پیشنهاد و تست هاست,همراه مشکلات و راهکار در جیلبریک PS4

ایا از هک در فریمور 9 راضی هستین؟

• بله

رای‌ها: 151 90.4%
  • خیر

رای‌ها: 16 9.6%

• مجموع رای دهنده‌ها
    167

rezagoli

کاربر سایت
Feb 10, 2013
1,579

bayern_vahid

سلام داداش خبری از red dead 1 نشد؟

سلام
خیر متاسفانه
دیگه چاره ای نیس باید منتظر موند البته تو پستای قبلم خبرش رو گذاشتم
بصورت دقیقم معلوم نیس چیزی که الان به نظر میرسه انگار تمایل نداره رو نسخه دیجیتال کار کنه(اینطور به نظر میرسه و میگه چون بازی قدیمیه ارزش هزینه برام نداره بخوام خرج کنم) و خب بهش گفتن Open donation کن تا مردم بتونن کمک کنن
بازم البته اینجا این مطلب گفته شده:
حتی اگر او بتواند این کار را انجام دهد و بخواد ، من معتقدم که به هر حال باید منتظر انتشار نسخه فیزیکی بازی در ماه اکتبر باشیم.
Alireza.jpg

آخرین ویرایش:

satellitedvb

کاربر سایت
Apr 9, 2019
958
درود برهمگی . دوستان ورژن 5.05 , آیا ارزش خرید داره و همه بازیای جدید که کپی خور میشه رو اجرا میکنه یا خیر ؟
مثل گاد آف وار راگنارک و کال آف 2021 و غیره ///

amin200200

کاربر سایت
Aug 26, 2010
911
نام
amin
درود برهمگی . دوستان ورژن 5.05 , آیا ارزش خرید داره و همه بازیای جدید که کپی خور میشه رو اجرا میکنه یا خیر ؟
مثل گاد آف وار راگنارک و کال آف 2021 و غیره ///
آره دوست عزیز صددرصد ارزش خرید داره و در خیلی از جاها از این ورژن به عنوان ورژن طلایی نام برده شده بازی هایی که نام بردی و حتی خیلی جدیدتر از اینا هم میتونی بازی کنی و در کل اکثر بازی های جدید رو میتونی بازی کنی و لذت ببری در ضمن اگر هم دوست داشته باشی میتونی به ورژن های بالاتر که جیلبریک شدن هم آپدیت کنی من خودم از 5.05 به 6.72 آپدیت کردم و شما حتی به ورژن 9 هم میتونی ببری دستگاه رو .

satellitedvb

کاربر سایت
Apr 9, 2019
958
آره دوست عزیز صددرصد ارزش خرید داره و در خیلی از جاها از این ورژن به عنوان ورژن طلایی نام برده شده بازی هایی که نام بردی و حتی خیلی جدیدتر از اینا هم میتونی بازی کنی و در کل اکثر بازی های جدید رو میتونی بازی کنی و لذت ببری در ضمن اگر هم دوست داشته باشی میتونی به ورژن های بالاتر که جیلبریک شدن هم آپدیت کنی من خودم از 5.05 به 6.72 آپدیت کردم و شما حتی به ورژن 9 هم میتونی ببری دستگاه رو .
خاموشی کدوم ورژن کمتره ؟

• Like
Reactions: amin200200

rezagoli

کاربر سایت
Feb 10, 2013
1,579
ظاهرا امکان تعویض بازیهای چن دیسک با emu جدید PS1 برای PS4 ردیف شده(البته پیامش رو حذف کرد حالا شاید بازم موردی داشته!)طبق گفته خودش تو ورژن 1.5.1 ک قراره منتشر بشه قول نداده این مشکل تغییر دیسک و ادامه بازی حل بشه اما تو ورژن بعد یعنی 1.6 ک بعدا گفته منتشر کنه امکان حل شدن این موضوع رو داده...
Alireza.jpg

اما فقط به این دلیل کار می کند که ما قبل از تغییر دیسک بازی را ذخیره می کنیم ...
و کار نمیکنه اگر تغییر دیسک بدون سیو باشه
Alireza.jpg

آخرین ویرایش:

ir.boy

کاربر سایت
Feb 6, 2021
99
ظاهرا امکان تعویض بازیهای چن دیسک با emu جدید PS1 برای PS4 ردیف شده(البته پیامش رو حذف کرد حالا شاید بازم موردی داشته!)طبق گفته خودش تو ورژن 1.5.1 ک قراره منتشر بشه قول نداده این مشکل تغییر دیسک و ادامه بازی حل بشه اما تو ورژن بعد یعنی 1.6 ک بعدا گفته منتشر کنه امکان حل شدن این موضوع رو داده...
View attachment 307982

اما فقط به این دلیل کار می کند که ما قبل از تغییر دیسک بازی را ذخیره می کنیم ...
و کار نمیکنه اگر تغییر دیسک بدون سیو باشه
View attachment 307988
سلام وقت بخیر ی خسته نباشی ام خدمت دوست گل و عزیزمون اقا علیرضا
واسم عجیبه این مشکلو چرا نمیتونن حلش کنن اما بی صبرانه منتظرم چون اینا تبدیل و اجراشون در PS4 با کیفیت عالی هستش و خیلی دلم میخواد پارازیت ایو 1و2 رو اجرا کنم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر