پی گیری طرح شکایت از ISP ها به علت عدم رعایت قانون عدم محدودیت اینترنت.

همین الان بازم تو وبگردی 20:30 نشون داد تاریخ رو هم انداخت که همه شرکت ها از 90/06/19 یعنی شنبه باید سرویس هاشونو نامحدود کنن مدیر مقررات و ارتباطات رادیویی هم تاکید کرد ولی بازم خدا میدونه چی میشه :-/
خدا کنه مهلت دادنشون مثل بقیه مهلتاشون نباشه ( مثل مهلت به خودرو سازا برای ایربگ و...) .من 20مگ بیشتر ترافیک نمونده برام :((

اینجوری که نمیشه...اومده کنار سرویس های معمولی محدود سرویس نامحدود 1 به 10 داده...
یعنی ما ها باید سرویس رو عوض کنه..قرار بود فقط نامحدود بشه نه در کنار محدود...

مشکل همین پینگه قبلا کانتر بازی می کردم پینگم رو 80 بود که واسه شهر ما عالی بود الان بعد یه مدت هی ثبت نام کردن (2 سال پیش بود همون سال مخابرات استان تو کشور اول شد:-o )
روز به روز پینگ رفت بالا الان به جایی رسیده که حتی تصور انلاین بازی کردن کانتر رو هم نمی شه کرد چون تا کانکت بشی پینگت میزنه بالا کیک میشی

این اقا خیلی شانس اورد ازش نپرسیدن چون به احتمال زیاد نمی دونست اصلا چی هست
والا من که از پشتیبان ها پرسیدم اصلا نمی دونستن چی هس
هنوز بیشتر اینایی که اینترنت زیر دستشونه و تحویل ملت میدن نمیدونن پینگ چشه ! ما نباید هم انتظار پینگ خوب داشته باشیم !

آقا مسعود این پیشگامان کجای سایتش قیمت نامحدود رو زده؟ چون من هرچی میبینم حجم داده
===================
شرمنده دیدمش
من هنوز ندیدم فقط قیمت ضریب اشتراک 1 به 10 رو زده ، لیستاش هم که همش حجمی هست !

ببخشید من یه سوال داشتم

الان مثلا من برم 2 مگ همین جدید رو یعنی 1 به 10 بگیرم سرعت دانلودم 240 نیس ؟ اگه نباشه به چه درد میخوره وقتی اسمش 2 مگ باشه ولی سرعت دانلودش اونقدر نباشه

ببخشید من یه سوال داشتم

الان مثلا من برم 2 مگ همین جدید رو یعنی 1 به 10 بگیرم سرعت دانلودم 240 نیس ؟ اگه نباشه به چه درد میخوره وقتی اسمش 2 مگ باشه ولی سرعت دانلودش اونقدر نباشه
این سوال منم هست الان 128 مخابرات پهنای باندش خوبه چون 16 تا رو پر میکنه آیا این سرویس ها هم سرعتشون بالا میمونه یا نه ؟ اگه اینجوری نباشه اونی که میخواد 64 بخره سرعتش از دیال آپ هم که کمتر میشه

امروز از صبح سرعت صبانت افت کرده ، چند ساعتی هم میشه که سرعت زیر 30 ثابته
فکر کنم یه خبرایی هست :| ولی تو سایت محدودیت دانلود سر جاشه :d

شنبه که این طرح به سرانجام رسید بلافاصله تاپیک جدید باز کنید تا بچه ها رو هاهنگ کنیم یکشنبه rush بدیم تو زیر ساخت که آقا چه خبرتونه با این قیمتا!!!:d

یهو دیدی اونم گرفت و دنیا خوش بحالمون شد!

امروز پارس آنلاین هم قاطی کرده به جای افت سرعت من الان افزایش سرعت دارم از 122 امروز رسیده روی 195 :d
تازه از ساعت 6 تا 8 هم هرچی دانلود کردم از ترافیکم کم نشد ولی دوباره شروع شد به کم شدن.
معلوم نیست چه خبره.

میگم کسی خبر داره توی اراک این قانون اعمال شده یا نه؟! ممنون​
سلام همشهری
نه بابا دلت خوشه ها زنگ میزدم به ISP ها همشون خودشونو به موش مردگی ...! من خودم از رزنت میگیرم ( نمایندگی پیشگامان ) دوستم اونجاست ، میگه که فعلا خبری از تعرفه های جدید نیست .

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or