چهارمین جام فیفا 13 با عنوان جام طلایی-FIFA13 PS3

erfanimmortal

کاربر سایت
Mar 27, 2010
1,516
نام
عرفان
اول اینکه محمود اول حذفی بزار بعد گروهی
خیلی طول میکشه و مدیریت سختی باید بکنی پس اول یه طوری حذفی رو بزار که 16 تیم باقی بمونن
دوم اینکه از همه بچه ها شماره تلفن بگیر! هر کی گفتم نمیدم و ناز کرد خط بزن! این مشکل رو بعدا میبینی تویه بازی ها یکی تلفن نداده و میررررررررررررررره و دو سال بعد میاد :d
سوم اینکه حذفی من رو با حسن یا خودت یا حسام یا امین یا فراز یا .... ننداز ! خلاصه من و با خودم بنداز با ت..م بازی کنم و بیام بالا :d

p3rsia7

کاربر سایت
Sep 29, 2012
525
نام
محمود
من میگم بازی های گروهی توی یک روز انجام بشه یعنی هر کس 3 تا بازی شو انجام بده که نکشه به روز بعد همه هم میتونن بازیارو انجام بدن بازم منتظر نظراتم ...

erfanimmortal

کاربر سایت
Mar 27, 2010
1,516
نام
عرفان
و نکته آخر همه اینهایی که اعلام کردن معلوم نیست 100درصد بیان! مثل دور قبل که 6 نفر یا نیومدن یا جابجا و ... پس باید یه تصمیمی رو هم واسه اونها بگیری :d

fifa13cup

کاربر سایت
Jul 29, 2013
35
من میگم کلا حذفی برگزار شه بهتراینطوری سریعتر تمام میشه یا دو حذفی برگزار بشه بازم بهتر اگه بخوایید من میتونم برنامه دو حذفی رو بدم با زیها هم به صورت bo3 میزاریم هرکس از سه تا بازی دو برد بیاره میره بالا هر کس هم باخت بیاره میره جدول بازندها اینطوری همه بازشون رو درست انجام میدن

ir7lv

کاربر سایت
Jul 9, 2007
636
نام
حسن
من میگم بازی های گروهی توی یک روز انجام بشه یعنی هر کس 3 تا بازی شو انجام بده که نکشه به روز بعد همه هم میتونن بازیارو انجام بدن بازم منتظر نظراتم ...
بهترین راه همون حذفیه چون اگه کسیم بخواد بدقولی کنه مشکلی پیش نمیاد طرف مقابل خیلی راحت میاد بالا
منظورم تا 16 تاستا

erfanimmortal

کاربر سایت
Mar 27, 2010
1,516
نام
عرفان

اگه یه روزه باشه خوبه :d من موافقم :d زودتر حذف میشم :d

pesarbache

کاربر سایت
Oct 31, 2011
701
نام
محسن
خب الان من توی حذفی بخورم به شماها چیکار کنم؟خب بذارید حداقل یه مرحله بیام بالا بعد حذف بشم.انگیزه فیفا از آدم گرفته میشه اینجوری:d

p3rsia7

کاربر سایت
Sep 29, 2012
525
نام
محمود
خب الان من توی حذفی بخورم به شماها چیکار کنم؟خب بذارید حداقل یه مرحله بیام بالا بعد حذف بشم.انگیزه فیفا از آدم گرفته میشه اینجوری:d
هیجان حذفی خیلی بیشتره بنظره من کیفیته کار هم بهتر میشه حالا با زهم من به خواسته دوستان عمل میکنم ..

erfanimmortal

کاربر سایت
Mar 27, 2010
1,516
نام
عرفان
هیجان حذفی خیلی بیشتره بنظره من کیفیته کار هم بهتر میشه حالا با زهم من به خواسته دوستان عمل میکنم ..

اگه منو با حسن یا خودت یا حسام یا امین یا فراز یا مصطفی یا... بندازی پات به نادری نمیرسه و ترور میشی!b-)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر