کدام یک موفق تر خواهند بود. Watch dogs یا GTA V

کدام یک موفق تر خواهند بود GTA V یا Watch dogs

• مجموع رای دهنده‌ها
    192

yonestm

کاربر سایت
Dec 13, 2010
4,914
نام
U-N-3-S
تو رو خدا مثل جغد ها ( ببخشید ها ) نیاد بگید gtA یا wd :d

به قول یکی از دوستام راک استار یا بازی نمیسازه یا وقتی بازی میسازه بازی میسازه نه انمیشین محرک :d

یوبی هم در مورد بازی های open world سابقه خوبی داره مخصوصا عنوان ac که نیازی به توضیح نداره

اما بدون شک gta عنوانی باسابقه تر هست و خیلی ها بازی های open world رو با این عنوان میشناسند .

به نظر من GTA رقیب WD نیست چون من تو عمرم ندیدم کسی بگه GTA بده یا به قول مردم حال نمیده اما در کل WD تازه شروع شده و باید دید که چی میشه
100% GTA سر تر هست اما نواوری خاصی نداره اما در نسخه جدید باید منظر سوپرایز های راک استار باشیم .

نمیدونم چرا احساس میکنم الان 100 نفری دارن میگن رو ... بخور ( برو سه نقطه بخور :|:d )

angrybird

کاربر سایت
Aug 2, 2011
188
بقول آقا یونس عزیز کسی تاحالا از جی تی ای نسخه بدی ندیده
چه از زمان gta 3 که احتمالا همه طرفدارا تون شوک main event رو یادشونه :D
چه gta iv که کلی هزینه کردن تا سیستماشون رو ارتقا بدن
جی تی ای ،طرفداراش روش تعصب بخرج میدن و راکستار هم که همیشه قابل اعتماده
واسه همین محاله توی سبک خودش کم بیاره :D

ولی نو آوریهای Wd هم باعث میشه بشه با دید خوب بهش نگاه کرد

v.atrina007

کاربر سایت
Nov 15, 2011
280
نام
vahid
به نظرم با سابقه درخشانی که rock starتوساخت gta iv و red dead داشت وبا توجه به اطلاعات وعکس های منتشر شده از بازی بی شک با یک عنوان بی نظیری روبرو هستیم ودر مورد wd چیز زیادی مشخص نیست ونمیشه با قاطعیت نظر داد الی گرافیک بازی که وحشتناکه

g.o.w

کاربر سایت
Apr 27, 2006
10,278
نام
arman
امکاناتی هم که داشت در مورده هک خیلی زیاد بود و خیلی هم جالب بود
از نظر گرافیک که 100 درصد بهتر از جی تی ای خواهد بود چون همین تریلر و عکس های کمی هم که جی تی ای داده بیرون نصف watch dogs گرافیک نداشت.

ولی من فکر میکنم GTA V موفق تر باشه چون بیشتر بر پایه واقعیت ساخته شده ولی Watch dogs بر پایه هک ساخته شده و بیشتر امکاناتش بر پایه هک خواهد بود.

---------- نوشته در 11:40 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:38 AM ارسال شده بود ----------

مافیا 2 که ماست بود تو سری خودش
MAFIA 1 کلا چیز دیگه ای بود ولی 2 ـش که اومد همه ناراضی بودن

ولی این بازی همه شگفت زده کرد از نظر گرافیک - گیم پلی - سبک و ...

تا همین چهارشنبه تحمل کن نظر تو هم عوض میشه >:d<
100000000000000000000000% GTA بهتره

آخرین ویرایش:

KRATUS

کاربر سایت
Aug 17, 2008
360
نام
Ashkan
اگه چاقو بذارن زیر گلوی من و بگن بهترین بازی تاریخ از نظرت چیه؟ من دوتا بازیو نام میبرم حتی اگه کشته بشم! God of War & GTA:x

Head Shoter

کاربر سایت
Nov 9, 2012
29
نام
سياوش اسدى
راكستار هميشه برندس ! گرچه واچ داگز هم جالبه ولي من هيچ وقت بازي هاي راكستار رو با بازي هاي ديگه مقايسه نميكنم !!!

aMiRia_BIG

کاربر سایت
Sep 12, 2011
34
نام
امیر
با سلام در اینجا بگید از نظر شما کدام یک از این دوتا موفق تر خواهند بود. Watch dogs
120604_4pmPST_WatchDogs_screen2-1024x576.jpg
061112-watch-dogs.jpg
E3-2012-Watch-Dogs-extended-gameplay-trailer.jpg
gsm_169_e32012_stage_demo_watchdogs_060712_4000_640.jpg
GTA V
GTA-V-screenshot.jpg
gta_v1.jpg
GTA-V-Music.jpg
5-570x300.jpg
gta-5-v-screenshot.jpg
دقت کنید کسایی که هنوز نه تریلری ازش دیدن نه هیچی رای ندن لطفا چون من میدونم الان بعضی از کاربرای noob اینجا از روی احساسات میان به GTA V رای میدن خلاص لطفا در انتخاب خود دقت کنید:D
داداش من شما معنی نوب رو میدونی که می بندیش به جی تی ای بزرگ؟ متا میدونی چیه؟ بعد راک استار میدونی چیه؟ شرکتی که وقتی Open-World میسازه همه رو اسمش قسم میخورن نوب یه سری از کاربرانی هستند که تا چشم باز کردند GTA IV و Assassin's creed دیدند و از بازی هایی با پیشینه قدیمی چیزی سر در نمیارند اگه شما جی تی ای 2 رو بازی کردی و اینجوری ازش تعریف می کنید بیاید و تعریف کنید ببینیم چه چیزی از جی تی ای 2 یادتون هست ! اصلا اخه بابا گیمر جماهت نمیاد یه ژانری که معلول نیست چه آش کشکی از آب در بیاد رو با ژانری که مشخص هست و امتحان خودش رو پس داد در مقام مقایسه قرار بده

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر