پی گیری طرح شکایت از ISP ها به علت عدم رعایت قانون عدم محدودیت اینترنت.

Good Guy Greg

کاربر سایت
Jan 13, 2011
4,407
نام
حمید ؟ تبرکه !
بله مخابرات(که شنیدم توی بیشتر شهر ها اجرا میشه) و شرکت حسابگر که هم سرویس های مخابراتی رو داره و هم حجمی.

فقط مشکل اینجاست که این سرویس همه یک به ده هستن و افت سرعت خیلی هست
بستگی به اشغال بودن خط داره ! تمام دوستای من تو کرمان 512 نامحدود ماهی 22 تومن میدن سرعت همه هم رو 70 ! نمیدونم شیرینگشون هم 1 به 10 هست ولی هنوز ظرفیت خط پر نشده ! یکی دیگه همینجا تو بازی سنتر گفت 512 نامحدود مخابرات دارم تهران 220 تا دانلود میکنم ماهی 20 تومن ! باید بینیم چی مشه !

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود
من یک سوالی دارم مسعود جان :biggrin1:
خوب اگه از شنبه راه بیفته من 8 روز به سرویسم مونده امروز 2 گیگ اضافه ریختم.
اونوقت سرویسم 512 است و 90 تا دانلود داره ، وحالا اگر تعرفه های جدید بیاد دوباره باید برم و سرویسم رو مثلا 1 مگ کنم؟
بعد کلا پینگ ispـی من خوبه وقتی قانون اجرا شه با 4.2.2ها (!) از 120 به چند می رسه؟
امین جان باور کن اصلا نمیدونم تکلیف کسایی که سرویس تازه تمدید کردن یا حجم خریدن یا حجمشون مونده و.. چی میشه! بجز خود شرکت کسی نمیتونه تصمیم بگیره!
متاسفانه برای پینگ چون باز هم شرکت ها سرویس محدود میدن هیچ امیدی به بهتر شدنش نمونده.

mehdi_jey

کاربر سایت
Oct 31, 2009
45
نام
مهدی
در گفت‌وگو با فارس تشریح شد:
دغدغه‌های کاربران از نامحدود شدن خدمات ADSL و پاسخ مسئولان رگولاتوری
خبرگزاری فارس: مدیر کل دفتر نظارت بر سرویس‌ های فناوری اطلاعات سازمان تنظیم مقررات با تشریح آخرین شرایط و ضوابط ارائه خدمات ADSL از سوی رگولاتوری به ایرادات و ابهامات کاربران در این زمینه پاسخ گفت.

095457_PhotoA.jpg

من موندم چرا کسی از این آقا نپرسید وضعیت پینگ چطور میشه!)x

به امید آبادی ایران (منظورم نتشه:D)

Good Guy Greg

کاربر سایت
Jan 13, 2011
4,407
نام
حمید ؟ تبرکه !
من موندم چرا کسی از این آقا نپرسید وضعیت پینگ چطور میشه!)x

به امید آبادی ایران (منظورم نتشه:D)
مگه اینا به پینگ اهمیت میدن ؟ وقتی ISP های برتر از لحاظ سرعت معرفی میشن پینگ یعنی بوق !

---------- نوشته در 04:30 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 04:28 PM ارسال شده بود ----------

بیاین واسه پینگ هم شکایت کنیم ! اینا رو باید بهشون بگdم یک عده ای هم هستن که کیفیت واسشون مهمه نه سرعت ! اینا همه چیز رو تو سرعت میبینن ! من حاظر بودم 1 مگم به جای 330 کیلوبایت 128 کیلوبایت دانلود میکرد ولی پینگش در حد آقای سیگنال بود ! :-s

yasergamer

کاربر سایت
Jul 3, 2010
398
نام
یاسر
مشکل همین پینگه قبلا کانتر بازی می کردم پینگم رو 80 بود که واسه شهر ما عالی بود الان بعد یه مدت هی ثبت نام کردن (2 سال پیش بود همون سال مخابرات استان تو کشور اول شد:-o )
روز به روز پینگ رفت بالا الان به جایی رسیده که حتی تصور انلاین بازی کردن کانتر رو هم نمی شه کرد چون تا کانکت بشی پینگت میزنه بالا کیک میشی

این اقا خیلی شانس اورد ازش نپرسیدن چون به احتمال زیاد نمی دونست اصلا چی هست
والا من که از پشتیبان ها پرسیدم اصلا نمی دونستن چی هس

qozmyox

کاربر سایت
Oct 29, 2010
1,661
احتمال داره از هفته بعد اینترنت نامحدود داشته باشیم دیگه ؟؟؟

اینجا که ما نمیتونیم به شما بگیم . نه کاره ای هستیم نه چیزی . هرکی هم الان جوب شما رو بده مثل اره یا نه ، همینطوری الکی یچیزی پرونده . صبر کنید تا ببینیم خبر جدیدی میاد این اخر هفته یا نه

Mohammad®eza

کاربر سایت
Oct 15, 2006
1,244
همین الان بازم تو وبگردی 20:30 نشون داد تاریخ رو هم انداخت که همه شرکت ها از 90/06/19 یعنی شنبه باید سرویس هاشونو نامحدود کنن مدیر مقررات و ارتباطات رادیویی هم تاکید کرد ولی بازم خدا میدونه چی میشه :-/

Mohammad®eza

کاربر سایت
Oct 15, 2006
1,244
تبریک به کسانی که در این راه ایستادن و مثل دختر ها آیه یآس نخوندن!
شرکت پیشگامان توسعه ارتباطات نیز تعرفه های نامحدود رو ارائه کرد! اندکی صبر...
http://www.pishgaman.net/SC.php?type=static&id=12&mid=35

مسعود جان دست خودتم درد نکنه که ستون اصلی بودی
به قول معروف جرقه اول خودت بودی آتیشش ملت امیدوارم از شنبه تمام ISP ها این حرکت رو اعمال کنن

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود
فیلم امشب 20:30 در این باره:

http://www.webgardi2030.ir/fa/news/3493

..........

مسعود جان دست خودتم درد نکنه که ستون اصلی بودی
نوکرم داداش. شماها نبودین به قول معروف یه دست صدا نداره.

مسعود خبری از شرکت های دیگه نیست ؟
تا 19ـهم همه باید لیست بدن.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر