چرا از PES 2011 ناراضی هستید !!!؟؟؟

angel-legend

کاربر سایت
Apr 11, 2011
720
سلام. این تایپیک برای کسانی زده شده که میگن PES خوب نیست یا به عبارتی مزخرفه:d لطف کنید در این تایپیک دلایل منطقی برای این اظهار نظر که PES خوب نیست بیارید. من خودم هم PES بازی کردم و هم FIFA اما PES رو بخاطر گیم پلی بهتر ( البته از نظر من ) ترجیع میدم.

از این جملات استفاده نکنید خواهشا!!: این بازی الکیه! من از این بازی خوشم نمیاد! چرا مسی کاور بازیه :d و از این توجیه ها .....

در ضمن این تایپیک زده نشده که به فیفا باز ها و یا پی ای اس باز ها توهین بشه! واقعا واسه من و شاید واسه خیلی ها سوال شده باشه که چرا این جمله معروفه PES مزخرفه!! سر زبون همه افتاده...

гадюка

کاربر سایت
Jul 21, 2008
3,977
نام
رضا
به خاطر وجود هزار و یک دلیل.:dنقل و انتقالات ناقص.لیسانس نشدن تیم های های باشگاهی.هوش مصنوعی افتضاح داور و بازیکنان.لیسانس نشدن ورزشگاها.بی روح بودن و خشک بودن بازی.وجود چهر های افتضاح برای بازیکنان.و اینکه Pes 2011 یه تقلید ناقص از Fifa 11 بودش.

• Like
Reactions: taherism

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
عزیز خب چرا توی انجمن X360 Games زدی تاپیک رو؟!
دلایل:
لایزنس نکردن تیم ها(برزیل هم لایزنس نیست دیگه)
حرکات الکی با توپ که رد واقعیت امکان نداره(با دروازه بان هم میشه همه رو جا گذاشت)
اسکیل ها برای همه یکسان هست!(با دروازه بان هم میشه پله زد)
سیستم پاس بد
سیستم شوت زنی بد که معلوم نیست باید قدرت رو تا کجا پر کردن
سیستم ضربه آزاد مضخرف که اصلا گل نمیشه(اگه گل میشد واسه 5 تا گل اچیومنت نمیذاشتن)
گل زدن به راحتی از وسط زمین(اچیو هم میده)
و هزاران بدبختی های نقدی و غیر نقدی دیگر:D

• Like
Reactions: taherism

angel-legend

کاربر سایت
Apr 11, 2011
720
ممنون از نظراتون. لایسنز نشدن بازی بخاطر امتیازاتی که فدراسیون فیفا به PES نمیده !! اینکه نشد دلیل!!
دوست عزیز فلسفه این بازی FREEDOM هست! یعنی آزادی کامل برای گیمر!
سیستم شوت زنی فوق العاده داره! اگه قرار بود با یک X یا دو بار زدن روی X مثلا یک شوت زمینی بزنه که در دراز مدت خسته کننده و یکنواخت میشد!
ضربات ایستگاهی هم که خیلی خوب کار شده! من رو ایکس باکس بازی میکنم کلی ضربه آزاد دارم که همشون رو هم با CR7 زدم از فاصله 40 متری تا 18 متری!
گل زدن از وسط زمین هم فکر نمیکنم غیر طبیعی باشه!؟ هست!؟ روبرتو کارلوس از زاویه بسته ( کرنری ) گل زد! مشخصه که فوتبالی نیستی یا حداقل فوتبال رو هنوز نتونستی کاملا درک کنی! یادت باشه که توپ گرده!
سیستم پاس بد!؟ بهتر بگی فوق العاده !! چون به 360 درجه می تونی پاس بدی! اگه اوتوماتیک باشه خوبه!؟;)

در مورد داور و هوش مصنوعی بازیکنا قبول دارم اما اگه پچ جدیدش رو دانلود کرده باشید این مشکل تا حدودی برطرف شده! این رو هم فراموش نکنید که سازنده بازی عوض شده و برای سال اولش که انقلاب کرد تو PES خیلی خیلی خوب بود! PES 2012 بی شک میترکونه دیگه....

• Like
Reactions: XagroX

гадюка

کاربر سایت
Jul 21, 2008
3,977
نام
رضا
ممنون از نظراتون. لایسنز نشدن بازی بخاطر امتیازاتی که فدراسیون فیفا به PES نمیده !! اینکه نشد دلیل!!
دوست عزیز فلسفه این بازی FREEDOM هست! یعنی آزادی کامل برای گیمر!
سیستم شوت زنی فوق العاده داره! اگه قرار بود با یک X یا دو بار زدن روی X مثلا یک شوت زمینی بزنه که در دراز مدت خسته کننده و یکنواخت میشد!
ضربات ایستگاهی هم که خیلی خوب کار شده! من رو ایکس باکس بازی میکنم کلی ضربه آزاد دارم که همشون رو هم با CR7 زدم از فاصله 40 متری تا 18 متری!
گل زدن از وسط زمین هم فکر نمیکنم غیر طبیعی باشه!؟ هست!؟ روبرتو کارلوس از زاویه بسته ( کرنری ) گل زد! مشخصه که فوتبالی نیستی یا حداقل فوتبال رو هنوز نتونستی کاملا درک کنی! یادت باشه که توپ گرده!
سیستم پاس بد!؟ بهتر بگی فوق العاده !! چون به 360 درجه می تونی پاس بدی! اگه اوتوماتیک باشه خوبه!؟;)

در مورد داور و هوش مصنوعی بازیکنا قبول دارم اما اگه پچ جدیدش رو دانلود کرده باشید این مشکل تا حدودی برطرف شده! این رو هم فراموش نکنید که سازنده بازی عوض شده و برای سال اولش که انقلاب کرد تو PES خیلی خیلی خوب بود! PES 2012 بی شک میترکونه دیگه....
اگه فیفا به Pes امتیاز نمیده پس چرا این مشکل از نسخه 2007 به بعد پیش اومد و تیم های ناقص لایسنز میشدن!!
در مورد گل زدن از وسط زمین میگیم 1 بار اینطوری گل زدن تو بازی طبیعیه نظرت در مورد 4 بار گل زدن از وسط زمین تو یه بازی چیه...
بعدم تو Pes میشه با یه بازیکن قوی مثل رونالدو یا مسی تمام بازیکنارو دریبل زد.به عبارتی اینگار داری فوتبالیستا بازی میکنی ولی تو فیفا نمیشه همچین کاری کردش...
بعدم نظرت در مورد نقل و انتقالات ناقص و افتضاح بازیکنا چیه!!

• Like
Reactions: S0HEIL

shayan7

کاربر سایت
Aug 14, 2010
1,022
دلیل اصلی از نظره من:خشک بودن,نچسب بودن و غیر واقعی بودن گیم پلی!!بعدم برادره من شما که ادعا می کنی خیلی فوتبالو درک می کنی خیلی update ای الان ببین چندتا گل از وسطه زمین زده میشه,مسلماً اونقد زیاد نیست که طبیعی به نطر برسه!!فقط چندتا بازیکنای خاص مثله رونالدو,ژاوی یا به قولِ خودت کارلوس می تونن مسلط از وسط توپو گل کنن!!بعدم من نفهمیدم این راهنماییِ بزرگی که به ما کردی درباره ی اینکه توپ گرده چه ربطی داشت؟؟؟!!

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080
باگ های عجیب و غریب و گیم پلی کاملا غیر واقعی!تو این بازی کلا ساتر رو باید ببوسی بزاری کنار.بعد اونوقت از هر جای زمین پاس تو عمق بدی می رسه به محوطه ی حریف.و هزار و یک مشکل یگه تو گیم پلی غیر واقعی این بازی.
صدا گذاری افتضاح با line های کاملا تکراری.تو گرافیک هم فقط طراحی چهره اش بهتره.
در مورد لیسانس,این رو مخ ترین مورد ممکنه.خیلی اذیت می کنه.الان فیفا نصف استادیوم ها رو هم لیسانس کرده.pes هنوز اسم بازیکنای برزیل رو درست نمی نویسه.
صدای تماشاچیان,پرو فقط یه هم همه ی عادی داره.اما فیفا قشنگ شعار می دن,بازی لوس بشه صدای تماشاچیان کم می شه.اگر روپایی بزنی یهو سوت می زنن.دقایق آخر بازی تو خونه ی حریف عقب باشی,دقایق آخر همه یهو سوت می زنن می رن رو مخته.
و از همه مهتر,ناقص بودن کامله بخش مستر لیگ در برابر کریر مود خوفنکاه فیفا.
به این مشکلات چیز هایی مثل دوربین مزخرف و...اضافه کن,چرا باید از همچین بازیی راضی باشیم؟

angel-legend

کاربر سایت
Apr 11, 2011
720
اگه فیفا به Pes امتیاز نمیده پس چرا این مشکل از نسخه 2007 به بعد پیش اومد و تیم های ناقص لایسنز میشدن!!
در مورد گل زدن از وسط زمین میگیم 1 بار اینطوری گل زدن تو بازی طبیعیه نظرت در مورد 4 بار گل زدن از وسط زمین تو یه بازی چیه...
بعدم تو Pes میشه با یه بازیکن قوی مثل رونالدو یا مسی تمام بازیکنارو دریبل زد.به عبارتی اینگار داری فوتبالیستا بازی میکنی ولی تو فیفا نمیشه همچین کاری کردش...
بعدم نظرت در مورد نقل و انتقالات ناقص و افتضاح بازیکنا چیه!!
چیزی در مورد اقتصاد شنیدی!؟ وقتی PES به اوج رسید فیفا روز به روز گند میزد این امتیازات رو از PES گرفتن که FIFA خیلی جا نمونه یه حرفی داشته باشه واسه گفتن! یادمه فیفا 2008 یا 2009 رو بازی میکردم که اشنایدر چپ پا بود!! ببین این افتضاح ست!!
تو یه بازی هم 4 تا گل از وسط زمین بزنی عجیب نیست! من حدود 10.000 تا بازی کردم با PES چه با کامپیوتر چه با بچه ها چه تو لایو! شاید واسم 10 بار اتفاق افتاده باشه که از وسط زمین گل زده باشم یا گل خورده باشم! جالبه بدونی یکی از دوستام به اسم محسن علاقه خاصی داره به شوت از راه دور! اونم با زلاتان! تو هر بازی که باش کنی حدود 24 تا 28 تا شوت میزنه که همش از وسط زمین یا فاصله های دوره ! باور کن 1بار هم نتونسته گل بزنه!
بله عرض کردم فلسفه بازی PES یک بازی FREEDOM هست! بازیکنایی مثل رونالدو ، مسی و غیره اینا همه ابزاری هستن برای شما که بتونی توانایی و فوتبال خود رو نشون بدی! فیفا یک بازی تیمی مثل والیبال میمونه! توی دنیای واقعی هم شما نگاه کنی میبینی که هر کسی با توجه به توانایی های خودش می تونه دریبل بزنه شوت بزنه پاس بده و غیره! مثلا مسی تو دنیای واقعی با توجه به توانایی هایی که داره شده 4-5 تا بازیکن رو دریبل زده! اما والدز نتوسته! توی بازی هم همینجوریه! شما اگه توانایی رو داشته باشی می تونی دریبل بزنی! اما توی فیفا اینجوری نیست! فقط بازیه تیمی! اما PES هم میتونی دریبل بزنی هم تیمی بازی کنی! FREEDOM !!!
نقل و انتقالات بازی هم که برمیگرده به لایزنس بازی که اونم فدراسیون فیفا به PES نمیده! مگه لایزنس کرده بازی واسه اونا کاری داره!؟؟ که بخاطرش اعتبار خودشون رو ببرن زیر سوال!؟
بهتر کمی منصف باشی و تحت تاثیر تبلیغات منفی علیه بازی PES نشید. من هیچ تعصبی روی PES ندارم اما از حق هم نمیشه گذشت!
درضمن PES 2010 رو قبول دارم که افتضاح بود اما PES 2011 واقعا انقلاب کرد.

---------- نوشته در 04:57 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 04:48 PM ارسال شده بود ----------

باگ های عجیب و غریب و گیم پلی کاملا غیر واقعی!تو این بازی کلا ساتر رو باید ببوسی بزاری کنار.بعد اونوقت از هر جای زمین پاس تو عمق بدی می رسه به محوطه ی حریف.و هزار و یک مشکل یگه تو گیم پلی غیر واقعی این بازی.
صدا گذاری افتضاح با line های کاملا تکراری.تو گرافیک هم فقط طراحی چهره اش بهتره.
در مورد لیسانس,این رو مخ ترین مورد ممکنه.خیلی اذیت می کنه.الان فیفا نصف استادیوم ها رو هم لیسانس کرده.pes هنوز اسم بازیکنای برزیل رو درست نمی نویسه.
صدای تماشاچیان,پرو فقط یه هم همه ی عادی داره.اما فیفا قشنگ شعار می دن,بازی لوس بشه صدای تماشاچیان کم می شه.اگر روپایی بزنی یهو سوت می زنن.دقایق آخر بازی تو خونه ی حریف عقب باشی,دقایق آخر همه یهو سوت می زنن می رن رو مخته.
و از همه مهتر,ناقص بودن کامله بخش مستر لیگ در برابر کریر مود خوفنکاه فیفا.
به این مشکلات چیز هایی مثل دوربین مزخرف و...اضافه کن,چرا باید از همچین بازیی راضی باشیم؟
صدا گذاری بازی بعد از اومدن بازی ساز جدید PES خیلی خوب شده! صدای تماشاچی ها ! سوت زدن ها و اینا همه توی PES هم هست! PES 2011 رو بازی نکردی نه!؟ اگه بازیش کردی یا حواست نبوده یا تلویزیونتون سیستم صداش قدیمی یا مشکل داره.

خواهش میکنم اگه PES 2011 و FIFA رو بازی نکردید نظر ندید! فقط کسانی نظر بدن که جفت بازی ها رو کرده باشن! تا بتونن قضاوت درست و عادلانه ای کنن. مرسی

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
شما تو xssoftware تو فرومش نبودی ؟ :D یادش بخیر عجب دعوایی کردیم اونجا :D

دلالیل هم میگم . گیم پلی غیر واقعی . لایسنس نشدن تیم ها . سرورهای مزخرف . پر لگ . اصا برای آنلاین زدن آشغاله کاملا :D اینا یه چشمه از موارد و معایب PES بود .

angel-legend

کاربر سایت
Apr 11, 2011
720
دلیل اصلی از نظره من:خشک بودن,نچسب بودن و غیر واقعی بودن گیم پلی!!بعدم برادره من شما که ادعا می کنی خیلی فوتبالو درک می کنی خیلی update ای الان ببین چندتا گل از وسطه زمین زده میشه,مسلماً اونقد زیاد نیست که طبیعی به نطر برسه!!فقط چندتا بازیکنای خاص مثله رونالدو,ژاوی یا به قولِ خودت کارلوس می تونن مسلط از وسط توپو گل کنن!!بعدم من نفهمیدم این راهنماییِ بزرگی که به ما کردی درباره ی اینکه توپ گرده چه ربطی داشت؟؟؟!!
جواب قسمت اول نظری که دادی رو توی پست هایی که دادم بخونی. و اما قسمت آخر! ربطش: این اصطلاح توپ گرده به این معنا ست که هر اتفاقی می تونه بازی فوتبال رخ بده و اصلا نمی تونی پیش بینی کنی! پس چی شد!؟ توپ گرده!

angel-legend

کاربر سایت
Apr 11, 2011
720
شما تو xssoftware تو فرومش نبودی ؟ :D یادش بخیر عجب دعوایی کردیم اونجا :D

دلالیل هم میگم . گیم پلی غیر واقعی . لایسنس نشدن تیم ها . سرورهای مزخرف . پر لگ . اصا برای آنلاین زدن آشغاله کاملا :D اینا یه چشمه از موارد و معایب PES بود .
عزیز اگه پست اول رو خونده باشی قرار نیست اینجا دعوا کنیم! می خوام دلایل منطقی کسانی که از این بازی ناراضی هستن رو بدونم!
منظورت از گیم پلی غیر واقعی چیه!؟
لایسنز نشدن که بخاطر امتیازاتیه که فیفا به pes نمیده ! ( اینکه نشد دلیل )
آنلاینش رو هم با اینکه خودم این مشکل رو دارم اما قبول ندارم که مزخرفه! PING تو کشور ما بالای 500 !! حتی واسه بازی های دیگه هم لگ میزنه !! من COD هم بازی میکنم تیرام همش خطا میره!!! اما تو PES بیشتر نشون میده چون بازی فوتبال بازی لحظه هاست!

SHAKH00

کاربر سایت
Sep 10, 2010
439
نام
محمد
من نمیتونم نظرم رو حرفه ای بیان کنم ولی به نظر من بازی خیلی غیر واقعی هست مخصوصا که وقتی پاس میدی باید یه طور خاص پاس بدی که برسه به یار خودی میخوام بگم سختیش غیر واقعی و نچسب شده و انگار اصلا با بازی جور نیست

shayan7

کاربر سایت
Aug 14, 2010
1,022
جواب قسمت اول نظری که دادی رو توی پست هایی که دادم بخونی. و اما قسمت آخر! ربطش: این اصطلاح توپ گرده به این معنا ست که هر اتفاقی می تونه بازی فوتبال رخ بده و اصلا نمی تونی پیش بینی کنی! پس چی شد!؟ توپ گرده!
ببین داداشِ خودت گفتی با عدالت باید حرف بزنیم...پس عین بچه دو ساله ها جوابه منو نده!!حرف کلیشه ایت درسته که هر اتفاقی توو فوتبال میفته ٌ فوتبال 90 دقیقسو از این حرفا....امّا این اتفاقات به دفعات نمی یفته,مثلاً تا حالا شده تو 5 تا بازی پشت سر هم ببینی بعد تو همش از فاصله 40 متری یکی گل زده باشه؟؟!نه دیگه عزیز من در کل من نمیدونم هدفت چیه از را انداختن این تاپیک,واقعیت معلومه دیگه داداش حالا شما هی بیا اینجا جوابه همرو بده هی حریف بطلب!!pes طرفدارای خودشو داره fifa ام طرفدارای خودش اما فنای fifa خییییلی بیشترن چون کسایی که به فوتبال خالص و واقعی علاقه دارن بیشترن.....

• Like
Reactions: Sorrows

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر