چرا از PES 2011 ناراضی هستید !!!؟؟؟

HosseinBrusli

کاربر سایت
Jun 19, 2010
3,265
نام
حسین
به تمسخر گرفتن همدیگه اصلا چیز خوبی نیست!! من یه سوال دارم از هواداران فیفا؟ شما به چی میگید گیم پلی؟ فیفا به غیر از لایسنس و به قول خودتون تکسچر بهتر نسبت به pes چی داره؟ بزارید یکم از مزایا pes نسبت به فیفا بگم:
1- جام باشگاها با کیفیت و شبیه سازی واقعی به طوری که در فیفا به غیر از نحوه برگزاری هیچیش شبیه واقعیت نیست!!
2-موسیقی این مسابقات به صورت کاملا شبیه سازی شده در pes ( جام باشگاها، لیگ اروپا و لیبرتادورس)
3- ادیتینگ قوی بعد از نسخه اصلی که هرچی لایسنس یا ضعف در بازی اصلی هست رو جبران میکنه( به قول یه دوستی pes هست و پچ هایی که براش میاد)
4- به شخصه مستر لیگ pes رو خیلی بیشتر به فیفا ترجیح میدم در |pes حکم مالک و مدیر باشگاهو داری اما در فیفا حکم شما سرمربیه که من اولی بیشتر میپسندم
5- در مستر لیگ بازیکن هایی که بعد از چند فصل وارد می شوند بسیار خوب و متنوع و خلاقانه هستند( بازیکن های امروزی در سن 16 سالگی دوباره میاییند و حس نوستالژیکی دارند) البته من نمیدونم چنین چیزی در فیفا هست یا نه
6-گیم پلی pes در کل بسیار قوی تر از فیفاست که نمود آن در پاس هاست که بسیار طبیعی تر کار شده( پاس های فیفا رادار داره یعنی 90 درصد به مقصد میرسد!!)
در کل این ها به نظرم برتری های pes که اگه یکم فقط یکم منطق داشته باشیم اینهارو میبینیم و فن بازی در نمیاریمو بگبم فیفا 11 خداستو این حرفا!!
من نمیگم pes بهتر از فیفاست همونطور که فیفا بهتر از pes نیست این 2 دو بازی متفاوتن!!
من هیچ جای متنم نگفتم لایسنس مهم نیست اول متنو با دقت بخون بعد اون شاستی های کیبرد فشار بده و بگو با کجای مغزم گفتم!! توهین کردن خیلی راحته دوست عزیز....

سلام.
فکر کنم مشکل شدید شما اینه که حتی به اندازه 1 سال هم فیفا باز ی نکردی : یکی یکی جوابتو میدم تا ملتفت بشی :d

تعریف گیم پلی : گیم پلی چیه ؟؟؟ به طور خیلی ساده گیم پلی به روش کنترل کردن کاراکترهای یک بازی توسط بازیباز رو میگن گیم پلی . هر چه قدر این روش کنترل راحت تر و انعطاف پذیر تر باشه بازی زیبا تر و جذاب تر میشه .

حالا دوستان بگن : گیم پلی فیفا روان تر و بهتره و یا گیم پلی پرو ساکر ؟؟؟؟

1- پرو ساکر جام باشگاه ها رو جدا گذاشته نه تو مستر لیگ ، برای جام باشگاه ها هم فقط اومده همون فیلم اول یا انونس تبلیغاتیش رو گذاشته که کار شاخی نیست !!!!! و فقط خود جام رو جدا داره .
اما تو فیفا این جام تو خود مستر لیگ قرار داده شده که البته انونس تبلیغاتی جام رو نداره که اصلا مهم هم نیست . همین که منو هاش عوض میشه کافیه .

2- موسیقی !!! به نظرت چه قدر مهمه ؟؟ ما مویقی جام باشگا ها میخوایم چیکار ( مثلا من خودم کل موسیقی ها رو قطع کردم و به جاش اهنگ های دلخواه خودم رو گذاشتم که بهتر هم هست ) . پس میبینی که تو موسیقی هم فیفا حرفه ای تر عمل کرده .

3- وقتی بازی کامل نباشه اینطور میشه ( خود کونامی از قصد چنین قابلیتی رو گذاشته تا ضعف های عظیم پرو ساکر رو بازیباز ها و طرفداراش با کد نویسی و ساخت پچ و مود و ... جبران کنن ) .
اما فیفا اومده کلی زحمت کشیده و طوری بازی رو ساخته که نیاز به توسعه دهنده خارجی نباشه .

4- نظر شخصیته . به نظر من که اصلا تو گیم پلی تاثیر نداره و بیشتر جنبه احساسی داره .

5- واقعا مسخره هست . مثلا 10 فصل داری تو پرو ساکر بازی میکنی و مسی شده 36 سال . بعد میبینی که فردیناند شده 18 سال و میتونی بخریش !:-o این کجاش نوستالوژیکه ;;) ؟؟ مصخره تر از این نمیشه .

اما تو فیفا بازیکن های تیم های جوانان هر تیم بعد از خداحافظی بازیکنان اصلی میان و جا رو پر میکنن . این بازیکنان مبتدی هم همون بازیکنان دنیای واقعی تیم های اروپایی انند .

6- عجب !!! گیم پلی پرو ساکر از همه نظر که تو صفحه 3 نصفش رو توضیح دادم از فیفا ضعیف تر و مصخره تره . فقط به طرز دویدنشون توجه کن !!! حیوونها از اونها زیبا تر میدون .

اما پاس های فیفا بستگی به خود بازیباز و نحوه فشار دادن دکمه داره و همینطور زاویه ای که با فلش یا ( L3 ) میگیره داره .
ضمنا این پاسکاری ها همیشه هم به مقصد نمیرسه . اما از پاسکاری های پرو ساکر بهتره . خیلی بهتر . یعنی مثل واقعیت میشه با بازیکنی مثل ژاوی پاس های تو عمق و از بین چند بازیکن داد .

در ضمن در مورد منطقی بودن و یا نبودن حرف شما و جواب های من بهتره که دوستان و خواننده ها بیان و نظر بدن .

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,128
نام
حسین
من خیلی خیلی مختصر جواب میدم:
پرو چیزی به اسم گیم پلی نداره و یا حداقل چیزی به اسم شبیه سازی نداره.
خیلی ببخشید ولی فکر میکنم ظلم بزرگی به فیفا باشه که بخوایم با پرو مقایسش کنیم.
امیدوارم پرو انقدر پیشرفت کنه که لااقل مستحق مقایسه با فیفا بشه.

• Like
Reactions: Siavash_MH

HosseinBrusli

کاربر سایت
Jun 19, 2010
3,265
نام
حسین
نوشته شده توسط shayan1989;15370 در ارتباط با بحث نظر سنجی من کاملا با شما موافقم فیفا برای آدم هاییست که نمیخواهند سختی بکشند و صرفا می خوان یک فوتبالی بازی کرده باشند که کمی شبیه واقعیت باشه.... اما برای کسی که عاشق فوتبال بیش از هر چیز گیم پلی بازی مهم نه رنگ لباس. انی که گفتی یعنی اینکه پرو ساکر حرفه ای و سخته و فیفا راحته دیگه !!!! یعنی فیفا کمی شبیه واقعیته !!! بعد اونوقت گیم پلی خوب تو کدوم نوع از بازی هست ؟؟ شبیه ساز یا ارکید ؟؟[/COLOR:

و بازی رو انجام میدم که بیش از هر بازی دیگری به فوتبال واقعی نزدیک باشه و دوست دارم پاسی بدهم شوتی بزنم که وقتی این شوت و این پاس را میدهم از سرنوشت توپ نا آگاه باشم.....

بلاخره نفهمیدم فیفا واقعی تره و شبیه سازی شده هست یا پرو ساکر !!! چون شما عشق پرو ساکری ،، پس این جمله ات یعنی اینکه پرو ساکر واقعی تر هست . یعنی شبیه سازیش به واقعیت بیشتره دیگه !!!

کی گفته ملت از pes ناراضین؟ اینا حرف کساییه که یا طرفدار فیفان یا چون pes نسبت به فیفا بازیش سختتره پاس دادن سختره و گل زدن سختره به pes ایراد میگیرن!!

واقعا پرو ساکر سخت تره ؟؟؟
به نظر من پرو ساکر سختیش به خاطر باگ ها و غیر طبیعی بودنشه . سختیش برای اینه که گلهایی میخوری که اصلا تو واقعیت نمیتونی تصورش رو هم بکنی . گلهای مصخره .

من نمیدونم کی میگه توی pes از وسط زمین همش میشه گل زد؟

واقعا نمیشه !!! بذار کریس رونالدو قرمز بشه ،، اونوقت از وسط زمین که سهله ،، از جلوی دروازه خودت هم میتونی !!!

چون بازی باب میل یه عده نیست که اصل بازی زیر سوال نمیبرن!! منم خیلی راحت میتونم هزار تا عیب روی فیفا بزارم:

خوب ایراد بذار رو فیفا ، کسی نگفت بی ایراده .
اما پرو واقعا اشغالیه در مقابل فیفا . تو صفحه 3 هم گفتم به همه . من خودم پرو ساکر بازم . از زمان ps1 تا زمانی که فیفا 9 اومد . الان فقط 3 ساله که به خاطر مصخره بودن و غیر طبیعی بودن بیش از حد پرو ساکر دارم فیفا بازی میکنم .

بعدام دوستان یه نکته ای رو یادشون رفته فیفا یک بازی بر مبنای فوتبال واقعی و شبیه سازی شده!!

اخرش نفهمیدم کدوم بازی واقعی تره !!! هر چی بازی شبیه سازی شده تر باشه ،، واقعی تره دیگه . اگه فیفا واقیعه پس چرا میگی دوست داری بازی واقعی تر رو بازی کنی ( چون از پرو طرفداری میکنی ،، پس منظورت هم اینه که پرو واقعی تره و این جمله به همین دللیه )

اما pes یه بازی freedom و اگه دقت کرده باشید حتی در انتخاب های نمایشگاه های متفاوت pes در بخش بازی های ورزشی حتی قرار هم نمیگیره و معمولا فیفا چون حریفی قدرت مند نداره برنده میشه دلیلش فقط اینه که تنها بازی که شبیه سازی از روی فوتبال واقعیعه فیفا که همچی دست اونه نه pes.

خوبه خودت هم داری به اشغالی بودن پرو اعتراف میکنی !!
ولی طبق صحبتهای تو من هنوز موندم فیفا از نظر تو واقعی تره یا پرو ساکر ؟؟؟ اگر فیفا وقعیه پس چرا میگی دوست دارم پرو ساکر بازی کنم !! چون واقعی تره ؟؟

اون دوستانی هم که می گویند با مسی و رونالدو میشه همه رو دریبل کرد هم بگم که اصلا امکان چنین چیزی خیلی ضعیفه به خصوص در درجه top player.

تاپ پلیرش بوقه بابا .
واقعا نمیشه . من با زلاتان ابراهیمویچ نارنجی همه رو یه تنه دریبل میکنم . مسی و کریس که جای خود .
شما نمیتونی چون خیلی مبتدی هستی .

به نظرم شما خیلی مبتدی هستی که داری این حرف ها رو میزنی . همه حرفه ای ها دنبال فوتبال شبیه سازی شده و نزدیک به واقعیتن . چون بهتره . چون سخت تره .
پرو سخت نیست . پرو چون باگ زیاد داره و غیر واقعی هست ،، و چون هیچ کسی نمیتونه طبیعی و با تاکتیک بازی کنه براش سخت میشه .
طرف میخواد با تاکتیک و عین واقعیت بازی کنه و نذاره هیچ کسی حمله کنه . اصلا تو پرو نمیشه اینکار رو انجام داد . اما تو فیفا میتونی کاری کنی که طرف از وسط زمین جلوتر نیاد . فیفا یکسری ریزه کاری های تکنیکی از نظر فشردن دکمه داره که فقط حرفه ای ها اونهم بعد از 2 تا 3 سال بازی بهش میرسن . تکنیک هایی که بازی رو حرفه ایمکینه و مبناش هم مثل بازی مورتال کمبات فشردن صدم ثانیه ای دکمه هاست . چیزی که اصلا تو پرو ساکر حتی معنی نداره حالا چه برسه به وجودش !!

حالا اگر میخوای ناراحت شو و اگه میخوای نشو . فرقی نمیکنه برام چون حرفم رو بهت زدم . و قضاوت با بقیه دوستان .

آخرین ویرایش:

shayan1989

کاربر سایت
Sep 10, 2010
392
نام
shayan
ببین بحثو تموم کن دوست من ! اصلا آقا من معذرت میخوام ! همین الان میرم PES رو میزارم تا صبح بازی میکنم اصلا ...

شما تو این متن نوشتی لایسنس تیم که ضعف بازی نیست همونطور که دوستمون گفت فیفا این لایسنس هارو نمیده!! اون چیزی که من متوجه شدم منظورت این بوده که مهم نیست ! اگر اشتباه متوجه شدم بازم معذرت میخوام ...

باشه ! تو بزرگی دوست محترم ! ماها که میگیم فیفا بهتره هممون دروغ میگیم شماها که میگید pes بهتره راست میگید ...تعدادمون هم که تو پست های قبلی معلوم نیست اصلا !! هرکی هم که نظر مخالف شما رو داشته باشه اشتباه کرده و شما هم اصلا قبول نکن و هی پست بزن دفاع کن !! هی بگو توهین و تمسخر !! ( خواستی خودمم میام کمکت );)
من و یا دوستانی که میگن فیفا , اصلا حرفه ای نیستیم و تازه فهمیدیم که ای بابا این پلیرا از تو LCD بیرون نمیان !!! ولی شما از بدو تولد با کنترلر کنسول به دنیا اومدی و یه دستت فیفا بوده و یه دستت هم pes !!! آره عزیز فقط شما pes بازای محترم حرفه ای بودید و فنی ... ما نبودیم !!!;)

خود من به شخصه سبک بازیم جوریه که رو ارنج و سیستم و تاکتیک بازی میکنم تا حرکات ژانگولری بازی کنا و مهارتهای شخصیشون , قبل بازی با توجه به تیم حریف و سبک بازیش و ... و.... و.... تیم میچینم و نتیجه میگیرم ( البته توانایی خوب بازی کردن هم خیلی مهمه ) حتی بین نیمه با تغییرات تاکتیکی تیم رو که عقبه برنده از زمین بیرون میارم .... خوب برای من با این سبک بازی مسلما فیفا بهتر جواب داد !!! تو pes حس میکنم جواب تاکتیکی از بازیکنا نمیگیرم !!! داور گیجه , دفاع شاسمه , حمله نیست یا اگر هم هست تو آفسایده !!! ( لطفا نگید بلد نیستم ترکیب بچینم , که خوب بلدم ) به خدا خیلی تو pes کار کردم که بتونم تاکتیک پذیرشون کنم بتونم بفهمونم که بابا ضد حمله با all out attack فرق میکنه !!! بفهمونم که الان باید همه برید تو دفاع بفهمونم که .... همرو هم تنظیم میکردم ولی نمیشد !! نه که اصلا نشه , تو فیفا خیلی بهتر میشد ... حالا این نظر من بود ... دیگه لایسنس و بقیه چیزا رو که بیخیال ...
(حالا الان یکی میاد میگه : ای داد , ای هوار , نه خیر!!!! تو pes تاکتیک پذیری خیلی بهتره !!! میگی نه ؟؟!!! نگا کن حالا ... )

ادعایی ندارم ولی با خیلیا بازی کردم هم تو فیفا هم تو pes .. شاید باورش سخت باشه ولی هنوز به کسی نباختم !!! کسایی که عمریه تو کلوپ شرطی فوتبال بازی میکنن اونم شرط های سنگین ...

به هر حال

لطفا لطفا دیگه شما جواب این پست منو نده چون تعصب داری رو PES و تا زمانی که به خاطر یه گیم اینجوری داغ میکنی نمیتونی بی طرف نظر بدی ... البته تو این سن و سال شما کاملا طبیعیه این داغ کردنا ....:d

ما هرچی گفتیم گفتی تمسخر و توهین !!!! اینم از من داشته باش که یه گیم ارزش نداره انقدر بخاطرش حرص و جوش بزنی !!! دو روز دیگه تو زندگیت چیزای مهمتری هست که باید بخاطرش حرص بخوری عزیز ;) اگر بازم هنوز فشارت و ضربان قلبت بالاست و خون جلوی چشماتو گرفته میخوایی بیا یه دوتا تو گوش ما هم بزن که چرا طرفدار فیفا هستیم و میگیم PES مزخرفه ...:))

موفق باشید

---------- نوشته در 02:35 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:50 AM ارسال شده بود ----------

دوستان الان دوباره داد وقال راه نندازین که چرا ؟؟!!! و چگونه !!!!

جهت اطلاع عرض کنم ( از اونجایی که تو پست ها گفتم فیفا بازم )

الان یه چند وقتی هست که دوباره (pes رو کلا بوسیده بودم گذاشته بودم کنار) PES 2011 بازی میکنم اونم به دلیل اینکه یکی از دوستام که خیلی کل کل فوتبال داریم باهم PES بازه ... به خاطر اینکه دستم مجددا را بیوفته تو pes دارم این کارو میکنم ...

کلا با فیفا که مقایسه میکنم خندم میگیره باور کنید !!!

آقایون به خدا نظر شخصی بود ! اگر اینجا حق نداریم نظر شخصی بدیم , بگید !
لطفا الان دوباره بنده رو بمب باران انتقادی نکنید که فنی نیستی و ... !!!:)) به پیر به پیغمبر من با هیچ کس دعوا ندارم !!! اونم جایی که مجازیه , حالا اگر حضوری بود یه چیزی .. اینجا ماشا... همه قاتل بروسلی شدن و خودشونو با شخصیت های گیم های اکشن اشتباه گرفتن !!!

از نوع تایپ کردنتون کاملا مشخص که کی جوش آورده و کی ضربان قلبش رفته بالا:)) شما خودت عصبی میشی فن بازی در میاری بعد میگی شما عصبانید شما فلانید. برادر من برو از اولین پستم دقیق بخون من هیچ جای متنم نگفتم pes کلا از فیفا بهتره هیچ جا.... من فن pes نیستم هیچوقتم نبودم.... من pes دوست دارم چون احساس میکنم بیش از فیفا به فوتبال واقعی شبیه شما میگی تاکتیک چینی فیفا بهتره من قبول نمیکنم..... افتخارات کلوبی توی pes هم کم ندارم مدارکشم هست خاصتی برات میفرستم... تو پس هم میشه ضد حمله کرد هم هر چیزه دیگه ای معنی all of attack حمله کل تیمه و ضد حمله گزینه دیگری داره..... شما فیفا رو برتر میدونی با دلایلی که اصلا درست نیست..... من 6 دلیل آوردم که خدارو شکر 5تاشو قبول کردی.... داریم بحث منطقی میکنیم هیچ ربطی هم به سن و سال نداره و مطمئنم شما 32 سالت هرگز نیست چون اگر 32 سالت بود هیچوقت اینجوری حرف نمیزدی هیچوقت...... فشار خون من نه بالاست نه ضربان قلبم.... من نظر کلیمو راجب این 2 بازی گفتم که هر کدوم تو ضمینه ای برتر از اونیکین.... و هرکس یک سری ضمینه ها واسش بیشتر اهمیت داره و میره سراغ یکیشون.... بله من مثل شما نمیگم pes در مقایسه با فیفا خنده آوره و مقایسش واستون خنده به همراه داره...... اینا کلمات اصلا مناسبی نیست توی یه بحث منطقی......

امیدوارم شما و دوستانی نظیر شما بیش از اینکه بخوان یک بازی بکوبند سعی کنند از بازی محبوب خودشون دفاع کنن و بازی رقیب رو فقط به بررسی منطقی ضعف هاش بپردازند نه اینکه که از کلماتی نظیر سوسکه و اشغاله افتضاح اینها استفاده کنند.....
و امیدوارم مثل جریان لایسنس نشه که متنمو سر سری بخونی و بخوای بهش جواب بدی..... به هر حال خوب ادم وقتی میخواد نقل قولی کنه از صحت متن اصلی اگاه باشه.....

صحبت دیگه ای ندارم. موفق باشید دوست عزیز......

خدمت اون دوستمون که عکس بروس لی گذاشته هم یه نکته ای هم بگم که: pes در مستر لیگش هم جام باشگاها رو داره و خواهشن یه چند فصل با مستر لیگ pes بازی کنید و بعد راجب اون اظهار نظر کنید......

آخرین ویرایش:

pedramstalker

کاربر سایت
Jan 7, 2010
926
نام
پدرام
موندم چرا این تاپیک قفل نمیشه !! هر وقت میایم UP شده !! دوست عزیز شما مارو قبول نداری بیا برو نقدهای کارشناسهای سایت های معروف از جمله Game spot رو بخون و خلاص ، بسش کن آقا !!! :-&

angel-legend

کاربر سایت
Apr 11, 2011
720
آخه برادره من,من به شما چه توهینی کردم؟؟!!می گم منطقیو انتقاد پذیر باش توهینه؟؟؟!!!اِی بابا......
انتقاد پذیر باشم!؟ عذر می خوام مگه من نماینده شرکت کونامی هستم یا PES رو من ساختم !؟ که انتقاد پذیر باشم به قول شما! هدف این تایپیک این بوده که اونایی که ادعا میکنن این بازی مزخرفه بیان دلایل منطقی و روشن خودشون رو بیارن! همین!!! الان اومدو دارم پست ها رو می خونم می بینم همه دارن دعوا می کنن با هم دیگه!!! من همیشه دنبال چیزای ناب میگردم! خواستم ببینیم واقعا PES مزخرفه!؟ یا اشتباه میکنن! که الان متوجه این موضوع شدم که خوبه یا بد....

به نظر من اون کسی با منطق و با ادبه که حتی اگه فن یه بازی هم هست زمانی که میبینه ایراد داره بیاد مردونه قبول کنه و بگه بازیه رقیبش بهتره ... همین والسلام ....

یه پیشنهاد :

نمیدونم شایدم قبلا این کار انجام شده ... بیایید یه نظر سنجی بزنید که PES یا FIFA ؟؟؟؟ بهتر نیست ؟؟؟؟؟
پسر خوب من شهامتش رو دارم اونقدر هم درست تربیت شدم که چیزی جز واقعیت رو نبینمو ازش حرف نزنم! شما بیا بگو داوری مشکل داره! میگم درست میگید! و مشکلات واقعی و منطقی بازی ! نه اینکه چون نمی تونید پاس صحیح بدید بگید سیستم پاسش افتضاح ست!!! و....

سلام من xbox دارم میشه برا xbox تو pes 2011 پچ دانلود کنم تا نقلو انتقالا انجام بشه این امکان هست میشه راهنماییم کنید اگه هست لینکشو بزارین بعد چطور پچشو بریزم ممنون میشم کمکم کنین .

سلام. اگه به لایو می تونی وصل شی که خیلی راحت می تونی بازی رو آپدیت کنی و پچ اش رو هم دانلود کنی از تو قسمت Extra گزینه Update pack رو انتخاب کنی یک فایل حدود 40MB دانلود و نصب میشه. اگه به لایو وصل نمیشی پچ اش رو توی این سایت های بازی باید پیدا کنی بعد بریزی روی فلش یا هارد اکسترنال و بعد اجراش کنی روی ایکس باکس! روش دوم کمی دردسر داره...

شما چرا میگی سیستم پاس pes بهتره چون بلد نیستم؟؟؟لطفا دلیل بیار.
دروازره بان های دیگه عالی هسنن.خودت جواب من رو دادی.به نظر من فرقی بین دروازه بان ها نیست.برای مثال توی توی فیفا چک تک به تک راحت گل میخوره ولی چیپ خیلی سخت چون قدش خیلی بلنده.
خوشبختانه توی فیفا قابلیت personality واقعا به آدم حس همون بازیکن رو میده.مثلا یه سری دریبل ها رو فقط میشه با بازیکنان 5 ستاره بزنی در حالی که توی pes اینطور نیست و همه مسی یا رونالدو ان.
یل چرا به سیستم دریبلینگ فیفا اشاره نمیکنی که واقعا یه سر و گردن از pes بالاتره.
یا مثلا برای ضربه بغل پا یا رو پا دکمه ای طراحی شده؟؟؟در حالی که فیفا این هم در نظر گرفته و برای حالت های مختلف شوت دکمه در نظر گرفته.
بیبن سیستم پاس توی PES آزاده! شما برای اینکه بتونی بهتر و به هر نقطه که می خوای پاس بدی باید از آنالوگ دسته استفاده کنی!
دروازه بان ها با هم دیگه خیلی خیلی فرق میکنن! کاسیاس تو پچ جدید رجیستر شد و واقعا فوق العاده شده! الان از 6 متری هم شوت میزنن اکثر توپ ها رو میگیره! چنانکه در واقعیتش هم همینه! فرق بین دروازه بان ها هم هست!
توی PES هم قبلا فقط یک سری بازیکن های خاص میتونستن حرکات تکنیکی بزنن! اما در آخرین نسخه این قابلیت رو آزاد در اختیار همه گذاشتن! چرا!؟ برای اینکه گیمر بتونی هر کاری که دلش می خواد با ابزاری که در اختیار داره توی بازی انجام بده! و این یعنی FREEDOM برای گیمر! دلیل دوم و روشن میشه به مستر لیگ اشاره کرد! توی مستر لیگ بازیکن ها پیشرفت میکنن! مثلا اوزیل وقتی اورالش میشه 95 بعنی نمیتونه یه حرکت زیدانی یا رونالدویی بزنه!؟ هدف این بازی این نیست که تیم های رئال ، بارسا و غیره رو بیاره و دقیقا هم مثل اونا بازی کنن! نه اینا فقط ابزاری هستن برای شما که توانایی هاتون رو نشون بدین!

موندم چرا این تاپیک قفل نمیشه !! هر وقت میایم UP شده !! دوست عزیز شما مارو قبول نداری بیا برو نقدهای کارشناسهای سایت های معروف از جمله Game spot رو بخون و خلاص ، بسش کن آقا !!! :-&
این تایپیک برای چی باید قفل بشه!؟ چون کارشناسهای یکسری از سایت های معروف اومدن نقد کردن که نشد دلیل! سنتی فکر نکن!

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود

angel-legend

کاربر سایت
Apr 11, 2011
720
http://www.gamerankings.com/xbox360/995948-pro-evolution-soccer-2011/index.html
http://www.gamerankings.com/xbox360/988949-fifa-soccer-11/index.html

دیگه راهی برام نمونده . همینطور که می بینی خیلی عقب تر هست PES . تازه نقداش هم کمتره . فیفا کیفیت خودشو سال به سال افزایش داده PES هم خیلی وقتها اومده افزایش بده عقب گرد کرده .
از چه نظر عقب تره!؟ بخاطر امتیازی که داده شده!؟ چه ربطی داره پسر خوب!

Siavash_MH

FCB
کاربر سایت
Apr 10, 2011
3,651
نماینده کونامی در ایران اگر یک مثقال انگلیسی بلد باشین که معمولا کارکنان کونامی از این نظر اعطیلند برو نقد 4 تا سایته معتبرو بخون نه مثله IGN در جوگیری مطلق امتیاز داده
فکر کنم او منتقد های سایت های معتبر و قدیمی از منو شما 4 تا چیز بیشتر میفهمند ولی شک دارم اینم قبول کنی و رو اینم بحث میکنی
همه متوسط و ضعیف نمره دادن اون سایت احمق اومده 9 داده
چرا یه تنه داری با همه بحث میکنی و حرف از منطق میزنی
منطقه شما رو دیدیم بسه برامون
این بازی دیگه نه شبیه سازه نه بازی با کیفیت که بشه با FIFA مقایسش کرد
این بازی از نظر فنی دیگه مرده حساب میشه تو سبکه شبیه سازه فوتبال
بری بالا بیای پاینن جوابه 100 نفرم بدی و از بازی محشرت دفاع کنی به هیچ جایی نمیرسی
حالا تو بیا نظره 10 نفرو نقل قول کن و 60بار بگو پاس دهی PES ازاده نه پس پاس دهی FIFA محدوده
پس عمه EA SPORT که قابلیت حرکت و دریبل 360 درجه و پرو پاسینگ رو ابداع کرد
امیدوارم به راه راست منطق برسی و الکی با عالم و آدم بحث نکنی
سره یه بازی آشغال انقدر دفاع نمیکنن

• Like
Reactions: Daedalus

hajoo

کاربر سایت
Apr 6, 2011
351
من همیشه ساکر رو به فیفا ترجیح دادم.ساکر هر نسخش بهتر از دیروز:d بوده ولی ساکر 2011 یه سری مشکلات داشته که جذابیت بازی رو کمتر کرده.البته به نظر من هنوز هم بازی عالی هست و من زیاد بازیش میکنم.واما نقد من:
هوش مصنوعی داور خیلی پایینه.واقعا آزار دهنده است.
شوت زدن هم زیاد جالب نیست.مثلا در عرض حرکت کنی اصلا نیمتونی شوت جالبی بزنی. ولی پاس ها واقعا پیشرفت کرده
یه سری هم حرکات و انعطاف پذیری های غیر طبیعی هم تو بازی دیده میشه.چیزی که قبلا تو فیفا دیده میشد ولی حالا ساکر پیشرفت کرده بهش رسیده:d
به نظر من مهمترین بخش بازی فوتبال گیم پلی هست که در ساکر خیلی خوب کار شده.امیدوارم تو نسخه های بعد پیشرفت کنه

ameri_amir

کاربر سایت
Jul 22, 2009
115
نام
امیر
از نوع تایپ کردنتون کاملا مشخص که کی جوش آورده و کی ضربان قلبش رفته بالا:)) شما خودت عصبی میشی فن بازی در میاری بعد میگی شما عصبانید شما فلانید. برادر من برو از اولین پستم دقیق بخون من هیچ جای متنم نگفتم pes کلا از فیفا بهتره هیچ جا.... من فن pes نیستم هیچوقتم نبودم.... من pes دوست دارم چون احساس میکنم بیش از فیفا به فوتبال واقعی شبیه شما میگی تاکتیک چینی فیفا بهتره من قبول نمیکنم..... افتخارات کلوبی توی pes هم کم ندارم مدارکشم هست خاصتی برات میفرستم... تو پس هم میشه ضد حمله کرد هم هر چیزه دیگه ای معنی all of attack حمله کل تیمه و ضد حمله گزینه دیگری داره..... شما فیفا رو برتر میدونی با دلایلی که اصلا درست نیست..... من 6 دلیل آوردم که خدارو شکر 5تاشو قبول کردی.... داریم بحث منطقی میکنیم هیچ ربطی هم به سن و سال نداره و مطمئنم شما 32 سالت هرگز نیست چون اگر 32 سالت بود هیچوقت اینجوری حرف نمیزدی هیچوقت...... فشار خون من نه بالاست نه ضربان قلبم.... من نظر کلیمو راجب این 2 بازی گفتم که هر کدوم تو ضمینه ای برتر از اونیکین.... و هرکس یک سری ضمینه ها واسش بیشتر اهمیت داره و میره سراغ یکیشون.... بله من مثل شما نمیگم pes در مقایسه با فیفا خنده آوره و مقایسش واستون خنده به همراه داره...... اینا کلمات اصلا مناسبی نیست توی یه بحث منطقی......

امیدوارم شما و دوستانی نظیر شما بیش از اینکه بخوان یک بازی بکوبند سعی کنند از بازی محبوب خودشون دفاع کنن و بازی رقیب رو فقط به بررسی منطقی ضعف هاش بپردازند نه اینکه که از کلماتی نظیر سوسکه و اشغاله افتضاح اینها استفاده کنند.....
و امیدوارم مثل جریان لایسنس نشه که متنمو سر سری بخونی و بخوای بهش جواب بدی..... به هر حال خوب ادم وقتی میخواد نقل قولی کنه از صحت متن اصلی اگاه باشه.....

صحبت دیگه ای ندارم. موفق باشید دوست عزیز......

خدمت اون دوستمون که عکس بروس لی گذاشته هم یه نکته ای هم بگم که: pes در مستر لیگش هم جام باشگاها رو داره و خواهشن یه چند فصل با مستر لیگ pes بازی کنید و بعد راجب اون اظهار نظر کنید......

شایان جان .. دوست عزیز

اینهمه آدم دارن میگن pes مشکل داره خود منم میگم fifa هم مشکل داره ولی کمتر ... حالا شما و یه سری دوستان فکر کنم دیگه جوابتون رو چه منطقی چه غیر منطقی گرفتین ...

در مورد سن و سال منم هیچ مشکلی ندارم .. بیا اصلا یه قرار با هم میزارم تو هم مثل دوستای من به خدا همدیگرو میبینیم میایی خونه من ... با هم رفیق میشیم اصلا یه دست فیفا یه دست هم pes میزنیم
و کلی میخندیم با هم ... شما هم میبینی من چند سالمه و چه جوری بازی میکنم و منم بازی تورو میبینم ... خوبه داداش ؟؟؟;)

انقدر دیگه کشش ندین ... همه فهمیدن چی به چیه ... از بازیا لذت ببرین حالا هر بازی که دوست دارید ...

موفق باشید

HosseinBrusli

کاربر سایت
Jun 19, 2010
3,265
نام
حسین

من جای شما بودم دیگه حرف نمیزدم . چون خیلی منطقی جوابتو دادم تو همین صفحه 6 . جواب از اون کامل تر میخوای ؟؟؟؟

اما در مورد نکته ای که گفتی باید بهت بگم من خوراکم پرو ساکر ه . وقتی حرف میزنم یعنی بازی هم میکنم .

این پرو ساکر اشغالی ،، لیگ قهرمانان هم داره اما این لیگ فقط 4 تا 5 تا گروه داره تاو مستر لیگ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
:))=))=))

shayan1989

کاربر سایت
Sep 10, 2010
392
نام
shayan
شایان جان .. دوست عزیز

اینهمه آدم دارن میگن pes مشکل داره خود منم میگم fifa هم مشکل داره ولی کمتر ... حالا شما و یه سری دوستان فکر کنم دیگه جوابتون رو چه منطقی چه غیر منطقی گرفتین ...

در مورد سن و سال منم هیچ مشکلی ندارم .. بیا اصلا یه قرار با هم میزارم تو هم مثل دوستای من به خدا همدیگرو میبینیم میایی خونه من ... با هم رفیق میشیم اصلا یه دست فیفا یه دست هم pes میزنیم
و کلی میخندیم با هم ... شما هم میبینی من چند سالمه و چه جوری بازی میکنم و منم بازی تورو میبینم ... خوبه داداش ؟؟؟;)

انقدر دیگه کشش ندین ... همه فهمیدن چی به چیه ... از بازیا لذت ببرین حالا هر بازی که دوست دارید ...

موفق باشید

من هم امیدوارم شما از دسته بنده ناراحت نباشید من اگه حرفی زدم سعی کردم پیرو اهداف تاپیک باشه و از منطق دور نشه که خوب شاید یکسری جاها شد..... اگر جایی از صحبت های من ازرده خاطر شدید من از شما عذر خواهی میکنم.....
به هر حال هر انسانی سلیقه ای داره و بازی رو دوست داره بیایم به جای اینکه بگیم پرو اشغاله از این حرفا بگیم نقات ضعفش چیه......

موفق باشید.....

amir.movafagh

کاربر سایت
Jun 15, 2011
210
نام
امیر
مسخره ترین بازی pes 2009_2010_2011_2012_................................................................................................................................................
هرکسی نظری داره و این هم نظر من بود

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
نه پس بخاطر نظر شما ساکر بهتره lol :lol:
این روزا بالا سر همه کلت گذاشتن پست بدن انگار !

نظر منتقد بازتابی از بازی . وقتی از تعداد زیادی منتقد ( کسی که با دانش کافی نقد می کنه بازی رو بدور از هر گونه جبهه گیری ) ارزش کلی بازی تقریبا مشخص میشه . اگه شما میخواین اینا رو زیر سوال ببرین لازم نیست دیگه تاپیک بزنین . برین بازی کنین صفا کنین اما نظرتون رو تحمیل نکنین .

من هم گفتم نقطه ضعفاش چیه شما انکار می کنی .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر