پینر مور : ما نیاز به این نداریم که بیشتر COD بفروشیم !

• Thread starter Thread starter POW3R
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز

POW3R

کاربر سایت
20110819petermoore.jpg

جناب پیتر مور که به تازگی به عنوان رییس بخش اجرایی EA منصوب شدند طی یه مصاحبه با Gamestop داشتند گفتند که ما به این اهمیت نمیدیم که کمتر از COD بفروشیم و قصد ما Market Sharing هست و اون هم یک شبه امکان پذیر نیست!
ایشون اضافه کردند که پارسال بازی COD:BO نزدیک به 90 % بازار فروش رو در دست داشته که ما امسال قصد داریم اون رو به 70% کاهش بدیم! ما نیاز نداریم بیشتر از COD بفروشیم تا موفق باشیم ! ما یه استراتژی دراز مدت داریم که از امسال استارت اون رو زدیم .
ایشون بازی FIFA مثال زدن و برجستگی این بازی نسبت به PES اشاره کردن که برای بقیه Ip ها هم مثل Crysis . Battlefeild و MOH قصیه مشابه وجود دارد
خیلی خلاصه کردم کل حرفاشونو به بزرگی خودتون ببخیشد
منبع

کم آوردن :))
اشکال نداره عمو موری جون.
همون 20 درصد رو نمیتونید ازشون بگیرید.

اقا از این چیزا نگو هرکسی بر ضد bf3 باشه به علت خیانتکار بودن و توهین به فن های bf باید اعدام بشه;)

===========================================

اکتی حرف بزنه میگن کم اورده میخواد با این حرف که ea رو محکوم میکنم خرابکاریش رو درست کنه ولی اگه از طرف ea گفته بشه ما فقط میتونیم 30% رو به دست بگیریم و دنبال فروش و اینجور چیزا نیستیم که همش خالی بندی هست میشه یک استراتژی فوق العاده.

کم آوردن :))
اشکال نداره عمو موری جون.
همون 20 درصد رو نمیتونید ازشون بگیرید.

آخه جالبش اینه طرفدارای BF3 امسال شرط بسته بودند فروشش از mw3 بیشتر میشه کلی هم خبر های رنگارنک از آمازون و ..............گذاشته بودند :lol: :lol:
الان خودشون میگن حتی نصف mw3 را هم نمیفروشیم :lol:

دیگه مسخره بازی رو گذاشتم کنار و از الان جدی هستم
EA Game تمام کاری برای BF3 می کنه برنامه ریزی شده شد
اون ها می خوان با یک استراتیژیکی خوب تو چند سال از Call Of Duty جلو بزنند
مثل فیفا که تونستند به PESرو جلو بزنند اما اکتیویژن همین طور نوایسدا نگاه کنه
70 درصد خیلی زیاد هست به نظر من بعید هست این طور عملی بشه
البته هنوز تریلر درست حسابی از MW3 نیمده
تو پیش فروش ها الان GeOW3 اول هست دوم هم MW3 سوم هم BF3 هست
پارسال بدکمپانی 2 حتی از هیلو که بازی انحصاری بود کمتر فروش کرد

آخرین ویرایش:
آخه جالبش اینه طرفدارای BF3 امسال شرط بسته بودند فروشش از mw3 بیشتر میشه کلی هم خبر های رنگارنک از آمازون و ..............گذاشته بودند :lol: :lol:
نخند !:| لینک بده کجا طرفدارای battlefield اومدن گفتن فروشش قراره بیشتر از duty call شماها بشه؟!

خوبه خوبه
خوشحال باشيد كه COD بيشتر ميفروشه
خوشحال باشيد كه EA اعلام كرده كمتر ميفروشه
كيف كنيد
پورسانتتون هم از طرف اكتي واريز ميشه به حساب بانكيتون در سوييس :))
-----------------
@:
Morteza
Gartall

لینک شرط بندی رو بده.:|
به حق چیزهای نشنیده.:|

اون موقع که ملت تو کل دنیا Battlefield 2 بازی می کردن میخوام بدونم Call of Duty کجای دنیا رو گرفته بود؛ حالا دیگه Battlefield 1942 بماند.
نشد دیگه :|:دی ...
قدیم هر کی هر چی بوده واسه خودش بوده :دی منم میگم اون موقع که Winning Eleven تو دنیا میترکوند کسی تف تو روی Fifa نمینداخت :دی اما الآن حتی من لجوج و متعصب روی PES , WE هم Fifa باز شدم :دی ! نه تنها من ، بلکه خیلیای دیگه هم همینطور ...
ببین کلا هرچی که بهتر باشه "جمیع ملت" میرن طرفش ؛ یه عنوان با میانگین بالای 90 و فروش بارسلونایی(منظورم MW2 ـه) ، تحت هیچ شرایطی نمیتونه ضعیف یا حتی متوسط باشه .
پیرامون خبر هم بروبچ گفتن:دی ! کم آوردن آقا ... شاخ و دم نداره که .
من یه سوال میپرسم ، فک کنم فروش که تکلیفش معلومه ، :دی ، اگه متای BF3 هم از MW3 کمتر شد دیگه حرفی نیست ؟:دی

نخند !:| لینک بده کجا طرفدارای battlefield اومدن گفتن فروشش قراره بیشتر از duty call شماها بشه؟!

لینک شرط بندی رو بده.:|
به حق چیزهای نشنیده.:|

منظور فرخ همون امار رشد 2000 درصدی بازی BF3 هستش که سایت Amazon چند روز پیش گزاشته بود و بازی MW3 فقط 300 درصد رشد داشت .

من بدون رو چه حسابی می گن بتلفیلد 3 بهتر از کالاف هست!
ما اگه یه سری بزنیم به بدکمپانی 2 بازی اصلا داستان درست حسابی نداره
از لحاظ شخصیت پردازی کاملا ضعیف هست به نظر شما داستان bf3 به پای داستان بازی کاپیتان پرایس میرسه ؟
من تو این bf3 یک شخصیت درصد حسابی ندیدم که با قیافش حال کنم همشون لباس چنگ تنشون هست
همه دارن تو دینا mw2 و black ops بازی می کنند یعنی بهترین مولتی داره
اونا دلشون خوش که تو pc طرفدار زیاد داره تا حالا چه شاهکاری از استیدیو دایس دیدید که این دومیش باشه
چرا نمی گید مولتی مدال هنور رو افتضاح زده
من خودم لایو باز هستم 90 فرند دارم خوب موقع که داشبورد جدید امد کالاف از کار انداخت ولی کسی طرف بتلفیلد بد کمپانی نرفت حتی یک فرند هم نرفت همه رفتند طرف cod 4 یکی اینجا به من بگه چرا کسی طرف bc2 نرفت
دلیلش هم اینکه مولتی مخرفی داره ولی شما نمی خواد باور کنید من می گم مپ های خیلی بزرگ هست که آدم توش گم میشه بازم شما می خندید
حالا این حرف من هم بار ها تو فروش اثبات شده
این اکتیویژن عین خیالنش نیست چون دقیق میدونه bf3 اصلا رقیبی نیست
bf3 امده چیزهای بد نخور رو افزایش داده مثل تخریب پذیری آدم وقتی دو هیچان هست تخریپ پذیری و گرافیک بدرد چش می خوره

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or