چهارمین جام فیفا 13 با عنوان جام طلایی-FIFA13 PS3

• Thread starter Thread starter p3rsia7
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
اول اینکه محمود اول حذفی بزار بعد گروهی
خیلی طول میکشه و مدیریت سختی باید بکنی پس اول یه طوری حذفی رو بزار که 16 تیم باقی بمونن
دوم اینکه از همه بچه ها شماره تلفن بگیر! هر کی گفتم نمیدم و ناز کرد خط بزن! این مشکل رو بعدا میبینی تویه بازی ها یکی تلفن نداده و میررررررررررررررره و دو سال بعد میاد :d
سوم اینکه حذفی من رو با حسن یا خودت یا حسام یا امین یا فراز یا .... ننداز ! خلاصه من و با خودم بنداز با ت..م بازی کنم و بیام بالا :d

من میگم بازی های گروهی توی یک روز انجام بشه یعنی هر کس 3 تا بازی شو انجام بده که نکشه به روز بعد همه هم میتونن بازیارو انجام بدن بازم منتظر نظراتم ...

و نکته آخر همه اینهایی که اعلام کردن معلوم نیست 100درصد بیان! مثل دور قبل که 6 نفر یا نیومدن یا جابجا و ... پس باید یه تصمیمی رو هم واسه اونها بگیری :d

من میگم کلا حذفی برگزار شه بهتراینطوری سریعتر تمام میشه یا دو حذفی برگزار بشه بازم بهتر اگه بخوایید من میتونم برنامه دو حذفی رو بدم با زیها هم به صورت bo3 میزاریم هرکس از سه تا بازی دو برد بیاره میره بالا هر کس هم باخت بیاره میره جدول بازندها اینطوری همه بازشون رو درست انجام میدن

من میگم بازی های گروهی توی یک روز انجام بشه یعنی هر کس 3 تا بازی شو انجام بده که نکشه به روز بعد همه هم میتونن بازیارو انجام بدن بازم منتظر نظراتم ...
بهترین راه همون حذفیه چون اگه کسیم بخواد بدقولی کنه مشکلی پیش نمیاد طرف مقابل خیلی راحت میاد بالا
منظورم تا 16 تاستا

خب الان من توی حذفی بخورم به شماها چیکار کنم؟خب بذارید حداقل یه مرحله بیام بالا بعد حذف بشم.انگیزه فیفا از آدم گرفته میشه اینجوری:d

خب الان من توی حذفی بخورم به شماها چیکار کنم؟خب بذارید حداقل یه مرحله بیام بالا بعد حذف بشم.انگیزه فیفا از آدم گرفته میشه اینجوری:d
هیجان حذفی خیلی بیشتره بنظره من کیفیته کار هم بهتر میشه حالا با زهم من به خواسته دوستان عمل میکنم ..

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or