پیشنهاد و تست هاست,همراه مشکلات و راهکار در جیلبریک PS4

ایا از هک در فریمور 9 راضی هستین؟

• بله

رای‌ها: 151 90.4%
  • خیر

رای‌ها: 16 9.6%

• مجموع رای دهنده‌ها
    167

atzoriha

کاربر سایت
Sep 20, 2015
2,016
سلام
این دیگه کار نداره برادر
ی هاست کش افلاین کش کن تو مرورگرت فقط باس بار اول انلاین باشی از هاستای همین تاپیک تو پستای قبلی ببین مثلا لیفول ادرسش هست بزن کش کن دفعه بعد افلاین تو مرورگرت بالا میاد.
ممنون از پاسخت
داداش من زیاد وارد نیستم ، کش کن یعنی دقیقاً باید چیکار کنم ، یه کم بیشتر توضیح میدی؟
آخه یه بار آنلاین وارد یکی از همین سایت ها شدم ولی دفعه ی بعد که کنسول رو آفلاین کردم سایته باز نمیشد و باید دوباره‌ به نت وصل میشدم !

• Like
Reactions: airblue

airblue

کاربر سایت
Dec 21, 2014
164
ممنون از پاسخت
داداش من زیاد وارد نیستم ، کش کن یعنی دقیقاً باید چیکار کنم ، یه کم بیشتر توضیح میدی؟
آخه یه بار آنلاین وارد یکی از همین سایت ها شدم ولی دفعه ی بعد که کنسول رو آفلاین کردم سایته باز نمیشد و باید دوباره‌ به نت وصل میشدم !
ادرس هاست تقریبا کامل به جز فریمورهای 7 رو اینجا میزارم که همون در اصل کش ورژن هاست های لیفول برای فریمورهای 6,5و 9 هستش و میتونید چه از طریق pc با ماژول یا بصورت کش در یوزرگاید کنسولتون و همینطور از طریق معمول و تایپ همین ادرس با توجه به نوع فریمور کنسولتون تو مرورگر کشش کنید
به نظرم و همونطور که قبلا هم گفتم بهترین هاست فعلی برای جیلبریک کنسول رو هر مدل دستگاه یا فریموری که هستین البته از 5 تا 9 همین هاست لیفوله
بنابراین اگر از هر مدل هاست دیگه دوست داشتین و دیدن بهتر به دستگاهتون جوابگو هست نیاز به تغییر نیست و از همون استفاده کنید.

ادرس هاست :
YAEH | Yet Another Exploit Host!
View attachment 308507
برای فریمور 6.72 همونطور که در عکس زیر میبینید گلدهن کاملا بروز شدس برای فریمورای دیگه هم طبیعتا باید همینطور باشه
View attachment 308513
مخلص
داش کش یعنی واسه دفعه بعد افلاین بری هاستت تو مرورگره اونی که تو زدی کش افلاین نبوده بعضی هاستا قابلیت کش افلاین دارنو باید حتما از اونا استفاده کنی از این ادرس هاست لیفول رضا گذاشته استفاده کن اگر کنسولت رو ورژن 7 نیس
چون این ادرسش واسه ورژنای 5 6 9 هس ببین احتمالا کش افلاینم داشته باشه.

atzoriha

کاربر سایت
Sep 20, 2015
2,016
مخلص
داش کش یعنی واسه دفعه بعد افلاین بری هاستت تو مرورگره اونی که تو زدی کش افلاین نبوده بعضی هاستا قابلیت کش افلاین دارنو باید حتما از اونا استفاده کنی از این ادرس هاست لیفول رضا گذاشته استفاده کن اگر کنسولت رو ورژن 7 نیس
چون این ادرسش واسه ورژنای 5 6 9 هس ببین احتمالا کش افلاینم داشته باشه.
داداش ممنون خیلی لطف کردی ، همون لیفول کارمو راه انداخت...
دمت گرم :Rose:

• Like
Reactions: airblue

mehrdadb3

کاربر سایت
Nov 15, 2007
635
سلام
دوستان جدیدا کنسول من وقتی هک رو اجرا میکنم زیاد هنگ میکنه یا ریست میشه قبلا اینجوری نبودش
دلیلش چی میتونه باشه؟ تو 3 ماهی که الدن رینگ رو بازی میکردم شاید 4 یا 5 بار این اتفاق افتاد ولی الان سکیرو رو نصب کردم ولی تو این 1 ماهه بیشتر از 10 دفعه این اتفاق افتاده .
گاهی اوقات قشنگ هک میشه پیغام success هم میادش بعد یهو کنسول هنگ میکنه

airblue

کاربر سایت
Dec 21, 2014
164
سلام
دوستان جدیدا کنسول من وقتی هک رو اجرا میکنم زیاد هنگ میکنه یا ریست میشه قبلا اینجوری نبودش
دلیلش چی میتونه باشه؟ تو 3 ماهی که الدن رینگ رو بازی میکردم شاید 4 یا 5 بار این اتفاق افتاد ولی الان سکیرو رو نصب کردم ولی تو این 1 ماهه بیشتر از 10 دفعه این اتفاق افتاده .
گاهی اوقات قشنگ هک میشه پیغام success هم میادش بعد یهو کنسول هنگ میکنه
slm
باز کن سلامت هاردت چک کن به احتمال زیاد سلامت هاردت اومده پایین.

arammolpen

عضو جدید
Dec 23, 2023
1
سلام
بازی mortal kombat trilogy رو دقیقا یادم نیست چه زمانی لینکش رو گذاشته بودم اما خودم رو کنسولم نصب هستش و باهاش مشکلی ندارم حالا من ی لینک ورژن جدید دیگه واست اینجا میزارم که اگر دوست داشتی میتونی دانلود و تستش کنی

لینک بازی mortal kombat trilogy کنسول ps1 تبدیل شده به pkg برای کنسول کپیخور ps4
MixDrop - Download MK1000-SLUS00330_00-0000000000000001-A0101-V0100

و اما بازی winning eleven انگلیسی تبدیلش رو انجام دادم و رو کنسولم نصب کردم و متاسفانه به خاطر اینترنت بدی که دارم فعلا نمیشه این بازیرو اپلودش کنم ولی اگر بتونم این بازی رو هم اپلود و لینکش رو قرار میدم
کلا تبدیلشم کار سختی نیس فقط کافیه سرچ کنید و نسخه iso انگلیسی این بازی رو از سطح نت پیدا کنید و با برنامه PSX2PS4 از طریق pc تبدیل به pkg کنید,اموزش و برنامه همینطور موارد ذکر شده هم تو پستای قبل همین تاپیک قبلا گذاشته و توضیحاتش رو کامل گذاشتم.

نوشته شده توسط amirpt646:
ممنون میشم منوراهنمایی کنیدکلی خاطراتم باهاش زنده شده

این پست رو هم قبلا گذاشته بودم باز اینجا میزارم تا دوستانی که مایل به نصب بازیهای ps1 رو کنسول ps4 شون هستن بتونن استفاده کنن

بازی winning eleven 4 english patch /mortal kombat trilogy هم تو این مجموعه قرار داره

کالکشن از بهترین بازیهای PS1 بصورت fpkg برای ps4های کپیخور(لیست بازیاش تقریبا کامل و همه جورس)
View attachment 282588
لینک دانلود:
49.78 GB folder on MEGA
سلام من میزنم لینک دانلود باز نمیشه و اینکه من هرچی تو سایت میگردم بازی های پورت شده ps1برای PS4 رو پیدا نمیکنم لطفاً راهنمایی کنید با تشکر 🙏🌼

• Like
Reactions: rezagoli

rezagoli

کاربر سایت
Feb 10, 2013
1,579
سلام من میزنم لینک دانلود باز نمیشه و اینکه من هرچی تو سایت میگردم بازی های پورت شده ps1برای PS4 رو پیدا نمیکنم لطفاً راهنمایی کنید با تشکر 🙏🌼
با درود
خوشبختانه تو انواع اطلاع رسانی ها و دانلودهای مختلف کسی دیگه اونقدر سرگردون یا گرفتار نمیشه البته گاهی اوقات باید بگیم اگر بزارن!
کلا مقداری از این لینکام ب مرور زمان باطل خواهند شد
حالا اگر این لینکا ب هر دلیل کار نمیدن
برای تبدیل بازیای PS1 , PS2 و اجرای اونها در کنسول جیل شده PS4 ابزار زیادی وجود داره از برنامه PSX-FPKG و PSX 2-FPKG گرفته تا انواع وبسایت داخلی,خارجی و انجمن های مختلف بطور مثالpsxhax یا dlpsgame, reddit...اما اگر زمان کافی برای اینکارو ندارین در اخر میتونید از لینکای زیرم بصورت اماده انواع بازیرو بصورت تبدیل شده دانلود کنید زحمت لینک گرفتن و سالم بودنشونم با خودتون:

Arabic Ps4 Games By Imadesigns

| PS2PKG by SCORPION |

NIGHT KING PS2 & CLASSIC GAMES ON JAILBROKEN PS4

آخرین ویرایش:

amin200200

کاربر سایت
Aug 26, 2010
911
نام
amin
با درود و سلام
آقا رضا یه سوال داشتم در خصوص SelfHost ها این که بعد از دانلود چه جوری باید ازشون استفاده کنم . یه راهنمایی کلی میخواستم که از اول چه کارایی رو باید انجام بدیم مثلا ابتدا کامپیوتر رو باید به کنسول وصل کنیم و از چه طریقی ؟ و همین طور ادامه کار ؟؟

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: ir.boy and rezagoli

rezagoli

کاربر سایت
Feb 10, 2013
1,579
با درود و سلام
آقا رضا یه سوال داشتم در خصوص SelfHost ها این که بعد از دانلود چه جوری باید ازشون استفاده کنم . یه راهنمایی کلی میخواستم که از اول چه کارایی رو باید انجام بدیم مثلا ابتدا کامپیوتر رو باید به کنسول وصل کنیم و از چه طریقی ؟ و همین طور ادامه کار ؟؟
سلام و ارادت
خب استفاده از هاستهای انلاین شاید تو سرعت عمل خوب باشه اما استفاده از سلف هاستها ب عقیده من همیشه میتونه از کش کردن انلاین کمی بهترم باشه البته اینو خیلی قبل تو پستای دیگم بهش اشاره داشتم..
روش ب اینصورته; برای هر بار استفاده از سلف هاست نیاز به اینترنت و اتصالش بصورت مشترک رو PS4 , PC هست,ب اندازه زمان کش هاست رو مرورگر فقط نیاز ب اتصال نته بعدش میتونید اتصال نت رو از کنسول قطع کنید لذا این نکته مهمه..
من خودم سعی میکنم از اینترنت همراه برای اینکار استفاده کنم ک معمولا رو موبایل میشه از شیر اینترنت همراه اول,ایرانسل از طریق هات اسپات رو PS4,PC بصورت مشترک براحتی استفاده کرد
قبلش حتما مطمعن شو اتصال قندشکن رو PC اگر داری غیر فعال باشه چون در صورت اتصالش ممکنه ب درستی کار نده پس قندشکن باید قطع باشه
سلف هاست مورد نظرتو بعد از دانلود با استفاده از PC ک معمولا تو یک فولدر هستن رو باز سپس یک نرم افزار اجرایی داخلش ب نام Exploit-Host-Server باید باشه,بعد از اجرای Exploit-Host-Server یک ای پی ب شما میده این نکته رو در نظر داشته باش بعد از اجرای نرم افزار ممکنه اجازه دسترسی فایروال ویندوزت باز بشه حتما هر دو تیک و اجازه کاملو باید بهش بدی
بعد کنسولو روشن با استفاده از هات اسپات و اینترنت همون گوشی ک با PC بهش متصل شدی کنسولم با همون نت متصل,مرورگر دستگاه رو باز در اخر ادرس ای پی برنامه Exploit-Host-Server رو تو مرورگر کنسولت وارد میکنی اگر تمامی مواردو درست رفته باشی میبینی تو مرورگر دستگاهت شروع ب کش هاست و تا 100 پروسه کامل بشه کار تمومه از مرورگر کنسولت خارج,اتصال اینترنتو از کنسول قطع,میتونی راحت تو دفعات بعدی از کش افلاین استفاده کنی.
خوبی استفاده از سلف هاست ها این هست ک اگر سازنده بعدا تو هر شرایط بصورت انلاین هاستشو اپدیت یا اصلا برش داره شما میتونی باز از این طریق استفاده کنی یا میتونی حتی ویرایش گلدهنم انجام بدی و با توجه به ورژنای بعدی و اپدیت گلدهن اون اپدیت اخرو ب جای هن قدیمی جا ب جا کنی.
اما اگر کلا وبکیت و اپدیت هک دچار تغییرات مهمی بشه مجدد نیاز ب تعویض سلف هاست و نسخه جدیده..

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر