پیشنهاد و تست هاست,همراه مشکلات و راهکار در جیلبریک PS4

ایا از هک در فریمور 9 راضی هستین؟

• بله

رای‌ها: 151 90.4%
  • خیر

رای‌ها: 16 9.6%

• مجموع رای دهنده‌ها
    167

airblue

کاربر سایت
Dec 21, 2014
164
نمیدونم میخواد بعدا چیکار کنه اما تا جایی که میدونم این سایبر داره از خیلی زمان پیش حتی برای PS3هم اگر اشتباه نکنم قبلا فعالیت داشته اگر به گفته اون دوستمون حالا به هر دلیل نخواد کوچ کنه یا فریمور 4.03 قدیمی باشه اون زمان برای PS3 هم کلی کنسول رو فریمور 3.55 داده بودن تو بازار یا همین PS4 هم کلی کنسول رو ورژن 5 و الانم خیلیا رو همون ورژن 3.55 و 5.00 هستن الان برای PS5هم ممکنه تا همون میزان نسبت به زمان تولید PS3یا PS4 تو بازار کنسول نداده باشن ولی کمم نیس تولید کنسول سری 10 و 11 با ورژنی که بخواد قابلیت هک رو چه حالا یا بعدا داشته باشه .
ببین داداش من فکر کنم این بابا همین سایبر PS5 داره موز مار رو نمیکنه:D
میدونی واس چی میگم تو این چن وقت داره هی بازیای PS4رو به قول خودش واسه تست merge میزنه تازه همونجور که گفتی درسته با برنامه دادن میشه بیس و اپدیتو خودمون merge کنیم ولی DlCرو فعلا کسی نمیتونه باهاش ترکیب کنه اما این بلا میتونه
حالا اینجام بهش انداختن اما شما در حال انجام کار اضافی برای سازگاری رو PS5 هستی
اینو خودم میگم:ای شیطون:D
3.jpg
1.jpg
2.jpg

satellitedvb

کاربر سایت
Apr 9, 2019
958
نمیشه، برای بازی اکانتی کنسول باید به آخرین فریمور آپدیت شده باشه
میشه اول 2 تا بازی اکنتی ریخته باشه از استور ... و بعد کپیخورش کنه یعنی هم باز ی اکنتی آفلاین اجرا بشه هم کپیخور ؟
یا اینکه اولش کپیخور باشه و بعدش 2 تا بازی از استور بریزه و هم کپی باز یکنه هم اکنتی آفلاین ..

shakib zero

کاربر سایت
Oct 17, 2012
535
نام
hακιβ$
میشه اول 2 تا بازی اکنتی ریخته باشه از استور ... و بعد کپیخورش کنه یعنی هم باز ی اکنتی آفلاین اجرا بشه هم کپیخور ؟
یا اینکه اولش کپیخور باشه و بعدش 2 تا بازی از استور بریزه و هم کپی باز یکنه هم اکنتی آفلاین ..
درود
برای اینکه بازی اکانتی ریخته بشه روی کنسول باید به حساب psn لاگین انجام بشه و برای اینکه به حساب psn لاگین انجام بشه باید کنسول به آخرین ورژن (11) آپدیت بشه که در این صورت دیگه امکان جیلبریک (9) وجود نخواهد داشت.

• Like
Reactions: satellitedvb

mehrdadb3

کاربر سایت
Nov 15, 2007
635
دوستان چجوری میتونم از سیو بازیها بکاپ بگیرم رو فلش usb بدون اینکهکنسول رو وصل کنم به نت و کامپیوتر
با ps4hen میشه اینکارو کردش؟

shakib zero

کاربر سایت
Oct 17, 2012
535
نام
hακιβ$
دوستان چجوری میتونم از سیو بازیها بکاپ بگیرم رو فلش usb بدون اینکهکنسول رو وصل کنم به نت و کامپیوتر
با ps4hen میشه اینکارو کردش؟
درود
تو ستینگ کنسول گزینه Application Saved Data Management بعد گزینه Saved Data in System Storage بعد گزینه Copy to USB Storage Device بازی که میخواید رو انتخاب کنید و گزینه Select All رو بزنید و بعد هم Copy ...

mehrdadb3

کاربر سایت
Nov 15, 2007
635
درود
تو ستینگ کنسول گزینه Application Saved Data Management بعد گزینه Saved Data in System Storage بعد گزینه Copy to USB Storage Device بازی که میخواید رو انتخاب کنید و گزینه Select All رو بزنید و بعد هم Copy ...
تشکر دوست عزیز
ولی همونطور که گفتم نمیخوام انلاین کنم کنسول رو این مورد هم باید انلاین باشی تا انجام شه

b.boys

کاربر سایت
Mar 14, 2021
45
تشکر دوست عزیز
ولی همونطور که گفتم نمیخوام انلاین کنم کنسول رو این مورد هم باید انلاین باشی تا انجام شه
دو مورد تو روش جیلبریک وجود داره اگر کنسولت ورژنش قابل هک باشه
اولین مورد روش اسلیرز از طریق پیلود تو بعضی هاستها مربوط به اکتیو کردن اکانت هست بعده فعال کردن اکانت یا همون دور زدنو انجام بدی بعدش میشه سیو بازیارو تو usb بکاپ برداری حتی جایگزینم کنی فکر میکنم اموزششو قبلا دوستمون رضا تو پستا گذاشته بود.
دومین مورد از روش نصب fpkg برنامه اپولو سیوم میتونی استفاده کنی
اپولو خودش همه موارد اعم از فعال کردنو دور زدن اکانت psn,جایگزینی و بکاب سیوم راحت برات انجام میده

آخرین ویرایش:

mehrdadb3

کاربر سایت
Nov 15, 2007
635
دو مورد تو روش جیلبریک وجود داره اگر کنسولت ورژنش قابل هک باشه
اولین مورد روش اسلیرز از طریق پیلود تو بعضی هاستها مربوط به اکتیو کردن اکانت هست بعده فعال کردن اکانت یا همون دور زدنو انجام بدی بعدش میشه سیو بازیارو تو usb بکاپ برداری حتی جایگزینم کنی فکر میکنم اموزششو قبلا دوستمون رضا تو پستا گذاشته بود.
دومین مورد از روش نصب fpkg برنامه اپولو سیوم میتونی استفاده کنی
اپولو خودش همه موارد اعم از فعال کردنو دور زدن اکانت psn,جایگزینی و بکاب سیوم راحت برات انجام میده
اموزشش تو همین تاپیک هستش؟

• Like
Reactions: b.boys

b.boys

کاربر سایت
Mar 14, 2021
45
اموزشش تو همین تاپیک هستش؟
اره هست منتها اون اموزش دور زدن اکانت PSN رضا گذاشته بود قدیمیه الان کنسولتو اگر ورژنت قابل هک شدنه
مراحلشو برو بعدش اپولو سیو نصب کن از داخل خود اپولو یه گزینه هست میتونی اکانت PSN رو فعال و دور بزنی,خودش برات بدون هیچ کار دیگه ای انجامش میده بعد راحت میتونی از داخل خود برنامه یا قسمت ستینگم سیو جایگزینو بکاپ برداری رو USb

mehrdadb3

کاربر سایت
Nov 15, 2007
635
اره هست منتها اون اموزش دور زدن اکانت PSN رضا گذاشته بود قدیمیه الان کنسولتو اگر ورژنت قابل هک شدنه
مراحلشو برو بعدش اپولو سیو نصب کن از داخل خود اپولو یه گزینه هست میتونی اکانت PSN رو فعال و دور بزنی,خودش برات بدون هیچ کار دیگه ای انجامش میده بعد راحت میتونی از داخل خود برنامه یا قسمت ستینگم سیو جایگزینو بکاپ برداری رو USb
تمام مراحل به صورت افلاین انجام میشه؟ نصب خود اپولو و بعد فعال کردن psn با اپولو؟
من کنسولم هک هستش ورژن 5.05

تو حالت معمولی که میگه انلاین شم بتونم بکاپ بگیرم از سیو ها. احتیاج به اکانت psn داره یا نه سریع میره بکاپ میگیره؟

• Like
Reactions: rezagoli and b.boys

b.boys

کاربر سایت
Mar 14, 2021
45
تمام مراحل به صورت افلاین انجام میشه؟ نصب خود اپولو و بعد فعال کردن psn با اپولو؟

تو حالت معمولی که میگه انلاین شم بتونم بکاپ بگیرم از سیو ها. احتیاج به اکانت psn داره یا نه سریع میره بکاپ میگیره؟
تمامی مراحلشم افلاینه
فقط کافیه دستگاهت قابلیت کپیخور داشته باشه بعدش گفتم بهت مراحل کپیخورو انجام دادی میای اپولو fpkg دانلودو نصب میکنی تو مرحله بعد داخل برنامه اپولو میشی یک قسمتش مربوط به فعال کردن یا دور زدن اکانت PSN هست فقط کافیه اونو یکبار فعال کنی بهتره بعد از اینکار یکبارم کنسولتو ریستارت کنی باز جیل میکنی تو مرحله اخرم میای ستینگ Application Saved Data Management یک usb میزنی درگاه کنسولت هم سیوارو میشه منتقل و بکاپم میتونی برداری کلا همه جوره مراحلشم افلاینه اصلا ربطی به اتصال نت داشتن یا نداشتن اکانتم نداره

rezagoli

کاربر سایت
Feb 10, 2013
1,579

تمامی مراحلشم افلاینه
فقط کافیه دستگاهت قابلیت کپیخور داشته باشه بعدش گفتم بهت مراحل کپیخورو انجام دادی میای اپولو fpkg دانلودو نصب میکنی تو مرحله بعد داخل برنامه اپولو میشی یک قسمتش مربوط به فعال کردن یا دور زدن اکانت PSN هست فقط کافیه اونو یکبار فعال کنی بهتره بعد از اینکار یکبارم کنسولتو ریستارت کنی باز جیل میکنی تو مرحله اخرم میای ستینگ Application Saved Data Management یک usb میزنی درگاه کنسولت هم سیوارو میشه منتقل و بکاپم میتونی برداری کلا همه جوره مراحلشم افلاینه اصلا ربطی به اتصال نت داشتن یا نداشتن اکانتم نداره
توضیحات دوستمون درسته اما ویدیوی اموزشی فعال کردن اکانت PSN با برنامه اپولو بهمراه فواید دیگرش رو برات میزارم تا بهتر متوجه بشی.

اموزش دوم PSN Activate از طریق هاست و پیلود webActivator

آخرین ویرایش:

rezagoli

کاربر سایت
Feb 10, 2013
1,579
Nano
قبلا اینو تو یک ویدیو در قسمت اخرین اخبار هک مربوط ب PS5 بصورت دو بخش هم برای PS5 , PS4 گفته بود و پستشو اطلاع رسانی داشتم
بازم تکرار 25 دسامبر
ایا خبر خوبی برای PS4 رو فریمور 9.03 تا 10.50 در راهه,سوالی ک باید صبر کرد تا ب جوابش رسید بالاخره تمامی طرفداران کنسول 4 از فریمور 9 ب بعد بدجوری منتظر اکسپلویت جدیدن.

آخرین ویرایش:

airblue

کاربر سایت
Dec 21, 2014
164
سلام
برای اینکه اون صفحه هاست در حالت آفلاین هم برامون باز بشه چیکار باید کنیم؟
ممنون میشم یکی آموزشش رو بگه
سلام
این دیگه کار نداره برادر
ی هاست کش افلاین کش کن تو مرورگرت فقط باس بار اول انلاین باشی از هاستای همین تاپیک تو پستای قبلی ببین مثلا لیفول ادرسش هست بزن کش کن دفعه بعد افلاین تو مرورگرت بالا میاد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر