چرا PS3 خریدید ؟ دلیلتون چی بود ؟

ساپورت سونی از نظر گیم
نه اینکه عین ایکس باکس کلا سه تا بازی قابل بازی کردن داره که تو ps3 نیست gears of war 1 2 3
برعکس ps3 از اینا زیاد داره که تو ایکس باکس نیست .

من اون موقعی که PS3 گرفتم کمتر کسی تو ایران PS3 داشت و به هرکی میگفتم PS3 دارم میگفت دروغ میگی ! :دی ولی تا قبلش اصلا از کنسول خوشم نمیومد ! میگفتم PCرو عشقه ! ولی حالا نظرم عوض شده ! چون من یه بار پول کنسول دادم و الان ماشالا 4 ساله داره برام کار میکنه ولی اگه PC گرفته بودم تا الان یه 3 4 باری باید سیستمش رو ارتقا میدادم ! مخصوصا برای BF3 که تازگی اومده !!! شاید دلیلش هم به خاطر همین بوده که حس و حال ارتقاء سیستم رو نداشتم !

به خاطر حمایت از سونی و ژاپنی ها به خاطر محصولاتشون:دی و حمایت از آمریکا به خاطر بازیهاشون:دی و ضربه زدن به اقتصاد کشور با خرید بازی اورجینال خارجی:دی

به خاطر حمایت از سونی و ژاپنی ها به خاطر محصولاتشون:دی و حمایت از آمریکا به خاطر بازیهاشون:دی و ضربه زدن به اقتصاد کشور با خرید بازی اورجینال خارجی:دی
به اقتصاد مملکت ضربه میزنی پدر سوخته !! بدم پدر پدر پدر پدرسوختتو در بیارن !!:d
والله من کلا رفتم که ایکس باکس بگیرم بعد دیدم ایکس باکسی که 250 تومن بود تا 2 ماه قبل الان شده 600 تومن:shocked:منم که 500 بیشتر نداشتم
ما هم حالمون رفت تو قوطی اساسی زنگ زدم خونمون به داداشم که عزا عمومی رو اعلام کن پرچمم بکش پایین !
داشتم میومدم سوار ماشین بشم از جلوی مغازه سونی تو توپخونه ( همایون ) رد شدم گفتم جهنم ! برم این تو ایکس باکسم قیمت کنم بعد بیام برم خونه
رفتم تو و یه 10 دقیقه ای برام صحبت کرد و از خواص پلی3 گفت و ما هم که اصن هیچ اطلاعاتی در موردش نداشتیم اون زمون ( 1 سال پیش تقریبا ) گوش میکردیم سر آخر یه هوی رین تو کنسول خودش اجرا کرد یادمه دقیقا اونجایی بود که پسره تو پاساژ گم میشه و بعد هم
میمیره !
محو گرافیک شده بودم سرم گیج رفت یهو فکم چسبید به زمین ! گفتم گور بابای 360! همینو بده ببریم :d
حاجی کنسولو یه هارد 500 و یه موو و یه دستته اضافه + 10 تا بازی خریدیم بردیم
تو راه داداشم زنگ زد منم گفتم نخریدم دیگه پولم نرسید دارم برمیگردم !! >:)
اون صحنه که با پلی 3 وارد خونه شدم رو هیچوقت یادم نمیره ...
اینقد داداشم ذوق کرد که حالش بد شد مادرم براش آب قند درس کرد !! :d
البته هفته قبل 360 هم خریدم ولی قبلش زمینه سازی کردم حال داداشم بد نشد دیگه !!:punish:
الانم در انتظار هک Ps3 با 360مون حال میکنیم !

• Like
Reactions: DeanAmbrose

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or