پیشنهاد و تست هاست,همراه مشکلات و راهکار در جیلبریک PS4

ایا از هک در فریمور 9 راضی هستین؟

• بله

رای‌ها: 151 90.4%
  • خیر

رای‌ها: 16 9.6%

• مجموع رای دهنده‌ها
    167

rezagoli

کاربر سایت
Feb 10, 2013
1,579
سلام خسته نباشی
ببخشید اقا رضا این موضوع به نظر شما چقدر صحت داره!؟؟
View attachment 295847
سلام و درود
حقیقتش اگر بخوام بهتر بگم اکثرا با سایت یا گروه p30day و این شخص کم و بیش تا الان اشنایی دارن اینو گفتم که ی زمان نگین طرف میزنه خودشو به اون راه اما این وسط اصلا تو گروه اینا نبودم بنابراین نظری ندارم چون همگی ی جورایی میدونیم معمولا اظهار نظر تو این جور جمع ها یهو سر از کجا درمیاره عقیده دارم ادم چیزی رو که منطقی و صحت داره رو میبینه اونوقت میتونه باورش کنه نمیخوام اجر و زحمت کسی رو هم زیر سوال ببرم دارن زحمت و کار انجام میدن ی عده هم طرفدارشونن امیدوارمم موفق باشن ولی اگرم همچنین چیزی واقعا باشه خب خیلی ام عالی ولی سایبر طبیعتا باید اخرش اسم یا اشاره ای از ایشون داشته باشه همونطور که قبلا هم راجب افرادی که کمک بهش داشتن ازشون اسم برده حالا فعلا که خبری راجب پورت موفق بازی ام نیس تا بیاد ببینیم به چه صورته...

The Lord of the Rings: Gollum
Alireza.jpg

آخرین ویرایش:

rezagoli

کاربر سایت
Feb 10, 2013
1,579
دوستان لینک دانلود Retroarchرو‌بزارید لطفا بگید چطور بازیهایی کنسولهایی کلاسیک مثل سگا و سایر کنسول ها رو پلی ۴اجرا کنم؟
با احترام به دوست گرامی
کلا تو این تاپیک بیشتر موارد با اینکه در خصوص اینجا هم نبوده گفته شده به خاطر اینکه اگر میخواستم به خاطر تک تک اینا ی موضوع بزنم واقعا دور از منطق بود راجب سوال شما و جوابشم بیشترین توضیح راجب همین امولاتور retroarch یا شبیه سازای دیگه هم تو پستای قبل هست و لینکم موجوده فقط کافیه از طریق سرچ گوگل در رابطه با موضوع سوال و تاپیکی که اینجا اسمشو گذاشتیم تایپ کنید یا از طریق سرچ تاپیکم فک کنم بشه تا به جواب برسید حالا من اینجا باز یاداوری میکنم البته ویدیو اموزشش متاسفانه پاک شده اما موارد پیش نیازش بصورت کامل تو لینکایی که گذاشتم هستن بنابراین فقط کافیه از طریق اموزشهایی که تو youtube خصوصا توسط MODDEDWARFARE راجب اجرای امولاتور retroarch در ps4 کپیخور هست میتونید به راحتی استفاده کنید

اجرای

Retroach در فریمور 9 با دانلود PACK RETROGAMES PSX​

لینک دانلود Retroach برای ps4

RETROARCH R4 PS4 by Videogames SCZ

لینک دانلود PACK RETROGAMES
Full Roms(بعلاوه تمامی کاورهای رام ها هنگام اجرا بصورت مجزا برای هر شبیه ساز از میکرو گرفته تا سگا Super Nintendo و ....:

MediaFire

dead island 2 کپی نشده یا من لینک پیدا نمیکنم؟
چرا هستش اما اگر لینک مستقیمشو پیدا نمیکنید به خاطر مواردی هست ک دیگه بهش عادت داریم
Alireza.jpg
Dead Island 2 Gold Edition Backported + Update v1.03 + DLC Fully

Base game:

Update V1.034:

DLC:

آخرین ویرایش:

KingFisher

کاربر سایت
Jun 6, 2021
226
من این retroarc رو نصب کردم تموم برنامه ها رو هم آپدیت کردم بازیهای سگا رو خوب اجرا میکرد . ولی بازیها پلی ۱و Nintendo رو خیلی خیلی کند اجرا میکنه دلیلش چیه؟

• Like
Reactions: rezagoli

rezagoli

کاربر سایت
Feb 10, 2013
1,579
من این retroarc رو نصب کردم تموم برنامه ها رو هم آپدیت کردم بازیهای سگا رو خوب اجرا میکرد . ولی بازیها پلی ۱و Nintendo رو خیلی خیلی کند اجرا میکنه دلیلش چیه؟
ببینید اون لینک دومی خودش شامل هم امولاتور و پیش نیازش یعنی coreهاشه که تو لینک اول بصورت مجزا هست لذا دیگه احتیاجی نداره اما رام هاش نزدیک به 30 گیگ یا بیشتره حالا چرا!؟
چون این پکیج کامله شامل همه رام های معروف از nes گرفته تا gameboy advence , غیره میشه...فقط چون سلیقه ای بوده از طرف هر کی حالا اومده اینو گذاشته به نظرم اشتباه کرده چون برداشته رام هایی رو گذاشته که برخیاش طبیعتا چون شبیه سازه دیگه بنابراین قدرت اجرایی همه رو هم نداره اومده واسه دریم کست و پلی 1 هم بازیای زیادی رو گذاشته که حجمش رو برده بالا امااا ارزش دانلود داره چون کامله و همینطور دارای کاورهای مخصوص واسه هر کدومه بصورت مجزاس که این میتونه هنگام اجرای هر بازی بهت خیلی کمک کنه.

بعد اینم در نظر داشته باشید که retroarch این ورژنش فعلا مدتی هست که واسه ps4کپیخور اپدیت نداشته و باید منتظر نسخه های اپدیت شده بعدی واسش باشیم بلکه بتونه تو اجرا برای رام های دیگه هم بهتر عمل کنه هر چن که الانشم راضی کنندس البته احتیاج داره ی مقدار خیلی کم زمان بزارید واسه انجام تنظیماتش که خیلی ام پیچیده نیس تا نتیجشم ببینید.
در کل تو شبیه سازی در خصوص اجرای بازیهای دریمکست نینتندو 64
همینطور ps1 با برخی از بازیاش retroarch تو این ورژن برای ps4 خوب نیستن و روش حساب نکنین
اما از میکرو گرفته تا سگا اتاریو سوپر نینتندو ,گیم بوی وگیم بوی advence,سگا ساترن مستر سیستم و .... باید بگم عالین

Alireza.jpg
Alireza.jpg

CONVERGENCE: A League of Legends Story​

Alireza.jpg

من کنجکاو هستم که این را ببینم...حالا حالاها باید صبر کنیم.
Alireza.jpg
Alireza.jpg

Alireza.jpg
Alireza.jpg

Nintendo Switch but will be skipping PlayStation 4 and Xbox One😳

تا زمان انتشار بازم چیزی معلوم نیس شاید واسه Switchم کنسل شایدم نشه ولی عشق است نینتندو سوییچ

آخرین ویرایش:

yar_66

کاربر سایت
Sep 24, 2011
1,509
نام
مهدی
بازی استریت فایتر ۶ کپی خور دانلود کردم موقع اجرا یکم میگذره بازی ارور میده میاد بیرون چندبار نصب کردم بازم نشد دیگه راهی به ذهنم نمی‌رسه کسی تونسته اجرا کنه رو ورژن ۹ ؟
چه هاستی براش بزنم با چه گلدهنی؟
ارور ۳۴۸۷۸۰ میده

rezagoli

کاربر سایت
Feb 10, 2013
1,579

hasan2017

کاربر سایت
Sep 12, 2018
69
سلام آقا رضا روزتان بخیر می خواهم برای god of war ragnarok cusa34390 v2.04 چیت دانلود کنم از کجا می تونم پیدا کنم؟ وبسایتی سراغ دارید که فایل چیت بازی ها را بتوانیم از آنجا دانلود کنیم ( بازی گفته شده هم داخل وبسایت باشد)

در ضمن آقا رضا یک سوال دیگه هم داشتم و آن این است که من با پیلود web activator یک اکانت psn درست کردم تا بتوانم از سیو بازی ها توسط خود ps4 کپی بگیرم و dns alazif را هم زده بودم تا بازی ها به صورت خودکار آپدیت نشوند الان وقتی dns alzif را می زنم هیچ وبسایتی برایم باز نمی شود ارور می آورد (در ضمن باتری بایوس هم خراب است) الان این باز نشدن وبسایت ها به dns alazif مربوط است یا باتری بایوس. در ضمن آقا رضا کنسول را داده‌بود بیرون خمیرسیلیکونش را عوض کنند و بعد از اینکه تحویل گرفتم زمانی که کنسول را از پریز در می آورم تاریخ کنسول به سال ۱۹۷۰ و ساعت آن به سه و نیم برمی گردد می خواستم بدانم علت چیه آیا باتری بایوس خراب شده؟

rezagoli

کاربر سایت
Feb 10, 2013
1,579
سلام آقا رضا روزتان بخیر می خواهم برای god of war ragnarok cusa34390 v2.04 چیت دانلود کنم از کجا می تونم پیدا کنم؟ وبسایتی سراغ دارید که فایل چیت بازی ها را بتوانیم از آنجا دانلود کنیم ( بازی گفته شده هم داخل وبسایت باشد)
در ضمن آقا رضا یک سوال دیگه هم داشتم و آن این است که من با پیلود web activator یک اکانت psn درست کردم تا بتوانم از سیو بازی ها توسط خود ps4 کپی بگیرم و dns alazif را هم زده بودم تا بازی ها به صورت خودکار آپدیت نشوند الان وقتی dns alzif را می زنم هیچ وبسایتی برایم باز نمی شود ارور می آورد (در ضمن باتری بایوس هم خراب است) الان این باز نشدن وبسایت ها به dns alazif مربوط است یا باتری بایوس. در ضمن آقا رضا کنسول را داده‌بود بیرون خمیرسیلیکونش را عوض کنند و بعد از اینکه تحویل گرفتم زمانی که کنسول را از پریز در می آورم تاریخ کنسول به سال ۱۹۷۰ و ساعت آن به سه و نیم برمی گردد می خواستم بدانم علت چیه آیا باتری بایوس خراب شده؟
سلام و درود
شاید ی مقدار شما یا بعضی دوستان پستای قبل رو حالا چون حوصله یا زمانش رو ندارن نمیبینن البته بی احترامی به کسی نشه چون میدونید توضیح چن باره هر چیز چون همونطور که واسه شما حوصله بر و زمانبره واسه بقیه هم میتونه ازار دهنده باشه البته واسه من که فرقی نداره
ببین برادر واسه زدن چیت یا همون کدتقلب تو بازی واسه ps4 چن حالت وجود داره یکیش از طریق کش برخی از هاستهاس و یا نصب pkg توسط کسایی که میان اینارو واسه اسون شدن کاربرا میزارن تا با نصبش دیگه خودش پکیج وار سر جای خودش تو روت دستگاه شما ذخیره و هنگام بازی میتونید با زدن دگمه هوم یا شیر رو دسته خودتون فعالش کنید البته اگر ترینر اون بازی ام موجود باشه
یک راه دیگش از طریق pc با برنامه GoldCheats-Updater هست که با زدنش سه فولدر json mc4 shn اپدیت میشن از طریق سورس های گیت هاب و باید بصورت دستی بعد از جیلبریک کنسول با فایل منیجر به محل و روت تعریف شده در قسمت گلدهن چیت انتقال دهید.
و یا از طریق مراجعه به ادرس GitHub - GoldHEN/GoldHEN_Cheat_Repository
و از اونجا دانلود و همونطور که بالا گفتم فولدرهایی رو که علامت زدمو تو یک فلش ریخته و به کنسول و محلی گفته شده میتونید انتقال بدید
Alireza.jpg

به احتمال زیادم اون ارور و باز نشدن سایت یا وبسایت ها و کلا بهم خوردن زمان بعد از تنظیمشو سپس خاموش و راه اندازی دوباره اگر باز بهم بخوره و به اصطلاح زمان ریست شه به قبل(۱۹۷۰ و ساعت آن به سه و نیم برمی گردد)مربوط به باطری بایوس هست و باید حتما تعویضش کنید تا مشکل رفع بشه.

September👆&October​

2023​

دو تا عنوان خوب​

فقط امیدوارم تا اون زمان و نتیجه ش خوب دربیاد​

Alireza.jpg
Alireza.jpg

diablo کی میادش؟ خدا کنه مثل رزیدنت اویل 4 زود بیادش
اگر اشتباه نکنم اشاره سایبر در مورد اجرای بازی Diablo 4 for PS4
این PSN نیست ، بازی حالت آفلاین ندارد ، به سرور نیاز دارد. بدون ذخیره ، پروتکل ها رمزگذاری می شوند و غیره.
Alireza.jpg

Dynamic Spiderman Across Spider-verse and Miles listening music PS4 Theme
Alireza.jpg
لینک دانلود:
22.81 MB file on MEGA

آخرین ویرایش:

hasan2017

کاربر سایت
Sep 12, 2018
69
سلام آقا رضا رضا روزتان بخیر لطفا اگر امکان دارد آموزش کار با برنامه PS4Profile و یا profileIt و یا هر برنامه دیگری را که به نظرتان برای تغییر عکس پروفایل مناسب‌تر است را قرار بدید ( البته برنامه ای باشه که نیاز به اکانت psn نداشته باشد ) با تشکر

آخرین ویرایش:

rezagoli

کاربر سایت
Feb 10, 2013
1,579
سلام آقا رضا رضا روزتان بخیر لطفا اگر امکان دارد آموزش کار با برنامه PS4Profile و یا profileIt و یا هر برنامه دیگری را که به نظرتان برای تغییر عکس پروفایل مناسب‌تر است را قرار بدید ( البته برنامه ای باشه که نیاز به اکانت psn نداشته باشد ) با تشکر
سلام خواهش میکنم
خب دیگه خودت اسم بردی از برنامه ها یعنی اشنایی دارین هر چن که قبلا هم راجب این موضوع تغییر عکس پروفایل Avatar با برنامه PS4-Xplorer Theme Maker + Avatar Maker توضیحات کافی در پستای قبل داده شد این برنامه PS4Profileم تازه منتشر شده برنامه های دیگم از قبیل PS4 Toolset(نسخه pcش)هست زیاد پیچیدم نیس کار کردن با اینگونه نرم افزارها فقط کافیه بعد از جیل دستگاه و از طریق شیر اینترنت بصورت مشترک با استفاده از pc و کنسول از طریق برنامه با زدن ادرس ای پی و پورت به راحتی دسترسی لازمه رو انجام بدینو تمام دیگه حالا بستگی به اون کارایی که شما لازم دارین و برنامه مورد نظر بهتون اجازشو میده بنابراین دیگه اونقدر پیچیدهم نیس که اموزش ویدیویی بخواد منتهای مراتب دوستانی که به قول معروف واسه مرتبه اولشون هست حتی ماها که حالا فک میکنیم بلدیم همیشه باید ترسید چون ی اشتباه کوچیک ممکنه صدمه بزنه بعد باید ی هارد یا کنسول به چه کنم بیوفته
حتما حتما دقت کافی میخواد و باید از جاهایی که دستکاری میشه جهت ویرایش برای تغییرات در کنسولتون از فایل اصلی بکاپ بگیرید که معمولا خود برنامه ها این مورد رو لحاظ میکنن و ی مورد دیگه حتما و حتما از دیتابیس کنسولم بکاپ داشته باشید البته بکاپ این برنامه json هستو ربطی نداره ولی در کل گفتم.

آخرین ویرایش:

hasan2017

کاربر سایت
Sep 12, 2018
69
سلام آقا رضا روزتان بخیر ببخشید زیاد سوال می کنم اگر تو apollo با گزینه copy save game to hdd از سیوها بکاپ بگیریم تفاوتش با حالتی که با گزینه export decryted save files چیه؟ و اگر با گزینه copy save game to از سیوها بکاپ بگیریم می توانیم بعد از ریست فکتوری کردن کنسول دوباره همان سیوها را برگردانیم در ضمن سیوهایی که از اینترنت دانلود می کنیم اگر ذکر نشده باشه که دیکریپته یا نه از کجا تشخیص بدیم که decrypt هست یا encrypt ببخشید زیاد طولانی شد( در ضمن ویدئوهایی را که گذاشته بودید نگاه کردم و نتوانستم جواب سوال هام را پیدا کنم برای همین پرسیدم و می خواستم بعدا مشکلی برام پیش نیاد) با تشکر

rezagoli

کاربر سایت
Feb 10, 2013
1,579
سلام آقا رضا روزتان بخیر ببخشید زیاد سوال می کنم اگر تو apollo با گزینه copy save game to hdd از سیوها بکاپ بگیریم تفاوتش با حالتی که با گزینه export decryted save files چیه؟ و اگر با گزینه copy save game to از سیوها بکاپ بگیریم می توانیم بعد از ریست فکتوری کردن کنسول دوباره همان سیوها را برگردانیم در ضمن سیوهایی که از اینترنت دانلود می کنیم اگر ذکر نشده باشه که دیکریپته یا نه از کجا تشخیص بدیم که decrypt هست یا encrypt ببخشید زیاد طولانی شد( در ضمن ویدئوهایی را که گذاشته بودید نگاه کردم و نتوانستم جواب سوال هام را پیدا کنم برای همین پرسیدم و می خواستم بعدا مشکلی برام پیش نیاد) با تشکر
سلام
برنامه اپولو سیو تقریبا تو انجام امور سیو بکاپ و ریستور دست کاربر رو برای کنسولهای جیلبریکی باز میزاره و اموزشهاشم قبلا گذاشتیمو باز اگر مشکل یا جایی گیر هستید راحت از طریق یوتیوب و اموزشهایی که اونجا هستن میتونید استفاده داشته باشید
اما اینکه از جایی مثلا ی سایت در خصوص سیو بازیهای ps4 اگر سیوی رو حتی برابر با ای دی بازیتون دریافت کنید و یا حتی اگر بکاپ داشته باشید ازسیوهای قبلی روی کنسول و بعد دستگاه رو حالا به هر دلیل ریست فکتوری کنید با اپولو سیو میتونید سیوهارو بازم به دستگاه منتقل کنید فقط ای دی اون بازی و ای دی سیو دانلود شده در خصوصش باید برابر باشن.

اموزش کار با اپولو سیو برای سیوی که بطور مثال از جایی دانلود شدهم به اینصورت ه:
اگر از بازی مورد نظرتون قبلش سیو دارید که هیچ اما اگر از بازی سیوی نداشتید باید برید و بازیرو باز کنید بسته به نوع و عملکرد سیو در بازی مورد نظر باید حتما یک سیو جدید ایجاد کنید سپس از بازی خارج در مرحله بعد
بعد از دانلود سیو موردنظرتون و باز کردن برنامه اپولو اول میرید سیو داخل کنسول که میخوایید سیو دانلود شده جایگزین ش بشه رو دیکرپت می کنید با گزینه Export
Decrypted Save
این سیو دیکریپت شده میره داخل هارد کنسول (دقت کنید ) به مسیر زیر و با PS4 Xplorer میتونید مسیر زیر رو ببینید:
data/Apollo/account ID/game ID
خب حالا بعدش شما میرید و سیو دیکرپت شده ای که دانلود کردید رو تو مسیر بالا جایگزین فایل دیکرپت خودتون قرار میدید این کار رو میتونید با PS4 Xplorer و یا FTP انجام بدید حتما و حتما نام دیکرپت دانلود شده رو به سیوی که تو اون مسیر هست تغییر بدید حتی به بزرگی و کوچکی حروف دقت کنید بعدش برگردید برنامه آپولو و باز سیو بازی مورد نظر رو بیارید
هارد کنسول) اینبار گزینه Import Decrapted save رو بزنید تا سیو دانلود
شده اعمال بشه دقت کنید باید متن File Successfully Imported نمایش داده بشه که به معنی موفقیت آمیز بودن جایگزین کردن سیو هست.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر