چه بازیهایی را نمیتوان جلوی دیگران بازی کرد !؟

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Kaiki

کاربر سایت
Feb 1, 2013
1,572
نام
بهنام
اقا موضوع برمیگرده به 3 ساله پیش وقتی تازه xbox خریده بودم یادم میاد ه سر بازی اساسین کرید برادر هود بود خودم بازیو یه بار تموم کرده بودم اما عموی من هنوز xbox نداشت خلاصه امد خونه ی ما منم براش ac رو گزاشتم گفتم یه راند بگو بریم انم دست گذاشت روی اون راندی که ادزیو با اون زنه میرن (تو کارهم) راستی بابام هم تازه از بیرون امده بود دید ما دوتا باهم نشستیم جلوی تلوزیون اونم امد خلاصه هر قدمی که عموی من برمیداشت و ادزیو تکون میخرد ما هی سرخ تر میشدیم نمیدونستم چی بگم تا رسید به اون صحنه اخرش ابرومون رفت بابا و عموی من هم هی به رنگ صورت من میخندیدن راستش اون موقع من دموی بازی هارو نمیدیدم(رد میکردم) الکی گفتم خودم هم ندیده بودم تازه این دمورو دیدم عموی نامردم که از بازی سرش میشد میخواست مارو زایع کنه گفت چرا من هرچی میزنم رد نمیشه دیگه من تسلیم شدم و از اون موقع به بد وقتی بازی میکنم سرهر دموی صد بار استوپ مزنم تا کسی به تلوزیون نگاه نکنه

آخرین ویرایش:

Albis

کاربر سایت
Sep 11, 2008
1,764
من که خوشبختانه کسی زیاد نمیاد تو اتاقم، اگرم بیان قبلش میفهمم اسکیپ میکنم سریع :D
ولی خب سر این تامب رایدر یکم مشکل هستش، هر دفعه مجبورم هدفن بذارم.
هر 5 دقیقه یه بار جیغ میزنه :D

اولین بار هم که رو اسپیکر بود خوشبختانه صدای تلویزیون زیاد بود کسی نفهمید از اتاق منه :D

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
battelfield 3 وقتی ف/حش خواهر مادر میدادن دشمنا:d
مجبور بودم کله بازی هدست بذارم.البته تو اتاقم بازی میکنم ولی صدای بازی هارو عادت دارم زیاد کنم

آخرین ویرایش:

esisonic

کاربر سایت
Aug 11, 2008
227
نام
اسی
راهنمایی که بودم یه مدت SiMs بازی میکردم ... اولین بار که دقیقا ً زدم Kiss مامانم دید...! هیچی دیگه...تا یه هفته وسط بازی کردن هی مارو چک میکردن
ولی اونایی که میگن بازی Larry پ و رنو گرافیه هم اشتباه میکنن...چون هیچ کدوم از پارامتر های یه پ و رنو تو نیست...
این بازی قدمت دیرینه ای داره و اولین بار تحت DOS میشد بازی کرد...تو این بازی از اولین ورژنش تا همین حالا هدف فقط مخ زنیه
البته بسیار صحنه داره...ولی به عنوان پ ور نو شناخته نمیشه!

playliveon

کاربر سایت
Sep 24, 2011
307
اقا موضوع برمیگرده به 3 ساله پیش وقتی تازه xbox خریده بودم یادم میاد ه سر بازی اساسین کرید برادر هود بود خودم بازیو یه بار تموم کرده بودم اما عموی من هنوز xbox نداشت خلاصه امد خونهی ما منم براش ac رو گزاشتم گفتم یه راند بگو بریم انم دست گذاشت روی اون راندی که ادزیو با اون زنه میرن (تو کارهم) راستی بابام هم تازه از بیرون امده بود دید ما دوتا باهم نشستیم جلوی تلوزیون اونم امد خلاصه هر قدمی که عموی من برمیداشت و ادزیو تکون میخرد ما هی سرخ تر میشدیم نمیدونستم چی بگم تا رسید به اون صحنهاخرش ابرومون رفت بابا و عموی من هم هی به رنگ صورت من میخندیدن راستش اون موقع من دموی بازی هارو نمیدیدم(رد میکردم) الکی گفتم خودم هم ندیده بودم تازه این دمورو دیدم عموی نامردم که از بازی سرش میشد میخواست مارو زایع کنه گفت چرا من هرچی میزنم رد نمیشه دیگه من تسلیم شدم و از اون موقع به بد وقتی بازی میکنم سرهر دموی صد بار استوپ مزنم تا کسی به تلوزیون نگاه نکنه

عجب عموی روشن فکری:d

راستش اصولا من همه بازی رو همه جا بازی میکنم دیگه بازی دیگه البته نه همه همه مثلا سر بازی mafia2 بسیار ملاحضه کارانه بازی میکردم
بیشتر بستگی به سابقه خود ادم داره منظور رو که گرفتید و البته سابقه طرف مقابل اینم منظورم همون قبلی هست
ولی در کل وقتی من میخوام بازی کنم مثلا برادم میاد میگه چی داری بازی میکنی میگم فلان چیز میگه چیزی بدرد بخور ما داره !!!!!!(دیگه فکی کنم دو زاریها همه صاف باشه)
مثلا سر بازی جی تی ا وی یا همون پنج خودمون ما وسط ماموریت داداشم میگفت بغل این خانوم وایسا بوق بزن ببینیم چی میشه یا مثلا گییییییر میداد برو استری.....کلوب بزن همه رو بکش ارشاد شن بخندیم
یا مثلا بنده خدا پدرم گه گاهی هم چیزی ببینه خودشو به ندیدن میزن به هر حال سن و سالی هم از ما گذشته بنده خدا کاری نمیکنه فقط بدیش اینه که احتمالا روش نشه بیاد پیشمون وگرنه حتما اونم میامد حالشو میبرد(منظورم از بازی هست نه چیز دیگه منحرفها):d
در کل به نظرم بیشتر بستگی به فضا و ادمهای تو اون فضا داره
دم همتون گرم به کسی بر نخوره مطلب با شوخی همراه بود
و الا من کوچیک همتونم هستم

آخرین ویرایش:

playliveon

کاربر سایت
Sep 24, 2011
307
اوه اوه بذارید اینو بگم الان یادم افتاد
من و یکی از برادرام سر بازی تومب رایدر قدیمی ها خیلی خاطر داریم یعنی یه جورای بازی ما دو تا بود صبح تا شب داشتیم با هم فکری هم بازی میکردیم
وقتی خبر ریبوت شدن این بازی و ساخته شدن یک نسخه جدید رو با کلی اب تاب و تبلیغ بیا ببین چه شاهکاری شاختن بهش گفتم اینجوری شد:d گفت بدو بریم بزار ببینیم چه کردن
همون اول بازی که لارا رو دید اینجوری شد )xگفت اه اه اه این چه بازیه چرا شلوار پای این کردن حالا ما رو بگو اینجوری:-oنکته جالب من خودم متوجه این قضیه نبودم
البته بعدش با نشون دادن ویدیو بازیگر نقش لارا کمی به بازی امیدوار شد وقتی رزمه کاری ایشون رو هم گفتم گفت خب حالا قابل تحمله

CM_Punk

کاربر سایت
Dec 14, 2012
107
نام
علیرضا
اون که چیزی نیست
یک همبرگر و چوب بیس بال میاد جلوش دیگه دیده نمیشه:D:D:D

اونو که نمیگم قبلش تو دیسکو رو میگم بعد که میره خونه 3 تا هم زن با خودش میبره بعد نشون میده دخترا هی نوازشش میکنن(اونجاشو)دانته هم س...ینشونو نوازش میکنه وسط بازی دوباره این صحنه رو داره ولی واضحه

uchiha mehran

کاربر سایت
Aug 1, 2012
43
نام
mehran
خوش به حالتون والا !!! من tomb raider بازی میکنم مامانم میگه این دختر لخت خوشگله کیه ؟؟؟ پاشو xbox رو خاموش کن برو سر درست !!! هر چی هم میگم لباس داره باورش نمیشه !!!
یه بارم Infeno رو جلو بابام بازی کردم از خجالت اب شدم

آخرین ویرایش:

amirhosein s.a

کاربر سایت
Oct 10, 2010
785
نام
experimental man
خوش به حالتون والا !!! من tomb raider بازی میکنم مامانم میگه این دختر لخت خوشگله کیه ؟؟؟ پاشو xbox رو خاموش کن برو سر درست !!!
شب بازی کن البته بابام همینو گفت اینقدر بهش تیکه انداختمو مسخرش کردم گفتم سطح فکرتون داغونه گفت غلط کردم:d

uchiha mehran

کاربر سایت
Aug 1, 2012
43
نام
mehran
سر این dmc اخری هم پسر عمم دید خر کیف شد 3 روز فقط مرحله اولشو رد میکرد

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر