کدهای خطا در XBox 360 و دلایل بروز آن ها

• Thread starter Thread starter Console
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
سه چراغ قرمز با ارور 0102 . چیزی هست که بتونم خودم تعمیرش کنم؟ گارانتی هم نداره دستگاه

فکر کنم در صفحات قبل در مورد این کد خطا و روش های تعمیر اون صبحت شده بود.

آموزش تعمیر این خطا های سه چراغ قرمز در انحصار اعضای پریمیوم هستش که
شما برای استفاده از این آموزش باید عضو کابران پریمیوم بشید.
گروه کاربران Premium

آموزش کامل X-Clamp Replacement

بچه ها, هنوز x-clamp کردن قبل از 3چراغ شدن توصیه میشه؟

بستگی داره که به کی، چطور و چه کارهایی صورت بگیره.

سلام دوستان
کنسول من جدیدا هنگام بازی بعد از مدتی شروع می کنه به چشمک قرمز زدن (دو تا از چراغ هاش) و صفحه خاموش می شه و فن کنسول سرعتش به نهایتش می رسه!! به نظر شما مشکلش چیه؟ این یعنی داغ شده؟ یا مشکل سخت افزاری؟ بعد از خاموش کردن و روشن کردن درست می شه ولی بعد از چند ثانیه دوباره اونطور می شه و بعد از چند ساعت خاموش موندن می شه یکی دو ساعت بازی کرد و دو باره خطا می ده.
در ضمن تاریخ تولید کنسول برج 2 سال 2008 با برد فالکونه. مدل پرمیوم. 8 ماهه کار می کنه.

سلام دوستان من چند وقت پیش 360 باز کردم و ایکس کلامپش کردم.یک مشکلی پیش اومد: الان کنسول رو که روشن میکنم ارور 0020 رو میده. cpu&gpuکدوم از اون دوتا هستش؟ وقتی داشتم بردمو نگاه میکردم دیدیم یه چیپ یا چیزی شبیه به این حالت ترکیدگی داره و یه چیزه سفید ترد زده ازش بیرون ای چیپ نزدیک به کابل av هستش. reball کردن قیمتش چنده؟کسی جز نکس 360 درست میکنه اینجا؟چون من دلو روده 360تمو ریختم بیرون روم نمیشه ببرم نکس اگه خودم نتونستم درست کنم واقعا ممنون

بچه های کسی امروز دستگاهش ارور E74 داده بیاد اینجا بگه..

سلام دوستان
کنسول من جدیدا هنگام بازی بعد از مدتی شروع می کنه به چشمک قرمز زدن (دو تا از چراغ هاش) و صفحه خاموش می شه و فن کنسول سرعتش به نهایتش می رسه!! به نظر شما مشکلش چیه؟ این یعنی داغ شده؟ یا مشکل سخت افزاری؟ بعد از خاموش کردن و روشن کردن درست می شه ولی بعد از چند ثانیه دوباره اونطور می شه و بعد از چند ساعت خاموش موندن می شه یکی دو ساعت بازی کرد و دو باره خطا می ده.
در ضمن تاریخ تولید کنسول برج 2 سال 2008 با برد فالکونه. مدل پرمیوم. 8 ماهه کار می کنه.

کنسولت زیادی داغ کرده.. باید یک چند ساعتی بگزار سرد بشه.. 1 روز باهاش بازی نکن.. بعد خوب نگاه کن ببین هوای آزاد به کنسول میرسه .. اگر کنسول افقی بود اونو عمودی بگزار..

سلام دوستان من چند وقت پیش 360 باز کردم و ایکس کلامپش کردم.یک مشکلی پیش اومد: الان کنسول رو که روشن میکنم ارور 0020 رو میده. cpu&gpuکدوم از اون دوتا هستش؟ وقتی داشتم بردمو نگاه میکردم دیدیم یه چیپ یا چیزی شبیه به این حالت ترکیدگی داره و یه چیزه سفید ترد زده ازش بیرون ای چیپ نزدیک به کابل av هستش. reball کردن قیمتش چنده؟کسی جز نکس 360 درست میکنه اینجا؟چون من دلو روده 360تمو ریختم بیرون روم نمیشه ببرم نکس اگه خودم نتونستم درست کنم واقعا ممنون

اون قطعه باید عوض بشه.. اگر باهاش بازی کنی بدتر میشه..اگر مشکل اون قطعه باشه که درست میشه..

سلام
چيپ ana يا hana كنسول شما مرخص شده.بايد تعويص بشه.
اگر كنسولت فالكونه چيپ مورد نظر ana هست.
اگر لانچ هست چيپ مورد نظر hana هست.البته روي بعضي از لانچها هم چيپ scaler ميتونه ana هم باشه.
تعويض هر كردوم يه قيمتي داره.
چون چيپ ana بايد از روش بال گذاري تعويض بشه دستمزدش بيشتره.
اگر قيمت و باقي مسائل رو خواستي توي پيام خصوصي.
يا حق

میثم جان عزیز بقیه سوالارو هم جواب بدین.چه قدر میشه قیمتش شما تعویز میکنید برد من لانچ هستش برا 2005 / 22/11هست لطفا ادرس و شماره رو پ.خ بدید ممنون
من 360 0020 داده چه کنم؟میتونم خودم درست کنم؟cpu&gpu کدوم از اون دوتا هستش
بازم ممنون فقط سریع

میثم جان عزیز بقیه سوالارو هم جواب بدین.چه قدر میشه قیمتش شما تعویز میکنید برد من لانچ هستش برا 2005 / 22/11هست لطفا ادرس و شماره رو پ.خ بدید ممنون
من 360 0020 داده چه کنم؟میتونم خودم درست کنم؟cpu&gpu کدوم از اون دوتا هستش
بازم ممنون فقط سریع

سلام
در مورد قيمت و دستمزد گفتم كه توي پ خ .

در ضمن نميخوام نا اميدت كنم ولي اصلا كار شما نيست.
طبق گفته خودتون كه فرمودين اون چيپ پايين قسمت ورودي كابل تركيده و رسوب كرده ، و همچنين كنسول شما 0020 هم داده بايد بگم كه اصلا بهش دست نزنيد.احتمال اينكه كنسولت بدتر بشه زياده.
شايد همون چيپ باعث خيلي از مشكلات شده باشه و كنسول شما 0020 نشون ميده.فقط بايد ببينمش و تا نبينم نظر قطعي نميتونم بدم.

يا حق

دستگاه هایی که میگویند از cpu بوده و بعد از 1 روز باز هم خراب میشود مطمئن باش که از gpu بوده است.
و بعد در مورد 2 چراغ در مورد داغ شدن قطعه میباشد که با تعویض خمیر سیلیکون درست میشود و اگر از رم ها باشد یک اتصالی در جایی از دستگاهتان است .

سلام من 4 روز بیشتر نیست XBOX خریدم ولی دیروز وقتی روشنش کردم قسمت های 1و3و4 (وقتی کنسول افقی هست) قرمز چشمک زن شد:((.کار هایی رو که توی صفحه اول این تاپیک گفته شده بود رو انجام دادم درست شد
حالا میخوام ببینم این اتفاقی بوده و برای همه کنسول ها پیش میاد یا اینی که من خریدم تعمیر شده و دست دوم بوده
در ضمن میشه بگین اینایی که پست اول تاپیک گفته مال حالت عودی هست یا افقی؟
ممنون

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or