دیگه هیچ راهی باقی نمی مونه .

اگر شرکت پارس آنلاین انتقاد پذیر باشه زنگ زدن کار ساز خواهد بود بخصوص بعد از اجرا طرح اگه هم انتقاد پذیر نباشه زنگ زدن فکر نکنم زیاد تاثیر داشته باشه مگر اینکه تعداد زیاد باشه
بنظرم من بهتره ISP عوض کنین تا به ضرر شرکت تموم شه ... و مطمئنا بعد از اجرای این طرح همه ی کاربرا عصبانی میشن که بیشترشون به عوض کردن ISP تموم میشه عده خیلی کمی هم اگه چاره ای نداشته باشن باهاش کنار میان که مطمئنا درصد خیلی خیلی کمی هستن ...

مرحله ی اول زنگ زدن و بیان کردن اعتراض هست . بنده هم وقتی زنگ زدم گفتم اگر این طرح عملی بشه ISP ـیم رو عوض میکنم .

KHODAYAN

کاربر سایت
Nov 25, 2013
173
نام
دانیال شیرزاد
با اینکه این قانون رو برداشتن ولی بازم اعتراض خودمو بهشون اعلام میکنم که نا رضایتی کاربراشون از این سرویس رو ببینند و خیال بازگرداندند این سرویس رو نکنند

hat3ck

کاربر سایت
Nov 19, 2011
615
نام
امیر حسین
این بود این همه شعار ؟ سرعت اینترنت که صد برابر بدتر شد ، پینگ افتضاح ، پول خون باباشونو بخاطر اینترنت از ما میگیرن دیگه شورشو در آوردن .

Madison

کاربر سایت
Jul 16, 2012
776
نام
شهاب
با اینکه این قانون رو برداشتن ولی بازم اعتراض خودمو بهشون اعلام میکنم که نا رضایتی کاربراشون از این سرویس رو ببینند و خیال بازگرداندند این سرویس رو نکنند

این قانون رو برنداشتن . من امروز زنگ زدم و بهشون گفتم اطلاعیه رو از روی وب سایت برداشتید یعنی این قانون اجرایی نمیشه که بعد طرف گفت چرا اجرایی میشه .
بعد هم گفتم این کارتون که آگهی رو برداشتید خیلی توهین آمیز هست چون بعد از 10 آذر میگید که ما آگهی زده بودیم شما ندیدید اون طرف هم گفت در آینده دوباره آگهی میدیم.

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
من با مبینت میرم PS4پس برید خدا رو شکر کنید!
سرویس یک مگ دارم سرعت به یک هم نمیرسه

از مبین نت اشغال تر وجود نداره واقعا بد هستش من مدت ها مبین نت داشتم نزدیک یک سال فقط پول میخوان بگیرن یک مودم 100 تومن هم کردن تو پاچم که الان اصلا مصرفی نداره برام

Madison

کاربر سایت
Jul 16, 2012
776
نام
شهاب
تنها راه حل : زنگ بزنید دادو بیداد کنید منطقی باهاشون حرف بزنید انگار یاسین تو گوش بلا نسبت خر خوندید

من با یارو کاملا منطقی حرف زدم و گفتم این طرح اصلا قابل پذیرش نیست و صددرصد عقبگرد حساب میشه . یارو هم لب کلامش این بود " همینی که هست "

Madison

کاربر سایت
Jul 16, 2012
776
نام
شهاب
من خودم تو isp کار میکنم... فقط اینو بگم دادوبیدادو شاخ و شونه کشیدن جواب نمیده و نخواهد داد...!!!

بنده هرگز نگفتم داد و بیداد کنید . خودم هم این کار رو نکردم .
بنظرم باید طوری صحبت کنید که سیاست گذاران ISP مذکور رو راضی کنید تا این طرح رو اجرا نکنن .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر