چرا از PES 2011 ناراضی هستید !!!؟؟؟

shayan7

کاربر سایت
Aug 14, 2010
1,023
شما برو تو يك بازي از وسط زمين 5 تا گل بزن Replay ـشو ذخيره كن اينجا بزار ما هم ببينيم(اگه نميشه(!) با fraps فيلم بگير)
ببین......اصلاً نفهمیدی من چی گفتم,پس شعر نگو لطفاً!!
انتقاد پذیر باشم!؟ عذر می خوام مگه من نماینده شرکت کونامی هستم یا PES رو من ساختم !؟ که انتقاد پذیر باشم به قول شما!
والا انقد که سنگشو به سینه می زنی بعید نیست....هر کی یه چیزه میگه تو یه جور جوابشو میدی انگار بازی ناموسته!!

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,952
نام
فرهاد
من تا به حال فیفا بازی نکرده بودم ولی با یه بابایی بازی کردم بر 7 پشتم بس بود اصلا به نظرم جالب نیومد یا طرف خیلی کلیشه ای بازی میکرد و یک جور گل میزد یا بازی کلا اینطوری بود در کل PES رو بیشتر بازی میکنم (نمیگم قبولش دارم چون پر از مشکل ولی گیم لی بازیش بیشتر بهم میچسبه در کل 011 که ترید )

angel-legend

کاربر سایت
Apr 11, 2011
720
نماینده کونامی در ایران اگر یک مثقال انگلیسی بلد باشین که معمولا کارکنان کونامی از این نظر اعطیلند برو نقد 4 تا سایته معتبرو بخون نه مثله IGN در جوگیری مطلق امتیاز داده
فکر کنم او منتقد های سایت های معتبر و قدیمی از منو شما 4 تا چیز بیشتر میفهمند ولی شک دارم اینم قبول کنی و رو اینم بحث میکنی
همه متوسط و ضعیف نمره دادن اون سایت احمق اومده 9 داده
چرا یه تنه داری با همه بحث میکنی و حرف از منطق میزنی
منطقه شما رو دیدیم بسه برامون
این بازی دیگه نه شبیه سازه نه بازی با کیفیت که بشه با FIFA مقایسش کرد
این بازی از نظر فنی دیگه مرده حساب میشه تو سبکه شبیه سازه فوتبال
بری بالا بیای پاینن جوابه 100 نفرم بدی و از بازی محشرت دفاع کنی به هیچ جایی نمیرسی
حالا تو بیا نظره 10 نفرو نقل قول کن و 60بار بگو پاس دهی PES ازاده نه پس پاس دهی FIFA محدوده
پس عمه EA SPORT که قابلیت حرکت و دریبل 360 درجه و پرو پاسینگ رو ابداع کرد
امیدوارم به راه راست منطق برسی و الکی با عالم و آدم بحث نکنی
سره یه بازی آشغال انقدر دفاع نمیکنن

اینجا تایپیک شخصی در مورد من نیست که خودمو معرفی کنم تا بدونی با کی طرفی! دلیل نمیشه که 4 تا سایت یا کارشناس بگن فیفا خوبه و PES بده حرفشون درست باشه شما هم همینجوری بدون هیچ استقلال فکری قبول کنی پسر خوب! آقای استاد زبان خارجه و کسانی که سایت و امتیازات بازی های خارجی رو گذاشتید چقدر اون منتقد ها رو میشناسید!؟ بر چه معیاری حرف های اونا رو سند میدونید!؟؟
مطمئن باش آدم منطقی نیستی چون اگه بودی تعصبی حرف نمیزدی!;)
نه پس بخاطر نظر شما ساکر بهتره lol :lol:
این روزا بالا سر همه کلت گذاشتن پست بدن انگار !

نظر منتقد بازتابی از بازی . وقتی از تعداد زیادی منتقد ( کسی که با دانش کافی نقد می کنه بازی رو بدور از هر گونه جبهه گیری ) ارزش کلی بازی تقریبا مشخص میشه . اگه شما میخواین اینا رو زیر سوال ببرین لازم نیست دیگه تاپیک بزنین . برین بازی کنین صفا کنین اما نظرتون رو تحمیل نکنین .

من هم گفتم نقطه ضعفاش چیه شما انکار می کنی .
بدون جبهه گیری نقد میکنن!؟ شما چقدر از سلامت روانی ( شخصیتی ) منتقدان اون سایت ها با خبرید!؟ بذار یک مثال بزنم برات!! پسر خوب مزدک میرزایی ، پیمان یوسفی و چند تا دیگه از همکاران محترمشون تیم هایی که روبروی بارسلونا قرار میگیرن رو به شکل خیلی محسوسی ترور شخصیتی می کنن که انگار این تیم ها از یک تیم دسته 3 ایران هم بدترن و هیچ تاریخو اعتباری ندارن! حالا اینا از عدالت و یک رنگی از گزارش خود میزنن اما ما چیزی جز علایق شخصیشون نمیبینیم! بهتر روشن فکر و عاقل باشی! اسیر تبلیغات نشید.

والا انقد که سنگشو به سینه می زنی بعید نیست....هر کی یه چیزه میگه تو یه جور جوابشو میدی انگار بازی ناموسته!!
1
نه من سنگ هیچکس رو به سینه نمیزنم! هر کی یه چیزی میگه من یه چیزی که اصلا اینطور که شما فکر میکنی نیست ! بچه ها مشکلات بازی رو بگن اگه درست بود می پذیریم اگه نبود نمی پذیزیم به همین سادگی!
نه با کسی دعوا دارم نه می خوام اینکارو کنم!! شما بگو داوری بازی مشکل داره! می پذیرم چون منطقی ست! شما بگو صدا گذاری صدایی که هنگامی که توپ به تیر می خوره مزخرفه باز هم می پذیرم چون اینم منطقی ست! اما اینکه گیم پلی بازی مشکل داره دفاع جا می مونه و پاس ها مزخرفه، ضربات ایسگاهی گل نمیشه، سیستم شوتش الکیه اینا همش غیر منطقی ست! من دارم PES بازی میکنم حدود 10.000 بازی کردم به تمام نقاط ضعف و قوتش هم آشنام! خوبه که آدما کمی انصاف داشته باشن!

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
به صورت عرضی حرکت کنید و شوت بزنید و ببینید توپ کجا میره!
به صورت عرضی حرکت کنید و یک پاس عرضی بدید و حتما گل میشه!
اوت رو پرت کنید و بعد یک ضرب به کسی که اوت رو پرت کرده پاس بدید و شاهد یک پاس با قدرت شوت و بیرون رفتن توپ باشید!
با هر کسی میخوایید شوت بزنید و دروازه بان توپ رو برمیگردونه و یک ضرب نمیگیره!
از کرنر سانتر کنید و شاهد شوت باشید!
به همه ی تکل هاتون نگاه کنید و ببینید از هر 10 تکل،9 تاش به صورت گرد زده میشه(بازیکنی که تکل میزنه پاهاش رو جمع میکنه و تکل میزنه)
بازیکن شما که مصدوم میشه باید خوشحال باشید چون حتی قوی تر از قبل بازی میکنه بدون اینکه مشکلی پیش بیاد!
Barcelona رو هیچ وقت ور ندارید چون Messi به احتمال 90% مصدوم میشه!
اگه پنالتی گرفتید خوشحال نباشید چون اگه غیر از وسط سمت دیگه ای شوت بزنید یا میره هوا یا میره سمت کمک داور
شما هر جای زمین توپ رو داشته باشید و بازیکن حریف سمت شما بیاد باید توپ رو بگیره و اگر نتونست خطا میکنه!
اگر میخوایید بعد از دیدن بازی دو تیم مثل Man Utd و Man City این تو تیم رو ور دارید و بازی کنید اول باید رمز گشایی کنید اسم Man City چی هست!
خب حالا که فهمیدید اسم باشگاه به Man Blue تغییر یافته و بازی رو آوردید به خودتون شک میکنید که این تیم Man City هست یا بازیکناش رفتن یه تیمی که لباسش شباهت 50% به Man City داره!
شما دارید بازی میکنید و یک دفعه میبینید Rooney از وسط زمین شوت زد و حالا به دیوونگی Rooney میخندید ولی بعد گریه خواهید کرد چون یکی از گل های تاریخی رو خوردید که البته باز هم خواهید خورد و البته خواهید زد!
خوشحالید که دم دروازه حریف ضربه آزاد گرفتید ولی خب خوشحال نباشید چون گل نمیشه!
توپ میرسه دست مسی میگید بیا یه ذره تکنیک بیام میبینید فقط میتونید پله بزنید و اگه مثلا بخوایید یه پا دو پا بزنید باید 4 حرکت رو با هم انجام بدید که یا توپ میره تو Out یا میوفته دست حریف!
دروازه بانتون توپ رو گرفته و میخوایید به وسط زمین توپ رو بفرستید و میخوایید یه ذره سمت پایین بیاد تا به مسی برسه و شما B رو میزنید و پایین رو نگه میدارید ولی میفهمید Konami علاوه بر این که انگلیسی بلد نیست چپ و راست خودش رو هم نمیشناسه و توپ به سمت بالا میره و اگه بالا رو گرفته باشید قضیه برعکس خواهد شد!
تنها دو راه برای جا گذاشتن دارید:
1-بازیکنان حریف مثل بچه دبستانی های ایران همه در یک نقطه روبروی شما هستند،حالا Lt را گرفته و چند بار R3 را فشار دهید و با یک پله 10 نفر را جا بگذارید!
2-همین طوری بدوید و مارپیچ راه بروید!
رسیدید دم دروازه و تک به تک شدید حالا باید توپ را به سمت بالا یا پایین بیاورید و شاهد شیرجه ی دروازه بان به یک سمتی(هر سمتی به غیر از توپ)باشید و حالا دروازه خالی روبروی شماست!
Bar که برای شوت است به معنی قدرت شوت نیست! بلکه به معنی ارتفاع است و در نتیجه شما نمیتوانید قدرتی مشخص کنید!
عرض زمین که بسیار زیاد است هیچ،پرتاپ Out بازیکنان بیشتر از عرض زمین است! کافی است مقابل دروازه اوت بگیرید و بعد A را نگه دارید حالا شوت بزنید و میبینید توپ در محوطه ی شش قدم است و بازیکن های شما هم همه در آنجا!خوب است یه گل زدید!
بازیکن حریف را در محوطه ی جریمه ی خودش میزنید و حتی انتظار خطا هم ندارید ولی داور باهوش به شما کارت قرمز میدهد!
دست ما میخورد و بازیکن دم دروازه ی خودتان بدون اینکه کسی آنجا باشد تمارض میکند حالا داور به او کارت زرد میدهد و اگر کارت داشته باشد اخراج میشود!
الان آقای Angel-Legend میگوید همه اینها الکی است دلیل منطقی بیاور!
کتابی تایپ کردم که شاید دلایل منطقی ام همان طور که هستند به چشم بیایند!
ببخشید سرتان را درد آوردم ولی خب مشکلات Pes را بیان نمودم!

• Like
Reactions: ДmirД†m

Empyrium

کاربر سایت
May 9, 2011
1,025
اوت رو پرت کنید و بعد یک ضرب به کسی که اوت رو پرت کرده پاس بدید و شاهد یک پاس با قدرت شوت و بیرون رفتن توپ باشید!
شوت نيست ولي قطا روي سر مهاجمتون فرود مياد:d
به همه ی تکل هاتون نگاه کنید و ببینید از هر 10 تکل،9 تاش به صورت گرد زده میشه(بازیکنی که تکل میزنه پاهاش رو جمع میکنه و تکل میزنه)
بازیکن شما که مصدوم میشه باید خوشحال باشید چون حتی قوی تر از قبل بازی میکنه بدون اینکه مشکلی پیش بیاد!
اينو موافقم
مصدوم بشه كه قويتر ميشه:d
اگه پنالتی گرفتید خوشحال نباشید چون اگه غیر از وسط سمت دیگه ای شوت بزنید یا میره هوا یا میره سمت کمک داور
گل كردن پنالتي روش داره كه اگه بلد نباشين(مثل شما) مياين و اين نظرات رو ميدين

شما هر جای زمین توپ رو داشته باشید و بازیکن حریف سمت شما بیاد باید توپ رو بگیره و اگر نتونست خطا میکنه!
كاملا مخالفم.اگه چند بار اين اتفاق بيفته دليل نميشه كه اين مسئله هميشگي باشه
اگر میخوایید بعد از دیدن بازی دو تیم مثل Man Utd و Man City این تو تیم رو ور دارید و بازی کنید اول باید رمز گشایی کنید اسم Man City چی هست!
اين مشكل با دانلود پچ به راحتي حل ميشه
خب حالا که فهمیدید اسم باشگاه به Man Blue تغییر یافته و بازی رو آوردید به خودتون شک میکنید که این تیم Man City هست یا بازیکناش رفتن یه تیمی که لباسش شباهت 50% به Man City داره!
اين هم با پچ حل ميشه
شما دارید بازی میکنید و یک دفعه میبینید Rooney از وسط زمین شوت زد و حالا به دیوونگی Rooney میخندید ولی بعد گریه خواهید کرد چون یکی از گل های تاریخی رو خوردید که البته باز هم خواهید خورد و البته خواهید زد!
معلومه كه شماpes رو بازي نكرديد وگرنه رونالدو هم نميتونه اينطوري گل بزنه مگر اينكه دروازه بان خيلي جلو باشه
اتفاقا گل هم ميشه و به نظر من(نظر شخصي)از فيفا خيلي راحت تره

توپ میرسه دست مسی میگید بیا یه ذره تکنیک بیام میبینید فقط میتونید پله بزنید و اگه مثلا بخوایید یه پا دو پا بزنید باید 4 حرکت رو با هم انجام بدید که یا توپ میره تو Out یا میوفته دست حریف!
شما ميتونيد حركاتتون رو از طريق مشخص كردن feint ها در game plan مشخص كنين كه با يك يا حداكثر 2 حركت يه پا دو پا بزنين
دروازه بانتون توپ رو گرفته و میخوایید به وسط زمین توپ رو بفرستید و میخوایید یه ذره سمت پایین بیاد تا به مسی برسه و شما B رو میزنید و پایین رو نگه میدارید ولی میفهمید Konami علاوه بر این که انگلیسی بلد نیست چپ و راست خودش رو هم نمیشناسه و توپ به سمت بالا میره و اگه بالا رو گرفته باشید قضیه برعکس خواهد شد!
اگه پايين رو بچسبيد به زير توپ ضربه ميزنين.معلومه كه شما هم بالا و پايين توپ رو بلد نيستين
1-بازیکنان حریف مثل بچه دبستانی های ایران همه در یک نقطه روبروی شما هستند،حالا Lt را گرفته و چند بار R3 را فشار دهید و با یک پله 10 نفر را جا بگذارید!
هيچ كدومش عملي نيست و حداكثر 4 نفر رو ميتونيد جا بزاريد كه اين هم فقط امثال مسي و رونالدو ميتونن
رسیدید دم دروازه و تک به تک شدید حالا باید توپ را به سمت بالا یا پایین بیاورید و شاهد شیرجه ی دروازه بان به یک سمتی(هر سمتی به غیر از توپ)باشید و حالا دروازه خالی روبروی شماست!
شما عكس العمل كاسياس يا حتي چك رو در اين مواقع نديديد
Bar که برای شوت است به معنی قدرت شوت نیست! بلکه به معنی ارتفاع است و در نتیجه شما نمیتوانید قدرتی مشخص کنید!
اون هم با استفاده از كليد هاي ضربدر و مثلث( در PS) حل ميشه.اگر X رو بچسبيد ارتفاع زياد و اگر مثلث رو بچسبيد كم ميشه
عرض زمین که بسیار زیاد است هیچ،پرتاپ Out بازیکنان بیشتر از عرض زمین است! کافی است مقابل دروازه اوت بگیرید و بعد A را نگه دارید حالا شوت بزنید و میبینید توپ در محوطه ی شش قدم است و بازیکن های شما هم همه در آنجا!خوب است یه گل زدید!
اين رو امتحان نكردم:d
بازیکن حریف را در محوطه ی جریمه ی خودش میزنید و حتی انتظار خطا هم ندارید ولی داور باهوش به شما کارت قرمز میدهد!
هوش مصنوعي داوران بازي مثله جلبكه و در اون شكي نيست
دست ما میخورد و بازیکن دم دروازه ی خودتان بدون اینکه کسی آنجا باشد تمارض میکند حالا داور به او کارت زرد میدهد و اگر کارت داشته باشد اخراج میشود!
تمارض تمارضه ديگه:d(اين به دليل هوش مصنوعي داورانه هست)
پاسخ در نقل قول به رنگ آبي

byavarifar

کاربر سایت
Sep 7, 2007
178
نام
بابك
PES 2008,2009,2010 واقعا نسبت به فيفا هاي همزمانشون عقب بودن ولي PES 2011 واقعا پيشرفت كرده نسبت به نسخه هاي قبلي و من مطمئنم كه اين روند رو به رشد رو در PES 2012 ادامه ميده. تو كلوب هاي شهر ما كه همه PES بازي ميكنن. منم همينطور

angel-legend

کاربر سایت
Apr 11, 2011
720

ممنون از EZIO AUTIDORE که جواب شما رو منطقی و روشن دادن! فقط اونجا که شما گفتی پرتاب اوت کنی عرض زمین رو طی میکنه! کجا اینجوریه پسر خوب!؟ خب این حرف مثالی ست برای بی منطقی! دیگه نیازی به کتاب هم نیست:d;) مگه بسکتباله!؟ شما با NBA 2011 اشتباه گرفتی! سوتفاهم شده واست! پیشنهاد میکنم یک بار دیگه اوت پرتاب کردن رو تست کنی!:d
دور از شوخی واقعا اینطور نیست! البته بعضی از بازیکن ها هستن که ستاره ی LONG THROW دارن! و این دسته از بازیکن ها پرتاباشون بیشتر از بازیکن های فاقد این ستاره هست! توی بازی واقعی ندیدین پرتاب های بلند کنن!؟ علی زاده که با پرتاب هاش انگار ضربه آزاد میزد! :d

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
quote_icon.png
نوشته شده توسط Real Madrid 9
سلام من xbox دارم میشه برا xbox تو pes 2011 پچ دانلود کنم تا نقلو انتقالا انجام بشه این امکان هست میشه راهنماییم کنید اگه هست لینکشو بزارین بعد چطور پچشو بریزم ممنون میشم کمکم کنین .
سلام. اگه به لایو می تونی وصل شی که خیلی راحت می تونی بازی رو آپدیت کنی و پچ اش رو هم دانلود کنی از تو قسمت Extra گزینه Update pack رو انتخاب کنی یک فایل حدود 40MB دانلود و نصب میشه. اگه به لایو وصل نمیشی پچ اش رو توی این سایت های بازی باید پیدا کنی بعد بریزی روی فلش یا هارد اکسترنال و بعد اجراش کنی روی ایکس باکس! روش دوم کمی دردسر داره...

یکی میشه بگه پچ pes2011 از کجا میتونم دانلود کنم برا xbox اخه من اصلا به لایو وصل نمیشم اخه .

pedramstalker

کاربر سایت
Jan 7, 2010
926
نام
پدرام
ببین دوست عزیز بزار با یه مثال روشنت کنم :
احتمالا بازی Duke Nukem Forever که به تازگی رلیز شده رو دیدی ؟ اگر هم ندیدی از هرکی بپرسی بازیش از نظر فنی چطوره ؟ میگه به درد سطل زباله هم نمیخوره ، حق هم داره ... ولی من این بازی رو تموم کردم و خیلی هم باهاش حال کردم ولی در عین حال قبول دارم بازیش در حد نمره 5 از 10 بیشتر نمیارزه حالا دلیل نمیشه که بیام تاپیک بزنم : چرا از Duke Nukem Forever ناراضی هستین که ! چاقو رو گردنت نذاشتن که بیا FIFA 11 بازی کن ... خوب Pes 2011 رو دوست داری بشین حالش رو ببر اتفاقا من بعضی از دوستام هم که Pes باز هستن باشون بازی میکنم حال هم میده ولی در عین حال Fifa 11 رو دو سر و گردن ترجیح میدم ... تمام شد و رفت .

• Like
Reactions: Siavash_MH and Muse

Siavash_MH

FCB
کاربر سایت
Apr 10, 2011
3,651
اینجا تایپیک شخصی در مورد من نیست که خودمو معرفی کنم تا بدونی با کی طرفی! دلیل نمیشه که 4 تا سایت یا کارشناس بگن فیفا خوبه و PES بده حرفشون درست باشه شما هم همینجوری بدون هیچ استقلال فکری قبول کنی پسر خوب! آقای استاد زبان خارجه و کسانی که سایت و امتیازات بازی های خارجی رو گذاشتید چقدر اون منتقد ها رو میشناسید!؟ بر چه معیاری حرف های اونا رو سند میدونید!؟؟
مطمئن باش آدم منطقی نیستی چون اگه بودی تعصبی حرف نمیزدی!
مطمئن باش اون منتقدا از من و تو بیشتر میفهمند و زندگیشونو کارشون اینه که بی طرفانه و براساس منطق و عقل نقد کنند نه مثله شما که هر کی اشکال منطقی میگیره یا جواب های مضخرف و تعصبی میدی یا یکا میاد همه مشکلاتو ریز به ریز وقت میذاره میگه کم میاری عینه بچه ها میگی رنگه فونتشو عوض کنه تا جوابشو بدی( کم آوردن در این حد مسخره ندیده بودم تو عمرم )
یا نه نمیگی ارزشه این بازی چقدره که همچین تاپیکی براش درست شه تا وقت جوونای گیمر با این بازی آشغال و ژاپنی پسند که بویی از شبیه سازی فو تبال نبرده گرفته نشه نه میخوای با ون منطقه خوشگلت که آسمونو فلکو جر داده قبول کنی این بازی در حدی نیست و عددی نیست که با فیفا مقایسه شه بعدم یه نفر معتبر ترین میانگینه دو بازی در جهانو میذاره اونم قبول نداری و بنظرت منتقدا یه مشت اجنبی احمق ن و شما ایرانی با منطق فقط بلدی pes بازی کنی و امتیازه اون منقدای که یکی دو ماه قبل از اینکه تو کاوره بازیو ببینی حتی بازیو خوردن و موشکافانه نقدش کردند و با قلمی زیبا و منطقی نقدش کردند قبول نداری میگی که چی ....جوابی نداری نمیخواد نقل قول کنی کسی شاتگان 4 لول رو کلت نذاشته جوابه همه مخالفانه pes رو بدی و باهاشون بحث کنی و از بازیه شبیه سازه محضت که قربونش برم همه جوایزه e3 و نمایشگاهای دیگه ام میبره دفاع کنی
الانم میای یه جوابه خوشحال دیگه ام میدی میری سراغه نفره بعدی که یک طومار از دفاعیاتت در مورده اون شخص بنویسی که چی من خدایه pes م و و طراحهای بازیم شکست میدم

---------- نوشته در 12:43 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:37 AM ارسال شده بود ----------

داش این مسخره بازی ها رو ولش کن واقعا افت داره ادم بیاد برای این بازی انقدر دفاع کنه خودشو کوچیک کنه سره یه بازیه اشغال بیاد به همه توهین کنه و به این بگه بچه ای به اون بگه بی منطقی به اون یکی بگی استدلال حالیش نیست این بازی در مقابله شخصیت افراد پشیزی ارزش نداره که پایمال بشه
خو دانی به خودت افتخار کن که در رهه کونامی داری پیش میری و از این بازیه آرکید چرت دفاع کن

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,128
نام
حسین
شماها چقدر بیکارید که آشغال کونامی رو با فیفا مقایسه میکنید.صبر کنید شاید یه شرکت دیگه یه تکونی به خودش داد و یه رقیب خوب برای فیفا پیدا شد.من به شدت نگران اینم که فیفا به دلیل نداشتن رقیب به ورطه نزول و نابودی دچار بشه.

• Like
Reactions: rametzio

Empyrium

کاربر سایت
May 9, 2011
1,025
مطمئن باش اون منتقدا از من و تو بیشتر میفهمند و زندگیشونو کارشون اینه که بی طرفانه و براساس منطق و عقل نقد کنند نه مثله شما که هر کی اشکال منطقی میگیره یا جواب های مضخرف و تعصبی میدی یا یکا میاد همه مشکلاتو ریز به ریز وقت میذاره میگه کم میاری عینه بچه ها میگی رنگه فونتشو عوض کنه تا جوابشو بدی( کم آوردن در این حد مسخره ندیده بودم تو عمرم )
یا نه نمیگی ارزشه این بازی چقدره که همچین تاپیکی براش درست شه تا وقت جوونای گیمر با این بازی آشغال و ژاپنی پسند که بویی از شبیه سازی فو تبال نبرده گرفته نشه نه میخوای با ون منطقه خوشگلت که آسمونو فلکو جر داده قبول کنی این بازی در حدی نیست و عددی نیست که با فیفا مقایسه شه بعدم یه نفر معتبر ترین میانگینه دو بازی در جهانو میذاره اونم قبول نداری و بنظرت منتقدا یه مشت اجنبی احمق ن و شما ایرانی با منطق فقط بلدی pes بازی کنی و امتیازه اون منقدای که یکی دو ماه قبل از اینکه تو کاوره بازیو ببینی حتی بازیو خوردن و موشکافانه نقدش کردند و با قلمی زیبا و منطقی نقدش کردند قبول نداری میگی که چی ....جوابی نداری نمیخواد نقل قول کنی کسی شاتگان 4 لول رو کلت نذاشته جوابه همه مخالفانه pes رو بدی و باهاشون بحث کنی و از بازیه شبیه سازه محضت که قربونش برم همه جوایزه e3 و نمایشگاهای دیگه ام میبره دفاع کنی
الانم میای یه جوابه خوشحال دیگه ام میدی میری سراغه نفره بعدی که یک طومار از دفاعیاتت در مورده اون شخص بنویسی که چی من خدایه pes م و و طراحهای بازیم شکست میدم

---------- نوشته در 12:43 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:37 AM ارسال شده بود ----------

داش این مسخره بازی ها رو ولش کن واقعا افت داره ادم بیاد برای این بازی انقدر دفاع کنه خودشو کوچیک کنه سره یه بازیه اشغال بیاد به همه توهین کنه و به این بگه بچه ای به اون بگه بی منطقی به اون یکی بگی استدلال حالیش نیست این بازی در مقابله شخصیت افراد پشیزی ارزش نداره که پایمال بشه
خو دانی به خودت افتخار کن که در رهه کونامی داری پیش میری و از این بازیه آرکید چرت دفاع کن
شما چرا متوجه نميشي؟!!!!!!؟
اين دوستمون ميگه PES شبيه ساز نيست و يك بازي كه توش بازيكن Freedom داره.
خود شما هم يك جا ميگي شبيه ساز و يكجا ميگي اركيد!
اينكه PES خوبه يا نه بستگي داره شما به اون به عنوان يك شبيه ساز نگاه كنيد يا اركيد كه به عنوان يك اركيد واقا از فيفا بهتره و آزادي بيشتري توش هست.
خود سازنده ها ميگن PES11 شبيه ساز نيست اونوقت شما ميگي خصوصيات و قدرت هاي شبيه ساز رو نداره و شبيه ساز خوبي نيست!!!!!!!
اولا درست صحبت كن.
دوما شما ميگي در يك بازي 5 تا گل از وسط زمين ميزني و 5 تاهم ميخوري و در PES اينا طبيعي هست.
اگر هست شما لطف كن اينجا مدرك رو كن.

آخرین ویرایش:

angel-legend

کاربر سایت
Apr 11, 2011
720

اولا که من داداش شما نیستم. دوماً من به شخص و یا شرکتی توهین نکردم! پست اول رو بخونی متوجه میشی!! اگر نقدی هم میشه باید سازنده و با احترام باشه! اما اینجا همه میان با بد و بیرا انتقاد میکنن! این همه به من توهین شد اما من جواب کسی رو مثل خودش با توهین ندادم.
پسر خوب من نه طرفدار PES هستم نه FIFA نه هیچ بازی دیگه ای! اصلا هم آدم تعصبی نیستم اما از حق نمیشه گذشت! من هم FIFA رو بازی کردم به اندازه کافی و هم PES رو ! اما PES رو بخاطر آزادی عمل بیشتر ترجیع میدم! با FIFA که بازی میکردم باید کامپیوتری بازی میکردم اما تو PES البته PES 2011 آزادی بیشتری داشتم!
منتقدان بیشتر از من و شما میفهمن!؟ شما که از ادب و احترام دم میزنید بهتر بدونید که از دیگران مایه گذاشتن و حرف زدن دور از اخلاقه! شما رو نمیدونم ولی من فرق بین بازی خوب و بد رو خیلی خوب میدونم! از اینکه به خودت زحمت ندادی فکر و تحقیق کنی و نحت تاثیر حرف های یه سری منتقد و تبلیغات منفی شدی مشخصه که ذهن تحلیل گر و پخته ای داری که آماده قضاوت کردنه!
موفق باشید

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
اولا که من داداش شما نیستم. دوماً من به شخص و یا شرکتی توهین نکردم! پست اول رو بخونی متوجه میشی!! اگر نقدی هم میشه باید سازنده و با احترام باشه! اما اینجا همه میان با بد و بیرا انتقاد میکنن! این همه به من توهین شد اما من جواب کسی رو مثل خودش با توهین ندادم.
پسر خوب من نه طرفدار PES هستم نه FIFA نه هیچ بازی دیگه ای! اصلا هم آدم تعصبی نیستم اما از حق نمیشه گذشت! من هم FIFA رو بازی کردم به اندازه کافی و هم PES رو ! اما PES رو بخاطر آزادی عمل بیشتر ترجیع میدم! با FIFA که بازی میکردم باید کامپیوتری بازی میکردم اما تو PES البته PES 2011 آزادی بیشتری داشتم!
منتقدان بیشتر از من و شما میفهمن!؟ شما که از ادب و احترام دم میزنید بهتر بدونید که از دیگران مایه گذاشتن و حرف زدن دور از اخلاقه! شما رو نمیدونم ولی من فرق بین بازی خوب و بد رو خیلی خوب میدونم! از اینکه به خودت زحمت ندادی فکر و تحقیق کنی و نحت تاثیر حرف های یه سری منتقد و تبلیغات منفی شدی مشخصه که ذهن تحلیل گر و پخته ای داری که آماده قضاوت کردنه!
موفق باشید

داداش خیال پردازی نکن . وقتی بازی عرضه میشه به سایتهای معروف یه نسخه Review میدن تا نقدش کنن هیچ منتقدی که نقدش توGamerankings یا Metacritic ثبت میشه خودش بازی رو نمیخره تا با فن بوییسم نقدش کنه . میان بهش میدن میگن بازیش کن نقدش کن . این هم صرفا برای راهنمایی خریدارها هست که بدونن پولشون رو تو جوب نریختن . وقتی مقایسه از این لحاظ میکنیم کاملا با دقت هست و Accurate . شما وقتی اینا رو قبول نداری تاپیک هم نزن وقتی خود ِ استودیویی که بازی رو ساخته این سایتها رو قبول داره و بهشون یه نسخه برای نقد میده شما قبول نداری اوضاعی بس جالبه .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر