پیشنهاد و تست هاست,همراه مشکلات و راهکار در جیلبریک PS4

ایا از هک در فریمور 9 راضی هستین؟

• بله

رای‌ها: 151 90.4%
  • خیر

رای‌ها: 16 9.6%

• مجموع رای دهنده‌ها
    167

jaferpour

کاربر سایت
Jun 13, 2021
202
سلام آقا رضا اون مورتال کمبات شائولین اولی خیلی داغون بود و کند بود و نورپردازی افتضاح ولی این دومیه خوب هستش و کارکترها هم پیش فرض باز هستند فقط کمی لرزش تصویر داره.
من کنسولم اسلیم هست از کنسول هستش؟
--------
بازی سام ماجراجو هک شده نداره؟

• Like
Reactions: khasanoor4

milin3m

کاربر سایت
May 25, 2008
134
سام. رضا جان بازی های من ( چون وصل میشم به نت برا هک ) همه بازی ها هی میخوان آپدیت شن و هر سری هم موقع اجرا پیام RUN WITHOUT UPDATE میاو البته که من PAUSE شون کردم. اما راهی هست بیخیال این اپدیتا شه . مثل ادم ران کنه ؟

• Like
Reactions: khasanoor4

vahiddragon

کاربر سایت
Aug 28, 2009
55
نام
وحيد
سام. رضا جان بازی های من ( چون وصل میشم به نت برا هک ) همه بازی ها هی میخوان آپدیت شن و هر سری هم موقع اجرا پیام RUN WITHOUT UPDATE میاو البته که من PAUSE شون کردم. اما راهی هست بیخیال این اپدیتا شه . مثل ادم ران کنه ؟
Setting>system>automatic downloads
تیک گزینه آخر رو بردارید .
پیشنهاد میشه تیک همه گزینه ها رو بردارید .

rezagoli

کاربر سایت
Feb 10, 2013
1,579
اینطور که به نظر میرسه قضیه کاستوم فریمور یا به قول بعضیا فریمور مود جدی هست!

به اینصورت که انگار این نوع کاستوم در مدل های اولیه ps4 یعنی نسخه 1000و 1100 کار میکنه!

اگر این موضوع cfw یا حالا هر اسمی که داره صحت داشته باشه
از طریق اون کنسول ها که گفته شد بازیهای جدید رو دامپ میگیرن و برای ورژن 9 که فعلا اخرین هک موجوده بکپورت میشه

Alireza1362.jpg

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,724
نام
وحید
اینطور که به نظر میرسه قضیه کاستوم فریمور یا به قول بعضیا فریمور مود جدی هست!

به اینصورت که انگار این نوع کاستوم در مدل های اولیه ps4 یعنی نسخه 1000و 1100 کار میکنه!

اگر این موضوع cfw یا حالا هر اسمی که داره صحت داشته باشه
از طریق اون کنسول ها که گفته شد بازیهای جدید رو دامپ میگیرن و برای ورژن 9 که فعلا اخرین هک موجوده بکپورت میشه

View attachment 242149
خوب شد اون دستگاه سری اول خودم رو نفروختم الان به کار میاد

.SoRoUsH.

کاربر سایت
Jul 5, 2016
434
من نمیدونم چرا گاهی اوقات کنسول هارد اکسترنال رو نمیشناسه درحالیکه هارد کاملا سالمه و فرمتش هم exfat هست
شاید از هر ۴-۳باری که هارد رو میزنم بشناسه هارد رو و بشه بازیهای روی هارد اکسترنال رو روی کنسول نصب کرد
ممکنه به خاطر این باشه که دوتا پارتیشن روی این هارد اکسترنال هست؟(یکی از پارتیشنا ntfsهه و یکی exfat که بازیها رو من روی این پارتیشن exfat میزنم)

sisiasal

کاربر سایت
Nov 4, 2014
38
سلام به همه علی الخصوص آقا رضا،
می خواستم یک هاب usb بخرم از این کلید دار ها. چون هر بار برای هک، هارد اکسترنال و کابل شارژ دسته را قطع می کنم و فلاش را می زنم و بعد فلاش را خارج می کنم و آنها را متصل می کنم. به نطرتان لازم هست و اگر بله چه مارکی لطفا.
این را دیدم تو دیجی

هاب 4 پورت USB3.0 اونتن مدل OTN-5301

rezagoli

کاربر سایت
Feb 10, 2013
1,579
من نمیدونم چرا گاهی اوقات کنسول هارد اکسترنال رو نمیشناسه درحالیکه هارد کاملا سالمه و فرمتش هم exfat هست
شاید از هر ۴-۳باری که هارد رو میزنم بشناسه هارد رو و بشه بازیهای روی هارد اکسترنال رو روی کنسول نصب کرد
ممکنه به خاطر این باشه که دوتا پارتیشن روی این هارد اکسترنال هست؟(یکی از پارتیشنا ntfsهه و یکی exfat که بازیها رو من روی این پارتیشن exfat میزنم)
اگر دو پارتیشن عین همون توضیحاتی که تو پستای قبل خدمتت عرض کردم ایجاد کردی,اصلا نباید مشکلی باشه,چون خودم در حال حاضر با همین روش از ی هارد یک ترا,100 گیگش رو بصورت اختصاصی برای ps4 و نصب بازی جدا کردم و مشکلی نیست,اون فضای مختص ntfs کاره خودش رو طبق قبل و این یکی exfat هم وظیفه خودش رو انجام میده.

آخرین ویرایش:

rezagoli

کاربر سایت
Feb 10, 2013
1,579
سلام به همه علی الخصوص آقا رضا،
می خواستم یک هاب usb بخرم از این کلید دار ها. چون هر بار برای هک، هارد اکسترنال و کابل شارژ دسته را قطع می کنم و فلاش را می زنم و بعد فلاش را خارج می کنم و آنها را متصل می کنم. به نطرتان لازم هست و اگر بله چه مارکی لطفا.
این را دیدم تو دیجی

هاب 4 پورت USB3.0 اونتن مدل OTN-5301
سلام دوست گل
لازم نیست اینقدر هزینه کنی
دو تا لینک واست میزارم یا اولی رو بگیر یا دومی(همون دومی هم کارتو راه میندازه و نیازی به هزینه اضافه هم نیست اما اگر واسه جای دیگه و usb 3 واست مهم باشه این لینک اولی هم هست البته تا این لحظه که واست پیام گذاشتم زده فقط یک عدد ازش مونده...)
هاب 4 پورت USB 3.0 پورتز مدل RH 3

هاب 4 پورت USB 2.0 پورتز مدل HI-SPEED

آخرین ویرایش:

rezagoli

کاربر سایت
Feb 10, 2013
1,579
آقا رضا ، تیکن 5 هم لینک بهینه شده و آنلاک شده همه کارکترها رو دارید لطف کنید؟
سلام

[SLUS21059] Tekken 5 [PS2toPS4]
دانلود بازی Tekken 5 PS2 برای ps4

تست نکردم و بطور دقیق اطلاعی ندارم که کاملا اوکی هست یا خیر!

از نکات بازی:
Note: Widescreen + No interlace + Unlock All Characters & Stages + Unlock Full Arcade History Games (Starblade) + Unlock All Content (Movies, Music and more) cheats added!! Dont forget turn on Progressive mode in options it makes graphics more good, also some stages still looks not good!

لینک دانلود:
UP9000-SLUS21059_00-SLUS210590000001-A0100-V0100

Alireza1362.jpg

ویدیو گیم پلی:

.M.A.H.

کاربر سایت
Dec 13, 2009
894
نام
مهدي
سلام
Goldhen 2.1 هم منتشر شد پایداری بهتر از قبل

Release GoldHEN v2.1 · GoldHEN/GoldHEN

رضا یه زحمت بکش
پست اولتونو یه ویرایش کنید

هاست های که کار نمیکنند رو پاک کنید
مثل گیمر هک

و اگه هاست جدیدی اومده اونها رو هم تو پست اول بزارید
مثل Xhost

.

آخرین ویرایش:

rezagoli

کاربر سایت
Feb 10, 2013
1,579
سلام
Goldhen 2.1 هم منتشر شد پایداری بهتر از قبل

Release GoldHEN v2.1 · GoldHEN/GoldHEN

رضا یه زحمت بکش
پست اولتونو یه ویرایش کنید

هاست های که کار نمیکنند رو پاک کنید
مثل گیمر هک

و اگه هاست جدیدی اومده اونها رو هم تو پست اول بزارید
مثل Xhost

.
بله گلدهن 2.1 هم منتشر شده
منتهای مراتب واسه اپدیت و بروزرسانی حتی مطالب کوچکی که شاید فکرشم زیاد مهم نبود حالا محدود شدم البته این اتفاق واسم چن شبه که افتاده و بصورت وحشتناکی اینترنتم سرعتش کم شده و حتی گذر تحریمم جواب نمیده که بتونم به درستی مطالب جدید رو اطلاع رسانی کنم که واقعا جای تاسفه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر