پینر مور : ما نیاز به این نداریم که بیشتر COD بفروشیم !

• Thread starter Thread starter POW3R
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز

POW3R

کاربر سایت
20110819petermoore.jpg

جناب پیتر مور که به تازگی به عنوان رییس بخش اجرایی EA منصوب شدند طی یه مصاحبه با Gamestop داشتند گفتند که ما به این اهمیت نمیدیم که کمتر از COD بفروشیم و قصد ما Market Sharing هست و اون هم یک شبه امکان پذیر نیست!
ایشون اضافه کردند که پارسال بازی COD:BO نزدیک به 90 % بازار فروش رو در دست داشته که ما امسال قصد داریم اون رو به 70% کاهش بدیم! ما نیاز نداریم بیشتر از COD بفروشیم تا موفق باشیم ! ما یه استراتژی دراز مدت داریم که از امسال استارت اون رو زدیم .
ایشون بازی FIFA مثال زدن و برجستگی این بازی نسبت به PES اشاره کردن که برای بقیه Ip ها هم مثل Crysis . Battlefeild و MOH قصیه مشابه وجود دارد
خیلی خلاصه کردم کل حرفاشونو به بزرگی خودتون ببخیشد
منبع

تریلر BF دیدم یک ساعت فقط تو زیر زمین بود و یه رب هم میدوید
تو اولین mw3 رو دیدی؟

---------- نوشته در 08:30 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:24 PM ارسال شده بود ----------

ما و شما که اصلا بتونیم آنلاین این بازی رو بازی کنم رو pc که باید کرد بشه که نمیشه اعقلا تو استم هم نیست که بتونی cd key این بازی رو بخری
رو ایکس باکس هم فقط 7 روز بیشتر تریال نمیده
شما اندازه دارید بازی که توش ایرانی می کشند نسخه اورجینالش تو ایران گیر بیاد!
پس خیلی دنبال این بازی نرید چون جز سینگل پلیر سودی بیشتر نمی کنید
یکی از فرقهای منو تو اینه که شما Lt 1.9 میکنی دستگاه مبارک رو من ارجینال میخرم با قیمت همون 60 دلار!
بعدم اگه بازی برام خوب نباشه فشاره زیادی روم میاد مثل همین قضیه BO شما هم سعـــــــــی کن یکم با منطق حرف بزنی دوست عزیز

@Dastan : شما اطلاع نداری از جماعتی که آنلاین بازی میکنن،الکی برچسب خودتو به ما نزن، خیلیا هستن که Pre Order کردن الان، اون زمانی که همه سینگل بازی میکردن خیلی وقته گذشته، اگرم شما هنوز تو اون فازی تقصیره خودته!
========================
هر دفعه یهکی از این اخبارا یکی میزنه، تو 2 ساعت 5 صفحه میره جلو، 2نفر اخطار میگیرن یا بسته میشه تاپیک، دیگه درس عبرت نمیگیرین؟ بس نیست؟ شورشو در آوردین دیگه خدایی! همش حرفهای تکراری، جوابای تکراری!

بخدا شما خیلی بیکارین. دوتا شرکت دارن 2تا بازی میسازن که واسشون سود ملیاردی داره اونوقت شما بخاطر 4تا دونه تریلر افتادید جون همدیگه. هیچ وقت تریلر نشون نمیده بازی خوبه یا بده صبر کنید هم cod و هم bf بیاد اونوقت همدیگرو تیکه پاره کنین. واقعا که...

کم آوردن :))
اشکال نداره عمو موری جون.
همون 20 درصد رو نمیتونید ازشون بگیرید.
آخه جالبش اینه طرفدارای BF3 امسال شرط بسته بودند فروشش از mw3 بیشتر میشه کلی هم خبر های رنگارنک از آمازون و ..............گذاشته بودند :lol: :lol:
الان خودشون میگن حتی نصف mw3 را هم نمیفروشیم :lol:
نشد دیگه :|:دی ...
قدیم هر کی هر چی بوده واسه خودش بوده :دی منم میگم اون موقع که Winning Eleven تو دنیا میترکوند کسی تف تو روی Fifa نمینداخت :دی اما الآن حتی من لجوج و متعصب روی PES , WE هم Fifa باز شدم :دی ! نه تنها من ، بلکه خیلیای دیگه هم همینطور ...
ببین کلا هرچی که بهتر باشه "جمیع ملت" میرن طرفش ؛ یه عنوان با میانگین بالای 90 و فروش بارسلونایی(منظورم MW2 ـه) ، تحت هیچ شرایطی نمیتونه ضعیف یا حتی متوسط باشه .
پیرامون خبر هم بروبچ گفتن:دی ! کم آوردن آقا ... شاخ و دم نداره که .
من یه سوال میپرسم ، فک کنم فروش که تکلیفش معلومه ، :دی ، اگه متای BF3 هم از MW3 کمتر شد دیگه حرفی نیست ؟:دی

از همون اولش هم مشخص بود که BF3 تو فروش نمیتونه به MW3 برسه اما من یه سوال از این دوستان باتجربه سایت دارم فروش یه بازی یا یه محصول معیاری واسه برتری اون حساب میشه ؟
پس اگه اینجوریه تو نسل حاضر بهترین کنسول از همه لحاظ Wii بوده PS3 و 360 اصلا در حد Wii نیستن فکر کنم میانیگین امتیاز بازیهای انحصاریش هم بیشتر باشه
Bad company 2 ثابت کرد همه نمی تونن BF را خوب بازی کنن اما COD یه بازیه که با امکاناتی که به پلیرها میده باعث میشه همه خوب بازی کنن ، وقتی MW2 اومد ازیه تنیسور حرفه ای مثل Andy murray که گیمر حرفه ای نیست تا یه بازیکن حرفه ای که چندین سال COD4 را حرفه ای بازی کرده همه در کنار هم قرار میگیرن و آخر بازی خیلی فاصله امتیازی ندارن ، فروش COD تنها به خاطر اینه که ساخته میشه تا همه را راضی نگه داره وقتی تو هر سری یه Map کوچیک مثل Rust ، Nuketown و... میذاره بعد سرورهای 24 نفره تو این map بازی میکنن غیر از اینه که این Map ها را گذاشتن که اونایی که ضعیف ترن بیان تو این Map ها چشاشون را ببندن تیر بزنن من تو نسخه PC سرورهای خود Teryarch را دیدم که HQ Hardcore nuketown بود
زیاد میشه دلیل آورد واسه عامه پسند بودن نوع گیم پلی که اکتیویژن بعد از COD4 شروع به ساختنش کرد
پس فکر کنم هر کسی میدونه از بازی کردن این بازیها چی میخواد و میره اون بازی را میخره

یک حرف منطقی میزنم فکر کنم همه این حرف ها قبول کنند
تا الان 7 نسخه ندای وظیفه امده خوب هر کدون به نسبت نسخه قبلی خیلی تغییر کرده ولی گیمی خیلی خیلی تغییر نکرده بازی های که هر سال پشت سرهم میاد نمی تونند خیلی تو گیمپلی دست کاری بکنند فقط تو بخش های مولتی چند تا چیز جدید اضافه کنند و داستان بازی تغییر بدن
اگر اکتیویژن می خواد از رقیبش کم نیاره باید یه تغییراتی تو گیمپلی و تو بخش مولتی بده و گرافیک بازی رو بالا ببره
هنوز نمیشه گفت کدوم بهتره باید بازی کرد که تشخیص داد
تریلر ها چیزی رو معلوم نمی کنند
من این حرف های که قبلا زدم روی سابقه این بازی ها بوده که بدون شک کالاف بهتر از میدان نبرد هست کسی از نسخه mw3 و bf3 حرفی نزد

تا الان 7 نسخه ندای وظیفه امده خوب هر کدون به نسبت نسخه قبلی خیلی تغییر کرده ولی گیمی خیلی خیلی تغییر نکرده بازی های که هر سال پشت سرهم میاد نمی تونند خیلی تو گیمپلی دست کاری بکنند فقط تو بخش های مولتی چند تا چیز جدید اضافه کنند و داستان بازی تغییر بدن
اگر اکتیویژن می خواد از رقیبش کم نیاره باید یه تغییراتی تو گیمپلی و تو بخش مولتی بده و گرافیک بازی رو بالا ببره
من این حرف های که قبلا زدم روی سابقه این بازی ها بوده که بدون شک کالاف بهتر از میدان نبرد هست کسی از نسخه mw3 و bf3 حرفی نزد
جــداً ؟! :-/
از نظر خیلی ها کالاف بهترین هست
تمام حرف های من رو نسخه های قبلی و سابقه این بازی هست من با توجه به سابقه این بازی می گم بهترین هست
ولی bf سابقه آنچنانی نداره

این EA و اکتیویژن چرا مثله سگ و گربه افتادن به جون هم اینا که مشکلی نداشتن با هم:-/
همش زیر سر گیمراست اونا نخوان هایپ کنن گیمرا می کنن.
هنوز نمیشه گفت کدوم بهتره باید بازی کرد که تشخیص داد.
عجب!
سکرین شات و تریلر از مراحل و گیمپلی ...بوقن!
پس استدلال چیه برای جلب مشتری؟ احیانا بازی دو تومنی که اگه خوشت اومد آنلاین پس بخری!

آخرین ویرایش:
از همون اولش هم مشخص بود که BF3 تو فروش نمیتونه به MW3 برسه اما من یه سوال از این دوستان باتجربه سایت دارم فروش یه بازی یا یه محصول معیاری واسه برتری اون حساب میشه ؟
پس اگه اینجوریه تو نسل حاضر بهترین کنسول از همه لحاظ Wii بوده PS3 و 360 اصلا در حد Wii نیستن فکر کنم میانیگین امتیاز بازیهای انحصاریش هم بیشتر باشه
Bad company 2 ثابت کرد همه نمی تونن BF را خوب بازی کنن اما COD یه بازیه که با امکاناتی که به پلیرها میده باعث میشه همه خوب بازی کنن ، وقتی MW2 اومد ازیه تنیسور حرفه ای مثل Andy murray که گیمر حرفه ای نیست تا یه بازیکن حرفه ای که چندین سال COD4 را حرفه ای بازی کرده همه در کنار هم قرار میگیرن و آخر بازی خیلی فاصله امتیازی ندارن ، فروش COD تنها به خاطر اینه که ساخته میشه تا همه را راضی نگه داره وقتی تو هر سری یه Map کوچیک مثل Rust ، Nuketown و... میذاره بعد سرورهای 24 نفره تو این map بازی میکنن غیر از اینه که این Map ها را گذاشتن که اونایی که ضعیف ترن بیان تو این Map ها چشاشون را ببندن تیر بزنن من تو نسخه PC سرورهای خود Teryarch را دیدم که HQ Hardcore nuketown بود
زیاد میشه دلیل آورد واسه عامه پسند بودن نوع گیم پلی که اکتیویژن بعد از COD4 شروع به ساختنش کرد
پس فکر کنم هر کسی میدونه از بازی کردن این بازیها چی میخواد و میره اون بازی را میخره
خیلی جالبه یکی منو روشن کنه:
موقعی که بحث سر BF و MW3 هست فروش بیشتر معیاری برای موفقیت یه بازی نیست ولی وقتی دعوا سر Forza 3 و GT5 ـه فروش بیشتر موفقیت بازی رو نشون میده!!!:-/
من فن هیچ کدوم نیستم ولی نباید معیارهای موفقیت رو سر هر بازی که دوست داریم یه چیز دیگه بگیم.

خیلی جالبه یکی منو روشن کنه:
موقعی که بحث سر BF و MW3 هست فروش بیشتر معیاری برای موفقیت یه بازی نیست ولی وقتی دعوا سر Forza 3 و GT5 ـه فروش بیشتر موفقیت بازی رو نشون میده!!!:-/
من فن هیچ کدوم نیستم ولی نباید معیارهای موفقیت رو سر هر بازی که دوست داریم یه چیز دیگه بگیم.
فک کنم گفته برتری نه موفقیت.ممکنه بازی فروش خودشو کنه هرچند کمتر از CoD اما از لحاظ کیفیت برتره.

چی چی میگی برار.

1- گیم پلیِ CoD 1 با CoD 2 خیلی خیلی خیلی فرق داشت.
2- بین CoD 1 و CoD 2 و CoD: MW هرکدوم حدود 2 سال فاصلست.

میدونی چیه الان زنگ زدم به دوستام گفتم واقعیت رو به من بگن. همشون اعتراف کردن که پول ندارن LT+ 1.91 بریزن واسه همون میرن BF بازی می کنن. من خیلی ناراحتم الان :( حق با تو بود.
بیا
خوب شد dastan ؟
راحت شدی؟
تو از فقر حاکم بر جامعه پرده برداشتی!!!!
تو باعث این اعتراف تلخ بودی:d

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or