کدهای خطا در XBox 360 و دلایل بروز آن ها

• Thread starter Thread starter Console
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
برای من E68 داد چش شده !؟:(

E68 : خطای ولتاژ ... این خطا به معنای این است که برق کافی برای کار کردن کنسول وجود ندارد.دلیل آن نیز می تواند Hard Drive یا Fan های کنسول باشد که برق زیادی مصرف می کنند.حتی می تواند به دلیل استفاده از امکانات جانبی مثل Fan های خارجی(Intercooler) باشد.ابتدا وسایل اضافه را جدا کنید سپس وسایلی مثل هارد و وسایل USB را نیز جدا کنید.

زبون ما پشم در آورد به جای مو...
بابا به پست اول تاپیک مراجعه کنید،ببینید اونجا چی نوشته بعدا پست بدید سوال کنید.

مشکل رو تازه به وجود اوردی!
اون خمیر سیلیکونه!و باید باشه.یک ماده ای هست ه باعث میشه انتقال حرارت از چیپ به سینک سریعتر و با کیفیت بهتری انجام بشه.برو یک بسته خمیر سیلیکون معملی(رنگش سفیده)بخر و دوباره روی چیپ پخش کن(خیلی کم) پیشنهاد میکنم خمیر چیپ پردازنده رو هم عوض کن.

من این کار کردم اما هر 1 . 2 ساعت یک بار یک چراغ میده و دباره باید بازش کنم ببندمش ( سینک خیلی داغ میکند )
خمیر سیلیکون مال خودش خیلی سفت بود این که من خریدم خیلی شلتر از اون :confused:

آخرین ویرایش:
سلام دوستان کنسول من کد خطای 0102 رو داده مشکلش چی هست و خودم می تونم درستش کنم یا باید بدم بیرون ادرس یه تعمیرکار رو هم تو تهران می خواستم
با تشکر

سلام دوستان کنسول من کد خطای 0102 رو داده مشکلش چی هست

پست اول و دوم تاپیک خوانده شود
صفحه اول

خودم می تونم درستش کنم یا باید بدم بیرون ادرس یه تعمیرکار رو هم تو تهران می خواستم
با تشکر

درباره تعمیر هم این آموزش های لازم هستش.
آموزش کامل X-Clamp Replacement

آموزش Ultimate X-Clamp

x-clamp بهینه شده

به جای اینکه سریع بیاد پست بزنید، کمی صفحات تاپیک و سایر تاپیک های مربوطه رو بخونید
شاید همون لحظه جواب گرفتید.

دوست عزیز مطمئن باش من پست اول رو خوندم که تونستم بفهمم کنسولم چه کد خطایی می ده
اون کاری رو هم که اونجا گفته شدش انجام دادم (بیرون کشیدن کابل ها و دوباره وصل کردن) دستگاه یه یک ساعتی کار کرد و دوباره سه چراغ داد ایندفعه دیگه درست نشد حالا سه سوال برام پیش اومده که ممنون می شم جواب بدی
1.اشکال بر اثر کابل هاست یا سخت افزاری
2. اگه سخت افزاریه چگونه به وجود اومده(حرارت یا ضربه یا چیز دیگه) که هیچکدومشون اتفاق نیفتاده
3.x-clamp تنها راه موجوده و صد در صد جواب می ده

دوست عزیز مطمئن باش من پست اول رو خوندم که تونستم بفهمم کنسولم چه کد خطایی می ده
اون کاری رو هم که اونجا گفته شدش انجام دادم (بیرون کشیدن کابل ها و دوباره وصل کردن) دستگاه یه یک ساعتی کار کرد و دوباره سه چراغ داد ایندفعه دیگه درست نشد حالا سه سوال برام پیش اومده که ممنون می شم جواب بدی
1.اشکال بر اثر کابل هاست یا سخت افزاری
2. اگه سخت افزاریه چگونه به وجود اومده(حرارت یا ضربه یا چیز دیگه) که هیچکدومشون اتفاق نیفتاده
3.x-clamp تنها راه موجوده و صد در صد جواب می ده
سخت افزاریه.
با ایکس کلمپ به احتمال 80 % درست میشه ولی دوباره بعد از چند ماه همون جوری میشه.
بهترین راه ریبال کردن هست.

تاحالا کسی با e74 ایکس باکسش خراب شده که دیگه درست نشه ؟؟؟؟؟؟:confused:
یه مدت خمیر سیلیکن روش میزدم کار میکرد ولی امروز هر کاری میکنم دیگه درست نمیشه

سلام
دستگاه من امروز 3 چراغ شد و کد 0020 داد امیدی به تعمیر شدنش هست؟

با جستجوی همین تاپیک و چند تاپیک اصلی مشکلات و روش های تعمیر میتونستید راحت به
جواب سوال خودتون برسید، معمولاً دیگر کمتر به سوالات فوق تکراری جواب داده میشه.

پیغام خطای 0020 یکی از ناجور ترین کد های خطای کنسول هستش که ممکنه رخ بده.
این خطا بیشتر به دلیل صدمه دیدن بخش قابل توجهی از سطح BGA پردازنده های اصلی کنسول
هستش که پدیدار می شود.

کد خطاه های 0020 و 0022 تقریباً خبر از یک مشکل را می دهند یکی مشکل GPU و دیگری مشکل CPU

با توجه به سطح خرابی، عمر و دوام شیوه های تعمیر اثر بخش هم کمتر و کمتر میشه.
و این احتمال به راحتی وجود داره که با روش تعمیری معمولی موجود که در فروشگاه های کنسول
صورت میگره، به سرعت مشکل خودش را یا با این کد یا با کد های دیگر نشان دهند.

بهتره که کنسول خودتون رو پیش یک متخصص ببرید و بعد از بررسی بهترین تعمیر ( Reball )
رو برای شما انجام بده.

دستگاه ارور 74 میداد،(1 چراغ قرمز) با تعویض خمیر سیلیکون واور هیتینگ درستش کردم!
چقدر امکان داره دوباره همین مشکل برگرده؟

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or