کدام سیستم عامل به نظر شما بهتره

کدام سیستم عامل بهتره

• مجموع رای دهنده‌ها
    40

MAMALY_SANDY

کاربر سایت
Apr 29, 2006
262
نام
محمد
کدام سیستم عامل به نظر شما بهتره
اگه با سیتم عاملی به غیر از ویندوز کار کردین نظرتون رو دربارش بگید (لطفا ورژنش رو هم قید کنید.)

Grim Reaper

کاربر سایت
Nov 28, 2005
574
نام
عباس
لینوکس بهترین سیستم عامل هست فقط تحریم شده
من با این لینوکس ها کار کردم
Redhat 7.3
Redhat Fedora Core 3
Redhat Fedora Core 4
------------------------------
و ویندوز به خاطر ساپورت نرم افزاری و...

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,787
نام
امین
من فکر میکنم نتیجه ی نظرسنجی از همین الان معلومه
17.gif

MAMALY_SANDY

کاربر سایت
Apr 29, 2006
262
نام
محمد
نوشته شده توسط HellBoy:
من فکر همه ویندوز رو انتخاب کنن.
چون خیلی سادست و در عین سادگی خیلی پیچیده.
و در عین حال پر است از انواع و اقسام مشکل و سوتی و ایراد و ...

HellBoy

کاربر سایت
Feb 26, 2006
246
و در عین حال پر است از انواع و اقسام مشکل و سوتی و ایراد و ...
درسته مشکل و باگ داره . ولی نباید واژه پر از مشکل رو می آوردی ،با کدوم قسمتش مشکل داری؟
شاید ندونی (شایدم بدونی) که همین ویندوز چقدر به انسان کمک کرد و جای تایپ و فرمان دادن به داس رو گرفت.

mostafa_cpp

کاربر سایت
Jan 29, 2006
977
نام
مصطفي
سلام محمد جان
كاش نظر سنجي رو يك گزينه اي ميكردي تا هركس بتونه فقط به يك سيستم عامل راي بده

بعد هم ازت ميخوام براي دوستاني كه كمتر با Unix و Linux اشنايي دارن ( مخصوصا لينوكس ) كمي توضيح بدي تا متوجه بشن windows تنها سيستم عامل دنيا نيست !

اين اقا محمد از اون لينوكس بازاي حرفه ايه ;)

SHvIRUS

کاربر سایت
Dec 2, 2005
938
نام
Shayan
لینوکس از همه نظر از ویندوز بهتره. اما همونطور که عباس گفت تحریم شده ! نمیدونم شایدم جا نیافتاده که کمپانی ها براش بازی و نرم افزار کم میسازن ... :confused:

MAMALY_SANDY

کاربر سایت
Apr 29, 2006
262
نام
محمد
نوشته شده توسط HellBoy:
درسته مشکل و باگ داره . ولی نباید واژه پر از مشکل رو می آوردی ،با کدوم قسمتش مشکل داری؟
شاید ندونی (شایدم بدونی) که همین ویندوز چقدر به انسان کمک کرد و جای تایپ و فرمان دادن به داس رو گرفت.
به نظر من این اصلا خدمت نبود چون کاربر تنبل میشد و بعد از یه مدتی کاربر کاملا محتاج سیستم میشه (همین اتفاقی که الان افتاده) چون فقط یه ظاهر زیبا رو میبینه
ولی میتونست مثل لینوکس یه کنسول قدرتمند بذاره توش هر کی دلش خواست از اون استفاده کنه
شما کنسول لینوکسو با ویندوز مقایسه کن واقعا کنسول ویندوز اسباب بازیه

Grim Reaper

کاربر سایت
Nov 28, 2005
574
نام
عباس
نوشته شده توسط mostafa_cpp:
سلام محمد جان
كاش نظر سنجي رو يك گزينه اي ميكردي تا هركس بتونه فقط به يك سيستم عامل راي بده

بعد هم ازت ميخوام براي دوستاني كه كمتر با Unix و Linux اشنايي دارن ( مخصوصا لينوكس ) كمي توضيح بدي تا متوجه بشن windows تنها سيستم عامل دنيا نيست !

اين اقا محمد از اون لينوكس بازاي حرفه ايه ;)
تاریخچه لینوکس !

MAMALY_SANDY

کاربر سایت
Apr 29, 2006
262
نام
محمد
نوشته شده توسط SHvIRUS:
لینوکس از همه نظر از ویندوز بهتره. اما همونطور که عباس گفت تحریم شده ! نمیدونم شایدم جا نیافتاده که کمپانی ها براش بازی و نرم افزار کم میسازن ... :confused:
من منظور از تحریمو نمیفهمم تا حالا نشنیده بودم جایی بگن لینوکس تحریمه
ولی شرکتی مثل اوراکل دیگه برایه لینوکس برنامه نمیسازه
یا real pleyer 10 اول برایه لینوکس اومد بعد برایه ویندوز

farzadlion

کاربر سایت
Sep 30, 2005
2,085
سلام...
راستش من نمیدونم شما از چه لحاظی میگید کدام سیستم عامل بهتره

اما اگر از لحاظ بازی میگید که خب مشخصا هیچ سیستم عاملی از هیچ نظری نمیتونه به پای ویندوز برسه...

البته اگه فاکتور بازی را در نظر نگیریم من شخصا به سیستم عامل مکینتاش رای میدم..چون واقعا بی نظیر ه ولی در عین حال گران قیمت

لینوکس از لحاظ امنیت و ارزان بودن (بخاطر اپن سورس بودن ) بمراتب برتری بیشتری نسبت به ویندوز داره اما بزرگنرین مشکلش کمبود برنامه هست که دلیلشم واضحه...

مایکروسافت اکثز کامپیوتر های شخصی در سطح جهان را قبضه کرده و خب مشخصا برای یک برنامه نویس پلتفرم ویندوز بازار بسیار گسترده تری در سطح جهان نسبت به لینوکس فراهم کرده...فقط میمونه سرور ها که از این لحاظ لینوکس تونسته تا حدودی با ویندوز رقابت بکنه..

البته مشکل دیگری که لینوکس داره مشکل تر بودن استفاده کردن از آن نسبت به وبندوز هست ;) که سبب شده در بین کاربران عادی طرفداران زیادی نداشته باشه ;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر