پینر مور : ما نیاز به این نداریم که بیشتر COD بفروشیم !

• Thread starter Thread starter POW3R
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز

POW3R

کاربر سایت
20110819petermoore.jpg

جناب پیتر مور که به تازگی به عنوان رییس بخش اجرایی EA منصوب شدند طی یه مصاحبه با Gamestop داشتند گفتند که ما به این اهمیت نمیدیم که کمتر از COD بفروشیم و قصد ما Market Sharing هست و اون هم یک شبه امکان پذیر نیست!
ایشون اضافه کردند که پارسال بازی COD:BO نزدیک به 90 % بازار فروش رو در دست داشته که ما امسال قصد داریم اون رو به 70% کاهش بدیم! ما نیاز نداریم بیشتر از COD بفروشیم تا موفق باشیم ! ما یه استراتژی دراز مدت داریم که از امسال استارت اون رو زدیم .
ایشون بازی FIFA مثال زدن و برجستگی این بازی نسبت به PES اشاره کردن که برای بقیه Ip ها هم مثل Crysis . Battlefeild و MOH قصیه مشابه وجود دارد
خیلی خلاصه کردم کل حرفاشونو به بزرگی خودتون ببخیشد
منبع

داداش ما کارت درسته =)) من دیگه بحثی نمی کنم :))

پول ندارن lt 1.91 بریزن =)) واااااااااااای خدا چقدر خندیدم کل عوض اعصاب خورد شدنم الان حل شد =))
ایقدر می خندی بپا دندونات سرما نخوره

---------- نوشته در 07:22 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:19 PM ارسال شده بود ----------

اکتیویژن کجا بانجی رو خریده؟:blink: فقط بازی بعدیش رو قراره منتشر کنه.
بانجی هم داره بازی خودش رو میسازه با اسم رمز Tiger. کاری با CoD نداره.
این یک نظر در مورد آینده بود آینده هم قابل پیشبینی نیست

میدونی چیه الان زنگ زدم به دوستام گفتم واقعیت رو به من بگن. همشون اعتراف کردن که پول ندارن LT+ 1.91 بریزن واسه همون میرن BF بازی می کنن. من خیلی ناراحتم الان :( حق با تو بود.

• Like
Reactions: VahiD_ST
میدونی چیه الان زنگ زدم به دوستام گفتم واقعیت رو به من بگن. همشون اعتراف کردن که پول ندارن LT+ 1.91 بریزن واسه همون میرن BF بازی می کنن. من خیلی ناراحتم الان :( حق با تو بود.
حالا ما یه حرفی زدیم درضم الان رفتم لایو دیدم تمام فرندات دارن bo بازی می کنند!

الان من دست گذاشتم رو نقطه ضعف bf3 چرا در مورد داستان حرفی نمی زنی الان بتلفیلد 3 شخصیت های مثل کاپیتان پرایس داره؟که نداره به هر حال الان مپ های کوچک بیشتر طرف دار داره
اتفاقعا بزرگترین مشکل این بازی نداشتن داستاندرست حسابی بود

بزرگترین ایراد بازی اینه که بازی داستان خوبی نداره؟ مگه بازی Adventure هست؟! آهان پس تو بتلفیلد اگه مپ هاش کوچیک باشه بازی خوب میشه... نه؟ یعنی اگه جنگی تو آینده رخ بده میان اطراف منطقه ی جنگی حصار میکشن و میگن هرکی پاشو از این منطقه ی کوچیک بذاره بیرون Game Over میشه؟ :دی
اونهایی هم که میان مپ کوچیک انتخاب میکنن اکثرا دوست دارن بدون هیچ تاکتیکی بازی رو ببرن جلو. ببین CoD به مراتب راحت تر از BF هست. چون نیاز به تاکتیک بیشتری داره. نمیتونی سرت رو بندازی پایین بری جلو. چون اکثرا فن های CoD عشق شوتینگ هستند میان تند تند کشتن رو به با تاکتیک کشتن ترجیح میدن.

خوب جا داره در ادامه ی بحثمون یک تعریفی از یه پدیده ی نجومی داشته باشم :دی
شهاب سنگ ها اجرامی هستند که از سیارات یا کرات دیگر جدا شده اند. وقتی این اجرام به مدار زمین میرسند بستگی به جرمش قابل مشاهده میشوند. بعد از مدتی این شهاب سنگ از دیده ها محو میشود :دی

البته مشکلات خانوادگی هم مانع از این کار میشد که نمیشه تو این فروم توضیح داد.

الان من دست گذاشتم رو نقطه ضعف bf3 چرا در مورد داستان حرفی نمی زنی الان بتلفیلد 3 شخصیت های مثل کاپیتان پرایس داره؟که نداره به هر حال الان مپ های کوچک بیشتر طرف دار داره

حالا مثلا کاپیتان پرایس خیلی شخصیت پردازی داره ... ؟

مشکل اینجاست BF3 نمیاد شخصیت فوق تخیلی که چیزی از Terminator کمتر ندارن رو نشون بده ! من نمیدونم این میشه چه شخصیت پردازی ؟! این اصلا شخصیت پردازی نیست ، مسخره بازیه برای این سبک بازی !! (Halo که نیست ! بازیایی هستن که ادعای Real بودن دارن)

بزرگترین ایراد بازی اینه که بازی داستان خوبی نداره؟ مگه بازی Adventure هست؟! آهان پس تو بتلفیلد اگه مپ هاش کوچیک باشه بازی خوب میشه... نه؟ یعنی اگه جنگی تو آینده رخ بده میان اطراف منطقه ی جنگی حصار میکشن و میگن هرکی پاشو از این منطقه ی کوچیک بذاره بیرون Game Over میشه؟ :دی
اونهایی هم که میان مپ کوچیک انتخاب میکنن اکثرا دوست دارن بدون هیچ تاکتیکی بازی رو ببرن جلو. ببین CoD به مراتب راحت تر از BF هست. چون نیاز به تاکتیک بیشتری داره. نمیتونی سرت رو بندازی پایین بری جلو. چون اکثرا فن های CoD عشق شوتینگ هستند میان تند تند کشتن رو به با تاکتیک کشتن ترجیح میدن.

خوب جا داره در ادامه ی بحثمون یک تعریفی از یه پدیده ی نجومی داشته باشم :دی
شهاب سنگ ها اجرامی هستند که از سیارات یا کرات دیگر جدا شده اند. وقتی این اجرام به مدار زمین میرسند بستگی به جرمش قابل مشاهده میشوند. بعد از مدتی این شهاب سنگ از دیده ها محو میشود :دی

البته مشکلات خانوادگی هم مانع از این کار میشد که نمیشه تو این فروم توضیح داد.
الان ندای وظیفه هم نقشه ای خیلی بزرگ مثل داره و هم نقشه های کوچک
اعقلا باید یک نقشه کوچک بزاره برای نمونه که با دو و سه نفر free fo all بازی کرد
الان bf3 این امکان رو به تو نداده که به تو 4 نفره بازی کنی چطور میشه 4 نفره تو یک نقشه بزرگ بازی کرد
مردم بیشتر سبک هیچانی و آرکید رو دوست دارن

---------- نوشته در 08:00 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:58 PM ارسال شده بود ----------

مشکل اینجاست BF3 نمیاد شخصیت فوق تخیلی که چیزی از Terminator کمتر ندارن رو نشون بده ! من نمیدونم این میشه چه شخصیت پردازی ؟! این اصلا شخصیت پردازی نیست ، مسخره بازیه برای این سبک بازی !! (Halo که نیست ! بازیایی هستن که ادعای Real بودن دارن)
جالب هست من خودم هالو رو همیشه بازی می کنم
کسی از شخصیت تخیلی مثل Terminatorحرف نزد از شخصیت های مثل کاپیتان پرایس حرف می زنم

فکر نکم اینطوری اعلام کردنش با سیاست های اقتصادیشون جور باشه! البته صلاح مملکت خویش بزرگان دانند ولی از الان در مقال فروش چراغ سبز زد!(انتظار داشتم اینطوری شه)

حالا مثلا کاپیتان پرایس خیلی شخصیت پردازی داره ... ؟
کاپیتان پرایس تو cod 2 بوده باید بتلفید یه چهار تا نسخه بعدش بیاد تا به پرایس برسه
حالا پرایس ول کن الان شما شخصیت های black ops بیشتر یادتون هست یا bc2
من میگم دایس تو ساخت یک داستان توپ مشکل داره

حالا مثلا اگه از داستان BF3 فعلا چیزی رو نکنن، بازی شکست می خوره؟ :|
فکر کنم عده ای دارن فقط برای اینکه بگن BF3 داستان در پیت داره و همین خودش عاملی هست برای شکست در مقابل MW3.
بزارین از داستان بازی چیز درست و حسابی بگن بعد ابراز احساسات منفیتون رو فوران کنین. :|

کاپیتان پرایس تو cod 2 بوده باید بتلفید یه چهار تا نسخه بعدش بیاد تا به پرایس برسه
پرایس تو COD 2 با اونی که تو MW بود با هم فرق دارن.

حالا پرایس ول کن الان شما شخصیت های black ops بیشتر یادتون هست یا bc2
من خودم فن COD هستم ولی انصافا از بس تو Black OPS می گفت Dragovich, Kravchenko, Steiner, All MUST Die من یکی تا آخر عمرم هیچ وقت اسم این 3 تا را فراموش نمی کنم :دی

حالا مثلا اگه از داستان BF3 فعلا چیزی رو نکنن، بازی شکست می خوره؟ :|
فکر کنم عده ای دارن فقط برای اینکه بگن BF3 داستان در پیت داره و همین خودش عاملی هست برای شکست در مقابل MW3.
بزارین از داستان بازی چیز درست و حسابی بگن بعد ابراز احساسات منفیتون رو فوران کنین. :|
ما می گیم گیمپلی کالاف همیشه بهترین گیمپلی بوده چون با اصل هیجان رو به رو هستید همون عنصری که bf3 کم داره

احد چه ربطی داره؟؟؟مگه bf شبیه ساز جنگ هست؟؟؟؟اگر شبیه ساز هست پس respawn هم نباید داشته باشه:d
در مورد باقی پستتون هم من موافق نیستم.نگاه کن،نوع این 2 بازی جوری هست که اصلا نمیشه به صورت قطعی نظر داد.یعنی بگی cod راحت هست.یا هرکی cod بازی میکنه نوب هست.این حرفا اصلا درست نیست.وقتی میگی آسونتر هست،یعنی اکثرا باید بتونن این بازی رو خوب بازی کنن.ولی به هیچ وجه اینطور نیست.یعنی کسی که bf خوب بازی کنه ممکنه بیاد cod بزنه و گریش در بیاد(از این نمونه ها زیاد دیدم)اما کسی که cod میزنه معمولا تو bf هم میتونه خوب بازی کنه.همین موضوع نشون دهنده این هست که این موضوع که bf سخت هست و cod نوب پسند،کاملا از بین بره.به طور کلی هر کدوم از 2 بازی یک چیز رو به گیمر میده.bf یه جنگ با حوصله و تاکتیک.ولی cod یه جنگ سرعتی که به مهارت فوق العاده زیاد بازیباز در شوتینگ و عکس العمل نیاز داره.هر 2 بازی هم طرفدارای خاص خودشون رو دارن.

ما می گیم گیمپلی کالاف همیشه بهترین گیمپلی بوده چون با اصل هیجان رو به رو هستید همون عنصری که bf3 کم داره

خیلی ببخشید دوست عزیز شما مگه گیم پلی BF3 رو بازی کردید که میگید هیجان رو نداره ؟!! این بازی اگر مشکلی در گیم پلی داشت و از نداشتن هیجان در بازی بهره میبرد ، تو GAMESCOM بهترین بازی شناخته نمیشد . اینقدر با تعصب نظر ندید .

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or