چرا PS3 خریدید ؟ دلیلتون چی بود ؟

msm_jaamejam

کاربر سایت
Jul 9, 2007
167
نام
Arash
فکر کنم دلیل من خیلی خیلی تخیلی باشه D:
یه روز بعد از ظهر که از قهوه خونه اومدم خونه دیدم بابام ال ای دی و سینما خانگی خریده ... خلاصه کرک و پرم ریخته بود ... !
گفتم بابا تو که اینقدر خرج کردی جان من 500 تومان پول بده من PS3 بخرم ، اونم نامردی نکرد و 500 چوق گذاشت جلوم گفت برو بخر
منم رفتم یه دست دوم که هاردشم 500 گیگ هست خریدم با 3 تا دسته :d
البته یکی از دسته ها ویبراتور نداره !!

rewabian

کاربر سایت
Nov 22, 2010
170
نام
مهرداد
من که خریت کردم
بار اول تو جمهوری دیدمش بار دوم تو شهرک تو یکی از مغازه ها دیدمش بدجو شدم خریدمش سال 87 بود فکر کم با یه بازی و دسته اضافه در اومد 500 - 550 تومن خداییش ضرری کردما سر خردش
/:)الانم که بیچاره تو کماست مرگ بردی کرده
تا باشه دیگه از این غلط ها نکنم:d

.:AC MilaN:.

کاربر سایت
Sep 12, 2009
2,540
نام
ایلیا
سلام
دلیل اصلی من برای وارد شدن به دنیای PS3 بازی Resistance 1 بود.... اولین بار که یه تریلر از این بازی دیدم تصمیم خودم رو گرفتم...

دلیل بعدی هم بازیهای انحصاری و صد البته آنلاین بازی کردن مجانی هست...:d

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
من اون زمان كه ميخواستم بخرم هنوز هك نشده بود همه هم ميگفتن بازيهاش گرونه اما چون عشقه سوني بودم PS3 گرفتم اون زمان نوب بوديم انحصاريم سرمون زياد نميشد:d
يكي از دلايلش اين بود ايكس شيت سه چراغه ميشد منم خوشم نميومد
يكي از دلايلشم اين بود ps3 مثه حالا خز نشده بود:((
راستش دليل خريدم ايول چرند 5 بود اون زمان بدجور تو كف ايول 5 بودم نميدونستم كه ميكامي رفته اين ايول 5 شيتي بيش نيست فك ميكردم مثه ايول 4 باحاله:((

آخرین ویرایش:

Mini3oy

WikiVB سابق
کاربر سایت
Aug 9, 2011
1,052
نام
Mostafa
دلیل خیلی ها بازی های انحصاریشه اما من فکر میکنم خیلی ها هم چون کپی خور شد خریدن و خیلی ها هم واسه بازی های اریج گرونش . من به شخصه عشق بازی اریج داشتم ولی اون موقع پول نداشتم حالا که میتونم بازی اریج بخرم میگم یکی دیگه از دلایلم بازی های گرونش بود که به هر کی میگی دهنش وا میمونه . :-o

newman2006006

کاربر سایت
Aug 29, 2011
1
برای اینکه بهترینه و بازی metal gear sodier4 .

در ضمن بنده یک سوال داشتم و متاسفانه در انجمنی دسترسی ارسال موضوع نداشتم ، به همین دلیل این جا می پرسم
آیا برای کنسول ps3 بازی harvest moon اومده یا خیر؟ لطفاً پاسخ دهید.

Mini3oy

WikiVB سابق
کاربر سایت
Aug 9, 2011
1,052
نام
Mostafa
برای اینکه بهترینه و بازی metal gear sodier4 .

در ضمن بنده یک سوال داشتم و متاسفانه در انجمنی دسترسی ارسال موضوع نداشتم ، به همین دلیل این جا می پرسم
آیا برای کنسول ps3 بازی harvest moon اومده یا خیر؟ لطفاً پاسخ دهید.
نه عزیز این بازی برای ps3 نیومده .

masood1991

کاربر سایت
Aug 1, 2011
69
نام
masud
منم راستشو بخوایید یه مریضی سخت گرفتم و بابام برای خوشحال کردنم ps3 خرید
البته روزبروز داره به علاقه ام به این کنسول بیشتر میشه مخصوصا بازی انچارتد البتهnaughty dogبازی های خوبی همچون crash bandicootرو قبلا بیرون داده بود

400kg.

کاربر سایت
May 26, 2011
122
نام
فرهاد
چون بازی کپی برام عذاب وجدان مییاره اصلا حالمو بد میکنه :D بره همین PS3خریدم درسته تو بازی اوریج عذاب میکشم اما از عذاب وجدان بد تر نیست که هست؟!آخرش که چی همه میرن سمت اوریج تا سال 2040:D

Mini3oy

WikiVB سابق
کاربر سایت
Aug 9, 2011
1,052
نام
Mostafa
چون بازی کپی برام عذاب وجدان مییاره اصلا حالمو بد میکنه :D بره همین PS3خریدم درسته تو بازی اوریج عذاب میکشم اما از عذاب وجدان بد تر نیست که هست؟!آخرش که چی همه میرن سمت اوریج تا سال 2040:D
بابا اریج باز عذاب وجدان :d

taker-sos

کاربر سایت
Jun 4, 2010
1,253
نام
وحید
خوب من چون به گیم خیلی علاقه دارم از بچگی همه کنسولها داشتم چون سونی با درست کردن پلی استیشن صنعت بازی دگرگون کرد و کنسول اولش یعنی ps1 بود که تجربه های جدید به یک گیمر منتقل کرد من هم از بازی کردن کنسول سونی لذت بردم همیشه دوست داشتم فقط با کنسول سونی بازی کنم {فقط سونی}برینم سر سوال اصلی چرا ps3 انتخاب کردید
اول از همه قدرت فوق العاده این کنسول که واقعا شگفت انگیز هست از هر نظر مثل فناوری sell که با اون موشکهای به فضا پرتاب میکنن.
دوم تجربه بسیار خوب از ps2
سوم امکانات خوب از نظیر انلاین مجانی گالری عکس گوش دادن موسیقی و گرفتن تصویر hd به وسیله hdmi که در نبوع خود اون موقعه بی نظیر بود{بقیه شرکتها یکی دو سال بعد این فناوری را روی دستگاهشان عرضه کردن}
و چهار بازیهای انحصاری بسیار جذاب که همه برایشان دست و پا میشکونن البته برایم فرقی نمیکنه چون همه بازیها را روی بهترین کنسول دنیا بازی میکنم .
من 4 سال پیش یعنی درست زمستان 86 خریدم شاید باورتان نشود . روز یکشنبه عازم بودم به سربازی که باید ساعت 2 میرفتم حدود ساعت 12 دوستم زنگ زد گفت یکی داره میره انگیلیس و نمیتونه کنسولشو ببره میخوای برات بخرم قیمت خوبی میده {اون موقعه اکبندش 900 هزار تومن بود}و هم بدون اینکه درنگ کنم به مبلغ 460 هزار تومن خریدم . بعد رفتم سربازی توی این دوماه فقط به فکر یک ساعت بازی کردن با ps3 بودم که بعد از برگشتن از اموزشی ای بابا پول کو که اون موقعه pes 2008 حدود 120 هزار تومن بود و هم بعد از چهار ماه حقوق تمام سربازی بردم من یک بازی خریدم فکر کنم دیول مای کرای 4 بود..
همیشه سعی کردم بازی اورجینال بازی کنم و یک لحضه به فکر هک کردن نبود چون مخالف سرسخت هک هستم از قدیم هم گفتن اون چیزی که به سختی به دست بیاد لذت بخش تر از اون چیزی که مفت به دست بیاد.
در اخر یک لحضه بازی اورجینال را به همه کپی نمیدم>:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر