پیشنهاد و تست هاست,همراه مشکلات و راهکار در جیلبریک PS4

ایا از هک در فریمور 9 راضی هستین؟

• بله

رای‌ها: 151 90.4%
  • خیر

رای‌ها: 16 9.6%

• مجموع رای دهنده‌ها
    167

hamid1752

کاربر سایت
May 7, 2010
611
نام
حمیدرضا

airblue

کاربر سایت
Dec 21, 2014
164
p30day هم بازی رو گذاشته
اره داداش دانلودهام گذاشته ولی اونموقع لینکارو گذاشتم اینا خواب بودن:D الان چن تا بازی مثل همین سونیک gylt بازم هستن بازی هیچکدومشون نزاشتن!
دانلود بازی Red Dead Redemption 1 از سایت خوب دانلودها
v1.03 CUSA36843 PS4 + PS5-CyB1K
لینک دانلود:
دانلود نسخه هک شده بازی Red Dead Redemption 1 برای PS4 | PS5

ir.boy

کاربر سایت
Feb 6, 2021
99
اره داداش دانلودهام گذاشته ولی اونموقع لینکارو گذاشتم اینا خواب بودن:D الان چن تا بازی مثل همین سونیک gylt بازم هستن بازی هیچکدومشون نزاشتن!
دانلود بازی Red Dead Redemption 1 از سایت خوب دانلودها
v1.03 CUSA36843 PS4 + PS5-CyB1K
لینک دانلود:
دانلود نسخه هک شده بازی Red Dead Redemption 1 برای PS4 | PS5
درود و احترام
اره یه مدته سایتای داخلی بازی جا میندازن همین Gylt قبلا رو 9 فقط نصب میشد ولی الان رو 5 هم ردیف شده ولی تا همین لحظه دارم پست میزارم ازش لینک داخلی ندیدم یکی ام با همین بازی تو یک پست بعدش قبلا اقا علیرضا گذاشته بود اونم تریلرش دیدم به نظرم بازی خوبی میومد ولی انگار فعلا رو 9 فقط نصب میشه اینم سایتای داخلی نزاشتن!

airblue

کاربر سایت
Dec 21, 2014
164
درود و احترام
اره یه مدته سایتای داخلی بازی جا میندازن همین Gylt قبلا رو 9 فقط نصب میشد ولی الان رو 5 هم ردیف شده ولی تا همین لحظه دارم پست میزارم ازش لینک داخلی ندیدم یکی ام با همین بازی تو یک پست بعدش قبلا اقا علیرضا گذاشته بود اونم تریلرش دیدم به نظرم بازی خوبی میومد ولی انگار فعلا رو 9 فقط نصب میشه اینم سایتای داخلی نزاشتن!
انگاری کامنتارو دیدن بهشون برخورد!
الان دانلودها Sonic Superstars لینکاشو گذاشت بازم انتقاد کنیم لینکای مستقیم بزارن:D

دانلود بازی Sonic Superstars Deluxe Edition CUSA32740 PS4 | PS5-CyB1K از سایت خوب دانلودها

دانلود نسخه هک شده بازی Sonic Superstars برای PS4 | PS5

ir.boy

کاربر سایت
Feb 6, 2021
99
انگاری کامنتارو دیدن بهشون برخورد!
الان دانلودها Sonic Superstars لینکاشو گذاشت بازم انتقاد کنیم لینکای مستقیم بزارن:D

دانلود بازی Sonic Superstars Deluxe Edition CUSA32740 PS4 | PS5-CyB1K از سایت خوب دانلودها

دانلود نسخه هک شده بازی Sonic Superstars برای PS4 | PS5
عجب...اره والا بگیم بلکه بزارن اینارو میشه لینکای غیرمستقیمشم گرفت اما با یه ریزه اذیت البته من بهش عادت کردم,انگار سایبرم رفته 5 گرفته چون جدیدا داره بازیارو با اپدیت اجرایی رو ps5 لینک میکنه.

ir.boy

کاربر سایت
Feb 6, 2021
99
دوستان درود
یه سوال این نسخه ای که سایبر برای پلی استیشن 5 پورت کرده ایا روی ps4 هم میشه به صورت مشترک از استفاده کرد یعنی روی پلی 4 هم قابل نصب و اجراست؟
عرض ادب
اره دوست گرامی میشه,سایبر در مجموع این بازیرو اول واسه کنسول 4 پورت کرده و بعدش برای 5م اپدیتش رو ترکیب بصورت جدا برای دانلود گذاشته تا نصب کنید تو تاپیک اخرین اخبار هک 5 ,اقا علیرضا توضیحاتش گذاشته,لینکاش مستقیم از دانلودها و پی سی دی ام میشه استفاده کنید.

Grand Theft

کاربر سایت
Dec 16, 2013
814
نام
علی
دوستان اگر Ps4 pro دارید میتونید با استفاده از GoldHen Cheats Manager رد دد رو 60 فریم بازی کنید :D

عرض ادب
اره دوست گرامی میشه,سایبر در مجموع این بازیرو اول واسه کنسول 4 پورت کرده و بعدش برای 5م اپدیتش رو ترکیب بصورت جدا برای دانلود گذاشته تا نصب کنید تو تاپیک اخرین اخبار هک 5 ,اقا علیرضا توضیحاتش گذاشته,لینکاش مستقیم از دانلودها و پی سی دی ام میشه استفاده کنید.

البته تا جایی که من میدونم سایبر خودش ps5 هک شده نداره بازیارو میفرسته برای تست
رد دد هم اصلا تست نکرده

Screenshot 2023-10-21 102146.png

در جواب یکی هم که گفته بود بازی persona 5 روی ps5 مشکل داره درستش کن گفته چیزی از ps5 نمیدونم و اهمیتی هم نمیدم

Screenshot 2023-10-21 103027.png

تا هک درست حسابی برای ps5 نیاد بعید میدونم کوچ کنه، 4.03 هم دیگه قدیمی شده

ir.boy

کاربر سایت
Feb 6, 2021
99
دوستان اگر Ps4 pro دارید میتونید با استفاده از GoldHen Cheats Manager رد دد رو 60 فریم بازی کنید :D

البته تا جایی که من میدونم سایبر خودش ps5 هک شده نداره بازیارو میفرسته برای تست
رد دد هم اصلا تست نکرده

View attachment 315578

در جواب یکی هم که گفته بود بازی persona 5 روی ps5 مشکل داره درستش کن گفته چیزی از ps5 نمیدونم و اهمیتی هم نمیدم

View attachment 315579

تا هک درست حسابی برای ps5 نیاد بعید میدونم کوچ کنه، 4.03 هم دیگه قدیمی شده
بله کنسول 5 ممکنه نداشته باشه اما تا اونجایی که اطلاع دارم خیلیا دارن رو همون ترکیب اپدیت با بیس اصلی کار میکنن تا بازیای بیشتری از 4 ورژن بالا میخوان رو تو 5 اجرا کنن نرم افزار مورد نیازم هم دادن و MODDED WARFARE ویدیو اموزششم تو اخرین اخبار هک مربوط به کنسول 5 گذاشت دوستمون و مثل اینکه الانم خبرشو اقا علیرضا اونور گذاشت دمش گرم تا 4.50 هم امکان اجرای بازیای 4 رو 5 ظاهرا ممکن شده

airblue

کاربر سایت
Dec 21, 2014
164
بله کنسول 5 ممکنه نداشته باشه اما تا اونجایی که اطلاع دارم خیلیا دارن رو همون ترکیب اپدیت با بیس اصلی کار میکنن تا بازیای بیشتری از 4 ورژن بالا میخوان رو تو 5 اجرا کنن نرم افزار مورد نیازم هم دادن و MODDED WARFARE ویدیو اموزششم تو اخرین اخبار هک مربوط به کنسول 5 گذاشت دوستمون و مثل اینکه الانم خبرشو اقا علیرضا اونور گذاشت دمش گرم تا 4.50 هم امکان اجرای بازیای 4 رو 5 ظاهرا ممکن شده
به فرضم سایبر کنسول ps5 نداره اما میبینید داره بازیای جدیدو با همین امکان اجرای بازیای ps4 در کنسول ps5 باتوجه به روش هک فعلی تبدیل و لینک میزاره( Sonic Superstars هم گذاشته بود)حالا تستم نکنه یا به کس دیگه بده اخرشم به احتمال زیاد خودش یک کنسول ps5 میخره:D

ir.boy

کاربر سایت
Feb 6, 2021
99
به فرضم سایبر کنسول ps5 نداره اما میبینید داره بازیای جدیدو با همین امکان اجرای بازیای ps4 در کنسول ps5 باتوجه به روش هک فعلی تبدیل و لینک میزاره( Sonic Superstars هم گذاشته بود)حالا تستم نکنه یا به کس دیگه بده اخرشم به احتمال زیاد خودش یک کنسول ps5 میخره:D
نمیدونم میخواد بعدا چیکار کنه اما تا جایی که میدونم این سایبر داره از خیلی زمان پیش حتی برای PS3هم اگر اشتباه نکنم قبلا فعالیت داشته اگر به گفته اون دوستمون حالا به هر دلیل نخواد کوچ کنه یا فریمور 4.03 قدیمی باشه اون زمان برای PS3 هم کلی کنسول رو فریمور 3.55 داده بودن تو بازار یا همین PS4 هم کلی کنسول رو ورژن 5 و الانم خیلیا رو همون ورژن 3.55 و 5.00 هستن الان برای PS5هم ممکنه تا همون میزان نسبت به زمان تولید PS3یا PS4 تو بازار کنسول نداده باشن ولی کمم نیس تولید کنسول سری 10 و 11 با ورژنی که بخواد قابلیت هک رو چه حالا یا بعدا داشته باشه .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر