پی گیری طرح شکایت از ISP ها به علت عدم رعایت قانون عدم محدودیت اینترنت.

ببینید دوستان این سرویس های نامحدود با محدود فعلیتون فرق داره! یعنی شمایی که الان محدود دارین همون محدود مونده و نامحدود نمیشه! باید برین اون نامحدود هارو. بگیرین. یعنی سرویس رو کلا عوض کنید.
بعدشم بنده الان شیرینگ 1 به 20 دارم! خود من!
پس نگران 1 به 10 نباشین. همونطور که الان کسایی که نامحدود دارن تمام سرعت دانلودشونو دارن اونوقت هم خواهید داشت! تنها فرق کاهش چشمگیر قیمت ها هست و بس!

خودم میدونم :| :دی

توی p30world یکی گفته آقا من 512 ددیکیت دارم سرعتم به 70 میرسه پس از ددیکیت هم یه چیز بالاتره! =))
خداییش این ملت دیال آپ هم ازش زیادیه! مردم ایران رو چه به پیشرفت و ترقی؟!! همون بریم قاز بچرونیم بهتره!

توی p30world یکی گفته آقا من 512 ددیکیت دارم سرعتم به 70 میرسه پس از ددیکیت هم یه چیز بالاتره! =))
خداییش این ملت دیال آپ هم ازش زیادیه! مردم ایران رو چه به پیشرفت و ترقی؟!! همون بریم قاز بچرونیم بهتره!
تنها فرومی که دلم بهش خوشه همین بی سی هست
sats98 بری میمیری از خنده 20000 تا عضو داره همه سیب زمینی
پی سی ورلد هم که نیاز به توضیح نیس

بروووووووووووو بابا...
من از اون اول با طرز صحبت کردن شما فکر میکردیم تمام سرویس ها باید نا محدود بشه...
یعنی مثلا سرویس محدود من از شنبه بشه نا محدود...
اومدن یه سرویس نا محدود گذاشتن بقل محدود مطمئن باشید اینقدر تو سر نا محدود میزنن تا مشتری های برن محدود بگیرن...

پیشرف برای ایران محاله! باور کنید 90 درصد کسایی که از نت استفاده می کنند اینطورین .................

ولی بازم به امید آبادی ایران(منظورم نتشه :دی)

بروووووووووووو بابا...
من از اون اول با طرز صحبت کردن شما فکر میکردیم تمام سرویس ها باید نا محدود بشه...
اومدن یه سرویس نا محدود گذاشتن بقل محدود مطمئن باشید اینقدر تو سر نا محدود میزنن تا مشتری های برن محدود بگیرن...

اصلا مهم نیست دوست عزیز خودتو ناراحت نکن.بزار این نت چ م د و ن ی بیاد...:دی

بروووووووووووو بابا...
آرومتر پسر!
مثلا سرویس 512 با محدودیت 3 گیگ ماهی 25 تومن هست و 512 نامحدود ماهی 20 تومن. کدومو انتخاب میکنی؟ با علم بر اینکه شبها موقع رایگان سرعت میترکه!؟

اگه این کارو بکنن ما دوباره میریم از سازمان شکایت میکنیم ! خود اصغریان گفت !
کدوم کار؟

پیشرف برای ایران محاله! باور کنید 90 درصد کسایی که از نت استفاده می کنند اینطورین .................
:|

خود سازمان تنظیم مقررات رادیویی گفته نباید هیچ شرکتی محدود بده در ضمن گفته که روی این سرویسهای نامحدود ضریب اشتراک 10 مانیتورینگ میشه.

اگه حرفشونو اجرا نکنن دوباره شکایت میکنیم !

مرگ بر امریکا! مرگ بر انگلیس! مرگ برصهیونیسم!

اشتباه شد :دی

مرگ بر منافقین نامحدود!

سازمان گفته شرکت ها میتونن محدود رو هم در کنار نامحدود ها (بعد از تصویب قیمت ها) ارائه بدن!
این سازمانهای کم زوری ( خواستم یه چیز دیگه بگما !) ما داریم تا شنبه میگن همین روال فعلی ادامه پیدا مکنه تازه ملت باید 2% دیگه مالیات بیشترم پرداخت کنن...

اینطوری که من توی خبرها خوندم اصغریان گفت فقط وایمکس چون تو قراردادش تعیین شده میتونه حجمی بده و بقیه حق حجمی دادن ندارند

البته باید به این کار پیشگامان هم شکایت کرد چون این شرکت باید تعرفه های محدودی که بالای نامحدودها زده اول باید بده سازمان تنظیم تایید کنن بعد اونجا بنویسه

در ضمن اگه بخوان تعرفه های محدودشونو بدن سازمان قیمتش خیلی کمتر میشه فکر کنم

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or