کدام سیستم عامل به نظر شما بهتره

کدام سیستم عامل بهتره

• مجموع رای دهنده‌ها
    40

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,795
نام
امین
نوشته شده توسط gamestation:
بابا شد جریان گوشی موبایل. آقا اگه واقعا می خوای زنگ بزنی یه گوشی که بشون میگن آجر پاره هم کارتو راه میندازه . حالا مگه نمی خواید Doom 3 بازی کنید خوب رو ویندوز بازی کنید نه ؟
خب لینوکس که فقط برای بازیه دووم که ساخته نشده;)

mostafa_cpp

کاربر سایت
Jan 29, 2006
977
نام
مصطفي
خیلی خلوت شده
یعنی همین 16 نفر با یه سیستم عامل دیگه کار کردن/:confused: :confused: :confused:
چه جلب!!!!
سلام

امين راست ميگه ، شانس اوردي همين تعداد هم اومدن ، كلا اينجور بحثها اينجا زياد طرفدار نداره
اگه ميخواي تاپيك پر طرفدار داشته باشي يه تاپيك بزن در باره داستان هواپيماي آتاري ، داستان Pac Man ( نقطه خور معروف ) هم خوب ميگيره
البته تاپيكهاي ديگه اي هم ميتوني بزني مثل " بچه ها ! به نظر شما قشنگترين كرسر موس توي كدوم بازي بود " يا " بحث درباره تعداد تار سبيل هاي ماريو " و اينجور چيزها
اگه هر كدوم از اين موضوعها يا موضوعات مشابه رو انتخاب كني تاپيكت در كمتر از سه روز به صفحه 150 ميرسه . به جان خودم !

در ضمن فكر ميكني تمام افرادي كه توي نظر سنجي شركت كردن با دو تا سيستم عامل كار كردند ؟!!
خودت بهتر ميدوني كه هر كس حتي اگه يكبار با Linux كار كنه عاشقش ميشه .
تعدادي هم fanboy مايكروسافت هستند و با اين موضوع كاري ندارن كه كدوم بهتره

+++++++++++++

فرزداد جان با بيشتر مطالبت موافقم ولي در مورد چند موضوع اختلاف نظر داريم اما الان فرصت پاسخ دادن ندام . معذرت ميخوام

سر فرصت بيشتر در مورد اون موضوعها با هم بحث ميكنيم (;

آخرین ویرایش:

MAMALY_SANDY

کاربر سایت
Apr 29, 2006
262
نام
محمد
نوشته شده توسط pandora tomorrow:
تازه شانس اوردی همین ها هم هستن مگه نه خیلی تو ذوقت میخورد
14.gif

همش تقصیر این مایکرو هست بازار رو قبضه کرده.
میدونی از چی بیشتر ناراحت می شم
از اینکه یه عده بدون اینکه با یه OS دیگه کار کرده باشن میان از ماکروسافت:sick: با همه قوانین انحصاریش طرفداری میکنن در صورتی که لینوکس که متعلق به خودمونه(بنا به قوانین GPL) و یه سیستم عامل آزاد حساب می شه کاربر کمتری داره و نمیخان واقعیت انکار ناپذیر برتری لینوکس رو بپذیرن
==========================================================
آه ای تاکس کجایی که کمرم ز دست این ناجوانمردان شکست:hurted1:
مشعل بیاورید مشعل!!!:smoke:

mohammad1365

کاربر سایت
Mar 1, 2006
128
شرمنده ميپرم وسط حرفتون.منم شنيدم لينوكس خداست. فقط يه سوال داشتم . به غير از بازي تمام كارهاي ديگه اي كه با ويندوز انجام ميدن رو ميشه با لينوكس هم انجام داد يه نه؟ كارهايي مثل برنامه نويسي يا كارهاي روز مره كامپيوتر .يه سوال ديگه هم داشتم.اينكه نرم افزارهايي مثل maya رو لينوكس هم كار ميكنه يا نه.اگر جواب سوالاتم مثبت باشه منم به جمع لينوكسيها مي پيوندم.

mt3691

کاربر سایت
Dec 10, 2005
740
نام
محمد
شما که اینقدر دم از لینوکس میزنی میشه بگی الان سیستم عامل دستگاهت چیه؟با چه سیستمی عاملی بازی هارو اجرامیکنی؟برای نرم افزارها چطور؟

خوبه ادم اگه از یه چیزی استفاده میکنه لااقل قدر اونم بایدبدونه شما که یه ریال برای ویندوز پول ندادی از اونهایی که اورجینال خریدن بیشتر ناراحتی!!!
بهتره ادم نیمه خالی لیوان رو نگاه نکنه و گاهی هم نیمه پر رو ببینه:-"
دوست من الان بالای 90 درصد از مردم نمیتونن از اپنسورس و غیره استفاده کنن و دنبال یه چیز اماده و خوب هستن که ویندوز تنها انتخابه
حالا شما دو تا چیز یاد گرفتی حی میگی لینوکس بابا فهمیدیم بلدی لازم نیست حی شعار بدی ما اصلا وقت اینکه بیایم لینوکس یاد بگیریم نداریم اگه خوب باشه مردم میان طرفش و اگه نباشه که نیست یه عده مشتری بخصوص بیشتر نداره اگه شما با ماکروسافت مشکل داری به بقیه مربوط نیست یجور حرف میرنی انگار یه چیزیو کشف کردی که عقل بقیه نمیرسه !!! ماکروسافت اصلا لینوکس رو عددی حساب نمیکنه تمام

MAMALY_SANDY

کاربر سایت
Apr 29, 2006
262
نام
محمد
نوشته شده توسط mt3691:
شما که اینقدر دم از لینوکس میزنی میشه بگی الان سیستم عامل دستگاهت چیه؟با چه سیستمی عاملی بازی هارو اجرامیکنی؟برای نرم افزارها چطور؟
متشکرم که یکی اومد و دو تا سوال مردونه پرسید
من مدتهاست که از دارم از لینوکس استفاده میکنم و خیلی ازش راضی هستم و مشکلات ویندوز رو دیگه ندارم مطمئنم تا حالا ریخت لینوکس رو هم ندیدی که همچین سوالاتی رو مطرح میکنی لینوکس مثل ویندوز نیست که زمانی که نصبش میکنی لخت باشه و برای تمام کارهای یه کاربر حرفه ای برنامه داره
خوبه ادم اگه از یه چیزی استفاده میکنه لااقل قدر اونم بایدبدونه شما که یه ریال برای ویندوز پول ندادی از اونهایی که اورجینال خریدن بیشتر ناراحتی!!!
بهتره ادم نیمه خالی لیوان رو نگاه نکنه و گاهی هم نیمه پر رو ببینه
به نکته خوبی اشاره کردی اگه شما دوتا انتخاب داشته باشی که یکیش حدود 1000 دلار پات میفته و اونیکی کمتر از 10 دلار و از لحاظ امنیت و...(در آینده دربارش بیشتر صحبت میکنم) کارشناسان متفقا میگن 10 دلاری بهتره کدومو انتخاب میکردی ؟
ماکروسافت قدرت انتخابو از کاربر گرفته ولی لینوکس یعنی آزادی در انتخاب حتی خودت میتونی لینوکسو کاستومایز کنی(خیلی هیجان انگیزه که آدم سورسه سیستم عاملشو ببینه)
دوست من الان بالای 90 درصد از مردم نمیتونن از اپنسورس و غیره استفاده کنن و دنبال یه چیز اماده و خوب هستن که ویندوز تنها انتخاب
من خیلی سعی کردم منظورتو بفهمم ولی باور کن چیزه زیادی سر در نیوردم
اگه درست فهمیده باشم منظورت اینه که کار با لینوکس سخته اما با بعد از پروژه KDE این مشکل هم حل شد خیلی از دوستایه من وقتی با KDE کار کردن دیگه محیطه XP ارضاشون نمیکرد مطمئن باش ویندوز تنها انتخاب نیست.

حالا شما دو تا چیز یاد گرفتی حی میگی لینوکس بابا فهمیدیم بلدی لازم نیست حی شعار بدی ما اصلا وقت اینکه بیایم لینوکس یاد بگیریم نداریم اگه خوب باشه مردم میان طرفش و اگه نباشه که نیست یه عده مشتری بخصوص بیشتر نداره اگه شما با ماکروسافت مشکل داری به بقیه مربوط نیست
عزیزم من با ویندوز مشکل ندارم من با کپی رایت مشکل دارم یه سوال ازت میپسم تو بعنوان یه بازیساز دوست نداری سورس کد بازی DOOM رو ببینی مطمئننا جوابت مثبته ولی قانون کپی رات این حقو ازت میگیره در صورتی که در هیج شاخه ای از علوم این قانون مزخرف وجود نداره هدف من از درست کردن این تاپیک آشنایی دوستایی مثل تو با لینوکسه و اینو بدون لینوکس امروز جایگاه و کاربرایه خودشو پیدا کرده و نیازی به شعاره منه کمترین نداره

یجور حرف میرنی انگار یه چیزیو کشف کردی که عقل بقیه نمیرسه !!! ماکروسافت اصلا لینوکس رو عددی حساب نمیکنه تمام

خدا نکنه این جوری باشه این چه حرفیه که میزنی من کی گفتم چیزی کشف کردم:eek: :lol:
ماکروسافت از طرف جامعه متن باز و خصوصا لینوکس شدیدا احساس خطر کرده دلیل حرفم اخباریه که قصد دارم از این به بعد تو تاپیکم بزارم پیشنهاد میکنم مطالعه کن
در آخر ازت ممنونم تو اولین کسی بودی که سوال جدی پرسیدی امیدوارم به راه راست که همون متن بازه هدایت بشی:p ;)

MAMALY_SANDY

کاربر سایت
Apr 29, 2006
262
نام
محمد
نوشته شده توسط mohammad1365:
شرمنده ميپرم وسط حرفتون.منم شنيدم لينوكس خداست. فقط يه سوال داشتم . به غير از بازي تمام كارهاي ديگه اي كه با ويندوز انجام ميدن رو ميشه با لينوكس هم انجام داد يه نه؟ كارهايي مثل برنامه نويسي يا كارهاي روز مره كامپيوتر .يه سوال ديگه هم داشتم.اينكه نرم افزارهايي مثل maya رو لينوكس هم كار ميكنه يا نه.اگر جواب سوالاتم مثبت باشه منم به جمع لينوكسيها مي پيوندم.

بله همه کارهایی که ویندوز انجام میده رو لینوکس هم انجام میده ولی عکس موضوع ممکنه صدق نکنه
لینوکس علاوه بر زبانهایی که تا حالا شنیدی زبانهایی مانند PEYTON , D داره که منحصر به خودشه
شما در چه زمینه ای فعالیت میکنی بگو تا برات بگم معادل لینوکسیش چیه

لینوکس یه برنامه به نام WINE داره که اکثر برنامه هایه ویندوز رو در محیط لینوکس شبیه سازی میکنه ولی بهت قول نمیدم مایا رو اجرا کنه ولی نگران نباش در لینوکس ابزارهایی با قدرت مایا وجود داره

همینجا بهت تبریک و خوش آمد میگم :birthday: :rose:

amir_amd

Loyal Member
Oct 5, 2005
1,523
نام
امیر
من خیلی دوست دارم که از لینوکس استفاده کنم ولی اگه نرم افزارهای مورد نیازم رو داشته باشه :
مثلا 3dstudio max , e-tabs و یا مثلا corel draw که بشه توش براحتی فارسی نوشت.همچنین نرم افزارهای فارسی مثل تدبیر یا تکسا (برای کارهای پروژه) ولی هیچ کدوم نیست شما معادلش رو دارید ؟ اصلا فارسی نویسی توی لینوکس چطوری یه برنامه مثل adobe in desing وجود داره که فارسی رو عالی ساپورت کنه و بشه باش یه مجله رو طراحی و آماده چاپ کرد یه برنامه برای محاسبات سازه در حد sap یا robot داره . تازه اگر هم داشته باشه من الان یه حرفه ای در زمینه e-tabs هستم تا بخوام یه برنامه دیگه رو یاد بگیرم کلی طول میکشه.

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,795
نام
امین
میدونی از چی بیشتر ناراحت می شم
از اینکه یه عده بدون اینکه با یه OS دیگه کار کرده باشن میان از ماکروسافت:sick: با همه قوانین انحصاریش طرفداری میکنن در صورتی که لینوکس که متعلق به خودمونه(بنا به قوانین GPL) و یه سیستم عامل آزاد حساب می شه کاربر کمتری داره و نمیخان واقعیت انکار ناپذیر برتری لینوکس رو بپذیرن

اگه مظنورت منم که من اصلا از ویندوز حمایت نمیکنم.;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر