چهارمین جام فیفا 13 با عنوان جام طلایی-FIFA13 PS3

p3rsia7

کاربر سایت
Sep 29, 2012
525
نام
محمود
با سلام خدمت دوستان عزیز:x با توجه به اینکه در این 2 ماه گذشته 3 جام خوب برگذار شد بوسیله دوستان عزیزی ( عرفان و حسام ) با درخواست بچه ها جام دیگری رو آغاز خواهیم نمود :d
31270455934906939718.jpeg
اینبار با اجازه بچه ها اگه لایق بدونن من استارتر شدم
این جام با عنوان جام طلایی نام گذاری شده :D تا 3 نشه بازی نشه بعد طلایی که این جام میشه :D
تعداد افراد شرکت کننده هنوز مشخص نیست پس با اعلام آمادگی من از حضور شما با خبر میشم و در این جام شرکت داده میشوید ;;)
خب اولین ویرایش جایزه برداشته شد:d
بازی ها کاملا دوستانه برگذار میشود از اونجایی که همه با یکدیگر آشنایی پیدا کردیم امید وارم مثل دوره های قبل جام خوبی داشته باشیم :bighug:

نحوه بازی ها:

بازی ها در 7 گروه 4 تیمه انجام میشن و از هر گروه 2 تیم به عنوان تیم اول و دوم گروه بالا میره که جمعا 14 تیم به مرحله بعدی راه پیدا میکنن
از بین تیم هایی که تویه گروهشون سوم شدن 2 تیم برتر(که سوم شدن) رو انتخاب میکنیم که به همراه14 تیم دیگه میشن 16 تیم که مرحله بعد رو شروع میکنن
پس عزیزانی که تویه جام بازی اول خودشون یا حتی بازی دوم خودشونم ببازن هنوز امید دارن و میتونن با تمام توان تا آخر بازی ها بازی کنن و که تویه گروهشون سوم بشن و امید داشته باشن به مرحله بعد برن
مرحله بعد هم بر اساس نتایجی که هر تیم گرفته سیت بندی میشه و گروهها با قرعه کشی تشکیل میشن

قوانین عضویت در جام:

• هر نفر فقط و فقط با یک یوزر حق شرکت در بازی ها رو داره(در صورت ثابت شدن تخلف هر تعداد یوزر شخص از دور مسابقات خارج میشن)
  • اولویت با اعضای بازی سنتر هست(به این معنی که کسی آیدی دوستش و ... رو میزاره و میگه دوستمم هست اون دوسته واسه شرکت در مسابقات تویه اولویت دوم قرار میگیره)
  • روحیه کار جمعی داشته باشه
  • همه دوستانی که شرکت میکنن شماره موبایلشون رو به مدیر برگزاری مسابقات پغلم خصوصی کنن تا یه سری هماهنگیها باهاشون صورت بگیره
  • واسه ثبت نام PSNID خودتون رو به همراه تیمی که میخواید باهاش شرکت کنید بنویسید

قوانین برگزاری مسابقات:

• هر بازیکن تیمی رو که در ابتدای مسابقات انتخاب کرده در دوره بعدی یعنی حذفی امکان تغییر تیم وجود دارد (تغییر تیم در بازیهای گروهی مجاز نمیباشد)>:)
  • هدف اصلی مسابقات ایجاد فضای دوستی و سرگرمی می باشد به همین دلیل از ضد فوتبال ، وقت تلف کردن تهمت زدن به یکدیگر، ناسزا گفتن به شدت پرهیز کنید./:)
  • در صورتی که شرکت کننده ای شروع موفقی نداشت و قبل از پایان مرحله ی گروهی شانسی برای صعود نداشت، خواهشا به لیگ و دیگران احترام بگذارد و با تمام قوا بازی های خودش رو به پایان رساند و از جام کناره گیری نکند.:-s
  • تمامی بازی ها در زمان تعیین شده باید انجام بشه و در صورت موجه نبودن دلیل برای تاخیر بر اساس شرایطنتیجه یا 0 - 0 یا 3 - 0 تعیین میشود
    • یکی از دو طرف مسابقه حاضر به انجام مسابقه در زمان معین نشده : 3 - 0 به نغع حریف
    • هر دو طرف مسابفه حاضر به انجام مسابقه نشده اند : 0 - 0
  • لطفا هماهنگی های لازم رو برای انجام بازی با حریفتون تویه بازه زمانی تعیین شده به عمل بیارید که بازی ها در زمان خودشون انجام بشن و روند جام با مشکل مواجه نشه.
  • اگر در هنگام انجام مسابقه با پیغام "you are no longer synced to the match"مواجه شدید، یا ارتباط قطع شد اگر نتیجه بازی 0-0 بود می توانید بازی را از ابتدا آغاز کنید اما اگر گلی رد و بدل شده بود می بایست طبق جدول زیر ادامه باری ها را انجام دهید (البته با توافق یکدیگر)
    • تا 10 دقیقه از زمان بازی گذشته بود ~~~~ تکرار کامل بازی
    • 10تا15 دقیقه از زمان بازی گذشته بود ~~~~ 80 دقیقه ابتدایی بازی مجدد
    • 15تا30 دقیقه از زمان بازی گذشته بود ~~~~ 75 دقیقه ابتدایی بازی مجدد
    • 30-60 دقیقه از زمان بازی گذشته بود ~~~~ 1نیمه کامل
    • 60تا75دقیقه از زمان بازی گذشته بود ~~~~ 35 دقیقه ابتدایی بازی مجدد
    • 75تا80دقیقه از زمان بازی گذشته بود ~~~~ 20 دقیقه ابتدایی بازی مجدد

• این نکته درباره مورد بالا قابل ذکر هست که توافق طرفین میتونه مورد بالا رو نقض کنه:x
  • اگر بازیکنی از تیمی اخراج شده بود و بعد بازی قطع شد، به ازای هر بازیکن اخراجی یک گل برای حریفباید در نظر گرفته شود:d
  • در صورت وجود lag و delay تا قبل از دقیقه 5 امکان خروج از بازی وجود دارد اما پس از از گذشت دقیقه 5 هیچ شرکت کننده ای حق خروج از بازی را ندارد و بازیباید تا انتها انجام بگیرد.;;)
  • مشخصات نوع Invite که واسه حریفتون میفرستین:
    • Game Speed : Normal
    • Time : 6 Min
    • دقت کنید در حالت Online باشه و Custom به هیچ نحو قابل قبول نیست
    • دفاع رویه حالت tactical باشه
  • گیمرها موظف هستند پس از پایان بازی سریعا نتیجه بازی را در همین تایپیک اعلام نماید
  • در صورت انصراف دادن یک شرکت کننده از مسابقات تمام بازی های وی 3-0 میشود. چه بازی هایی که برده و چه باخته.(اگر ابتدای مسابقات باشه سعی میشه جایگزین بشه)
  • ورود شما به لیگ به منزله پذیرفتن تمامی این قوانین است پس اگر برای رعایت نکردن بندی از قوانین جریمه شدید حق اعتراضی نخواهید داشت .
  • دقت داشته باشید که فورمشن custom آزاد میباشد
    نحوه بازی ها هم پس از اسم نویسی آپدیت خواهد شد
    بازیهای روز اول هم به گون ای است که دو تیم که در کادر سبز قرار دارند باهم بازی میکنند و 2 تیمی هم که در کادر قرمز هستند با هم /

32683483854251322956.jpg

ثبت نام کنندگان :
    p3rsia7_striker =
    man city
    FARAZ_REALMADRID=
    real madrid
    saye04=realmadrid
    Amin_7018=milan
    IR7LV=اروگوئه
    IMAD-jabras=byern
    NEW-AHN=france
    erfanimortal=italy
    MANI-FIWC=man united
    hesamtotti10=brazil
    mhfifa=real
    amirTgamer=barca
    ali_of_iran=
    byern
    ALIxCOMMANDER
    sali_killer=
    man city
    United4love=
    man united
    persian_boooyyy=
    Spain
    mehdi-gh-m=
    napoli
    SlimShady2312=
    real
    amirarsenal=
    real
    nicepop1=
    real
    wargodofwar46=
    real
    amin884=
    argentina
    babakfiriz=
    byern
    carnage1800=man united
    barca=kingmahdi7
    byern=mammad_z_ripper
    Miladbird76=
    real
    kiritoos=barca
    bijan_ast=real
    Tizhoosh=real
    MH_MSV=brazil

آخرین ویرایش:

p3rsia7

کاربر سایت
Sep 29, 2012
525
نام
محمود
این جام با این استارتر سرانجامه خوبی نداره از ما گفتن:d
با استارتر دیگه در افتادی ور افتادی همش پنالت به نفع تیم مقابله :D
5 دقیقه تو بازیات تاخیر کنی 3 0 میدم :D :D
هستی ؟

- - -ویرایش - - -

من هستم محمود جان يوزر:FARAZ_REALMADRID تيمم هم يوزرم هست
خوش آمدی داش فراز امید وارم این دور به دور دستها راهیابی فقط من را در راهت حذف نکن :D

p3rsia7

کاربر سایت
Sep 29, 2012
525
نام
محمود
اگه تایم زمان برگزاری بازی ها توافقیه منم هستم
. Amin_7018
تیمم هم میلان هست:D
قوانین برگزاری مسابقات:

• در صورتی که شرکت کننده ای شروع موفقی نداشت و قبل از پایان مرحله ی گروهی شانسی برای صعود نداشت، خواهشا به لیگ و دیگران احترام بگذارد و با تمام قوا بازی های خودش رو به پایان رساند و از جام کناره گیری نکند.:-s
  • تمامی بازی ها در زمان تعیین شده باید انجام بشه و در صورت موجه نبودن دلیل برای تاخیر بر اساس شرایطنتیجه یا 0 - 0 یا 3 - 0 تعیین میشود
    • یکی از دو طرف مسابقه حاضر به انجام مسابقه در زمان معین نشده : 3 - 0 به نغع حریف
    • هر دو طرف مسابفه حاضر به انجام مسابقه نشده اند : 0 - 0
  • لطفا هماهنگی های لازم رو برای انجام بازی با حریفتون تویه بازه زمانی تعیین شده به عمل بیارید که بازی ها در زمان خودشون انجام بشن و روند جام با مشکل مواجه نشه.
این قسمت رو باید در نظر بگیرید

p3rsia7

کاربر سایت
Sep 29, 2012
525
نام
محمود
من 1 هفته ی دیگه احتمال 99% میرم مسافرت اگه جام زود شروع بشه اره هستم وگرنه شرمنده
بعدش رئالتو بگیر انقدر با من سیتی نیا
فردا شب قرعه کشی میکنیم پس فردا بازیا انجام میشه به امید خدا . سعی میشه بازیهای گروهی زود انجام بشه و بچه هایی که توی آن شدن یکم مشکل دارن همون روزی که آن میشن بازیهاشونو کامل کنن که هم خودشون جلو بیفتن هم جام از اونطرف عقب نیفته
چی گفتم :D :D
آخه یه جام آفلاین داریم جمعه من میخوام بعضی بازی هامو با سیتی انجام بدم میخوام بهش عادت کنم :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر