کدهای خطا در XBox 360 و دلایل بروز آن ها

lovly_boy_sajad

کاربر سایت
Aug 17, 2007
49
سلام دوستان کنسولمو روشن کردم لوگوی 360 اومد هنگ کرد بعد دوباره روشن کردم 4 چراغ قرمزش روشن شد می خواستم بدونم این مشکل فقط برای کابله یا امکان داره سخت افزاری باشه ؟ کابلمم مثله اون دستورات خشک کردم درست نشد راستی کابل الان چنده ؟

Fu11 GAME

کاربر سایت
Nov 13, 2007
2,195
نام
مهدی
سلام دوستان کنسولمو روشن کردم لوگوی 360 اومد هنگ کرد بعد دوباره روشن کردم 4 چراغ قرمزش روشن شد می خواستم بدونم این مشکل فقط برای کابله یا امکان داره سخت افزاری باشه ؟ کابلمم مثله اون دستورات خشک کردم درست نشد راستی کابل الان چنده ؟

کابل ربطی به هنگ 360 نداره
قیمت کابل رو هم شما باید تو بازارچه بپرسی
حول حوش 10-15 تومنه

lovly_boy_sajad

کاربر سایت
Aug 17, 2007
49
کابل ربطی به هنگ 360 نداره
قیمت کابل رو هم شما باید تو بازارچه بپرسی
حول حوش 10-15 تومنه
پس چرا بهد از اینکه هنگ کرد همچین اروری داد؟ یعنی ممکنه اشکاله سخت افزاری باشه چون نمیخام الکی پوله کابل بدم دوستان خواهشن کمک کنید یه سواله دیگه اگه اشکال از کابلمه پس چرا همون اول 4 چراغ نداد بعد از اینکه هنگ کرد داد ؟ ممنون اگه سریع جواب بدین

lovly_boy_sajad

کاربر سایت
Aug 17, 2007
49
احتمال اینکه از کابل باشه کمه متاسفانه.
سلام دوست عزیز مثله اینکه حق با شما بود 3 چراغ داد می خواستم بدونم شما کسیو سراغ دارین با یه قیمته منصفانه درستش کنه روشهای کولینگو هم روش انجام بده خواهش میکنم کمکم کنین دارم میمیرم

Mahdi.M

کاربر سایت
Dec 21, 2006
496
نام
مهدے
Error 73

سلام دوستان...
من امروز با خطای 73 مواجه شدم...کنسول الایت و تاریخ ساخت 2007/10/25 هست. این خطا رو مربوط به پورت اینترانت دونستن ولی من تا به حال از این پورت استفاده نکردم!!! لطفا راهنمایی بفرمایید، راستی فروشگاه های تعمیر کنسول این مشکل رو با 12 ولت کردن می خوان درست کنن و می گن شاید درست بشه ولی باز مشکل پیدا کنه ولی در هر صورت مثل 3 چراغ به ملکوت اعلی نمی پیونده!!!

Fu11 GAME

کاربر سایت
Nov 13, 2007
2,195
نام
مهدی
full game

خیلی ها برخوردن.خودم کنسول قبلیم همین error رو داد.چطور مگه؟

هیچی اخه هر باری که روشن میکنم این ارورو میده البته بعضی وقتا هم نمیده
وقتی این ارورو میده با یه بار خاموش روشن درست میشه
ولی میخوام بدونم مشکل از کجاست؟؟
اعصابمو خورد کرده
کمممممممممممممممممممممممممک:(
ممنون

miladesn

کاربر سایت
Mar 17, 2007
28
هیچی اخه هر باری که روشن میکنم این ارورو میده البته بعضی وقتا هم نمیده
وقتی این ارورو میده با یه بار خاموش روشن درست میشه
ولی میخوام بدونم مشکل از کجاست؟؟
اعصابمو خورد کرده
کمممممممممممممممممممممممممک:(
ممنون

شما از کابل HDMI و AV/Component به طور هم زمان استفاده می کنی؟ اگه آره این می تونه مشکل ساز باشه. مال من ابن جوری می شد (E74) که با برداشتن av حل شد.

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,012
نام
خلیل
دوستان کسی به ارور e74 برنخورده؟؟؟؟
ممنون

این خطا تا اونجایی که من قبلاً تحقیق کرده بودم فقط به خاطر دو چیز هستش یکی مشکلات
BGA GPU هستش و دیگری Chip Ana هستش.

مشکل BGA GPU رو معمولا دیدم که با تعویض خمیر سیلیکون درست کردند و یا نهایتاً با X-Clamp
و اگر مشکل از Chip Ana باشه که با Reflow کردن اون توسط گرمای خودش مشکل E74 رو بر طرف کردند.

با یک جستجوی ساده میتونید خیلی مطلب و کلیپ درباره Fix این مشکل پیدا کنید.

Fu11 GAME

کاربر سایت
Nov 13, 2007
2,195
نام
مهدی
یهبار هارددیسک رو در بیار و دستگاه روشن کن. خاموش کن بعد دوباره بذار امتحان کن.
رفیق فک نکنم این مشکل از هارد باشه

این خطا تا اونجایی که من قبلاً تحقیق کرده بودم فقط به خاطر دو چیز هستش یکی مشکلات
BGA GPU هستش و دیگری Chip Ana هستش.

مشکل BGA GPU رو معمولا دیدم که با تعویض خمیر سیلیکون درست کردند و یا نهایتاً با X-Clamp
و اگر مشکل از Chip Ana باشه که با Reflow کردن اون توسط گرمای خودش مشکل E74 رو بر طرف کردند.

با یک جستجوی ساده میتونید خیلی مطلب و کلیپ درباره Fix این مشکل پیدا کنید.

ممنون
به نظرشما بدم تعمیر کار یا خودم هم میتونم با خوندن اموزش این کارا رو انجام بدم
راستی حالا از کجا بفهمم که کدوم یکاز این دو مشکل رو داره؟؟؟؟!!!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر