کدام یک موفق تر خواهند بود. Watch dogs یا GTA V

کدام یک موفق تر خواهند بود GTA V یا Watch dogs

• مجموع رای دهنده‌ها
    192

Ƥ.s.Y.c.H.o

Hala Madrid ...y nada más
کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,351
نام
Matthew
با اینکه می دونم جی تی ای موفق تره و خیلی بهتر هست من از Watch dogs خیلی بیشتر خوشم اومد

همانطوری که می دونید هنوز عکسی از گیم پلی بازی جی تی ای وی منتظر نشده و همش از تریلرش هست

اما Watch Dogs کاملا از گیم پلی بازی بود

و هنوز نظر دهی سخت هست

™kogima

کاربر سایت
Jul 7, 2011
140
نام
امیر علی
با اینکه می دونم جی تی ای موفق تره و خیلی بهتر هست من از Watch dogs خیلی بیشتر خوشم اومد

همانطوری که می دونید هنوز عکسی از گیم پلی بازی جی تی ای وی منتظر نشده و همش از تریلرش هست

و هنوز نظر دهی سخت هست

اینو بدون که حتما GTA V از لحاظ گیم پلی موفق تر خواهد بود.

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,371
نام
Majid
اینو بدون که حتما GTA V از لحاظ گیم پلی موفق تر خواهد بود.
نه
شما چطور با اطمینان همچین حرفی میزنید.

هنوز GTA V تریلر درستی نداده بیرون. ولی Watch dogs همین تریلری که داده بیرون خودش نشون میده که چقدر گیم پلی عالی داره و همین که از روی ماشین میپره تیر میزنه و یا با چوب میزد تو کله طرف خودش نشون دهنده گیم پلی عالی این بازی هست و ممکنه در زمینه گیم پلی GTA V کم بیاره

Need-More-Speed

کاربر سایت
Jul 1, 2007
4,237
نام
یونس

و هنوز نظر دهی سخت هست

تریلر gta v هم کاملا از فضای in game بازی بود فقط script شده بود
watch dogs هم همینطور، این چیزهایی که نشون دادن یکی از مراحل بازی بوده
اون آخر که سوار ماشین میشه فقط به فیزیک تکون خوردن و حرکت ماشین دقت کنید اصلا خوب نیست، همون IV ام از این چند برابر بهتره

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,371
نام
Majid
تریلر gta v هم کاملا از فضای in game بازی بود فقط script شده بود
watch dogs هم همینطور، این چیزهایی که نشون دادن یکی از مراحل بازی بوده
اون آخر که سوار ماشین میشه فقط به فیزیک تکون خوردن و حرکت ماشین دقت کنید اصلا خوب نیست، همون IV ام از این چند برابر بهتره
ماشینش یک جورایی از IV کم میاره اما گیم پلی خود بازی مهم که تا اینجا از خیلی بازی ها بهتر بوده

در مورد گرافیک هم دوستمون میگه روی کنسول این شکلی اجرا نمیشه درست.! اما برای مثال Crysis هم روی PC گرافیکش بهتر از کنسول بوده و خواهد بود که اینو خود رئیس crytek هم تایید کرده و این بازی هم امکان داره روی PC خیلی بهتر از کنسول باشه

Need-More-Speed

کاربر سایت
Jul 1, 2007
4,237
نام
یونس
ماشینش یک جورایی از IV کم میاره اما گیم پلی خود بازی مهم که تا اینجا از خیلی بازی ها بهتر بوده

در مورد گرافیک هم دوستمون میگه روی کنسول این شکلی اجرا نمیشه درست.! اما برای مثال Crysis هم روی PC گرافیکش بهتر از کنسول بوده و خواهد بود که اینو خود رئیس crytek هم تایید کرده و این بازی هم امکان داره روی PC خیلی بهتر از کنسول باشه
ی جورایی که نه، به نظر من خیلی کم میاره از این نظر کافیه مقایسه کنیم توی iv اصلا سنگینی ماشین هارو کاملا حس می کنی واکشن بدنه ماشین به تصادف و حرکات بی نظیره توی هیچ بازی تا حالا چنین فیزیکی نبوده
از watch dogs هم با یه تریلر نمیشه چیز زیادی متوجه شد گرافیک رو که خودشون گفتن روی یه pc خیلی قوی بوده 100% برای کنسول ها گرافیک اون نیست
البته برای من که گرافیک مهم نیست، امیدوارم watch dogs بازی خوبی از آب در بیاد ما هم لذت ببریم

GangstaOwl

SarbazeVatan
کاربر سایت
Dec 10, 2011
546
نام
Mohammad
WATCH DOGS اگر همین جوری پیش بره و بتونه شهری بزرگ و با جزیات به طرفداراش نشون بده واقعا عالیه ولی اگر وسعت زیادی نداشته باشه و فضایی مانند GTA نداشته باشه قطعا GTA برندس تا الان که خوب بوده (منظورم فقط گرافیک نیست) اگه همینجوری ادامه بده عالی میشه ولی GTA مطمنم که کارش بد نیست بلکه عالیه باید ببینیم WD چی از آب درمیاد هنوز زوده ولی تریلرش همه چی تمومه

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,371
نام
Majid
ی جورایی که نه، به نظر من خیلی کم میاره از این نظر کافیه مقایسه کنیم توی iv اصلا سنگینی ماشین هارو کاملا حس می کنی واکشن بدنه ماشین به تصادف و حرکات بی نظیره توی هیچ بازی تا حالا چنین فیزیکی نبوده
از watch dogs هم با یه تریلر نمیشه چیز زیادی متوجه شد گرافیک رو که خودشون گفتن روی یه pc خیلی قوی بوده 100% برای کنسول ها گرافیک اون نیست
البته برای من که گرافیک مهم نیست، امیدوارم watch dogs بازی خوبی از آب در بیاد ما هم لذت ببریم
خوب دیگه
کنسول پی اس 3 و ایکس 360 اینا داره ور میفته دیگه الان PC رو دوره چون الان بازی های Crysis فقط رو Pc گرافیک عالیی داره.
GTA V که همون تریلر الکی هم که ازش منتشر شد گرافیکش از watch dogs کم میاورد اما از نظر گیم پلی!
بازم هنوز ساخت بازی به اتمام نرسیده هنوز روش کار میکنن احتمالا گیم پلی ماشین رو هم خوب کنن!

آها در ضمن اصلا از گیم پلی ماشین توی E3 رونمایی نشد!!!! اون تریلری که اون آخرش سوار ماشین میشه راه میفته و دوربین هم هنوز جای ماشین هست اون تریلری نیست که توی E3 نمایش داده شد اون یک تریلر دیگس که جداگانه واس دانلوده

احتمالا دارن گیم پلیشو بهتر میکنن که توی E3 از گیم پلی ماشین رونمایی نشد

Need-More-Speed

کاربر سایت
Jul 1, 2007
4,237
نام
یونس
خوب دیگه
کنسول پی اس 3 و ایکس 360 اینا داره ور میفته دیگه الان PC رو دوره چون الان بازی های Crysis فقط رو Pc گرافیک عالیی داره.
GTA V که همون تریلر الکی هم که ازش منتشر شد گرافیکش از watch dogs کم میاورد اما از نظر گیم پلی!
بازم هنوز ساخت بازی به اتمام نرسیده هنوز روش کار میکنن احتمالا گیم پلی ماشین رو هم خوب کنن!

آها در ضمن اصلا از گیم پلی ماشین توی E3 رونمایی نشد!!!! اون تریلری که اون آخرش سوار ماشین میشه راه میفته و دوربین هم هنوز جای ماشین هست اون تریلری نیست که توی E3 نمایش داده شد اون یک تریلر دیگس که جداگانه واس دانلوده

احتمالا دارن گیم پلیشو بهتر میکنن که توی E3 از گیم پلی ماشین رونمایی نشد

منم همینو میگم، ما هنوز چیز زیادی از واچ داگز نمی دونیم، نه اندازه محیط نه سبک بازی و... باید منتظر موند
ولی بازم به نظر من قابل مقایسه نیستن، gta هیچ وقت بازی نبوده که به خاطر گرافیک کسی طرفداراش بشه
راک استار همیشه ثابت کرده وقتی بازی رو اینجوری مخفی می کنه و هیچی ازش بروز نمی ده می خواد یه شاهکار بده بیرون واچ داگز کارش خیلی سخته اگه بخواد با gta رقابت کنه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر