پینر مور : ما نیاز به این نداریم که بیشتر COD بفروشیم !

• Thread starter Thread starter POW3R
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز

POW3R

کاربر سایت
20110819petermoore.jpg

جناب پیتر مور که به تازگی به عنوان رییس بخش اجرایی EA منصوب شدند طی یه مصاحبه با Gamestop داشتند گفتند که ما به این اهمیت نمیدیم که کمتر از COD بفروشیم و قصد ما Market Sharing هست و اون هم یک شبه امکان پذیر نیست!
ایشون اضافه کردند که پارسال بازی COD:BO نزدیک به 90 % بازار فروش رو در دست داشته که ما امسال قصد داریم اون رو به 70% کاهش بدیم! ما نیاز نداریم بیشتر از COD بفروشیم تا موفق باشیم ! ما یه استراتژی دراز مدت داریم که از امسال استارت اون رو زدیم .
ایشون بازی FIFA مثال زدن و برجستگی این بازی نسبت به PES اشاره کردن که برای بقیه Ip ها هم مثل Crysis . Battlefeild و MOH قصیه مشابه وجود دارد
خیلی خلاصه کردم کل حرفاشونو به بزرگی خودتون ببخیشد
منبع

اون مثالی که در مورد فیفا زد تا حد زیادی باید جلوی اضافی توی تاپیک رو بگیره. :دی

من بدون رو چه حسابی می گن بتلفیلد 3 بهتر از کالاف هست!
ما اگه یه سری بزنیم به بدکمپانی 2 بازی اصلا داستان درست حسابی نداره
از لحاظ شخصیت پردازی کاملا ضعیف هست به نظر شما داستان bf3 به پای داستان بازی کاپیتان پرایس میرسه ؟
من تو این bf3 یک شخصیت درصد حسابی ندیدم که با قیافش حال کنم همشون لباس چنگ تنشون هست
همه دارن تو دینا mw2 و black ops بازی می کنند یعنی بهترین مولتی داره
اونا دلشون خوش که تو pc طرفدار زیاد داره تا حالا چه شاهکاری از استیدیو دایس دیدید که این دومیش باشه
چرا نمی گید مولتی مدال هنور رو افتضاح زده
من خودم لایو باز هستم 90 فرند دارم خوب موقع که داشبورد جدید امد کالاف از کار انداخت ولی کسی طرف بتلفیلد بد کمپانی نرفت حتی یک فرند هم نرفت همه رفتند طرف cod 4 یکی اینجا به من بگه چرا کسی طرف bc2 نرفت
دلیلش هم اینکه مولتی مخرفی داره ولی شما نمی خواد باور کنید من می گم مپ های خیلی بزرگ هست که آدم توش گم میشه بازم شما می خندید
حالا این حرف من هم بار ها تو فروش اثبات شده
این اکتیویژن عین خیالنش نیست چون دقیق میدونه bf3 اصلا رقیبی نیست
bf3 امده چیزهای بد نخور رو افزایش داده مثل تخریب پذیری آدم وقتی دو هیچان هست تخریپ پذیری و گرافیک بدرد چش می خوره

آخه من موندم سوژه قحط بود واسه مقایسه؟ :دی واسه مقایسه ی این 2 تا بازی میرن از شخصیت پردازی شروع میکنن؟! :دی
یعنی الا کریتوس رو بیارن BF3 شما میری بازیش میکنی؟! :دی
دز ضمن فروش بالای بازی مدیون شماره های قبلیه! متاسفانه سری CoD رشته کوهی توی فنهاش ایجاد کرده که مانع از رسیدن ابرهای باران زا به فن هاش میشه. همینم باعث میشه بدون در نظر گرفتن نقاط مثبت بازی سعی در تخریب بازی داشته باشن.
الان اینی که میگی بزرگ بودن مپ BF واست بی مفهومه مثل اینه که بگی CoD کجا و شخصیت پردازی کجا! :دی در ضمن یه نگاهی به اسم بازی هم بنداز. اگه مپهاش کوچیک بود که اسمش BF نبود. :دی

آخرین ویرایش:
@douchebag
اولا احترام و حرمت رو نگه داری چیزی ازت کم نمی شه .
دوما ، چیزی که از قبلا هم مسلم بود این بود که Bf3 هر چقدر هم قوی وارد میدون بشه نمی تونه COD رو که یه همچین فروش و اصالتی داره رو نمی تونه با خاک یکی کنه ! درسته وجود Bf3 امسال رغابت رو برای Mw3 تنگ کرده ولی از نظر من پیروز اصلی میدون Mw3 می شه ! هم فروشش خیلی بیشتر می شم متای بازیش اگه بالاتر نشه پایین تر هم از Bf3 نمی شه !!!!!

• Like
Reactions: Farh@d
به احتمال زیاد اکتیویژن تو این دور از مسابقه از نظر کیفیت شکست خواهد خورد اما مطمئنا خطر EA رو احساس و در سال های بعد دست به اقدامی جدی بزنه

اون مثالی که در مورد فیفا زد تا حد زیادی باید جلوی اضافی توی تاپیک رو بگیره. :دی

آخه من موندم سوژه قحط بود واسه مقایسه؟ :دی واسه مقایسه ی این 2 تا بازی میرن از شخصیت پردازی شروع میکنن؟! :دی
یعنی الا کریتوس رو بیارن BF3 شما میری بازیش میکنی؟! :دی
دز ضمن فروش بالای بازی مدیون شماره های قبلیه! متاسفانه سری CoD رشته کوهی توی فنهاش ایجاد کرده که مانع از رسیدن ابرهای باران زا به فن هاش میشه. همینم باعث میشه بدون در نظر گرفتن نقاط مثبت بازی سعی در تخریب بازی داشته باشن.
الان اینی که میگی بزرگ بودن مپ BF واست بی مفهومه مثل اینه که بگی CoD کجا و شخصیت پردازی کجا! :دی در ضمن یه نگاهی به اسم بازی هم بنداز. اگه مپهاش کوچیک بود که اسمش BF نبود. :دی
الان من دست گذاشتم رو نقطه ضعف bf3 چرا در مورد داستان حرفی نمی زنی الان بتلفیلد 3 شخصیت های مثل کاپیتان پرایس داره؟که نداره به هر حال الان مپ های کوچک بیشتر طرف دار داره
اتفاقعا بزرگترین مشکل این بازی نداشتن داستاندرست حسابی بود

ea برنامه ریزی بلندمدتی داره و اگر اکتی راهی رو بره که کونامی رفت شک نکنید بازاری که در اختیار اکتی هست از چنگش در میاره.ولی بعید میدونم اکتی به این راحتی میدون رو خالی کنه چون قضیه اکتی و کونامی زمین تا آسمون فرق میکنه.تو این نسل اکثر شرکتهای ژاپنی نزول کردن و برای همینم فیفا تونست با برنامه ریزی از پرو سبقت بگیره ولی اینکه bf هم در سالهای بعد بتونه از cod سبقت بگیره غیر ممکن نیست ولی بسیار دشواره.
در ضمن انقدر هم جک نگید.cod فروشش فوق العادست چون چیزی رو به گیمر میده که گیمهای ذیگه نمیدن.فقط همین.انقدر هم دلایل فلسفی نیارین.برای بزرگ کردن bf لازم نیست cod رو بکوبین.

• Like
Reactions: RoCoCo
@Dastan

احیانا شما رابطه با دوست قدیمی مون DANTE ندارید؟
البته هنوز تریلر درست حسابی از MW3 نیمده
چه جالب. تقریبا 2 ماه به عرضه بازی مونده هنوز تریلر درست حسابی نیومده :))

من بدون رو چه حسابی می گن بتلفیلد 3 بهتر از کالاف هست!
ما اگه یه سری بزنیم به بدکمپانی 2 بازی اصلا داستان درست حسابی نداره
از لحاظ شخصیت پردازی کاملا ضعیف هست به نظر شما داستان bf3 به پای داستان بازی کاپیتان پرایس میرسه ؟
من تو این bf3 یک شخصیت درصد حسابی ندیدم که با قیافش حال کنم همشون لباس چنگ تنشون هست
همه دارن تو دینا mw2 و black ops بازی می کنند یعنی بهترین مولتی داره
اونا دلشون خوش که تو pc طرفدار زیاد داره تا حالا چه شاهکاری از استیدیو دایس دیدید که این دومیش باشه
چرا نمی گید مولتی مدال هنور رو افتضاح زده
من خودم لایو باز هستم 90 فرند دارم خوب موقع که داشبورد جدید امد کالاف از کار انداخت ولی کسی طرف بتلفیلد بد کمپانی نرفت حتی یک فرند هم نرفت همه رفتند طرف cod 4 یکی اینجا به من بگه چرا کسی طرف bc2 نرفت
دلیلش هم اینکه مولتی مخرفی داره ولی شما نمی خواد باور کنید من می گم مپ های خیلی بزرگ هست که آدم توش گم میشه بازم شما می خندید
حالا این حرف من هم بار ها تو فروش اثبات شده
این اکتیویژن عین خیالنش نیست چون دقیق میدونه bf3 اصلا رقیبی نیست
bf3 امده چیزهای بد نخور رو افزایش داده مثل تخریب پذیری آدم وقتی دو هیچان هست تخریپ پذیری و گرافیک بدرد چش می خوره
شما کی بتلفید 3 رو بازی کردین که شخصیت درست و حسابی ازش ببینین یا نبینین؟ این نظرات خنده دار و بی منطقت دیگه داره اعصاب من رو به هم میریزه. مجبوری همینجوری بدون فکر حرف بزنی؟ چه شاهکاری از DICE دیدی این دومیش باشه؟ واقعا به حرف خودت خندت نمیگیره؟ یا دوست داری بهت بخندن؟ از کی وارد دنیای گیم شدی؟ اصلا قبل از BC2 بتلفیلد بازی کردی؟ شما لطف کن با دوستان لایو خودتون خوش باشید. اگر اینطوری شما لطف کن بیا تو لایو شب ساعت 12 به بعد دوستان من رو یه نیم نگاه بنداز که 90% ـشون دارن BF بازی میکنن. بدرد نخور هم اون کیل استریک های فضایی و آرکید هستن که هر شخصی رو به کمپری دعوت میکننه. اتفاقا اون روز هم داشتم با "تخریب پذیری" صحبت میکردم میگفت که شما هم به درد اون نمیخورید.

الان من دست گذاشتم رو نقطه ضعف bf3 چرا در مورد داستان حرفی نمی زنی الان بتلفیلد 3 شخصیت های مثل کاپیتان پرایس داره؟که نداره به هر حال الان مپ های کوچک بیشتر طرف دار داره
اتفاقعا بزرگترین مشکل این بازی نداشتن داستاندرست حسابی بود
کلا خودتم نمی دونی چی داری میگی. یه بار میگی شخصیت پردازی یه بار میگی داستان یه بار میگی مپ. تکلیف خودت و ما رو مشخص کن روی چی میخوای بحث کنی؟ از کجا شما آمار دارید که مپ بزرگ طرفدار نداره؟ نکنه آمارتون رو هواست و بر حسب فکار خودتون؟ شما کی بتلفید بازی کردید که ببینید مثل Captian Price داره یا نه؟ این پرایس هم با اون سیبیلاش واسه ما داستانی شده ها.

البته الان داشتم دیگر پست ها تون رو میخوندم؛، فکر کنم باید بحث رو ادامه ندم چون از روی نوشته ها جمله ها تون تقریبا میشه فهمید با کی دارم بحث میکنم و اعصاب خودم رو خورد میکنم. :arrowd:

شما وقتی کالاف بازی می کنی بد جور کم میاری یعنی هی نایف می شی و خیلی خیلی می خوری بخاطر همین از این بازی زده شدی

=))=))

در ضمن جواب پست های منو بده الکی فرت فرت پست نده.

آخرین ویرایش:
خیلی می گن در آینده ea از اکتیویژن جلو میزنه ولی نه الان اکتیویژن بانجی رو خریداری کرده
همه استیدیو بانجی رو میشناسیم استاد ساخت بازی ها اول شخص هست پس امکان داره کالاف ها بعدی زیر دست بانجی ساخته بشه
اگر این طور بشه دیگه.............
پس فکر نکنید اکتیویژن همینطور وایسدا نگاه می کنه

خداييش بهترين حرف رو زده.من تو تمام پستام گفتم كه BF از نظر كيفيت COD رو مثل گُوجه اي ميكنه كه تبديل شده به رُب ولي خُب واسه فروش فقط ميتونه نزديك به COD عمل كنه كه باز خودش كليه
كلا برنامه ريزي كه EA كرده مثل يك انقلاب ميمونه.بايد كم كم و با حوصله پيش رفت تا يك ديكتاتوري كه قصده نداره تو رفتارش تغيير ايجاد كنه رو نابود كرد
الان خيلي وقته كه وايستاده نگا ميكنه.از توي نمايشهاي MW3 هم ميشه حدس زد كه هنوز هم باز وايستاده نگا ميكنه

• Like
Reactions: Hesam_1994
@Dastan

احیانا شما رابطه با دوست قدیمی مون DANTE ندارید؟

چه جالب. تقریبا 2 ماه به عرضه بازی مونده هنوز تریلر درست حسابی نیومده :))

شما کی بتلفید 3 رو بازی کردین که شخصیت درست و حسابی ازش ببینین یا نبینین؟ این نظرات خنده دار و بی منطقت دیگه داره اعصاب من رو به هم میریزه. مجبوری همینجوری بدون فکر حرف بزنی؟ چه شاهکاری از DICE دیدی این دومیش باشه؟ واقعا به حرف خودت خندت نمیگیره؟ یا دوست داری بهت بخندن؟ از کی وارد دنیای گیم شدی؟ اصلا قبل از BC2 بتلفیلد بازی کردی؟ شما لطف کن با دوستان لایو خودتون خوش باشید. اگر اینطوری شما لطف کن بیا تو لایو شب ساعت 12 به بعد دوستان من رو یه نیم نگاه بنداز که 90% ـشون دارن BF بازی میکنن. بدرد نخور هم اون کیل استریک های فضایی و آرکید هستن که هر شخصی رو به کمپری دعوت میکننه. اتفاقا اون روز هم داشتم با "تخریب پذیری" صحبت میکردم میگفت که شما هم به درد اون نمیخورید.

کلا خودتم نمی دونی چی داری میگی. یه بار میگی شخصیت پردازی یه بار میگی داستان یه بار میگی مپ. تکلیف خودت و ما رو مشخص کن روی چی میخوای بحث کنی؟ از کجا شما آمار دارید که مپ بزرگ طرفدار نداره؟ نکنه آمارتون رو هواست و بر حسب فکار خودتون؟ شما کی بتلفید بازی کردید که ببینید مثل Captian Price داره یا نه؟ این پرایس هم با اون سیبیلاش واسه ما داستانی شده ها.
اکثر تریلر فقط یک مرحله بازی بوده پس تریلری نیمده
اینم که می گم شخصیت درست حسابی نداره دلیلش اینکه تا حالا دایس یک شخصیت محبوبی رو نزده و ضعف های بزرگی تو داستان بازی داره
درضم اکثرا تو کالاف که مپ رو انتخاب می کنند مپ های کوچکی انتخاب می کنند
برو یک اماری تو سایت بگیر بیاد ماندی ترین صحنه بازی ببین مردم چی می گن همه می گن آخر mw1 و mw2 شرط بهات بسته می کنم
فرنده ای شما ویژه هستند یا پول ندارند برن lt+1.91 بریزند پس این امار کشکه که بیشتر تو لایو bo و mw2 بازی می کنند پس شیاطین بازی می کنند پس 14 میلیون که رو ایکس باکس فروش کرده بوق بوده!

خیلی می گن در آینده ea از اکتیویژن جلو میزنه ولی نه الان اکتیویژن بانجی رو خریداری کرده
همه استیدیو بانجی رو میشناسیم استاد ساخت بازی ها اول شخص هست پس امکان داره کالاف ها بعدی زیر دست بانجی ساخته بشه
اگر این طور بشه دیگه.............
اکتیویژن کجا بانجی رو خریده؟:blink: فقط بازی بعدیش رو قراره منتشر کنه.
بانجی هم داره بازی خودش رو میسازه با اسم رمز Tiger. کاری با CoD نداره.

اکثر تریلر فقط یک مرحله بازی بوده پس تریلری نیمده
اینم که می گم شخصیت درست حسابی نداره دلیلش اینکه تا حالا دایس یک شخصیت محبوبی رو نزده و ضعف های بزرگی تو داستان بازی داره
درضم اکثرا تو کالاف که مپ رو انتخاب می کنند مپ های کوچکی انتخاب می کنند
برو یک اماری تو سایت بگیر بیاد ماندی ترین صحنه بازی ببین مردم چی می گن همه می گن آخر mw1 و mw2 شرط بهات بسته می کنم
فرنده ای شما ویژه هستند یا پول ندارند برن lt+1.91 بریزند پس این امار کشکه که بیشتر تو لایو bo و mw2 بازی می کنند پس شیاطین بازی می کنند پس 14 میلیون که رو ایکس باکس فروش کرده بوق بوده!
داداش ما کارت درسته =)) من دیگه بحثی نمی کنم :))

پول ندارن lt 1.91 بریزن =)) واااااااااااای خدا چقدر خندیدم کل عوض اعصاب خورد شدنم الان حل شد =))

حیف شد که. حالا چطوری لایو‌باز حرفه‌ای بشیم؟ یه راهنمایی میکنی؟ چون من واقعا دلم میخواد لایوباز حرفه‌ای بشم. خیلی غصه دارم. ترو ابِرفرض

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or