چرا PS3 خریدید ؟ دلیلتون چی بود ؟

دوستان اینقدر تاپیک رو رونق دادن شرمندمون کردن . فکر نمیکردم تاپیک اینقدر طرفدار داشته باشه . دست گل همه درد نکنه .

همش تقصیر داداشم شد با هیدئو کوجیما و اون اسنیک و متال گیر 4 و ... وگرنه مخش رو زده بودم واسه ایکس باکس آخه اون موقعی که ما ps3 گرفتیم هنوز هک نشده بود و بازی هاش رو نمیشد راحت گرفت اما حالا که هک شد عزیز شد ولی حیف که دیگه از 3.55 جلوتر نرفت و ما در کف pes2012 شاید بمانیم :(

همش تقصیر داداشم شد با هیدئو کوجیما و اون اسنیک و متال گیر 4 و ... وگرنه مخش رو زده بودم واسه ایکس باکس آخه اون موقعی که ما ps3 گرفتیم هنوز هک نشده بود و بازی هاش رو نمیشد راحت گرفت اما حالا که هک شد عزیز شد ولی حیف که دیگه از 3.55 جلوتر نرفت و ما در کف pes2012 شاید بمانیم :(
دوست عزیز نگران نباش برای همه شما کپی باز ها آرزوی هک میکنم . امیدتو از دست نده حتما هک میشه .

MGS4،بعد شد KZ،بعد شد FIFA،بعد شد چیزای دیگه.و بعد ها،به خاطر علاقه ی زیادی که به کوان چی و شانگ سانگ و شائوکان داشتم،میخواستم اوریج بازیشون کنم،از فروش دستگاهم منصرف شدم و L.A Noire ـمو باش چنج کردم.ولی در کل MGS 4 برام حرف اولو میزنه تو این کنسول.هنوزم بلوری ـه نیمه نابود شدشو دارم:d

والا منم که جریانم مفصل بود فبلا ایکاریم بازی میکردم جز 20 نفر اول بودم (3سال شبانه روز) بعد خانمم گفت باید تعطیلش کنی مجبور شدم برم سمت کنسول بازی
بعد حدود 1 ماه تحقیق رفتم PS3 خریدم
دلیلم هم برای خریدش سخت افزار قوی
ساپورت خوب بازیها و انحصاری بودن بازیهاش
و اینکه کنسول نسل آینده هست

راستش رو بخواین از PS3 خوشم میومد با محصولات مایکروسافت حال نمیکنم آخه تو ایرانم !!!!!!!!!!!! زیاد اهل بازی نیستم ولی اگه نشستم تا تموم نکنم ولش نمیکنم 4 تا بازی PS3 اورجینال گیرم اومد 1 ماهی بازیها رو داشتم گفتم برم کنسولش رو بخرم چند وقت یه بار که خونم بازی کنم و دلیل بعدی هم بلوری بودنش بود آخه من خودم زیاد فیلم نگاه میکنم

کلی بازی داشت و من تو کفش بودم و خریدم ...تا اواخر 2010 همشونو رفتم ....فروختمش 360 خریدم .... تا آخر امسال نگهش میدارم ... دوباره میفروشمش و باز پلی 3 رو میخرم .... راستی واقعا نمیشه از کینکت گذشت...

سلام !

روز های اول 90% به خاطر MGS4 میخواستم بگیرم و اخر خریدم ولی کلا عاشق PS3 و بازی های انحصاریش و ... هستم .

من چند وقت Ps3 داشتم و بعد فروختم و دوباره میخوام بگیرم البته بیشتر به خاطر بلوری پلیر نه واسه بازی...
با 360 بیشتر حال میکنم ولی God Of War یکی از بهترین بازیهایی بود که تا حالا انجام دادم...

Back