چهارمین جام فیفا 13 با عنوان جام طلایی-FIFA13 PS3

pesarbache

کاربر سایت
Oct 31, 2011
701
نام
محسن
من میگم کلا حذفی برگزار شه بهتراینطوری سریعتر تمام میشه یا دو حذفی برگزار بشه بازم بهتر اگه بخوایید من میتونم برنامه دو حذفی رو بدم با زیها هم به صورت bo3 میزاریم هرکس از سه تا بازی دو برد بیاره میره بالا هر کس هم باخت بیاره میره جدول بازندها اینطوری همه بازشون رو درست انجام میدن

این چیزی که این دوستمون هم میگه خوبه ها.

pesarbache

کاربر سایت
Oct 31, 2011
701
نام
محسن
نیازی نیست به جام 5 خو! این دور اولش حذفیه 16تا که شدیم میریم تویه گروه! الته اصلاح میکنم میرید تویه گروه :d

توی این شب عزیز دعا میکنم که اگه من حذف شدم شما هم حذف شید و همگی باهم بریم تو این گروه.

p3rsia7

کاربر سایت
Sep 29, 2012
525
نام
محمود
بازیهای حذفی در پست اول آپدیت شد و در این لینک هم میتونید بازیاتونو ببینید با تشکر از fifa cup نمیدونم چرا تو صفه اول سفید شد :D
جام طلایی - Challonge

- - -ویرایش - - -

زمان انجام این بازی ها تا فردا ساعت 4 صبح میباشد

amin7018

کاربر سایت
Aug 12, 2012
1,143
نام
امین
بازیهای حذفی در پست اول آپدیت شد و در این لینک هم میتونید بازیاتونو ببینید با تشکر از fifa cup نمیدونم چرا تو صفه اول سفید شد :D
جام طلایی - Challonge

- - -ویرایش - - -

زمان انجام این بازی ها تا فردا ساعت 4 صبح میباشد

ما از اون خانواده هاش نیستیم. :D 4 صبح صحری میخوایم بخوریم:|

Radiance

کاربر سایت
Sep 19, 2007
1,663
نام
امین
یک چیزی که در مورد مراحل گروهی خوب بود تعداد بازی ها بود.آدم تو یک جام 10 تا بازی میکرد با بچه های مختلف.اینکه بیای با چهار بازی قهرمان بشی به نظر من لذتی نداره.اونایی هم که اول حذف میشن که رسما هیچی نمیفهمن!

fifa13cup

کاربر سایت
Jul 29, 2013
35
دوستان اگه نوشته های قبلی بچه ها رو بخونین میفهمین که فقط دور اول حذفی بعد 16 نفری که میان بالا تو 4 تا گروه تقسیم میشن

p3rsia7

کاربر سایت
Sep 29, 2012
525
نام
محمود
قرار شد همین باشه دیگه مرحله اول حذفی و 16 تیم که بالا میان وارد مرحله گروهی میشن شما برای همین تک بازیتون تا فردا 4 صب وقت دارید داداش :D

pesarbache

کاربر سایت
Oct 31, 2011
701
نام
محسن
قرار شد همین باشه دیگه مرحله اول حذفی و 16 تیم که بالا میان وارد مرحله گروهی میشن شما برای همین تک بازیتون تا فردا 4 صب وقت دارید داداش :D

آهان من فکر کردم کلا حذفی شد.اونجوری اگه میومدم بالا میخوردم به خودت.چه بهتر که ادامش گروهیه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر