پیشنهاد و تست هاست,همراه مشکلات و راهکار در جیلبریک PS4

ایا از هک در فریمور 9 راضی هستین؟

• بله

رای‌ها: 151 90.4%
  • خیر

رای‌ها: 16 9.6%

• مجموع رای دهنده‌ها
    167

rezagoli

کاربر سایت
Feb 10, 2013
1,579
سلام آقا رضا ممنون از اطلاع رسانیها یعنی میشه مثل بازی ops3 روی چندتا ps4 کپیخور بصورت شبکه داخلی بازی کنند ؟
درود ب دوست عزیز
خواهش میکنم
خدمتت عرض کنم همونطور ک تو پست با رنگ ابی مشخص کردم و طبق گفته خودش صحبت از سرور خصوصی یا همون سرورای غیر رسمی برای کنسولای کپیخور احتمال زیاد منظوره و همینطوره.

Coma BlacK

Dead Memories
کاربر سایت
Jan 28, 2013
1,290
نام
مصطفی اعتمادی
سلام میخام ps4 ورژن 9 رو کپی خور کنم راهی نیومده که فلش وصل نکنی هر بار و روی خود مرورگر کنسول ذخیره بشه؟

rezagoli

کاربر سایت
Feb 10, 2013
1,579

amin200200

کاربر سایت
Aug 26, 2010
911
نام
amin
دوستان دیدم هیچ خبری نیست و اینجا سکوت حاکم شده . خدایی این تایپیک حیفه خاک بخوره در حالی که صفحات مربوط به PS2 همچنان فعال هستش و زنده . البته به سلطان بودن PS2 شکی نیست ولی PS4 هنوز جووونه . لطفا از بچه هایی که امکانش رو دارند خواهش میکنم تا این که خبر جدیدی از هک و جیلبریک بیاد حداقل خبرهای مربوط به پورت و بک پورت شدن بازی های جدید رو اینجا قرار بدند مثل همین بازی Tomb Raider I-III Remastered و هر چیز دیگه . ممنون .

MR.MARIO

کاربر سایت
Dec 13, 2019
255
دوستان دیدم هیچ خبری نیست و اینجا سکوت حاکم شده . خدایی این تایپیک حیفه خاک بخوره در حالی که صفحات مربوط به PS2 همچنان فعال هستش و زنده . البته به سلطان بودن PS2 شکی نیست ولی PS4 هنوز جووونه . لطفا از بچه هایی که امکانش رو دارند خواهش میکنم تا این که خبر جدیدی از هک و جیلبریک بیاد حداقل خبرهای مربوط به پورت و بک پورت شدن بازی های جدید رو اینجا قرار بدند مثل همین بازی Tomb Raider I-III Remastered و هر چیز دیگه . ممنون .
علت مسکوت بودن این تاپیک مشخصه دوستت عزیز خیلی وقته از ورژن ۹ به بعد متاسفانه هک جدید نیومده حتی اخباری مبنی بر اینکه جزئیاتی از هک جدید باشه نیست هیچ کجا

HD5870

کاربر سایت
Feb 25, 2022
29
درود
دوستان چرا هاست جدید کارو که پس سی دی گذاشته روی ps4 اجرا نمیشه؟
روی مرور گر افلاین کش کردم ولی وقتی میخوام جیلبریک کنم میره روی حالت jailbreaking نیم ساعت میمون هیچ پیام اتصال USB نمیاد
کسی امتحان کرده ؟مشکلش چیه ؟

• Like
Reactions: rezagoli

amin200200

کاربر سایت
Aug 26, 2010
911
نام
amin
درود
دوستان چرا هاست جدید کارو که پس سی دی گذاشته روی ps4 اجرا نمیشه؟
روی مرور گر افلاین کش کردم ولی وقتی میخوام جیلبریک کنم میره روی حالت jailbreaking نیم ساعت میمون هیچ پیام اتصال USB نمیاد
کسی امتحان کرده ؟مشکلش چیه ؟
دوست عزیز سعی کن از هاست های دیگری هم استفاده کنی و تجربه به دست بیاری مثلا هاست هایی که توی همین تایپیک دوستان زحمتش رو کشیدند تست کنید و سعی کن بهترین هاستی رو که با دستگاه شما سازگار هستش رو بیابید و استفاده کنید .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر