پینر مور : ما نیاز به این نداریم که بیشتر COD بفروشیم !

POW3R

کاربر سایت
Oct 11, 2007
2,483
نام
کیان
20110819petermoore.jpg

جناب پیتر مور که به تازگی به عنوان رییس بخش اجرایی EA منصوب شدند طی یه مصاحبه با Gamestop داشتند گفتند که ما به این اهمیت نمیدیم که کمتر از COD بفروشیم و قصد ما Market Sharing هست و اون هم یک شبه امکان پذیر نیست!
ایشون اضافه کردند که پارسال بازی COD:BO نزدیک به 90 % بازار فروش رو در دست داشته که ما امسال قصد داریم اون رو به 70% کاهش بدیم! ما نیاز نداریم بیشتر از COD بفروشیم تا موفق باشیم ! ما یه استراتژی دراز مدت داریم که از امسال استارت اون رو زدیم .
ایشون بازی FIFA مثال زدن و برجستگی این بازی نسبت به PES اشاره کردن که برای بقیه Ip ها هم مثل Crysis . Battlefeild و MOH قصیه مشابه وجود دارد
خیلی خلاصه کردم کل حرفاشونو به بزرگی خودتون ببخیشد
منبع

SΛDrA-HhH

Gold User
May 5, 2011
14,582
نام
شیخ صدرا
آقا به خدا من خودم میرم 10 تا از بازی ـتون میخرم فقط بی خیال شید بابا...اَه!

هر بار بخش اخبار ـو باز میکنم یا اینا به اونا فحش دادن یا اونا به اینا فحش دادن یا این اونو آدم حساب نمیکنه یا اون اینو آدم حساب نمیکنه....

• Like
Reactions: Rav3n Heart

Bax

کاربر سایت
Aug 16, 2009
1,235
نام
حمید
من این مور رو خیلی قبول دارم و حرفش کاملا منطقی هست . به نظرم تا همین حالاش هم بتلفیلد بسیار موفق بوده و این که CoD بیشتر بفروشه از خوبی های این بازی کم نمی کنه . >:d<
پ.ن : کاش توی ماکروسافت می موند .

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968

جناب پیتر مور که به تازگی به عنوان رییس بخش اجرایی EA منصوب شدند طی یه مصاحبه با Gamestop داشتند گفتند که ما به این اهمیت نمیدیم که کمتر از COD بفروشیم و قصد ما Market Sharing هست و اون هم یک شبه امکان پذیر نیست!
ایشون اضافه کردند که پارسال بازی COD:BO نزدیک به 90 % بازار فروش رو در دست داشته که ما امسال قصد داریم اون رو به 70% کاهش بدیم! ما نیاز نداریم بیشتر از COD بفروشیم تا موفق باشیم ! ما یه استراتژی دراز مدت داریم که از امسال استارت اون رو زدیم .
ایشون بازی FIFA مثال زدن و برجستگی این بازی نسبت به PES اشاره کردن که برای بقیه Ip ها هم مثل Crysis . Battlefeild و MOH قصیه مشابه وجود دارد
خیلی خلاصه کردم کل حرفاشونو به بزرگی خودتون ببخیشد
منبع
دقيقا همون چيزي كه من گفتم !!
بتلفيلد 3 پيشمرگ موفقيت هاي آتي هست !!

Behnam_Yakuza

کاربر سایت
Feb 28, 2011
3,073
نام
بهنام
ما یه استراتژی دراز مدت داریم که از امسال استارت اون رو زدیم .
تصحیح میکنم: ما یک هایپ طولانی مدت و وسیع داریم تا تو مغز همه بچپونیم که COD آشغاله ولی BF عالیه...که از امسال استارتش رو زدیم...

• Like
Reactions: .:Pouria:.

Siavash_MH

FCB
کاربر سایت
Apr 10, 2011
3,651
حرفش کاملا واقعیت و منطقیه
و کاملانم درست میگه
با یک بازی نمیشه یه سری پرفروش رو شکست داد
رنامه طولانی مدت میخواد که همین برنامم داره EA

S.dante

کاربر سایت
Oct 17, 2009
660
نام
شهریار
بدبخت حرف درستی زده!
اگه بازیشون کیفیت بهتری داشته باشه خب مطمئنا مردم به سمت BF جذب میشن،اما کم کم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر