پی گیری طرح شکایت از ISP ها به علت عدم رعایت قانون عدم محدودیت اینترنت.

Silent Storm

کاربر سایت
Apr 6, 2010
1,656
نام
iMAN
اون شاتل مغر متفکر این توطئه هاست بابا ...! باور کن اطاق فکرشون اونجاست ...! :d به قول دوستمون بعضی ها دارن لیست ترابایتی تهیه میکنن بعضی مدیران isp ها هم دارن حیله . کلک جدید سوار میکنن تا سر من و شمای مشترک رو کلاه بزارن...!

happypooya

کاربر سایت
Jun 27, 2011
754
نام
پویا
بچه ها من دارم ماهی 32000 تومن برای پارس آنلاین 256 هشت گیگی می دم. الان رفتم سایتش می بینم 512 نامحدود رو می ده 24000 تومن! یعنی چی؟! این سرویس هاش تازه ست؟ چه جوریه که انقدر ارزون تره ولی سریع تره؟ کیفیتش پایین تره؟ برای من اصلا قابل درک نیست که محدودم و سرعتم پایین تره و پول بیشتری می دم! عجب! کسی هست اطلاعی داشته باشه جریان چیه؟

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
جریان اینه که قانون تصویب شده باید اینترنت نامحدود و ارزون بدن به همه به خاطر همین ارزون شده فقط نمیدونیم سرعتش پایین اومده یا نه قاعدتا باید برای 512 64 کیلوبایت سرعت دانلود بدن ولی هنوز مشخص نیست

happypooya

کاربر سایت
Jun 27, 2011
754
نام
پویا
جریان اینه که قانون تصویب شده باید اینترنت نامحدود و ارزون بدن به همه به خاطر همین ارزون شده فقط نمیدونیم سرعتش پایین اومده یا نه قاعدتا باید برای 512 64 کیلوبایت سرعت دانلود بدن ولی هنوز مشخص نیست

بله در این جریان هستم. منتها موقع خرید کردن از سایت، این گزینه ها اصلا وجود ندارن! این تصویر رو ببینین. اصلا گزینه های خرید موارد جدید توش موجود نیست. اینطوری نمیشه. زنگ می زنم بهشون ببینم حرف حسابشون چیه!

Ali_VDO

کاربر سایت
Feb 24, 2008
440
بعیده که از اون قانون باشه چون طبق این خبر (مصوبه حذف محدودیت دانلود يك اشتباه است) هیچ شرکتی به هزینه‌ها دست نزده و احتمالا نخواهد زد
...
وی گفت: هیچ‌گونه تغییری در ارایه خدمات شرکت های اینترنت پرسرعت به وجود نیامده و این شرکت ها با همان شرایط گذشته سرویس های خود را عرضه می کنند.
وی افزود: با تعامل به وجود آمده با رگولاتوری، به زودی برای شفاف سازی موضوع در رسانه ها نیز اقدام خواهد شد.
نمی‌دونم چرا پارس‌ آنلاین این کار رو کرده. خلاصه یکی داره چرت می‌گه یا پارس‌ آنلاین یا مسوول دبیرخانه گروه شرکت های ندا!
اما من نمی‌دونم چرا حس بدی نسبت به این قانون دارم، چون با وجود این نرخ اشتراک 1 به 10، عملا دست شرکت‌ها رو برای کلاه برداری بیشتر باز گذاشته. باید منتظر موند و دید که چی می‌شه.

mehdi_jey

کاربر سایت
Oct 31, 2009
45
نام
مهدی
سلام.دوستان به نظر من حالا که این قانون رو تصویب کردن باید خوشحال باشیم نه ناراحت.دوستانی که قبلا سرویس های محدود میگرفتن با سرعت دانلود نجومی مثلا برای 128 سرعت 120k دانلود،در واقع سرعتشون 1مگ بوده و خبر نداشتن.این سرعت زیاد هم به خاطر اینه که منه نوعی محدودیت دانلودم زود تموم بشه و برم 1گیگ،2گیگ شارژ کنم که این سود 100 در 100 خالص تو جیب شرکت بره!

با اجازه دوستان و آقا مسعود جواب سوالاتی رو که ممکنه به ذهن ما برسه رو میگم;;)

حالا این وسط یه سری افراد مخالف برداشته شدن این سرویسن چرا؟
چون،یا دانلود بیشتر از هر چیز دیگه ای تو نت براشون مهمه و تعرفه های قدیم براشون بهتره یا اصلا نمیدونن این طرح چیه وچون قیمت میاد پایین ساز مخالف میزنن چون میترسن کیفیت بیاد پایین.

خوب حالا با این وضعیت بهترین و ایده آل ترین کار ممکن چیه؟
به نظر من بهترین کار ممکن از خود گذشتگی هستش یعنی نگرفتن تعرفه های قدیم و استفاده از تعرفه های جدیده به طوری که حداقل استفاده کننده های دایمی از این سرویس جدید نامحدود،50 الی 70 درصد مشتری های این ISP ها رو دربرگرفته باشه تا منتظر بهبود این سرویس نامحدود باشیم.

تکلیف کسایی که بازی آنلاین زیاد میکنن در واقع بازی خور هستند چیست؟
به نظر من این دوستان اگه اصلا نمیتونند تحمل کنند از همون سرویس قدیمشون استفاده کنند و منتظر بهبود سرویس جدید باشن.(ولی اگه بیان و سرویس جدید رو بگیرن و یکی دو ماه تحمل کنن بهتره:D)

در آخر هم یه تبریکی بگم اونم این که نمیدونم میدونید یا نه ولی اینترنت ایران رتبه آخر رنک جهانی شده :D

ما باید با هم دیگه ودست در دست هم بیاییم و از این سرویس های جدید استفاده کنیم همونطور که همگی باهم به سازمان تنظیم و مقررات فشار آوردیم تا بلکم یه فرجی بشه

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,953
نام
فرهاد
بله در این جریان هستم. منتها موقع خرید کردن از سایت، این گزینه ها اصلا وجود ندارن! این تصویر رو ببینین. اصلا گزینه های خرید موارد جدید توش موجود نیست. اینطوری نمیشه. زنگ می زنم بهشون ببینم حرف حسابشون چیه!

دوست عزیز این تصاویری که گزاشتی برای کدوم شرکت هستش . 512 نامحدود رو میده 24 هزار ؟

Inquisitor

Righteous Armors Me
کاربر سایت
Dec 6, 2007
3,636
نام
کامیار
جالبه چند وقت پیش شاتل من نامحدود شد بدون این که اطلاع بدن!:d الان جدیدا یک سری هم باب شده میگن شما مثلا طرح 6 ماه گرفتین 60 گیگ میدن اگر تموم شه دیگه تمومه باید بخری :d

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
من هستم سرعت دانلودم شاید25 برسه بعد سرعت باز کردن صفحه م 60 اجب چیزی
میشه توضیح بدین شما الان نامحدود از این دید ها گرفتین؟ سرعت دانلودتون چنده؟ ماکزیمم و مینیممشو بگید لطفا اگه بتونیی یه عکس بزاری ممنونت میشم

alimami

کاربر سایت
Feb 13, 2008
3,028
نام
علی
باو من زنگ زدم پارس آنلاین بخش فروش گفت ما تازه امروز خبر دار شدیم که تو سایت نامحدود هارو گذاشتن. فعلا اونا رو نمی فروشیم!
اونا الکی گذاشتنش تو سایت که بگن مثلا ما قانون رو رعایت کردیم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر