پیشنهاد و تست هاست,همراه مشکلات و راهکار در جیلبریک PS4

ایا از هک در فریمور 9 راضی هستین؟

• بله

رای‌ها: 151 90.4%
  • خیر

رای‌ها: 16 9.6%

• مجموع رای دهنده‌ها
    167

airblue

کاربر سایت
Dec 21, 2014
164
قبلا یکبار رضا هم اینو گذاشته بود,بازم سایبر عکس گذاشته برای درخواست بازی,داره میگه بابا این بازی چون قدیمیه برام ارزش خرید نداره بخوام کار کنم
فقط یک ایرانی میتونه اینجور نظر بزاره
اقا نظر میزاره اینطوری با روش دیسک نخوای انجامش بدی با account data بری ردیف نمیشه ایا درست میگم!؟
سایبرم نه گذاشته نه برداشته گفته مجبور نیستم چیزی رو برات تایید کنم:D
Red Dead Redemption.jpg
Red Dead Redemption.jpg

ir.boy

کاربر سایت
Feb 6, 2021
99
دوستان چجوری میشه بازی cod black ops 3 به صورت آنلاین هکی با بقیه بازی کرد؟ سایت دانلودها یه سرور معرفی کرده وقتی روش زدم ارور داد ، اونجا نوشته بعد از اینکه کنسول رو آنلاین کنی میتونی از طریق این سرور با بقیه کسایی که کنسول هکی دارن بازی کنی
بعد آدرس هاست لیفول میخواستم ، ممنون
درود
داداش اون سوال اولت رو نمیدونم دوستان اگر تجربه دارن میان واست میگن.
ادرس هاست لیفولم اقا علیرضا قبلا صفحه 177 برای ورژنای 5 تا 9 به جز 7 گذاشته ببینی متوجه میشی

airblue

نوشته شده توسط ir.boy:
من دارم لحظه شماری میکنم تا انتشار assassin's mirage 😍
View attachment 312241
بفرمااا.:D
Assassin's Creed Mirage.jpg

ممنون,ایشال لینکارم بزارن نهایتا تا امشب یا فردا برای دانلود.

airblue

کاربر سایت
Dec 21, 2014
164
Assassins Creed Mirage Update 1.02 Fully Backported.jpg
ممنون از داش رضا ازش پ.خ لینکای غیر مستقیمو گرفتم اینجام میزارم کسی خواست دان کنه میشه صبر کنید مستقیمم سایت دانلودها پی سی میزارن تا بعدظهر احتمالا
Base:
1fichier.com: Cloud Storage

Update Backported:
1fichier.com: Cloud Storage

ورژن 5 تا 9 ردیفه:D

amin200200

کاربر سایت
Aug 26, 2010
911
نام
amin
قبلا یکبار رضا هم اینو گذاشته بود,بازم سایبر عکس گذاشته برای درخواست بازی,داره میگه بابا این بازی چون قدیمیه برام ارزش خرید نداره بخوام کار کنم
فقط یک ایرانی میتونه اینجور نظر بزاره
اقا نظر میزاره اینطوری با روش دیسک نخوای انجامش بدی با account data بری ردیف نمیشه ایا درست میگم!؟
سایبرم نه گذاشته نه برداشته گفته مجبور نیستم چیزی رو برات تایید کنم:D
View attachment 313012
View attachment 313013
با این اوصاف یعنی باید قید این بازی رو روی PS4 بزنیم در حالی که پچ 60 فریم هم واسش اومده ؟؟؟

shakib zero

کاربر سایت
Oct 17, 2012
535
نام
hακιβ$
با این اوصاف یعنی باید قید این بازی رو روی PS4 بزنیم در حالی که پچ 60 فریم هم واسش اومده ؟؟؟
نسخه فیزیکی بازی (دیسک) 13 اکتبر (6 روز دیگه) منتشر میشه احتمال قوی بعد از انتشار دامپ میکنن و نسخه هکی منتشر میشه.

ir.boy

کاربر سایت
Feb 6, 2021
99
نه اینطور نیست نیاد داره میگه نسخه دیجیتالو شرایطش نیست اما تو پستای قبلم اقا علیرضا اگر اشتباه نکنم پستش هست و توضیح داد الانم این دوستمون گفته نسخه بازی بصورت دیسک بیاد اونموقع منتشر میشه
نوشته شده توسط amin200200:
سلام و درود
آقا رضا خبرایی واسه Read Dead هستش ؟

نوشته شده توسط rezagoli

طبق گفته و اون پستی ک گذاشتم ظاهرا تا ماه اکتبر باید منتظر نسخه فیزیکی باشیم تا سایبر یا لطف کنن اوپسی و...بلکه ی کار انجام بدن حالا دیر یا زودترشم مشخص نیست.

airblue

کاربر سایت
Dec 21, 2014
164
درود
چی شد پس جمعه که رد شد
منظورش کدوم جمعه بوده سایبر؟
میاد دادا,ملت هی درخواست میدن اینم بدش نمیاد هرزگاه اینطوری بشه یک بازی دیه این هفته م نزنه اخرش با وجود درخواستها بالاخره اینم پورت میکنه.

این پیام جدیدشه
RDR.jpg

airblue

کاربر سایت
Dec 21, 2014
164
از red dead 1 هکی خبری نشد. کسایی که با این cyber در ارتباط هستید ازش بپرسید بازی رو دامپ می کنه یا نه.
کسی یادمون بده خودمون هکش کنیم؟:D
نه داش کار ما نیس دامپ بازی اگه اینطور بود خو تا حالا اینهمه ادم معطل نمیشدن!
بعدش این داره میگه یعنی سایبر میگه بازیرو خریده اما واسش نفرستادن اینجاشم معلوم نیس از کدوم فروشگاه خریده که اینطوری شده رفته دیده تو سفارشها نیس فک کنم از بقالی سرکوچه خریده اینطوری شده :D خو اینم عجیبه واس اینکه اونجا مثل اینجا نیسو حساب کتاب داره مثلا بره مثل اینجا دیجیکالا جنس سفارش بده بعد با پای خودش اونم کرایه ازت بگیرن اخرشم تو جعبه یا کم میزارن یا سفارشت اصلا نیست خلاصه چی شده نمیدونم ولی داره زور میزنه بالاخره اینم پورت میزنه.
red dead.jpg

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر