پیشنهاد و تست هاست,همراه مشکلات و راهکار در جیلبریک PS4

ایا از هک در فریمور 9 راضی هستین؟

• بله

رای‌ها: 151 91.0%
  • خیر

رای‌ها: 15 9.0%

• مجموع رای دهنده‌ها
    166

saeedonly

کاربر سایت
Nov 22, 2012
1,073
دوستان خبری از هک آپدیت dying light 2 نشده؟!
متاسفانه بدون آپدیت تجربه بازی اصلا خوب نیست و باگ و گلیچ بیداد میکنه
فک نکنم حالا حالا ها بشه استفاده کرد.فک کنم باید حتما نسخه بالاتر فریمور هک بشه.

• Like
Reactions: khasanoor4

Daniel4u

کاربر سایت
Jun 10, 2018
103
سلام نمیدانم چرا از وقتی نسخه جدید سایت کارو رو بارگیری کردم هیچ یک از گزینه های رمز های GTA کار نمیکنه
از وفتی گزینه Hen 2.1.1 اضافه شد اینطوری شد
کلی هم کلیر کش و دیتا و... زدم روی هن 2.1.1 و 2.0 و... تست کردم
میرم نسخه GTA V 1.38 میزنم پیلود سند میاد ولی دیگه ناتفیکیشن نمیاد و همش مینویسه waiting...
مطمئنم مشکل از سایته چون قبلا خوب بود
باید صبر کنم یا راه حل دیگه ای داره ؟
بروزرسانی:
فهمیدم گیرش به بینلودر هست
میگه بیلودر روشن کن
درحالیکه روشنه
از هن 2.0 و حتی کش مرورگر و کوکی هم چندین بار در هر تست جداگانه پاک کردم و بازم جواب نداد.

درضمن وقتی اینترنت رو وصل میکنم کار میکنه ولی تو بازی عمل نمیکنه
همه اینا تا قبل از 2.1.1 خوب بود و هم رد دد 2 و هم جی تی ای بخوبی اجرا میشد.
راه حلی داره ؟

بروزرسانی جدید:
رفتم تیک اینترنت رو تو ستینگ کنسول زدم و بعد رفتم دستور پیلود رو زدم و اجرا شد
با اینکه مطمئنم بخوبی کش شده
این گیر بیشتر تو قسمت رمز هایی که جی تی ای 5 و رد دد2 هست بوجود میاد.
الان میرم اینترنت رو فعال و ترینتر رو میزنم مثلا رد دد نسخه 1.29 بعد میرم اینترنت خاموش و بازی رو اجرا میکنم

آخرین ویرایش:

.SoRoUsH.

کاربر سایت
Jul 5, 2016
420
سلام. @rezagoli
من امروز خواستم طبق معمول با gold hen v2.1 روی فریمور ۹ کنسولو جیلبریک کنم که یهو‌کنسول خاموش شد و بعد از اینکه دوباره روشنش کردم توی اون قسمت check کنسول اولش نوشت که کنسول نمیتونه راه اندازه بشه و یه فلش که فریمور ۹ داره به کنسول متصل کنید
من فریمور زدم روی فلش ولی بعدش کنسول نوشت که تمام اطلاعات و دیتاها و یوزرها روی کنسول ریست میشن؟!که من کنسل زدم
خواستم بدونم راهی نیست که اطلاعات و دیتاها و یوزرها وسیوها و… رو نگه دارم؟؟
خیلی برام مهمه سیو بازی ها

Ardi360

کاربر سایت
Jun 10, 2008
1,476
نام
اردلان
دوستان من تازه به فیرمور 9 آپدیت کردم و امروز اولین جیلبریک ام بود با این فیرمور
با هاست karo کارو انجام دادم و گزینه goldhen 900
جیلبریک که انجام شد طبق روال و دستورالعملهایی که داده بود، تصویر یه چند ثانیه رفت کلا و سیاه شد تلویزیون و بعد اومد و به محض اومدن هم کنسول یه پیغام ارور داد با این مضمون تقریبا :
"an error has occurred in the system software - CE-36329-3"
جریان چیه؟جزء روال جیلبریک مخصوصا با این goldhen جدید و روال هاست karo هست یا جایی مشکلی نقصی چیزی پیش اومده؟

• Like

.M.A.H.

کاربر سایت
Dec 13, 2009
892
نام
مهدي
سلام
بازی های
Call.of.Duty-Modern.Warfare
Call.of.Duty.Black.Ops.Cold.War
Call.of.Duty.Vanguard

بخش مولتی و زامبیشون
درست کار نمیکنه

یعنی از 20 بار 1 بار شاید بتونی دو نفری با دوستت بتونی باز کنی تو یک کنسول
همش ارور میده و میندازه بیرون از بازی

آیا راه حلی وجود داره تا تو ( یک کنسول ) بشه ( دونفری) بخش زامبی و مولتی رو بازی کرد ؟؟

• Like

rezagoli

کاربر سایت
Feb 10, 2013
1,561
سلام. @rezagoli
من امروز خواستم طبق معمول با gold hen v2.1 روی فریمور ۹ کنسولو جیلبریک کنم که یهو‌کنسول خاموش شد و بعد از اینکه دوباره روشنش کردم توی اون قسمت check کنسول اولش نوشت که کنسول نمیتونه راه اندازه بشه و یه فلش که فریمور ۹ داره به کنسول متصل کنید
من فریمور زدم روی فلش ولی بعدش کنسول نوشت که تمام اطلاعات و دیتاها و یوزرها روی کنسول ریست میشن؟!که من کنسل زدم
خواستم بدونم راهی نیست که اطلاعات و دیتاها و یوزرها وسیوها و… رو نگه دارم؟؟
خیلی برام مهمه سیو بازی ها
سلام به دوست عزیز
خب باید اول دقیق بگی,همونطور که گفتی طبق معمول اومدی جیلبریک رو انجام بدی ایا فلش حاوی جیلبریک رو داخل هاب یا همون درگاه کنسولت گذاشتی از قبل بمونه یا بیرون بوده!؟
اگر داخل بوده,به احتمال زیاد فریمورت تو روشن شدن و استارت دوباره دچار مشکل شده و اسیب دیده...
اگر حالا به این شکلم نبوده و فریمورت به هر شکل بالا نمیاد دیگه بعید میدونم بتونی به سیوها و دیتای رو کنسولت دسترسی داشته باشی که بخوای ازش بکاپ بگیری...
در اخر بصورت اجبار میتونی وارد محیط Safe Mode شی و از اونجا rebuild database رو بزنی بلکه مشکل برطرف بشه.

آخرین ویرایش:

rezagoli

کاربر سایت
Feb 10, 2013
1,561

مثل اینکه با این روش نیازی به فلش نیست
دوست گل هدف برداشتن usb و هر چیز اضافه هست تا کاربر با فراموشی دچار مشکل نشه(مشکلاتی از قبیل داخل بودن usb حاوی هک و فراموشی خارج کردنش از درگاه ps4 که تو بدترین حالت باعث اختلال در فریمور کنسول میشه)
درسته دارن سعی میکنن با روشهای لحیم کاری روی بردهای esp و یا انواع بردهای دیگه ی جورایی اکسپلویت خودکار رو انجام بدن و بهتر کنن ماجرا رو ولی اینکه نخوای اصلا چیزی بزنی و مثل مراحل اکسپلویت های قبلی کلا حذف بشه فعلا نتونستن کاری انجام بدن.

آخرین ویرایش:

.SoRoUsH.

کاربر سایت
Jul 5, 2016
420
سلام به دوست عزیز
خب باید اول دقیق بگی,همونطور که گفتی طبق معمول اومدی جیلبریک رو انجام بدی ایا فلش حاوی جیلبریک رو داخل هاب یا همون درگاه کنسولت گذاشتی از قبل بمونه یا بیرون بوده!؟
اگر داخل بوده,به احتمال زیاد فریمورت تو روشن شدن و استارت دوباره دچار مشکل شده و اسیب دیده...
اگر حالا به این شکلم نبوده و فریمورت به هر شکل بالا نمیاد دیگه بعید میدونم بتونی به سیوها و دیتای رو کنسولت دسترسی داشته باشی که بخوای ازش بکاپ بگیری...
در اخر بصورت اجبار میتونی وارد محیط Safe Mode شی و از اونجا rebuild database رو بزنی بلکه مشکل برطرف بشه.
نه مراحل رو درست انجام دادم،به موقع فلش رو متصل کردم و بعد از اون پیغام هم جداش کردم و بابت همین موضوع هم به همه دوستان پیشنهاد میکنم حتما حتما هر مدت یه بار از سیوهاشون بک اپ بگیرن
البته تروفی ها هم که برای من خیلی با ارزش بودن از دست رفتن.....
تنها کاریم که میشد کرد همون پاک کردن تمام دیتاها روی PS4 و نصب دوباره فریمور از روی فلش بود

rezagoli

کاربر سایت
Feb 10, 2013
1,561
نه مراحل رو درست انجام دادم،به موقع فلش رو متصل کردم و بعد از اون پیغام هم جداش کردم و بابت همین موضوع هم به همه دوستان پیشنهاد میکنم حتما حتما هر مدت یه بار از سیوهاشون بک اپ بگیرن
تنها کاریم که میشد کرد همون پاک کردن تمام دیتاها روی PS4 و نصب دوباره فریمور از روی فلش بود
شما که قسمت سختش رو انجام دادی و همه اطلاعاتت رو پاک و نصب فریمور زدی ولی ای کاش قبل از اینکار وارد محیط Safe Mode میشدی و از اونجا rebuild database رو یکبار امتحانش میکردی بلکه جواب میداد و فریمورت بالا میومد,به هر حال...
بله باید حتما مراقب فلش حاوی هک بود که هر بار بعد از مراحل اکسپلویت در فریمور 9 تو درگاه ps4 جا نمونه و خارج بشه,از دیتا بیسم محض احتیاط بکاپ باید برداشته بشه که اگر ی زمانم مجبور به rebuild database هم شدین اونوقت ایکون بازیها برمیگردن و اون مشکلات پرش ایکون بازیها و نصب python و دستورات cmd...نخواهد بود.

آخرین ویرایش:

Daniel4u

کاربر سایت
Jun 10, 2018
103
اموزشی برای گرفتن سیو از بک اپ فریمور های هکی ۹ هست؟

.SoRoUsH.

کاربر سایت
Jul 5, 2016
420
اموزشی برای گرفتن سیو از بک اپ فریمور های هکی ۹ هست؟
من قبلا که روی فریمور ۵.۰۵ بودم یادمه یدونه پیلود بود که از سیوها بکاپ میگرفت اما الان نمیدونم
اقا رضا قطعا خیلی بیشتر در جریانن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر